Kto ogląda panów?

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Kto ogląda panów?
20 cze 2016, 10:51
Marshall pisze:
kuszes pisze:ja kompletnie nie rozumie gosci, ktorzy siedza po 10 godz z jednym tylko widzem(samym soba), domyslam sie, ze to musi byc jakies zboczenie, pewna forma ekshibicjonizmu


Z kilkoma widzami to też musi być pewna forma ekshibicjonizmu ;) Na początku też mnie to kręciło, teraz już wolę widzieć z kim mam do czynienia, nawet jak trzeba zapłacić za priv...
Żałosne, jak facet widzi damski nick i próbuje nawiązać rozmowę - a damski nick zwykle nic nie mówi, bo to facet, który lubi pooglądać, ale nie jest na tyle pokręcony, żeby udawać laskę... ;)


Siedzą dlatego, że kiedyś zdarzyło im się mieć fajną przygodę. To uzależnia i odbiera zdrowy rozsądek.

Dlatego zamiast zdrowego walonka do godziny, które może być dla kogoś atrakcyjne, siedzą i męczą flaka godzinami. Znam z autopsji ;(


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Kto ogląda panów?
24 cze 2016, 21:21
nosmokingkills pisze:Mam pytanie jako typowy laik w temacie męskiej transmisji. Kto ogląda panów? Panie czy homoseksualni panowie? Wiadomo, znajdą się obcie płci aczkolwiek ciekawi mnie kto w głównej mierze jest odbiorcą i dlaczego? W mojej opini transmisje panów są nieco aseksualne (być może dlatego, że jestem hetero) aczkolwiek interesuje mnie Wasze podejście do tematu i Wasze doświadczenia.


To zależy czy masz na myśli zwykłe męskie transmisje czy takie rozbierane. Ja na męskich transmisjach bywam częściej niż na damskich ale nigdy na takich gdzie ktoś sobie wali kutasa nie wiem w ogóle jak można na coś takiego patrzeć to jest wyjątkowo obrzydliwe.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
11 lip 2016, 17:39
kuszes pisze:ja kompletnie nie rozumie gosci, ktorzy siedza po 10 godz z jednym tylko widzem(samym soba), domyslam sie, ze to musi byc jakies zboczenie, pewna forma ekshibicjonizmu


Ej no, okrutni jesteście :), zaraz zboczenie :roll: . Ja też sobie lubię czasem coś pokazać dziewczynie, ale fakt że trudno znaleźć chętną. Ale zdarza się, raz nawet zarobiłem 10 żetonów. Jak na faceta sporo :lol:

Kiedyś, na Polczacie spotkałem dziewczynę, która zaoferowała mi wymianę fotek. Było to gdzieś pod koniec października chyba 2007 roku. Wysłałem jej i czekałem na rewanż. Nic nie przychodziło, już prawie zapomniałem o sprawie. Przychodzi maj kolejnego roku i oto koleżanka odzywa się z pytaniem, czy dalej chcę jej fotek. Odpisałem, że gdybym napisał, że nie to chyba i tak by nie uwierzyła. Poczekałem jeszcze 10 dni i dostałem trzy sztuki. Nie podejrzewam, że to było oszustwo, bo fotki były ,,zanonimizowane", poza tym korespondowaliśmy jeszcze jakiś czas ze sobą. Wielokrotnie mnie prosiła, żebym ich nikomu nie pokazywał. W sumie fajna, normalna, wrażliwa dziewczyna. Może to czyta i sobie coś przypomni ?

No, jeszcze kilka się zdarzyło takich transakcji na nieistniejącym już Polczacie czy Onecie. Oczywiście, trzeba cierpliwości. Pewnie zdarzają się oszuści, ale nie wszyscy. Jak laska przysyłam fotkę bez twarzy, zrobioną przed lustrem, to chyba można dać wiarę, że przesyła swoje.
Awatar użytkownika
keseip
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2016, 17:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: keseip


Re: Kto ogląda panów?
11 lip 2016, 23:17
pi313 pisze:
Siedzą dlatego, że kiedyś zdarzyło im się mieć fajną przygodę. To uzależnia i odbiera zdrowy rozsądek.

Dlatego zamiast zdrowego walonka do godziny, które może być dla kogoś atrakcyjne, siedzą i męczą flaka godzinami. Znam z autopsji ;(


..a, i owszem. Zdarzyły się przynajmniej dwie, trzy bardzo fajne przygody, z piszącymi laskami (na pewno, o ile czegoś można być tu pewnym :)). Ale więcej było przypadków wątpliwych. Człowiek też się cieszył, że udało mu się spuścić za darmo, tzn. bez wydawania stówki :D Ale mi się to znudziło i wolę już wydać tę stówkę... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Kto ogląda panów?
12 lip 2016, 10:47
To prawda. Zazwyczaj trzeba długo i cierpliwie czekać, zanim łania zbliży się do źródła. :D
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Kto ogląda panów?
12 lip 2016, 17:23
Marshall pisze:
..a, i owszem. Zdarzyły się przynajmniej dwie, trzy bardzo fajne przygody, z piszącymi laskami (na pewno, o ile czegoś można być tu pewnym :)). Ale więcej było przypadków wątpliwych. Człowiek też się cieszył, że udało mu się spuścić za darmo, tzn. bez wydawania stówki :D


Doprecyzowanie: oczywiście nie chodzi o spust pod filmik lub czyjąś transmisję, bo tak to zawsze można za darmo, tylko żeby na kimś płci damskiej zrobić wrażenie i przeczytać parę (mniej lub bardziej podkręconych) komplementów, typu "mokro mi", "czuję go", "mmm", "chcę cię mieć w sobie" etc... ;) Ale parę razy faktycznie było miło.

Ale i tak facet zwykle ma nadzieję, że złapie kogoś, kto ma kamerkę. I nader często słyszy od osób z damskimi nickami, że mają zepsutą. Come on, czy kamerki się tak często psują?... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Kto ogląda panów?
31 lip 2016, 22:35
patrzac jak sie przygladałam duzo jest facetów albo bi. kobietki tez sie zdarzają ale nie w takim stopniu. ale najwiecej jest facetów z damskim nickiem, ktorzy sie podszywają nie wiem po co bo i tak wychodzi pozniej wszytsko na jaw;p
Awatar użytkownika
wyborowa00
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
04 sie 2016, 09:41
ShowUp.tv to sztuka iluzji. Niektórzy poprzez udawanie myślą, że osiągną więcej.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Kto ogląda panów?
05 lut 2017, 00:31
Ja zaczęłam podglądać co tam u nich ale zazwyczaj nic ciekawego :c
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Kto ogląda panów?
11 lut 2017, 04:47
Szczerze niektore meskie tranmisje sa przerazajace... chyba, ze ktos lubi jakis wyluzdany fetysz... Kiedys widzialem goscia co mial szczoteczke do zębów w penisie i inny przebrany za kobiete ( mial fajny tylek :D ) teraz jak patrze to nawet jakies mlode ciacha dla homoseksualistow sa lub dla spragnionych pan :D
Awatar użytkownika
sam123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2017, 04:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz zznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sam123


Re: Kto ogląda panów?
19 lut 2017, 12:15
Transmisje Panów to w większości krzyk rozpaczy, tudzież żetonowe ziaziu w musk. Howgh;)
Awatar użytkownika
kajak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2017, 03:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
20 lut 2017, 12:45
Ja nieraz oglądam, ale czasem dostaję bany za podszywanie się pod dziewczynę :(
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
21 lut 2017, 12:01
Przeważnie ludzie tam siedza dla beki
Awatar użytkownika
xyz
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 24 lis 2015, 14:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
21 lut 2017, 12:36
xyz pisze:Przeważnie ludzie tam siedza dla beki


Wczoraj na przykład w nocy była transmisja z jakiejś meliny - https://showup24.tv/chleb_po_osiem . Nie wiem czy to była beka, ale z pewnością bardzo interesująca transmisja. Koleś nawijał coś do kamery (robiąc przy tym dziwaczne miny) a prawie nikt go nie słuchał, a jego kumple przekrzykiwali się w tle:D .. ale nie wiem jak się skończyła po poszedłem spać.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
21 lut 2017, 14:01
NoMoreMoney pisze:Wczoraj na przykład w nocy była transmisja z jakiejś meliny - https://showup24.tv/chleb_po_osiem . Nie wiem czy to była beka, ale z pewnością bardzo interesująca transmisja. Koleś nawijał coś do kamery (robiąc przy tym dziwaczne miny) a prawie nikt go nie słuchał, a jego kumple przekrzykiwali się w tle:D .. ale nie wiem jak się skończyła po poszedłem spać.


Panieee, tam to była poróba w uj, szczególnie ci dwaj mieli korbę co byli przy kam, wczoraj to chyba był jakiś dzień narkotyków, Mano na czacie podrzucił tez jakiś link z typem co był na żeńskiej zakładce i też tak samo mielił mordą jak tamci dwaj :lol: :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Kto ogląda panów?
02 mar 2017, 19:36
Ja ogladam panow, szczegolnie jak nadaja ludzie z forumka, ostatnei trasn wiadomo, Rugero i maq i w sumie dobrze ze nie pije bo jak pije to mi wszystko jedno i nie mam oporow przed facetami :D:D Wyrucham wszystko co mi wpadnie w oko
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Kto ogląda panów?
05 mar 2017, 22:58
Mam kilku swoich ulubienców dla ktorych zawsze znajde chwile.
Maq :good3: - jak dla mnie wyluzowana pocieszna morda :*
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
06 mar 2017, 17:28
Ja nie wchodzę w zakładkę mężczyźni, bo nie mam takiej potrzeby :)
back


Re: Kto ogląda panów?
06 mar 2017, 17:40
czasem i u facetów trafia się coś ciekawego. Kiedyś jedną parka była jako mężczyzna. A tak to sens zajrzeć tylko, aby posłuchać :)
Awatar użytkownika
draxer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 02 mar 2017, 21:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ariadne
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
14 mar 2017, 11:20
Faceci na ShowUp.tv są hmm dziwni :P wczoraj ledwo weszłam do jakiegoś tańczącego w kiblu a on zaczął lizać kamerkę że to niby mnie tak chce :shock2: :shock2: :shock2:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mimimi18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2017, 01:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mężczyźni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości