Konkurs VIP/Szołapowiec Sierpnia 2016

Nowy konkurs z nagrodami dla zwycięzcy oraz dla głosujących.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć :)
Gratulacje dla Vip-a, reszty wyróżnionych oraz podobnych mi szczęściarzy.
Pozdawiam :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
szary


kuszes pisze:
sliskiTroll pisze:Że niby ja zostałem miss forum dla koniobijców na kolejny miesiąc? To jakieś żarty :) . Mocno zaskoczony przejmuje puchar przechodni od gugi89 i obiecuje go nie porysować i nie ochlapać :fap: przed przekazaniem go mojemu następcy :) . Dziękuje za oddane na mnie głosy chociaż tego "osiągnięcia" raczej nie umieszczę w moim cv :) .

Co do wygranych żetonów, nigdy nic nie wygrałem na tym forum i tego będę się trzymał. Mam kilka ulubienic i nawet nie wiem u której miałbym złożyć wizytę :fap: , czyli te 500 zetonów to same kłopoty :) . Po za tym jak to mawiają milionerzy : " najszcześliwszy w życiu byłem gdy nie miałem pieniędzy" :) (oczywiście , choć żałuje, nie jestem milionerem :( )

Trolu zawsze mozesz wyplacic zetony ;)


:laugh3: :laugh3: :laugh3:

I mam dołączyć do tej ściany płaczu modelek niemogących wypłacić kasy? Nie, dziękuje :D
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do VIP Miesiąca



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości