dlugibanan

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
dlugibanan
02 kwie 2018, 22:46


Pan chodzi po transmisjach i prosi o wsparcie. Podobno zbiera na wózek inwalidzki dla kogoś. Profil pusty, a jak zapytałam czy ma jakieś potwierdzenie tej akcji to uciekł. Ktoś coś wie czy to wałek?

https://showup24.tv/profile/dlugibanan
Biustwo


Re: dlugibanan
03 kwie 2018, 07:55


Ja nie wiem, ale umieszczanie go od razu w dziale uważaj na niego bez sprawdzenia tego jest raczej nieodpowiednie:P Ok, zapytałaś tylko, ale ktoś tam przeczyta tylko jego nick z tematu i później w głowie zostanie, że jakiś oszust, a wcale może nim nie być:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: dlugibanan
03 kwie 2018, 09:14


Biustwo pisze:Pan chodzi po transmisjach i prosi o wsparcie. Podobno zbiera na wózek inwalidzki dla kogoś. Profil pusty, a jak zapytałam czy ma jakieś potwierdzenie tej akcji to uciekł. Ktoś coś wie czy to wałek?

https://showup24.tv/profile/dlugibanan


Być może prawda a być może typowy scam.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: dlugibanan
03 kwie 2018, 19:37


Biustwo jak to sprawdzisz daj znać tu.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: dlugibanan
03 kwie 2018, 19:54


Zapytałam bo mam miekkie serce i zawsze musze ratować bezdomne kotki, ginące gatunki, samotne matki i innych nieszczęśliwych... nawet się przejęłam i chciałam pomóc, ale konto ma pusty profil, nikt z niego nie nadaje, a na transmisji do mnie jedynie napisał że zbiera na wózek i czy mu dam 50 żet. I uciekł nie czekając na odpowiedź.
Biustwo


Re: dlugibanan
03 kwie 2018, 20:28


Jeżeli będziesz dawać każdemu kolesiowi który prosi o wsparcie to rychło wyrobisz sobie opinie dobrodusznej i zamiast zarabiac na SU bedziesz do niego dokładać :) A było już wiele afer, że koleś zbierał niby na leki, wózek czy coś a potem widywano go jak z tego samego nicka sypał u modelek i chodził z nimi na rozbierane privy :) Nie daj się wkręcić w bajkę o wózku - wózki (jak i większość "usprawnień" dla niepełnosprawnych typu przeróbka samochodu, podesty do balkonu i rehabilitacja) są dofiansowywane z PFRON, do tego praktycznie każdy jeżdzący na wózku ma wysoką grupę inwalidzką i rentę z której spokojnie można się utrzymać
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości