Uciekanie z privow

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Uciekanie z privow
17 maja 2016, 18:30


U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mama_Stiflera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Mama_Stiflera


Re: Uciekanie z privow
20 cze 2016, 10:43


Mama_Stiflera pisze:U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...

ShowUp.tv

tajemniczysu pisze:ja uciekam w 3 przypadkach: 1 gdy priv jest tak kiepski że szkoda mojego czasu a nie wypada sie kłócić o żetony 2 gdy już dojdę a do zakończenia privu zostało jeszcze dużo czasu 3 gdy nagle okazuje sie że nie jestem już sam w domu :D


Niestety ostatnio zdarzył mi się przypadek nr 3. Nie zawsze wszystko uda się zaplanować.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Uciekanie z privow
30 cze 2016, 11:11


Mama_Stiflera pisze:U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...

ShowUp.tv


Mi sie bardziej wydaje że takie przeprosiny bardziej służą temu żeby dziewucha zaproponowała priva w ramach rekompensaty za 10 żetonow dzieki czemu koles moze za pomocą jednego priva dojsc dwa razy ;) ale moze sie myle, chociaz w suie po co mają pprzepraszać jak i tak dostajesz zetony nawet jak uciekli?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Uciekanie z privow
27 mar 2017, 11:23


ruger44 pisze:Kobietom łatwo jest mówić bo Wy zawsze możecie ale spróbujcie się wczuć w posiadacza typowego penisa - typowy penis jest kapryśny jak panna na wydaniu, przez pół godziny jak laska ma privy wyłączone to stoi jak głupi, stoi też przez pierwsze 2-3 minuty priv a potem, jak za dotnięciem czarodziejskiej różdzki, różdzka czarodzieja klapnie i koniec, żadna magia jej nie rusza :) Wtedy facet ze wstydu zawija się i znika bo mu zwyczajnie po ludzku wstyd a przeciez z oklapłym pysiorem nie będzie siedział a i też nie ma przeważnie o czym gadać z transmitującą no bo jakie można mieć wspólne tematy z kimś, kogo się traktuje jak worek na spermę?


Najlepsza wypowiedź :) Sam bym tego lepiej nie ujął.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Uciekanie z privow
30 mar 2017, 05:55


tajemniczysu pisze:...ale moze sie myle, chociaz w suie po co mają pprzepraszać jak i tak dostajesz zetony nawet jak uciekli?


Przeprosiny z zasady nie są po to, żeby coś ugrać i wykombinować tylko po to, żeby przeprosić, przepraszają ludzie kulturalni zawsze kiedy zrobią coś źle a największym zyskiem jaki spodziewają się otrzymać w zamian jest usłyszeć "Przeprosiny przyjęte".
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Uciekanie z privow
30 mar 2017, 16:04


ruger44 pisze: a i też nie ma przeważnie o czym gadać z transmitującą no bo jakie można mieć wspólne tematy z kimś, kogo się traktuje jak worek na spermę?



Serio worek na spermę??? Tylko tyle, nawet nie gadające cycki?
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: Uciekanie z privow
30 mar 2017, 23:17


Mama_Stiflera pisze:U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...


...na przykład jak żona wchodzi i trzeba szybko chować fiuta i wyłączać monitor :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Uciekanie z privow
07 kwie 2017, 18:10


Re: Uciekanie z privow
23 sty 2018, 11:47


Moderator pisze:Mam takie pytanie do facetów czemu 1/3 privkow uciekacie>?
Mija połowa czasu i uciekacie bez słowa, albo jeszcze gorzej bierzecie 4 min i jak zostanie 30 sekund to uciekacie i potem ja 3 minuty muszę czekać aż powrócę na ogólny :D



bo liczą frajerzy ze im się żetony wrócą. Ale chyba nawet nie są świadomi ze to nic nie daje
Zenchir_GAY


Poprzednia

Wróć do Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości