Drogie kobiety

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Drogie kobiety
12 kwie 2017, 21:01


Drogie kobiety - pytanie do was mam :

Mam na imie Filip konto narazie mam zbanowane przez Admina :-( ale moze bede mial odblokowane jak mi pomozecie... zeby mi odblokował...

Ale...wracajac do pytania : gdybym mial odblokowane konto na nicku : Filips090 to jak zaczac rozmowe,jak ją prowadzic zeby miec duzo kobiet na kam ;) bo maxymalnie mialem 3-4 a u kobiet jest ponad 30-40 osob... prosze o konkrety.
Awatar użytkownika
Filips90
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 13:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kierowniczka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Filips090


Re: Drogie kobiety
13 kwie 2017, 05:29


Na pokazywaniu siusiaka nigdy nie będziesz miał dużej ilości pań, raczej panów (i zmartwie Cię - większość kobiecych nicków które Cię będą owiedzały to również będą panowi którzy chcą sobie popatrzyć na siusiaka ale robią kobiece nicki żeby ich nie banowali z trans) - nawet panom wyjątkowo hojnie obdarzonym przez naturę (np. mi) nie sposób odwrocić te proporcje a co dopiero przeciętnemu Kowalskiemu bo po prostu panie szukają czego innego na trans niż widoku siura. Aby przyciągnąć i zatrzymać kobiety na dłużej musisz prowadzić z nimi konwersację na transmisji, wyrobić sobie markę, w ciekawy sposób prowadzić dyskusję na każdy temat i przyciągać intelektem (z czym, wnioskując po poziomie pisania, będzie chyba problem...). Ale cóż - życzę powodzenia
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Drogie kobiety
13 kwie 2017, 08:05


Ruger44 trafił w sedno sprawy.Maczuga czy flak w tym przypadku bez różnicy :mocking:
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Drogie Panie i dziewczyny
14 kwie 2017, 19:13


Co takiego robic na kam żeby :

1) bylo np.: u mnie duzo kobiet na kam - PODKRESLAM duzo kobiet a nie pseudo kobiet?
2) jak zbierac żetony?
3) jak rozmawiac i oczym?
4) jak sie zachowywac z zetonami i w ogole zeby nie dostac BANA...

bo mialem nick Filips090 i dostalem podobno na ROK bana...ale zrobie sobie nowe konto ale nie wiem z jakim nickiem...

Prosze was o odp
Awatar użytkownika
Filips90
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 13:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kierowniczka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Filips090


Re: Drogie kobiety
22 kwie 2017, 17:32


ruger44 pisze:Na pokazywaniu siusiaka nigdy nie będziesz miał dużej ilości pań, raczej panów (i zmartwie Cię - większość kobiecych nicków które Cię będą owiedzały to również będą panowi którzy chcą sobie popatrzyć na siusiaka ale robią kobiece nicki żeby ich nie banowali z trans) - nawet panom wyjątkowo hojnie obdarzonym przez naturę (np. mi) nie sposób odwrocić te proporcje a co dopiero przeciętnemu Kowalskiemu bo po prostu panie szukają czego innego na trans niż widoku siura. Aby przyciągnąć i zatrzymać kobiety na dłużej musisz prowadzić z nimi konwersację na transmisji, wyrobić sobie markę, w ciekawy sposób prowadzić dyskusję na każdy temat i przyciągać intelektem (z czym, wnioskując po poziomie pisania, będzie chyba problem...). Ale cóż - życzę powodzenia



Ruger - hahahahha
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: Drogie kobiety
22 kwie 2017, 18:02


Ponieważ jestem kulturalny i sympatyczny a kolega zadał ważkie pytania, to postaram się odpowiedzieć, zeby w świat nie poszło, ze tu buraki, cebulaki, burkliwe Janusze siedzą, zadzierające nosa i hejtujące wszystkich jak małorolny gdzieś ze wschodniej nadbużańskiej ściany
Otóż drogi kolego...

Odp1 - Nie wiem
Odp 2 - Nie wiem
Odp 3 Nie wiem
Odp 4... I TU CIĘ ZASKOCZĘ DROGI KOLEGO!!!!!!....... Nie wiem

Dziękuje za uwagę
Życzę powodzenia kolego
Gad bles ju
Do widzenia
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Drogie kobiety
24 kwie 2017, 07:55


Faceci lubią jak kobiety obnażają ciało.
Kobiety lubią jak faceci obnażają umysł.
A diabeł tkwi w szczegółach.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości