Pomysł na konkurs - ROAST

Zaproponuj nowy konkurs!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pomysł na konkurs - ROAST
29 maja 2017, 16:08


Mam pytanie do Admina - co by powiedział na ROAST? Taki ala standup forumowy?

Jak ktoś nie wie, o co chodzi, to wrzucam linki poglądowe do roastów u Kuby Wojewódzkiego:

https://player.pl/programy-online/wszys ... 59085.html

W skrócie, jak to sobie wyobrażam:

Wrzucamy na tapetę kogoś z ShowUp.tv lub forum. Ale aby nie było, że stalkujemy, to odważna lub odważny, który SAM/A się zgłosi, dostaje jakiś w nagrodę upominek (żet?), za to, że wystawi się na roast.

Ale o co w tym chodzi?

Konkurs polegałby na... żartobliwym wyśmiewaniu wad i przywar osoby roastowanej. A ten, kto najlepiej/ najcelniej by to robił, dostałby od jury (wyznaczonego przez Admina), nagrodę, (do podziału z rostowaną osobą).

Jeśli Wam się podoba pomysł, to będę wdzięczny za docenienie pomysłu. Jestem nawet gotów wystawić się na roast jako pierwszy - w nadziei, że niczym szczególnie dotkliwym nie ryzykuję (wszak wizerunku na ShowUp.tv nie transmituję i jestem raczej anonimowym bytem). Tak, czy inaczej... Ciekaw jestem, jak by to wyglądało.

Co mnie natchnęło, czyli skąd pomysł na roast?

Odpowiedź jest prosta. Czytanie na forum obraźliwych postów pod adresem innych użytkowników. Nie są one jednak szczytem intelektualnych Himalajów a na ogół wulgarnymi inwektywami pod adresem miłych i sympatycznych dziewczyn (nie pokazując nikogo palcem - patrz wątek u Koko). Wydaje mi się, że należy dać możliwość upuszczenia krwi na forum - w kontrolowany i kulturalny sposób. Będzie to dużo lepsze rozwiązanie, jak obrażanie kogoś w w chamski sposób w postach, czy kłócenie się na chatcie i wzywanie siebie nawzajem na ustawki (też bez pokazywania palcem :>). A gdyby tak, zamiast tego zainteresowani mogli sobie ulżyć w tej formie?

To co Adminie? A Reszta Ferajny?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jeśli chodzi o ten cały 'roast' tvn-owski, to przyznam, że większego gówna nie widziałem. Zaraz ktoś mi napisze, że się nie znam, że nie wiem czym jest roast i te całe stand-up'y... jednak totalnie do mnie nie przemawiają tego typu 'zabawy' niskich lotów.

Jeśli chodzi o forum, i rynsztok czy chamstwo które czasem się widzi w tematach bądź na czacie, to przytoczę to jeszcze raz:
Kiedyś byłem na kilku większych forach, dwa o tematyce sportowej i jedno z grami, aplikacjami itp, i tam również czasem zdarzały się jakieś scysje między użytkownikami, ale było ich niewiele i były lżejszej wagi.
a dlaczego? odpowiedź jest banalnie prosta, Forum ShowSu jak i ShowUp.tv, to zupełnie inny kontent (całkiem inna treść) która jest oparta na erotyce, i siłą rzeczy takie miejsca jak to, generują zupełnie inne osoby, niż na forach o których wspomniałem wcześniej.

A tak poza tym, to tutaj by się czasem przydał ksiądz ze święconą wodą, a nie jeszcze organizować jakieś roasty srasty ;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Cała ta zabawa skończy się tym, że ktoś się obrazi lub zacznie się wojna między użytkownikami.
Żartobliwe wyśmiewanie wad i przywar osoby roastowanej wymaga dystansu do siebie i forum a to raczej nie tutaj, gdzie więcej sfrustrowanych osób niż wyluzowanych. A jechać się i tak jedziemy bez konkursu nawet :D
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex




Tylko nie kupa powiatowy!
A tak poza tym to na czaciku cały czas mamy roast :biggrin: Np. Flaczek jest roastowany bez przerwy czy Mano :laughingnew:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mnie i tak codziennie rołstują więc zgłaszam się pierwszy na ochotnika i liczę na godziwą nagrodę żetonową :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Mnie i tak codziennie rołstują więc zgłaszam się pierwszy na ochotnika i liczę na godziwą nagrodę żetonową :)


Sęp żetonowy, żetoniarz :lol:
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex




parka-zabawa-sex pisze:
Sęp żetonowy, żetoniarz :lol:


To tutaj się bawimy czy będzie nowy temat? Bo widzę że się zaczęło :P
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




dobry pomysł z roastem , można by wziać na ruszt np tych co tu spędzaja 15/24 czyli ruger , tomcio i takich tam , bo raczej słabo to widze , jak ktoś miałby na ew. pocisk odpowiadać po paru godzinach
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




@All

Zbiorczo do wszystkich.

Widze, że Admin nie jest rozentuzjazmowany - sam milczy. Trudno. Pomysł zdechł śmiercią naturalną. Chodziło mi raczej o to, aby zrobić coś na zasadzie starej forumowej zabawy - opisz osobę z postu powyżej. Kto opisze, sam się wystawia na opisanie. Ale aby to zrobić w sposób bardziej cywilizowany, usystematyzowany. Aby wyładować w ten sposób negatywne emocje, które są na forum - patrz np.:

pinkforum.pl

Aby ograniczyć obecne zjawisko ubliżania i stalkowania po pierwsze tylko do osób, które same sie wystawia (w zamian za nagrodę) i po drugie, ucywilizować to jakoś. Aby nie było tyle tych niezdrowych emocji. I często chamstwa jednych względem drugich.

I tylko o to mi chodziło. Od biedy można zacząć topić - opisz osobę z komentarza powyżej... Ech...
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




PS. No to jedziemy z miniroastem: viewtopic.php?f=15&t=4300
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




viewtopic.php?f=15&t=4300

nie chce się już wypowiadać w temacie powyżej ale uśmiałem się z komentarza goldie :D
Szkoda że nie można dać "lubię to!"

:monster:
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Konkursy



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości