Typer nowy sezon?

Główne tematy konkursu z sezonu 2017/2018.

Moderator: Typer

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Typer nowy sezon?
15 lip 2017, 20:24




"siedzę i siedzę, myślę i myślę czego naprawdę Ci brak..." - jak to śpiewała kiedyś Beatka "miniówka" Kozidrak

Zebrane doświadczenie z poprzedniego sezonu (mam nadzieje) zaprocentuje i uda się uniknąć kilku błędów takich jak np. problem czasowy. Obecny konkurs oparty będzie głównie na Lidze Mistrzów od fazy grupowej i z tym dniem proponuje zacząć cały sezon jak i zabawę :) Mecze będą się odbywać Wtorek-Środa o godzinie 20:45 tak więc nikt nie powinien czuć się zaskoczony(wyjątkiem mogą być takie kraje jak Rosja czy Kazachstan)

Zastanawiam się czy macie ochotę na kilka meczy weekendowych gdzie przez słowo KILKA mam na myśli 5-6. Kolejne ważne pytanie czy interesują Was inne dyscypliny sportu. Piłka nożna będzie non stop w Lidze Mistrzów a w obwodzie zostają jeszcze koszykówka, hokej, siatkówka, sporty walki etc. Ewentualne mecze dodatkowe mam zamiar dodać w formie ANKIETY gdzie będzie się liczyć wola większości ;)

Nagrody i wpisowe...https://showup24.tv/profile/Typer-showsu
Ostatni konkurs był bardzo żetonożerny dlatego powstał pomysł o wpisowym aby nie obciążać zbytnio konta forum ;) Zdaję sobie sprawę, że jest to trochę zniechęcające ale mam też nadzieję że pula nagród będzie na tyle kusząca, że dacie się przekonać.

Na tą chwilę proponuję wpisowe w wysokości 50 żetonów (liczę, że dzięki temu będzie więcej graczy)
Proponuje też "opodatkować" największych wygranych poprzedniej edycji: krzycho800-250 żetonów wpisowego, Papaj i Książe_showupa 200 żetonów,

myślę, że uhonorujemy co najmniej 6 osób jak w poprzedniej zabawie. Sam konkurs na pewno nie będzie tak czasochłonny jak poprzedni i zastanawiam się czy nie skończyć go razem z końcem roku kalendarzowego.

Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
17 lip 2017, 22:00


haha dzieki, grajta se sami :o
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Typer nowy sezon?
18 lip 2017, 06:37


Typer to jak sama LM czy będziesz dokładał inne dyscypliny, bo się waham?
แมวตัวผู้


Re: Typer nowy sezon?
18 lip 2017, 08:09


osobiście zrobiłbym przekładankę. gdy jest kolejka LM to gramy tylko LM, gdy wypada tydzień BEZ ligi mistrzów to dodaje w formie ankiety X bądź XX spotkań i do typowania idą te z największa ilością głosów. Na pewno będzie mniejszy natłok samych wydarzeń niż to miało miejsce w poprzedniej edycji.

Chciałbym abyście sami też podjęli dyskusje jak chcielibyście aby to wyglądało. Chyba, że chcecie abym sam się wszystkim zajął od A do Z ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
18 lip 2017, 18:56


Typer2016/2017 pisze:osobiście zrobiłbym przekładankę. gdy jest kolejka LM to gramy tylko LM, gdy wypada tydzień BEZ ligi mistrzów to dodaje w formie ankiety X bądź XX spotkań i do typowania idą te z największa ilością głosów. Na pewno będzie mniejszy natłok samych wydarzeń niż to miało miejsce w poprzedniej edycji.

Chciałbym abyście sami też podjęli dyskusje jak chcielibyście aby to wyglądało. Chyba, że chcecie abym sam się wszystkim zajął od A do Z ;)

No ja bym chciał, tak jak już gdzieś pisałem, cały sezon LM od fazy grupowej po finał.
A to, że będą przerwy dwutygodniowe to nic nie szkodzi, będziesz miał mniej roboty :good3:
แมวตัวผู้


Re: Typer nowy sezon?
18 lip 2017, 20:59


tylko wtedy konkurs byłby dość krótki co musiałoby się odbić na nagrodach a do tego dochodzi przerwa 2-3 miesiące między fazą grupową a pierwsza fazą play-offów. Jeśli się nie mylę we wrześniu jest aż jedna kolejka :P
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
19 lip 2017, 15:47


Zrobić listę uczestników, kto bierze udział.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Typer nowy sezon?
19 lip 2017, 19:03


Ja odpadam. Nie wyłożę nawet 1 żetona, jak nie mam pewności zwrotu z inwestycji :P
Powodzonka
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
19 lip 2017, 20:31


Typer2016/2017 pisze:tylko wtedy konkurs byłby dość krótki co musiałoby się odbić na nagrodach a do tego dochodzi przerwa 2-3 miesiące między fazą grupową a pierwsza fazą play-offów. Jeśli się nie mylę we wrześniu jest aż jedna kolejka :P

No dobra jak lubisz liczyć nie mogę Ci zabfonić :D
Tylko mam prośbę, zabroń typowania np w f1, jednego zawodnika na pierwszym, drugim i trzecim miejscu, jak trzeba wytypować podium to typujemy podium a nie, że Hamilton będzie na 1,w,3 iejscu jednocześnie.
แมวตัวผู้


Re: Typer nowy sezon?
20 lip 2017, 00:24


msn pisze:Zrobić listę uczestników, kto bierze udział.

Wiszu pisze:Ja odpadam. Nie wyłożę nawet 1 żetona, jak nie mam pewności zwrotu z inwestycji :P
Powodzonka

na tą chwile mamy 4-5 osób, więc nawet osoba z zerowym dorobkiem punktowym bardziej zyskuje niż traci żetony :P Nie wiem ile osób będzie liczył konkurs, nikogo nie zmuszę do uczestnictwa ale postaram się tak dobrać nagrody aby większość z Was wyszła przynajmniej na tzw. " ZERO"

Klakier pisze:
Typer2016/2017 pisze:tylko wtedy konkurs byłby dość krótki co musiałoby się odbić na nagrodach a do tego dochodzi przerwa 2-3 miesiące między fazą grupową a pierwsza fazą play-offów. Jeśli się nie mylę we wrześniu jest aż jedna kolejka :P

No dobra jak lubisz liczyć nie mogę Ci zabfonić :D
Tylko mam prośbę, zabroń typowania np w f1, jednego zawodnika na pierwszym, drugim i trzecim miejscu, jak trzeba wytypować podium to typujemy podium a nie, że Hamilton będzie na 1,w,3 iejscu jednocześnie.

można tak zrobić, typowanie podium będzie musiało liczyć 3 różne nazwiska(pomijając zbieżność nazwisk oczywiście)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
20 lip 2017, 23:51


moze mi ktos wytlumaczyc, ze zamiast gratulacji za zwyciestwo w poprzednim konkursie, dostalem "podatek" na nastepny???
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Typer nowy sezon?
21 lip 2017, 00:26


krzycho800 pisze:moze mi ktos wytlumaczyc, ze zamiast gratulacji za zwyciestwo w poprzednim konkursie, dostalem "podatek" na nastepny???

gratulowałem wcześniej wygranym ;) wiem, że Cię stać dzięki temu ile wygrałeś i wiem, że jesteś w stanie kilka razy tyle wygrać ile będzie wynosił Twój wkład w sezon
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
21 lip 2017, 09:17


krzycho800 pisze:moze mi ktos wytlumaczyc, ze zamiast gratulacji za zwyciestwo w poprzednim konkursie, dostalem "podatek" na nastepny???


To załóż nowe konto bo chyba nie ma wymogu iluśtam postów :D

Typer to kiedy startujemy?
แมวตัวผู้


Re: Typer nowy sezon?
21 lip 2017, 09:48


co trzeba zrobic zeby wziac udzial w konkursie?
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Typer nowy sezon?
21 lip 2017, 11:09


NELUSZEK pisze:co trzeba zrobic zeby wziac udzial w konkursie?

Wszystko masz napisane w pierwszym poście
แมวตัวผู้


Re: Typer nowy sezon?
21 lip 2017, 15:51


Proponuję aby do każdego tygodnia dodać 1-3 dyscypliny inne niż piłka nożna. Pomysł z wpisowym mi się podoba bo wtedy będzie większa motywacja dla każdego aby odegrać swoje piniondze włożone w konkurs :biggrin: Tylko myślę sobie, że każdy powinien płacić tyle samo niezależnie od tego jakie miejsce zajął w poprzedniej edycji. Mam jeszcze parę pomysłów, ale muszę je sobie przemyśleć i na trzeźwo i wtedy na pewno je tutaj wypiszę.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Typer nowy sezon?
22 lip 2017, 12:57


Hmm też myślę że pomysł z tym podatkiem nie jest najlepszy. Dobrym wyjściem byłoby zrobić wpisowe i do zebranej kwoty drugie tyle dołożyłby Admin. Wtedy nagrody byłyby większe ale nie muszą być aż tak wysokie jak w ubiegłym sezonie.
Jakby już była lista uczestników i pula to można jakieś decyzje podejmować odnośnie nagród itp.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
31 lip 2017, 14:03


Moja sugestie:
1) oprzeć konkurs na LM i LE (w jednym tygodniu ponad 30 spotkań :D)
2) gdy nie ma kolejki LM i LE (nie zawsze się na siebie nakładają), wprowadać inne dyscypliny z tym że musi to być głośne wydarzenie typu np. boks walka Joshua - Kliczko i wybrać kilka zdarzeń np Gran Derbi oraz inne klasyki w ligach :), w koszykówce np mecz cavs- gsw itp
3) można podpiąć zimowe igrzyska olimpijskie (turniej hokeja)
4) OKREŚLIĆ pulę nagród!
5) Mistrzostwa w Rosji o ile znajdzie się sponsor to ja zorganizuję :P

Generalnie sprawdzić kalendarz miesiąc przed i wybrać największe wydarzenia/mecze sportowe w danym momencie ;)
WYSZCZOTKUJ KONIA!
Awatar użytkownika
guga89
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a chuj Was to :P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Typer nowy sezon?
01 sie 2017, 14:51


Można by było nieco uatrakcyjnić typowanie i powiedzmy do dokładnego wyniku dopisujemy strzelca za 1 pkt.
np. Bayern - Real 2-1 Lewandowski
Awatar użytkownika
stanior
SU-holik
SU-holik
Posty: 99
Rejestracja: 23 lip 2015, 10:41
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dirasha nick.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: staniorfp


Re: Typer nowy sezon?
05 sie 2017, 00:18


Zapowiada się ciekawy i atrakcyjny konkurs z kilkoma nowościami :good3:



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do TYPER 2017/2018



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


cron