Uwaga na Oglądających- OSZUSTÓW!

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Postanowiłam założyć ten post, bo pewnie każda z nas- transmitujących spotkała się ze zjawiskiem Oglądającego Oszusta. Chodzi oczywiście o osoby, które wchodzą na privy, po czym tuż po zakończeniu transmisji zgłaszają ją do moderatora. Oglądający- Oszust może też posłużyć się większym "sprytem"- po pożegnaniu wychodzi z transmisji (tłumaczy, że np. ma pilny telefon i musi już iść), po czym pod koniec upłynięcia czasu oczekiwania na powrót użytkownika- nagle wraca z tłumaczeniem "jednak mogę jeszcze zostać" i nadzieją, że transmitująca na niego nie czeka, dlatego zgłosi transmisję :P Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że Ci Oszuści (czy też Ch**owi Oglądający-jak kto woli) są pewni, że otrzymają żetony z powrotem i już cieszą się na kolejnego "darmowego" privka ;D Coż za naiwność- systemu nie oszukasz:)
Są pewnie też inne metody oszustwa, więc- zwracam się tu do transmitujących- wypisujcie poniżej nicki osób, które Was oszukały w ten, czy podobny sposób, by ostrzec innych. Ja na pierwszy ogień rzucam:

-fajny26lat
-rafaelre
Awatar użytkownika
Niebanalna7
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niebanalna7 pisze:Postanowiłam założyć ten post, bo pewnie każda z nas- transmitujących spotkała się ze zjawiskiem Oglądającego Oszusta. Chodzi oczywiście o osoby, które wchodzą na privy, po czym tuż po zakończeniu transmisji zgłaszają ją do moderatora. Oglądający- Oszust może też posłużyć się większym "sprytem"- po pożegnaniu wychodzi z transmisji (tłumaczy, że np. ma pilny telefon i musi już iść), po czym pod koniec upłynięcia czasu oczekiwania na powrót użytkownika- nagle wraca z tłumaczeniem "jednak mogę jeszcze zostać" i nadzieją, że transmitująca na niego nie czeka, dlatego zgłosi transmisję :P Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że Ci Oszuści (czy też Ch**owi Oglądający-jak kto woli) są pewni, że otrzymają żetony z powrotem i już cieszą się na kolejnego "darmowego" privka ;D Coż za naiwność- systemu nie oszukasz:)
Są pewnie też inne metody oszustwa, więc- zwracam się tu do transmitujących- wypisujcie poniżej nicki osób, które Was oszukały w ten, czy podobny sposób, by ostrzec innych. Ja na pierwszy ogień rzucam:

-fajny26lat
-rafaelre



Siedz po prostu przez te 3minuty czekania przed kamerką.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nickow niestety nie pamietam , ktore tak kombinują chociaż sie zdarzaja

Przede wszystkim robię to co jest w opisie , chyba ze kogos znam dluzej i umawiamy sie na cos innego ale opisu nie zmieniam .

Zawsze na starcie pytam czy kolega mnie widzi i slyszy (privy zawsze mam z glosem ) odpisuje potwierdza,ze jest obraz i glos wiec zaczynamy .

Zgloszen do moderacji mialam kilka tylko ,ale prawie zawsze delikwent siedzi do samego konca pokazu, tylko w ktoryms momencie wychodzi na sekunde i pewnie wtedy to zglasza. Zawsze dostaje pozniej zwrot za pokaz, jeden raz zdarzylo mi sie tylko ,ze dostalam polowe .... do dzisiaj nie wiem w sumie dlaczego nie calosc :D ale juz nieważne

z tego co zauwazylam to najczesciej nie sa zglaszane te privki powyzej 300 zetkow ,tylko te tanie , za 100 czy nawet jakies stopy za 50 zet:D hehe .Mam wrazenie po prostu ,ze ci mlodsi koledzy mysla ,ze zwrot dostana i dlatego to zglaszaja

Jeden raz nawet zdarzylo mi sie ,ze Pan podziekowal za privek , napisal,ze wszystko mu sie podobalo i musi wyjsc, jakie bylo moje zdziwienie kiedy po zakonczeniu transmisji dowiedzialam sie ,ze priv zostal zgloszony do moderacji :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z tego co kojarze na konkurencyjnym forum był temat o generatorze żetonów (który jak wiadomo - nie istnieje) i tam ktoś wrzucił garść porad jak za darmo oglądać transmisje i właśnie takie zachowanie jak wyżej opisane było wyszczególnione jako dające najwięcej pewnych zwrotów - wchodzić na tanie privy, zgłaszać w ostatnich sekundach, wychodzić na 3 minuty i wracać w 2:55 etc. To jest chamskie ale nic z tym nie zrobisz, wpisywanie nicków nic nie daje bo tacy kolesie przeważnie robią nowy nick na każde nowe doładowanie a ładują minimalne kwoty - więc strata w razie bana jest nikła.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


no ale chuj to daje jeśli laska czeka. Skoro nie czeka to sama sobie winna i tyle :)
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To prawda, bywają tacy pomysłowi, ale cóż my na to możemy poradzić? Jedynie wykonać co w opisie i czekać później na zwrot żetonów. Albo zrezygnować całkowicie z tanich pokazów, bo oszuści raczej na droższe nie wchodzą.

Wypisywanie nicków trochę mija się z celem bo oszust raczej dba o to i wchodzi z różnych kont.
Biustwo


To jeszcze nic. Najgorsi są tacy co piszą "pokaz coś to kupie priva" albo tak zwani dłużnicy czyli "pożycz xx żetonów zaraz ci oddam" albo "likwiduje profil oddam żetony pisać na pw" jak wiadomo ze za każda wiadomość od takich frajerów ma 5 zetów..

A najbardziej kocham jak robisz zabawiasz się na kamerce cały dzień a na koniec przyjdzie gnojek i powie ZACHĘĆ no kurwicy idzie dostać. :evil:
Awatar użytkownika
Straszny_Typ
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2018, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Misiarotti
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Straszny_Typ pisze:To jeszcze nic. Najgorsi są tacy co piszą "pokaz coś to kupie priva" albo tak zwani dłużnicy czyli "pożycz xx żetonów zaraz ci oddam" albo "likwiduje profil oddam żetony pisać na pw" jak wiadomo ze za każda wiadomość od takich frajerów ma 5 zetów..

A najbardziej kocham jak robisz zabawiasz się na kamerce cały dzień a na koniec przyjdzie gnojek i powie ZACHĘĆ no kurwicy idzie dostać. :evil:


To jeszcze nie jest najgorsze. Ostatnio coraz częściej jedna transmitująca dziewczyna sabotuje drugą, psuje atmosferę na jej pokazach, bierze ją na priv i zgłasza transmisję bez powodu. jakby mało im było obsmarowywania koleżanek po fachu na forum. Hejterzy byli i są, ale taka nieuczciwa konkurencja świadczy tylko o tym, ile do zaoferowania ma taka mącicielka.

Przykład: Moją zaprzyjaźnioną transmitującą kobieta wzięła na priv, podając się za mężczyznę, który chce zostać zdominowany. Jego partnerka rzekomo spała. Kilka minut po rozpoczęciu priv zgłosił, a raczej zgłosiła transmisję podając za powód co? Ano, twierdziła, że to ona miała dominować. Dziwnym zbiegiem okoliczności po chwili z tego nicka nadawała kobieta. Mnie natomiast odwiedziła inna Pani, kupiła los, wylosowała coś, co jej się nie podobało i zaczęła mnie wyzywać... od oszustek, naciągaczek i temu podobnych.

Co takie Panie chcą osiągnąć? To jest mega słabe. Jeżeli kobiety będą sobie robić takie świństewka, zamiast konkurować ze sobą robiąc ciekawsze pokazy, to ten portal niedługo całkiem zejdzie na psy.
Biustwo


To jeszcze nie jest najgorsze. Ostatnio coraz częściej jedna transmitująca dziewczyna sabotuje drugą, psuje atmosferę na jej pokazach, bierze ją na priv i zgłasza transmisję bez powodu. jakby mało im było obsmarowywania koleżanek po fachu na forum. Hejterzy byli i są, ale taka nieuczciwa konkurencja świadczy tylko o tym, ile do zaoferowania ma taka mącicielka

Masakra, dziewczyna robi pokaz dla faceta a tu się okazuje że po drugiej stronie jakaś lesba albo jak w tym przypadku damska konkurencja z szołapa :facepalm:
Myślałem że do takich akcji tylko faceci są zdolni ale jak widać panie też potrafią nieźle sobie napsuć nerwów, jakby nie było miejsca dla wszystkich. Zazdrość Zazdrość Zazdrość :nono:

https://blogsu.pl/
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kobiety są gorsze od facetów, a ich docinki bardziej bolą bo wiedzą w który punkt uderzyć. Dwóch panów w najgorszym wypadku da sobie po mordzie i spokój. Kobiety by się szarpały do ostatniego tipsa... Nie wiem o co ta zazdrość, ale ja jestem z innej epoki i wielu zachowań nie rozumiem.



2 brakujące posty
Biustwo


sluchajcie a czy to mozliwe ze facet mnie nie widzi i tylko na privie mowi ze na ogolnym tez mnie nie widzial ale wziol priv na chiwle mnie widzial i ciagle gadal ze nie widzi a pozniej no pozniej szybko zglosil a ja na priv tylko pytalalm czy juz widzi mnie czy mnie slyszy odswierzalam i caly priv minol makskara czy technicznie jest to mozliwe ze na ogolnym tez widzial tylko ze laczy ale napisy widzial na czacie ja nie wiem i tak pokierowal moim n=dzialaniem na priv ze tylko go pytalam czy widzi czy slyszy mnie masakra i bedzie ze nic na tym privie nie robilam bo tylko go pytalam i odswierzalam ciagle ale bylo u mnie live i ja sie widzialam coza oszolom chcial mi zaszkodzic
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


@sisis25, postaraj się napisać to samo, ale po polsku.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sisis25, prosze Cie..blagam...wyjdz za mnie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:sisis25, prosze Cie..blagam...wyjdz za mnie
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sisi dodajesz kolorytu temu forum
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis25 pisze:sluchajcie a czy to mozliwe ze facet mnie nie widzi i tylko na privie mowi ze na ogolnym tez mnie nie widzial ale wziol priv na chiwle mnie widzial i ciagle gadal ze nie widzi a pozniej no pozniej szybko zglosil a ja na priv tylko pytalalm czy juz widzi mnie czy mnie slyszy odswierzalam i caly priv minol makskara czy technicznie jest to mozliwe ze na ogolnym tez widzial tylko ze laczy ale napisy widzial na czacie ja nie wiem i tak pokierowal moim n=dzialaniem na priv ze tylko go pytalam czy widzi czy slyszy mnie masakra i bedzie ze nic na tym privie nie robilam bo tylko go pytalam i odswierzalam ciagle ale bylo u mnie live i ja sie widzialam coza oszolom chcial mi zaszkodzic


Przepraszam, czy mógłby ktoś to przetłumaczyć z sisisjańskiego na polski?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


no ale CZEGO NIE ROZUMIECIE? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lagertha
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:30
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Lagertha pisze:no ale CZEGO NIE ROZUMIECIE? :mrgreen:



TEGO
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale jesteście niemili dla Sisi. Ale ona jest kobietą, więc musiała się sporo napracować żeby napisać taki ładny komentarz, a wy ją teraz prześladujecie. To efekt toksycznej maskularnej kultury szowinizmu.

Chodź tu Sisi, ja ci odpowiem na twoje pytanie.

Nie, nie jest to możliwe, jak cię słyszy to i widzi. Player na SU jest chujowy, transmisje się zacinają, ale jak gość to widzi, to nie powinien brać priva.

Pozdrawiam
Liczę na co nie co teraz :bye:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości