Uwaga na xnxxx

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Uwaga na xnxxx
19 lut 2018, 04:06


Witam....uwaga n profil xnxxx...laska niezłe ściemy wali...umawia się przez PW na priv....ustalamy szczegoły...zgadza się...ustawia priv...pod różna nazwą...niby specjalnie dla Ciebie...bo się boi że ktoś nagra...itp...a na piv nie robi nic...a na pewno nic co ustaliła na prywatnej wiadomości...i mówi że taki live:D ktoś potrzebuje więcej informacji...śmiało pisać do mnie:)
Awatar użytkownika
firsty87
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, 03:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Viki98
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: firsty87


Re: Uwaga na xnxxx
19 lut 2018, 21:14


Kolega chyba nowy na Szołapie i nie wie, że na privy "ustawione specjalnie dla Ciebie" zatytułowane Twoim nickiem się po prostu nie wchodzi. Niestety moderator nie sprawdza na co się umawiałeś na PW. To, że dziewczyna argumentuje dziwne zachowanie "obawą przed nagraniem" też powinno być dla Ciebie sygnałem, że coś nie gra. Takie mamy ryzyko zawodowe.
Biustwo


Re: Uwaga na xnxxx
20 lut 2018, 17:32


Jeżeli laska robi pewne rzeczy na privie za powiedzmy 500 a zgadza się "ustalając na PW" zrobić to samo np. za 300 na "specjalnym privie z Twoim nickiem" to jest dla Ciebie czytelny znak, że zostaniesz wydymany, dla niej to kasa za darmo bo ustalenia na PW czy na czacie NIE są wiążące ani dla niej ani dla moderacji a moderator może reagować wyłącznie jeżeli nie zostanie wykonane to co jest w opisie priva, tylko to go interesuje. Jeżeli jesteś nowy miałeś prawo nie wiedzieć, potraktuj to jako psztyczek w nos od losu i nauczkę na przyszłość.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Uwaga na xnxxx
20 lut 2018, 18:37


Na następny raz:
- rób screeny rozmów prywatnych
- zgłaszaj KAŻDEGO priva umówionego w wiadomości prywatnej jeśli laska nie wywiązuje się z tego co ustaliliście. W zgłoszeniu dodaj, że masz podkładkę w postaci screenów prywatnych wiadomości. Zaraz po zgłoszeniu priva wyślij screeny przez kontakt

Zero litości.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Uwaga na xnxxx
05 mar 2018, 15:30


I tak nic z tym nie zrobią. Także jesteś bez szans. Zostałem wydymany na 600żet zgłosiłem i otrzymałem odpowiedź że SU nie bierze odpowiedzialności. Także musisz pogodzić się że nikt Ci nie pomoże. Ona ma z tego kasę i oni tak samo, a Ty po prostu jesteś frajerem w tej grze.
panxyz


Re: Uwaga na xnxxx
05 mar 2018, 16:01


Kolega trafil na zly dzien Karoli...czasem jej sie nie chce. Inna sprawa ze u niej lepiej nie negocjowac za bardzo...panna za bieda nie przepada wiec albo solidnie placisz i dostaniesz porzadny show albo odpusc.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości