Casting na cipkę

Zaproponuj nowy konkurs!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Casting na cipkę
18 sie 2017, 12:34


Witajcie cipki, jestem wykurwiście zamożnym, przystojnym i inteligentnym szlachcicem. Jako dziedzic w chuj wielkiej fortuny byłem od dziecka wychowywany na godnego władcę, który będzie rządził srogo ale sprawiedliwie. Niestety mam problem, brakuje mi cipy, która by mi dała potomka. Zwracam się więc do was cipki, zgłaszajcie się przez pw na to stanowisko a ja wkrótce zorganizuję casting.


Byłbym zapomniał, jestem też bardzo silny biorę około 171 kilo na klatę, więc jak macie jakiegoś męża czy innego kolesia to spokojnie się nim zajmę.

P.S. Dołączam swoje zdjęcie, resztę tj. zamek, samochody itp wrzucę później, jak znajdę chwilę na cykanie fotek.

Obrazek


Zdjęcie mojego zamku, możecie zauważyć kratę na flagach, to przez moje szkockie korzenie xd
Obrazek


Ze względu na moją obszerną kolekcję samochodów, bardzo drogich samochodów, musiałem kupić trochę publicznych dróg żebym miał gdzie nimi jeździć
Obrazek

Posiadam też własnego mudżyna do ochrony
Obrazek
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Konkursy



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości