GELOVER /SZEJK_z_MAKA/SMUTNA_BUKA/EL_SORDO/GELOVER2

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
dzień dobry,
radzę uważać na osobę o nickach GELOVER /SZEJK_z_MAKA/SMUTNA_BUKA/EL_SORDO/GELOVER2
prawdopodobnie do tej osoby należał też nick: to_tylko_ja, ale to tylko przypuszczenia na 90-kilka%.

osoba na ogół bardzo miła, sympatyczna, czasem można się dziwić że tu w ogóle jest.
ale na prawdę jeśli coś mu się nie spodoba, poczuje się dotknięty czy nie otrzyma wystarczająco dużo atencji to zacznie robić wszystko, żeby było wam źle. glupie teksty, komentarze, psucie transmisji.
jest duża szansa- chociaż za rękę nie złapałam- że bawi się w nie tyle nagrywanie co dalsze rozpowszechnianie nagrań.

jeśli chodzi o to za co mi się oberwało to do końca nie wiem, możliwe że za to, że w chwili gdy ogłosił źe przestanie wchodzić na SU to nie odezwałam się na numer telefonu, który wykaligrafował dla mnie na kartce podczas gdy bawiłam się na privie.
chociaż jak pytałam to mówił coś że "ściemniam" i mi się należała lekcja. a ściemnianiem nazywa moje nieudolne nakręcanie widzów różnymi tekstami.

uprzedzając: nie sądzę żeby byłą to jakaś jedna akcja, czy gorszy dzień, bo z konta, z którego zaczął swoje zabawy mam zapisaną aktywność 30.12.2017.


temat chyba wyczerpałam.
życzę więc jak najmniej takich osób i udanej zabawy :)
Awatar użytkownika
-toja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 08 paź 2017, 12:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cześć, Toja!

To dla mnie zaszczyt, że założyłaś o mnie wątek na forum. :)

Nie zamierzam się tłumaczyć z rzeczy, których nie zrobiłem. Tak jak Ci powiedziałem, nie zależy mi na dobrym imieniu na tym portalu, bo sam z niego zrezygnowałem rejestrując się kiedyś na SU. Możesz zatem rzucać śmiało kalumniami i podejrzewać mnie wciąż o rzeczy, o których nawet nie pomyślałem.

Życzę udanej kariery na szołapie i pozdrawiam!
G.
Awatar użytkownika
gelover
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gelover pisze: nie zależy mi na dobrym imieniu na tym portalu, bo sam z niego zrezygnowałem rejestrując się kiedyś na SU.


W takim razie jak chcesz ponawiać swoje .. zachowania to korzystaj z dotychczasowych nicków, albo się przedstawiaj kim jesteś.
Awatar użytkownika
-toja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 08 paź 2017, 12:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Widziałem tego lamusa u laski z nickiem (coś tam) Nutella ;)

Ten koleś to typ męczybuły-romantyka, co to wylewa swoje smuty na czacie, żegna się z transmitującą 10 razy, a i tak wraca po 20 min. Na pierwszy rzut oka widać że to nieudacznik, który ma za dużo czasu i chętnie wykorzysta go żeby uprzykrzyć życie swojej ofierze. Nie wiem czemu laski nie banują takich kolesi, nawet jeśli nie potrafią wyczuć psychopatów to i tak przebywanie z takimi spierdolinami powinno być męczące.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Toja, przyjmuję ze zrozumieniem Twoją chęć odwetu i zrobienia ze mnie psychola. Spójrz jednak na siebie i zastanów się, bo robisz teraz dokładnie to, o co mnie oskarżasz.

Temat chyba wyczerpałem.

Pozdrawiam
G.
Awatar użytkownika
gelover
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jamulin pisze:Widziałem tego lamusa u laski z nickiem (coś tam) Nutella ;)

Ten koleś to typ męczybuły-romantyka, co to wylewa swoje smuty na czacie, żegna się z transmitującą 10 razy, a i tak wraca po 20 min. Na pierwszy rzut oka widać że to nieudacznik, który ma za dużo czasu i chętnie wykorzysta go żeby uprzykrzyć życie swojej ofierze. Nie wiem czemu laski nie banują takich kolesi, nawet jeśli nie potrafią wyczuć psychopatów to i tak przebywanie z takimi spierdolinami powinno być męczące.


Nie wyczułam w nim romantyka, raczej osobę która chce porozmawiać i z którą da się porozmawiać. Bo dużo tu takich mężczyzn i facetów.
Powodów czemu chcą rozmawiać znajdzie się kilka.
I to nie znaczy, że każdy po czasie zachowa się jak idiota i będzie chciał komuś uprzykrzyć trochę czasu.
Niestety nie da się wyczuć jak będzie z daną osobą, bo jeśli owego użytkownika zaczekabym omijać po pierwszym razie jak coś mu się nie spodobało lub po jednej czy dwóch rozmowach to nie jest powiedziane że nie robiłby tego samego.
Tak jak i teraz nie wiem czy już wystarczająco się pobawił czy przyjdzie jeszcze czas że będzie znudzony.
Co jest dziwne. Bo skoro ma się wieke 'ukubionych dziewczyn' to nie lepeij w pełni poświęcić się (popatrzeć, pogadać, pobawić się) im, niż w tym samym czasie męczyć! Kogoś kogo się nie lubi?


Spójrz jednak na siebie i zastanów się, bo robisz teraz dokładnie to, o co mnie oskarżasz.

Nie oskarżam. Rzeczy których nie jestem pewna tj. nick to_tylko_ja i rozpowszechnianie filmów są pod znakiem zapytania, ale po tym co widziałam jest duża szansa na ich prawdziwość.
Awatar użytkownika
-toja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 08 paź 2017, 12:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości