Konkursiwo 2017/2018

Główne tematy konkursu z sezonu 2017/2018.

Moderator: Typer

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Konkursiwo 2017/2018
02 sie 2017, 08:21
Do czasu rozpoczęcia pierwszej kolejki regulamin może ulec małym zmianom jeśli coś będzie nie halo ;) tak więc sprawdźcie co i jak

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez stronę showsu.pl
2. Konkurs jest przeznaczony dla graczy z Polski*
3. Konkurs polega na typowaniu rezultatów wydarzeń sportowych
3.1 Ligi Mistrzów (UEFA)-Europejska (wtorek-środa)
3.2 Pozostałych wydarzeń sportowych (sobota-niedziela)
3.2A Wydarzenia weekendowe będą wybierane w ankiecie
3.2B Wydarzenia z taką samą ilością głosów wybiorę osobiście
3.3 Tydzień może zawierać tylko jedną kombinację wtorek-środa lub sobota-niedziela
4. Wpisowe do konkursu wynosi 50 żetonów
5. Wydarzenie, które zostanie przerwane lub przeniesione i nie odbędzie się w ciągu 48h zostaje unieważnione(powód przerwania nieistotny)
6. W przypadku równej ilości pkt, wygrywa użytkownik, który wcześniej oddawał swoje typy
7. Konkurs trwa od 1 września do 1 kwietnia
8. Nagrody są przyznawane w 3 etapach konkursu
8.1 Miesięcznym(kwiecień jest tylko dopełnieniem marcowych zmagań!)
8,2 Sezonowym
8.3 PvP (użytkownicy rywalizują z sobą na zasadzie play-off)
8.3A Losowanie par odbywać się będzie na czacie strony showsu.pl
8.3B Użytkownik bez pary dostanie dziką kartę do kolejnej rundy
9 Nie edytujemy postów ze swoimi przewidywaniami
10 Posty są moderowane i pojawiają się na 10 minut przed pierwszym wydarzeniem
10.1 Osoby, które nie zdążą się wyrobić przed publikacją postów nie będą miały naliczonych pkt za pierwsze wydarzenie
11 godziny spotkań są ostateczne i nie ulegną zmianie (nawet jeśli organizator imprezy przesunie daną imprezę w czasie np. z powodu nawałnicy deszczu/zamachu itp)
12 Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie po uiszczeniu wpisowego (50 żet)
13 konkurs PVP zaczynamy z pierwszą kolejka Ligi Mistrzów a pary będą rozlosowywane przed meczami
14 W przypadku nieparzystej liczby osób biorących udział w konkursie, osoba niewylosowana dostanie dzika kartę-przechodzi do następnej rundy bez konieczności rywalizacji


*możemy zrobić wyjątek dla osób, które posiadają stałe IP

ZABRANIA SIĘ:
-korzystania z VPN
-Multikont
-komentowania w temacie do oddawania typów

Punktacja:
-1 pkt BONUSOWY za 10 ogarniętych postów w miesiącu(minimum 3 zdania)[1pkt w miesiącu]
-1 pkt BONUSOWY za 2 komentarze na BlogSU.pl (minimum 4 zdania)[1pkt w miesiącu]
-Piłka nożna: poprawny rezultat 1pkt, dokładny wynik 2pkt
-Siatkówka: poprawny rezultat 1pkt, dokładny wynik 1pkt
-Piłka ręczna: poprawny rezultat 1pkt, dokładny wynik 4pkt
-koszykówka: poprawny rezultat 1pkt, dokładny wynik 6pkt
-Sporty walki: 2pkt za wskazanie zwycięzcy, 10pkt za wskazanie remisu
-Tenis: poprawny rezultat 1pkt, dokładny wynik 1pkt
-hokej: poprawny rezultat 1pkt, dokładny wynik 3pkt
-Sporty motorowe: 5pkt za wskazanie zwycięzcy GP(Grand Prix) LUB 2 pkt jeśli typujemy podium**
-inne dyscypliny do uzgodnienia .

**zabronione jest dublowanie zawodnika(w razie zbieżności nazwisk podajemy imię)

NAGRODY:
Typer miesiąca:
1 miejsce 150 żetonów
2 miejsce 100 żetonów
3 miejsce 50 żetonów

Typer sezonu:
1 miejsce 1500 żetonów
2 miejsce 1200 żetonów
3 miejsce 1000 żetonów
4 miejsce 500 żetonów
5 miejsce 300 żetonów
6 miejsce 200 żetonów
7-10 miejsce 100 żetonów
11-15 miejsce 50 żetonów

PvP event:
1 miejsce 1000 żetonów
2 miejsce 600 żetonów
3 miejsce 300 żetonów
4 miejsce 100 żetonów
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
02 sie 2017, 08:58
aha...
rezygnuję z pomysłu większego opodatkowania poszczególnych osób ;) wprowadzamy podatek liniowy dla wszystkich - 50 żetonów
https://showup24.tv/profile/Typer-showsu <-- tutaj wpłacamy kasiorę

PvP Event odbywa się " w tle ". Oznacza to że wylosowane pary rywalizują ze sobą w meczach naliczanych do zwykłego konkursu(coś jak system K.O podczas turnieju 4 skoczni)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
11 sie 2017, 07:36
Typer pisze:Do czasu rozpoczęcia pierwszej kolejki regulamin może ulec małym zmianom jeśli coś będzie nie halo ;) tak więc sprawdźcie co i jak

Regulamin konkursu:

Punktacja:
-1 pkt BONUSOWY za 10 ogarniętych postów w miesiącu(minimum 3 zdania)[1pkt w miesiącu]
-1 pkt BONUSOWY za 2 komentarze na BlogSU.pl (minimum 4 zdania)[1pkt w miesiącu]



Nie podoba mi się to, to jest LIGA TYPERA czy LIGA ESEISTY :D już dawno skończyłem z pisaniem jako tako na forum i mam nierówne szanse :shame:
Zbieram podpisy pod petycją o wykreślenie tych punktów :biggrin:
romario


Re: Konkursiwo 2017/2018
11 sie 2017, 08:42
Dokładnie, co mają te punkty do tego kto jak typuje, przecież to się może okazać, że ktoś kto nie wytypował ŻADNEGO wyniku poprawnie wygrywa ten konkurs :lol2:
Parodia.
Jeszcze rozumiem, że dajmy na przy remisie liczba postów może być brana pod uwagę, ale normalnie dawać za to punkty to totalnie nieporozumienie i ten konkurs w takiej formie nie ma nic do swojej nazwy, bo typer ma typować, a nie bawić się w komentowanie cycków z ShowUp.tv, no chyba, że mówimy o typowaniu czy dziś pokaże ktoś cycki czy tyłek, ale chyba nie, prawda?:>
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Konkursiwo 2017/2018
11 sie 2017, 19:15
romario33 pisze:
Typer pisze:Do czasu rozpoczęcia pierwszej kolejki regulamin może ulec małym zmianom jeśli coś będzie nie halo ;) tak więc sprawdźcie co i jak

Regulamin konkursu:

Punktacja:
-1 pkt BONUSOWY za 10 ogarniętych postów w miesiącu(minimum 3 zdania)[1pkt w miesiącu]
-1 pkt BONUSOWY za 2 komentarze na BlogSU.pl (minimum 4 zdania)[1pkt w miesiącu]



Nie podoba mi się to, to jest LIGA TYPERA czy LIGA ESEISTY :D już dawno skończyłem z pisaniem jako tako na forum i mam nierówne szanse :shame:
Zbieram podpisy pod petycją o wykreślenie tych punktów :biggrin:

konkurs polega na typowaniu wyników sportowych. Nikogo nie zmuszamy do pisania postów oraz udzielani się na blogu. Postanowiłem użyć "marchewki" zamiast "kija", może będzie to dla Was jakaś zachęta aby aktywniej uczestniczyć w życiu forum.

tomcio_paluszek pisze:Dokładnie, co mają te punkty do tego kto jak typuje, przecież to się może okazać, że ktoś kto nie wytypował ŻADNEGO wyniku poprawnie wygrywa ten konkurs :lol2:
Parodia.
Jeszcze rozumiem, że dajmy na przy remisie liczba postów może być brana pod uwagę, ale normalnie dawać za to punkty to totalnie nieporozumienie i ten konkurs w takiej formie nie ma nic do swojej nazwy, bo typer ma typować, a nie bawić się w komentowanie cycków z ShowUp.tv, no chyba, że mówimy o typowaniu czy dziś pokaże ktoś cycki czy tyłek, ale chyba nie, prawda?:>

Tak jak wyżej napisałem, to tylko zachęta do częstszego korzystania z forum. Maksymalnie można dostać 2 pkt w miesiącu! To nie jest jakaś szalona liczba, której nie da się nadrobić samymi typami.

Liczę na to, że Wasza chęć wygrania konkursu spowoduje rozwój bloga jak i samego forum a przynajmniej wprowadzi więcej kolorytu.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
12 sie 2017, 07:28
Rozwój bloga... "tyłek 6/10" (zakład, że połowa z tych osób nawet tego tyłka na oczy nie widziało? xd) czy "xxx własnie nadaje" to rzeczywiście rozwój znakomity :azn2:
Takie posty właśnie są gdy się zmusza ludzi do pisania.
No ale ok, Ty tu rządzisz i ustalasz zasady:P
Ale nam te zasady się nie podobają!!!!! :mrgreen:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Konkursiwo 2017/2018
12 sie 2017, 12:41
dlatego jest tam użyte słowo OGARNIĘTYCH postów :P za takie coś jak napisałeś nikt pkt nie dostanie

P.S
w PvP evencie czy jak kto woli play-off nie będą się liczyły ewentualne pkt za pisanie na forum czy blogu
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
12 sie 2017, 21:35
Dobrze, że jeszcze nie wpłaciłem wpisowego, muszę się teraz zastanowić czy brać w tym udział,
Typer a co z ludźmi którzy nie potrafią albo nie chce im się sklecić dwóch zdań i posługują się półsłówkami :?:
Po co te komunistyczne zasady, niech hazardziści zajmą się obstawianiem, literaci pisaniem kwiecistych postów, stalkerzy stalkowaniem, filmowcy nagrywaniem a nie wszyscy będą robić to samo.
แมวตัวผู้


Re: Konkursiwo 2017/2018
12 sie 2017, 21:47
PRZECIEŻ NIE MUSICIE PISAĆ POSTÓW!! ;) po prostu za to jest bonusowy 1 pkt i tyle ;) to nie jest konkurs humanistyczny czy ortograficzny
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
21 sie 2017, 13:13
Typer pisze:PRZECIEŻ NIE MUSICIE PISAĆ POSTÓW!! ;) po prostu za to jest bonusowy 1 pkt i tyle ;) to nie jest konkurs humanistyczny czy ortograficzny


Myślę, że te 2 punkty to naprawdę niewielka ilośc. Nie przesadzajmy :)
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
28 sie 2017, 18:07
Nie mam na wpisowe haha, musze kupic zetony, bo mam tylko z 20 jeszcze, a szolapa uzywam rzadko i do rozmow, a nie tam na privki u wrednej czy na ogladanie pluszakow Kici xD
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
28 sie 2017, 18:09
AdwokatDiabla pisze:Nie mam na wpisowe haha, musze kupic zetony, bo mam tylko z 20 jeszcze, a szolapa uzywam rzadko i do rozmow, a nie tam na privki u wrednej czy na ogladanie pluszakow Kici xD


Oczywiście chodzilo mi o Kocurka, a nie Kicie, ale jedno i to samo xd
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 sie 2017, 02:20
Mógłby mi ktoś powiedzieć na czym polega tak trochę bardziej konkretnie to PvP event?
bo trochę nie za bardzo rozumiem jak to może obowiązywać na takiej samej zasadzie jak w turnieju
4 skoczni skoro konkurs ma trwać 8 miesięcy
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 sie 2017, 08:21
AdwokatDiabla pisze:
AdwokatDiabla pisze:Nie mam na wpisowe haha, musze kupic zetony, bo mam tylko z 20 jeszcze, a szolapa uzywam rzadko i do rozmow, a nie tam na privki u wrednej czy na ogladanie pluszakow Kici xD


Oczywiście chodzilo mi o Kocurka, a nie Kicie, ale jedno i to samo xd


co ty mi tu pie..sz, białego misia można oglądać za darmo
LEON LXIX


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 sie 2017, 23:23
Książe_showupa pisze:Mógłby mi ktoś powiedzieć na czym polega tak trochę bardziej konkretnie to PvP event?
bo trochę nie za bardzo rozumiem jak to może obowiązywać na takiej samej zasadzie jak w turnieju
4 skoczni skoro konkurs ma trwać 8 miesięcy

chodziło mi o system K.O ;) zostaną rozlosowane pary, zwycięzca(ten z większa ilością pkt) przechodzi do następnej rundy. Będzie się liczył konkretny tydzień i liczba uzyskanych pkt(w razie remisu wygrywa osoba, która wcześniej oddała swoje typy). Posty będą oczekiwały na akceptację więc nikt z Was nie będzie mógł podglądać co napisali Wasi konkurenci ;)

P.S
w razie nieparzystej ilości osób biorących udział w konkursie nierozlosowana osoba dostanie "dzika kartę" :P - tzn, że będzie w następnej rundzie z automatu. Pierwsze "mecze" play-off lub PvP jak kto woli zostaną rozegrane wraz z pierwsza kolejka fazy grupowej LM tak aby każdy mógł się zapoznać z typowaniem ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 wrz 2017, 08:27
Witam. Chciałem napisać 3 zdania byś mógł to zaliczyć ak jak rozmawialiśmy na czacie. Ok mam już dwa, więc ponownie powiem, ze to głupota selekcja postów, które się nadają, a które nie, bo napsiane jest

"Punktacja:
-1 pkt BONUSOWY za 10 ogarniętych postów w miesiącu(minimum 3 zdania)[1pkt w miesiącu]

wiec większość osób zrozumie ogarniętych=napisanych, co znaczy, że jeśli będziesz wybierał je pod względem, które to niby Tobie się podobają to grasz nieuczciwie i łamiesz sam regulamin.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 wrz 2017, 19:07
Witam. Obawiam sie ze posty z tego dzialu nie zaliczane sa do konkursu. Rozumiem wzgledy marketingowe, ale moze rzeczywiscie zrezygnowac z pomyslu pisania postow...
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 wrz 2017, 19:12
Witam ponownie. Na wszelki wypadek, gdyby posty sie jednak zaliczaly -pisze posta pod postem ;) Moze po prostu sie umowimy, ze nikt nie pisze i problem z glowy?
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Konkursiwo 2017/2018
29 wrz 2017, 19:21
Witam jeszcze raz. Mam nnadzieje ze nie narazilem sie za bardzo szanownej redakcji swoim pomyslem i nie zostane wykopany z konkursu albo co gorsza z szacownego forum za swoj pomysl olania postow przez wszystkich. Gdyby jednak moj pomysl nie przeszedl u szanowny kolegow, to jak moge sprawdzic ile postow juz napisalem w miesiacu ( wiekszosc postow pisze po pijakow, a wtedy liczenie jest niezwykle trudne) oraz czy moje posty sa "ogarniete"?
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Konkursiwo 2017/2018
30 wrz 2017, 07:29
Oczywiście napisałem wyżej post trochę ironicznie, bo ja posty mam na pewno, ale no bez jaj, pomijając, że to pisanie to głupota, to Typer chce wybierać, które się nadają, a które nie, czyli jak jemu coś nie będzie pasować to nie uzna, przecież to komedia:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do TYPER 2017/2018



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość