GORYL

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
GORYL
03 mar 2021, 13:36
Nowy temat, bo się za bardzo nudzę chyba, a nie chcę odpisywać tam i ryzykować banami...
Więc będę tu swój hejt wylewał.

Źródło: https://forum.showup.tv/viewtopic.php?p=44585#p44585
TROUT2: Od poczatku 2021 r. jest wyłączona wtyczka Adobe Flash - a na czym działa teraz Showup? Coś nowego trzeba instalowac?
Na co GORYL odpowiada: Dawniej showup.tv nadawało obraz sygnałem analogowym przez Adobe Flash Player.

Co kurwa? Od kiedy komputer wysyła sygnały analogowe, skoro to "maszyna" cyfrowa?
A do tego jak zawsze GORYL od razu traktuje osobę, jako ktoś kto chce nadawać, mimo iż tam nie ma ani słowa o tym.


Źródło: https://forum.showup.tv/viewtopic.php?p=41917#p41917
Statystyki są podane w minimalnym wymaganiu co mamy obraz dużo gorszy. Do pełnego full HD jakość 1080pixeli musi być od 16 GB pamięci RAM do 32Gb. Radze ci to sprawdzić potem pisać. Bo ja mam wieloletnie doświadczenie z kamerami.

To bardzo ciekawe, że znam ludzi, co nadają w bitrate 6000 kbps (na SU jest 3500 max.) mając 8 GB, a nie ma ujm w obrazie. No, ale na Twitchu.
Albo to, że posiadanie 32 GB to jest rekomendowane dla ludzi edytujących materiały wideo.
16 GB to odpowiednie dla streamerów grających podczas transmisji - w końcu gry są wymagające, a przeglądarki mimo żartu, że są zasobo-żerne są ograniczone do ok. 1 GB / process (zwykle kartę) - i można podnieść do max. 4 GB na Chromium. Ale zwykła cipuszka sobie tego nie zrobi. Tak samo jak instaluje każdy bloatware jaki się da i pewnie nie czyści regularnie laptopa z kurzu, mimo iż laptop "ma dopiero 2 lata, jest nowy". Ale nawet przy zwykłym używaniu tylko YT i SU jednocześnie 8 GB starczy.
https://youtu.be/OT-qAQLGkGo?t=118 - How Much RAM Do You ACTUALLY Need? (2020)

A cała ta dyskusja, dlatego, że gość miał info o AdBlockerze w systemie BĄDŹ za słaby internet, a od razu napisał, że ma tylko 1 mb/s :laugh3:
Ale spokojnie, GORYL realnie pomaga kobietom wydawać pieniążki na upgrade'y.



Jakimi nowościami zaskoczy nas GORYL w następnym tygodniu?
Stay tuned!
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: GORYL
03 mar 2021, 13:44
"Dawniej showup.tv nadawało obraz sygnałem analogowym " :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Ja i ty fapka się możemy spierać. Ja coś tam wiem ty też. Co prawda się w pewnych sprawach różnimy ale ten goryl to jakiś opór debil . I on niby jest jakiś guru informatyki na SU co pomaga trasmitującym ? Przecież to jest Dyzma informatyki :laughingnew:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości