VilleValo - opinia o tym miłym donosicielu

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Chciałbym każdego ostrzec przed tym osobnikiem. Koleś ma ewidentnie jakiś problem ze sobą, może to brak zajęć w życiu realnym, może kompleksy, nie wiem, jedno co wiem to fakt że ten ktoś jest pospolitym donosicielem na showup.tv. Ostatnio wszedłem na pewną transmisję do męskiego działu i w gościach siedział już wyżej wspomniany VilleValo. Po chwili kulturalnego pisania do transmitującego, VilleValo uświadomił mi że za 72 godziny zostanę zbanowany, odpisałem że nie wiem za co, nikogo nie obraziłem i nie ma podstaw, skomentował to tym że nie będzie ze mną rozmawiał i że sam się przekonam. Jego śmieszne groźby stały się faktem i to dużo szybciej bo po paru godzinach. Owszem przyznaję, parę razy kogoś obraziłem, wstawiłem na profil jakieś dziwne zdjęcia, miałem parę kont, ale to nie powód żeby kogoś zgłaszać do moda i robić z siebie rozje... tzn kapusia. Czy Showup to kawiarenka Bliklego w rynku ? a może pałac w Luwrze czy Bazylika w Licheniu ? NIE, to portal erotyczno rozrywkowy na którym różne rzeczy się działy, dużo gorsze np (małe dzieci na transmisjach, upośledzone i niepełnosprawne osoby, próby samobójcze, rzucanie fekaliami). NIe róbmy z tego portalu wyspy szczęścia i spokoju ducha bo tak nigdy nie będzie. Owszem groźby, wyzwiska to zły pomysł ale żeby kogoś zgłaszać i donosić ? I nie mówię tu tylko o sobie, nie jestem odosobniony w podobnych przypadkach, znajomi też widzieli o tym że wyżej wymieniony VilleValo zgłasza innych ludzi, nie tylko mnie. Paru znajomych zostało również zbanowanych, domniemam że też przez zgłoszenie i donos od VilleValo.


A zresztą sami zobaczcie profil, sam się przyznaje do dziwnych rzeczy https://showup24.tv/profile/VilleValo



Uprzedzając mędrców wątpliwej inteligencji, nie żalę się, nie płaczę po banie, TYLKO OSTRZEGAM INNYCH
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gebels pisze:VilleValo uświadomił mi że za 72 godziny zostanę zbanowany, odpisałem że nie wiem za co, nikogo nie obraziłem i nie ma podstaw


Gebels pisze:Owszem przyznaję, parę razy kogoś obraziłem, wstawiłem na profil jakieś dziwne zdjęcia, miałem parę kont, ale to nie powód żeby kogoś zgłaszać do moda


:acute:


ps; podejrzewam kto Ty, u kogo byłeś i znam w sumie tę sprawę, Villa też znam, ale nie jakoś specjalnie, nigdy niczym negatywnym mnie nie zaskoczył. Na pewno wiesz o kim też chodziły pogłoski, że donosi, jest jeszcze taka jedna osoba..
ale ja ogólnie staram się nie wnikać w takie gówniane akcje, wpadam na męską w innych celach.

zgłoszenie do administracji to jedno, ja np. jakoś o takim czymś nie myślałem nigdy, nie chce mi się w to angażować, natomiast to, ze Cię zbanowali, to pewnie był jednak jakiś powód, wiadomo, że każdy ban boli i każde potknięcie też.

ogólnie takie tematy na forum to też jednak nie bardzo mi się widzą, nawet jeżeli i słuszne, to wzbudzają ferment, tak jak choćby komentarze na czacie, na anty-transmisjach.

a nie wiem czy wiesz, ale na czat ma bana już kilka osób z męskiej, i takich dość popularnych, bankowo znasz, no już nie wspominając kto ma bana na robienie transmisji.. :)

nie wiem, byc może mi się tak wydaje, ale trochę tak jakby SU, robi malutkie porządki... może tego nie widać aż tak, ale jednak coś chyba zaczynają działać, żeby nie było takiego rozpie.dolu jaki czasem można zobaczyć;p

a na ile masz tego bana?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


A nie wiem na ile, wiem ze wywalalo mnie do google jak sie logowalem a jak chce u kogos pisac na innym koncie to nie widac.
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie wiem co na tej transmisji się działo, może i SU nie jest świątynią, ale jakieś zachowanie obowiązuje. Ja również nie toleruje wyzwisk na ogólnym. Jeżeli ktoś ma potrzebę zwyzywania kogoś, to tylko świadczy o jego niskiej samoocenie.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Gorsze rzeczy się działy na tej stronie, żebractwo, oszustwa, patologia są o wiele gorsze niż zwyzywanie kogoś...
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Też powinno pisac na jak długo masz bana, ale może coś tam wyłapali poważnego, skoro Cie wyrzuca na google. bo jak na czat jest ban to z reguły mozna byc na portalu ogónym.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


A kij z tym, nie płaczę po banie, tylko ostrzegam innych żeby uważali.
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gebels pisze:A kij z tym, nie płaczę po banie, tylko ostrzegam innych żeby uważali.


no ale wiesz, sam miałeś uważać, bo Ville z tego co mówisz tylko dał cynk do czerwonych, więc jak ktoś nie przegina to raczej luz i nic tu po Ville. Dobra srał to pies..
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


ALe mi tylko chodzi o donosy, bo inna sprawa ja zwykły użytkownik doniesie na ciebie to jest rozjeb... a inna sprawa jak mod to zobaczy i sam zbanuje
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gebels pisze:Gorsze rzeczy się działy na tej stronie, żebractwo, oszustwa, patologia są o wiele gorsze niż zwyzywanie kogoś...




Albo działy się. :geek: Bo teraz to raczej nuda.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli już został poruszony tutaj temat donoszenia to mam jedno małe pytanie w tym temacie. Słyszałem jak ktoś ostatnio mówił, że istnieje możliwość zgłoszenia transmitującego, jeśli łamie regulamin poprzez naciśnięcie jakiegoś przycisku. Wiecie coś o tym istnieje rzeczywiście taka możliwość czy komuś coś się pomyliło?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Jeśli już został poruszony tutaj temat donoszenia to mam jedno małe pytanie w tym temacie. Słyszałem jak ktoś ostatnio mówił, że istnieje możliwość zgłoszenia transmitującego, jeśli łamie regulamin poprzez naciśnięcie jakiegoś przycisku. Wiecie coś o tym istnieje rzeczywiście taka możliwość czy komuś coś się pomyliło?


Przez naciśnięcie przycisku na pewno możesz zgłosić na priv. Na ogólnej transmisji nie spotkałem się z takim przyciskiem.

https://showup24.tv/VilleValo
https://showup24.tv/profile/VilleValo
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma mozliwości zgłaszania transmitujących. Gdyby tak było, to połowa osób z nadających otrzymałaby bana za wyzwiska ;)
Co do Ville to dawno go nie widziałem na transmisjach, ale nieźle to wyglądało kiedy wszelakiej maści frustraci byli pięknie gaszeni :) Prawda niestety boli, a i tępota ludzka poprzez nastawienie się na bana chluby nie przenosi. Trzeba byc skończonym idiotą, aby wbijać na transmisje i wyzywać wszystkich, licząc że transmitujący lub moderator nie da za to bana, a potem snuć teorie spiskowe przez szukanie osób, które by pewnie nawet sobie dupy nie zawracały, aby kogoś zgłaszać i szukać kółka wzajemnej adoracji na forum :)
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przetłumacz tę fantastykę na j.polski
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlinka jakieś problemy w czytaniu ze zrozumieniem tekstu? :lol:
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mężczyźni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości