6 Kolejka - Półfinały PKT za strzelca bramki!

Typowaliśmy wyniki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Przyznane Nagrody: niecałe 3000 żetonów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


guga89 pisze:
guga89 pisze:A więc półfinały :)

06-07-2016 Portugalia - Walia
07-07-2016 Niemcy - Francja

Przypominam, że fazę play-off typujemy na zasadach bukmacherskich czyli wynik do końca regulaminowego czasu!

INFO
za poprawne wytypownie drużyny awansującej dodatkowo 1pkt bonusowy!
za poprawne wytypowanie strzelca bramki (max 2 zawodników z każdej reprezentacji!) 5pkt bonusowych!!!!!! bramki są liczone w czasie gry (90+możliwa dogrywka) - seria rzutów karnych nie wchodzi w grę!


Ważna informacja bo Polak jak to Polak kombinatorstwo ma we krwi jeżeli obstawiasz wynik meczu Portugalia - Walia 1-0 to typujesz jednego strzelca bramki (np. Ronaldo). Strzelców goli jest max tylu ile bramek (2 zawodników każdej drużyny przy remisie 2-2)
Książe_showupa strzelcy do poprawy, a osoby które obstawiają wynik remisowy niech podają drużynę awansującą bo inaczej tracą szansę na bonusowe punkty ;)


Niestety ale te zasady nie są za bardzo zrozumiałe. Mam w takim razie pytanie bo nie wiem czy mam zmieniać swoje wcześniejsze typu czy te punkty bonusowe za strzelców bramek są zaliczane do tej kolejki w ramach meczów półfinałowych czy tylko do rankingu końcowego?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




guga89 pisze:Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

A więc półfinały :)

06-07-2016 Portugalia - Walia
07-07-2016 Niemcy - Francja

Przypominam, że fazę play-off typujemy na zasadach bukmacherskich czyli wynik do końca regulaminowego czasu!

INFO
za poprawne wytypownie drużyny awansującej dodatkowo 1pkt bonusowy!
za poprawne wytypowanie strzelca bramki (max 2 zawodników z każdej reprezentacji!) 5pkt bonusowych!!!!!! bramki są liczone w czasie gry (90+możliwa dogrywka) - seria rzutów karnych nie wchodzi w grę!


Hmm... tak sie zastanawiam.. typujac 3 bramki dla jednej drużyny mogę podać tylko dwóch strzelców tak? I odnośnie późniejszej uwagi, że strzelców nie może być więcej niż ilośc wytypowanych bramek.. to ma sens, tylko w przypadku strzelców w 90 minutach... a skoro dogrywka też się liczy to wieksza ilośc strzelców niż w wyniku powinna być możliwa, przecież wynik w dogrywce może się zmienić, niekoniecznie będą karne. Chyba że jakoś inaczej rozumuje.. :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 2:1 (Nani, Ronaldo - Bale)
07-07-2016 Niemcy - Francja 1:1 awans Niemcy (Draxler - Griezmann)

Moim zdaniem trochę bałagan się zrobił z tymi zasadami na strzelców bramek, te zasady są nie do końca zrozumiane. Lepiej było dać strzelca pierwszego gola w meczu każdy dawałby jedno nazwisko i byłoby jasno i przejrzyście.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tiago pisze:Moim zdaniem trochę bałagan się zrobił z tymi zasadami na strzelców bramek, te zasady są nie do końca zrozumiane. Lepiej było dać strzelca pierwszego gola w meczu każdy dawałby jedno nazwisko i byłoby jasno i przejrzyście.


Dokładnie.. albo strzelców też liczyć w regulaminowym czasie gry ograniczając do tych 2 dla jednej repry
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Chcialem zmienić strzelców,ale nie mogę edytować tego hmm wyniku nie chce zmieniać.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 1:2 (Renato Sanches/Ricardo Quaresma - Bale/Hal Robson-Kanu)
07-07-2016 Niemcy - Francja 1:2 (Lukas Podolski /Bastian Schweinsteiger - Andre-Pierre Gignac/Antoine Griezmann)
Awatar użytkownika
bolotrolo
SU-holik
SU-holik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: parę ruchawic ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajny




06-07-2016 Portugalia - Walia 3:2 (Ronaldo, Nani - Bale, Robson-Kanu)
07-07-2016 Niemcy - Francja 2:3 (Oezil, Mueller - Griezmann, Payet)

Zmieniam moje typy choć nie otrzymałem odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie ale zmieniam bo zakładam, że jednak Ci strzelcy też się liczą do tej kolejki półfinałowej a nie tylko do tej punktacji końcowej. Choć też niezrozumiałe jest to czy Ci strzelcy liczą się tylko przy prawidłowo wytypowanym wyniku meczu czy przy każdym wyniku meczu. Jak ktoś typuje remis 2:2 a będzie 2:1 i trafi 3 strzelców to ma 15 punktów czy zero? a jak padłyby jakieś bramki w dogrywce to już w ogóle robi się to wszystko jeszcze bardziej skomplikowane.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mr.B pisze:
guga89 pisze:Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

A więc półfinały :)

06-07-2016 Portugalia - Walia
07-07-2016 Niemcy - Francja

Przypominam, że fazę play-off typujemy na zasadach bukmacherskich czyli wynik do końca regulaminowego czasu!

INFO
za poprawne wytypownie drużyny awansującej dodatkowo 1pkt bonusowy!
za poprawne wytypowanie strzelca bramki (max 2 zawodników z każdej reprezentacji!) 5pkt bonusowych!!!!!! bramki są liczone w czasie gry (90+możliwa dogrywka) - seria rzutów karnych nie wchodzi w grę!


Hmm... tak sie zastanawiam.. typujac 3 bramki dla jednej drużyny mogę podać tylko dwóch strzelców tak? I odnośnie późniejszej uwagi, że strzelców nie może być więcej niż ilośc wytypowanych bramek.. to ma sens, tylko w przypadku strzelców w 90 minutach... a skoro dogrywka też się liczy to wieksza ilośc strzelców niż w wyniku powinna być możliwa, przecież wynik w dogrywce może się zmienić, niekoniecznie będą karne. Chyba że jakoś inaczej rozumuje.. :D


Jak ktoś typuje wynik nawet 0:0 to przecież powinien mieć prawo podać strzelców bramek w tej ewentualnej dogrywce choć typowanie strzelców bramek powinno być niezależne od tego jaki się typuje wynik meczu i nie wiadomo też czy dobre wytypowanie strzelców bramek liczy się tylko przy dobrym wytypowaniu dokładnego wyniku meczu czy przy każdym wyniku.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Książe_showupa pisze:
guga89 pisze:
guga89 pisze:A więc półfinały :)

06-07-2016 Portugalia - Walia
07-07-2016 Niemcy - Francja

Przypominam, że fazę play-off typujemy na zasadach bukmacherskich czyli wynik do końca regulaminowego czasu!

INFO
za poprawne wytypownie drużyny awansującej dodatkowo 1pkt bonusowy!
za poprawne wytypowanie strzelca bramki (max 2 zawodników z każdej reprezentacji!) 5pkt bonusowych!!!!!! bramki są liczone w czasie gry (90+możliwa dogrywka) - seria rzutów karnych nie wchodzi w grę!


Ważna informacja bo Polak jak to Polak kombinatorstwo ma we krwi jeżeli obstawiasz wynik meczu Portugalia - Walia 1-0 to typujesz jednego strzelca bramki (np. Ronaldo). Strzelców goli jest max tylu ile bramek (2 zawodników każdej drużyny przy remisie 2-2)
Książe_showupa strzelcy do poprawy, a osoby które obstawiają wynik remisowy niech podają drużynę awansującą bo inaczej tracą szansę na bonusowe punkty ;)


Niestety ale te zasady nie są za bardzo zrozumiałe. Mam w takim razie pytanie bo nie wiem czy mam zmieniać swoje wcześniejsze typu czy te punkty bonusowe za strzelców bramek są zaliczane do tej kolejki w ramach meczów półfinałowych czy tylko do rankingu końcowego?

w poprzedniej kolejce punkty bonusowe nie byly brane pod uwage, wiec w tej pewnie tez nie, ale najlepiej jak sie guga wypowie
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To jeśli punkty bonusowe nie są wliczane do tej kolejki to wtedy ja zostawiam te moje pierwsze typy.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Uzupełniam strzelców:
Ronaldo - Bale, Robson-Kanu
Muller - Giroud, Griezmann

Książe_showupa pisze:To jeśli punkty bonusowe nie są wliczane do tej kolejki to wtedy ja zostawiam te moje pierwsze typy.

Punkty bonusowe nigdy nie były liczone do kolejki - są w kolumnie punkty bonusowe.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Na siłę chciałem uatrakcyjnić konkurs!
Wycofujemy dodatkowe punkty za strzelców bramek bo zaczęło się za dużo kombinatorstwa a nie walki fair (chciałem zwiększyć Wam szanse na zwycięstwo no ale cóż) przed finałem pomyślę nad bonusowymi pkt w dużej ilości i może jakoś to rozwiążemy :)
WYSZCZOTKUJ KONIA!
Awatar użytkownika
guga89
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a chuj Was to :P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 1:1 (Ronaldo - Bale) awans Walia
07-07-2016 Niemcy - Francja 1:1 awans Francja (Ozil - Payet)
Awatar użytkownika
jose821011
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2015, 09:17
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jose821011




guga89 pisze:Na siłę chciałem uatrakcyjnić konkurs!
Wycofujemy dodatkowe punkty za strzelców bramek bo zaczęło się za dużo kombinatorstwa a nie walki fair (chciałem zwiększyć Wam szanse na zwycięstwo no ale cóż) przed finałem pomyślę nad bonusowymi pkt w dużej ilości i może jakoś to rozwiążemy :)


Pomysł zacny, po prostu nie wszystko jest jasne i klarowne :)

06-07-2016 Portugalia - Walia 2:1 (Nani, Ronaldo - Bale)
07-07-2016 Niemcy - Francja 2:1 awans Niemcy (Ozil, Muller - Griezmann)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 1:2
07-07-2016 Niemcy - Francja 2:1
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 2-3 Cristiano Ronaldo, Nani - Bale, Robson-Kanu
07-07-2016 Niemcy - Francja 2-0 Muller, Kroos
Awatar użytkownika
ekler
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2015, 15:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Fatal_Lady
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 2:2 awans Walia(Ronaldo/Quaresma - Bale/Hal Robson-Kanu)
07-07-2016 Niemcy - Francja 2:1 (Mueller/Boateng - Giroud/Griezmann)
Awatar użytkownika
shivaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 381
Rejestracja: 15 lis 2015, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




06-07-2016 Portugalia - Walia 1:2 (Ronaldo - 2x Bale)
07-07-2016 Niemcy - Francja 1:2 (Mueller - Giroud, Griezmann)
LEON LXIX




06-07-2016 Portugalia - Walia 0-0 awans Walia
07-07-2016 Niemcy - Francja 0-0 awans Francja
แมวตัวผู้




06-07-2016 Portugalia - Walia 1:1 Awans Walia ;) strzelcy: Nani i Bale (wiem strzelcy odwołani :P)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Euro 2016



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości