Rafatus/MarlenaR/MarlenaxRafatus/rafatusoficjalnie1

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
parostatek pisze:arickzer0wy, jedyny ból dupy jaki widzę to twój bo sobie jakiś szczupak popierdolił o rafatusie.... Co to u was na jutubie nie ma takich co pierdolą non stop o innych?


Jest i to masa, ale nie zachowują sie jak ten piernik niby dorosły 30+ a zachowanie 20-
Swoja drogą do lukiego tez sapał


parostatek pisze:I uwierz mi, że na szołapie liczba widzów ni jak ma przełożenie na tokeny. Niektóre laski mają po siedmiu widzów a wyciągają miesięcznie i kilku krotność średniej krajowej bo trzaskają priv za privem.


Jo stali bywalcy, widzisz sam ile np taki kocurek ma fanow i to oni głownie sypia żetonami mase jest takich lasek na SU wiec co sie dziwić, że zarabiają tyle, tylko jest jedno ale ich młodość razem z urodą miną

parostatek pisze:Zresztą skoro już jesteś przy ilości żetonów to tak stękałeś o Luki119.... To sobie sprawdź ilu ma widzów teraz i ile żetonów otrzymał. Przebił pana prezesika i zgarnął prawie 15k tokena.... Za siedzenie na fotelu z matką a nie ruchanie flakiem wiadra od mopa. I to kto mu ładuje - wy sami xD

LUKI zarobił 1 tyle a rafatus w 3dni zgarnął ile? 20k
Ehh jak ty mało wiesz o świecie i internecie
ale wstawie tu ten o to obrazek

Obrazek

parostatek pisze:Rafał zgarnął kilkatysięcy tokenów ale jednorazowo - długofalowo to nie ma prawa bytu na tym portalu. Ile razy mu zapłacicie za to samo? Przecież on nawet nie oddycha podczas stosunku. Raz to było ciekawe, za drugim razem śmieszne, za trzecim nuda w chuj. Chłop bez pomocy osoby trzeciej w ogarnięciu transmisji przepali potencjał i zdechnie.


Widze, że też go oglądasz skoro piszesz ze 1 2 3 raz GUT GUT 1 widz wiecej

parostatek pisze:Mnie chuj interesuje co tam się dzieje, niech tworzą ekspansje patostrimerów na szołap - droga otwarta. Ale nie róbcie syfu u innych :good3:

Jaki syf? Wbijają sypia żetonami i robimy syf idz ty sie przejdz albo wyjdz z domu na powietrze bo od SU ci już odbija

Podsumowując XD
Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Trafiłem na komentarz osoby, która znała Rafała w młodości jako dziecko i podobno bardzo inteligentny dzieciak z niego był. Interesował się historią a w szczególności II wojną światową i podobno dobrze znał się na broni oraz czołgach. Niestety środowisko zniszczyło pewien potencjał i teraz tylko od niego zależy czy będzie chciał coś z tym zrobić.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:I po co ja to tykałem...

Niestety....to jak sekta religijna, szkoda czasu.



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


ruger44 pisze:To już złożyło jaja dawno temu, jak Administracja pozwalała na istnienie na portalu każdego jednego nierozbieralnego wynalazku (na kobiecych typu Kotzurki, Anki-Żebranki) i pato-transmisji na męskich (tych wszystkich ziomków od puszczania piosenek/obrażania innych/chlania). Seks-kamerki to powinny być stricte seks-kamerki, każdy kto nie ma rozbieranych privów/celów z nagością na ogóle powinien być banowany



po tej wypowiedzi wraca mi wiara w ludzi
Zenchir_GAY


LunaMoon pisze:Nie porównuj rapatusa czy jak mu tam do dziewczyn, które robią erotyczne pokazy. Często te kobiety mają fajne życie i pasje poza showup w przeciwieństwie do tego obrzydliwego pijaczyny, często te kobiety są lepiej traktowane w realu jak dziewczyna tego patuska którą na wizji wyzywa od k... szarpie a ona go bije, a że kobiety lubią być na tej stronce i tak zarabiać to inna kwestia, nie jest to na pewno moralne ale czy patologiczne? Polemizowałabym.
I nie pisz co myślą camgirl o facetach, którzy dają im napiwki bo wcale nie jest tak że nimi gardzą czy wyśmiewają, przeciwnie faceci z gestem zazwyczaj mają szacun i sympatie za to że potrafią docenić pokaz co innego sępy i denerwujące żebraki. Jeśli kogoś stać na to żeby wydawać pieniądze na taką rozrywkę to raczej jest pewne, że żyje na jakimś poziomie i jest zarobiony na tyle że mu kasy nie żal na fajne dziewczyny. Wątpię żeby którakolwiek z nadających czegoś zazdrościła tym brudnym patusom bo czego chlewu, alkoholizmu, bycia pośmiewiskiem? Tego że na początku trochę kasy im wpadnie bo ludzie z ciekawości rzucają żeby się pośmiać? Dziewczyny z topki nie takie pieniądze dostają, te niżej też swoje mają, więc nie bądźcie śmieszni wielbiciele patologii. Szczerze? Posiedziałam trochę tam z ciekawości czy faktycznie będą jakieś jazdy i co i nic, nie wiem gdzie te rzekome super pomysły na transmisje. Ciekawszy jest nowy strój dowolnej camgirl niż ten pijacki bełkot i prymitywne odrażające obnażanie się kiedy zupełnie nie ma zupełnie co pokazać, przereklamowane. Bardziej śmieszyło to co działo się na samym czacie :lol:

Jest to niemoralne jak i patologiczne również, nie ma nad czym polemizować.
Odnośnie facetów dającym napiwki, mówisz jak typowa materialna dziwka :nea: zawsze faceci przy kasie miały u takich dziwek (bo kobietami was nie nazwe) "szacun", moim jednak zdaniem szacunku nie da sie kupić, żebrakami jesteście wy, żerujące na jeszcze bardziej oblesnych od prezesa stulejarzy, którzy walą gruche do waszych pokazów, ale póki sypią zetonikami to oblechami ich nie nazwiecie, jedyny oblech to rafatus, robisz kurwe z logiki
Sprzedajecie sie w internecie w taki sposob a macie czelnosc nazywac cos innego patologia, owszem, rafatus to patola ale nie badzcie hipokrytami, zejdzcie z rafatusa i nie szukajcie atencji na czacie u niego, jak jakas attention whore pokroju koko, i bedzie wszystko cacy, dopoki bedziecie robic afery i szkalowac rafatusa, dopoty bedziecie wyjasniani i punktowani, banda hipokrytów

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
forumfajtah
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2018, 03:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trzask pękających dup stróży prostytutek słychac nawet na Urzędniczej. ;)
Do tego te atencjuszki próbujące wybić się na plecach prezesa.

Rafał Kowalczyk przejmuje SU czy wam się to podoba, czy nie.
ESSA
Awatar użytkownika
jOEpistoNe
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2018, 04:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: MARLENA
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Haha :D na razie nikt niczego nie przejmuje... Na razie to Balcerek ze swoją rodziną wprowadził się do bloku przy ul. Alternatywy 4... i rozpoczął się trudny proces integracji. Czas pokaże czy da rade żyć w tym bloku.
Nic nikomu nie pęka wiec nie wiem dlaczego słyszysz jakieś trzaski...Prostytutki maja się równie dobrze jak tydzień temu, może nawet lepiej, bo cześć widowni Rafatusa i u nich jakiegoś żetonka zostawiła. Wszystko się kreci jak zawsze... chill :smoke:

P.S. Przepraszam szanownego Pana Balcerka, żula z klasą i zasadami, za niefortunne przywołanie go w celach porównawczych.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


forumfajtah pisze: dopoty bedziecie wyjasniani i punktowani

:lol:
Przecież ty się tylko plujesz a nie punktujesz. Zero dyskusji, zero argumentów tylko non stop powtarzany tekst - "robisz kuhrwe z logiki".
Jeszcze Ci ludzie z mirkobloga czy wykopu prezentują sobą jakiś poziom. Oni doskonale wiedzą, że każda osoba która staje im na drodze poszerza wątki, daje więcej możliwości do zabawy. Wchodzą sobie i manipulują, kręcą bekę. Nawet włażą na te męskie kamerki gdzie goście siedzą z kutasami w rajstopach i podkręcają ich, bajerują i trolują.
Próbujesz być fajny i się pultasz tutaj, ale nawet poklasku na własnym podwórku nie masz :haha:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:
forumfajtah pisze: dopoty bedziecie wyjasniani i punktowani

:lol:
Przecież ty się tylko plujesz a nie punktujesz. Zero dyskusji, zero argumentów tylko non stop powtarzany tekst - "robisz kuhrwe z logiki".
Próbujesz być fajny i się pultasz tutaj, ale nawet poklasku na własnym podwórku nie masz :haha:

Posty: 1
:dontknow: :ok: :haha:
dobrze prawisz białorycerzu edziwek XD
Awatar użytkownika
forumfajtah
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2018, 03:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Marlenka mogłaby się jebnąć na zero, podejrzewam, że wyglądałaby uroczo.
ps. jak rafatus zjadł kozę, to momentalnie wróciłem do czasów młodości... (bo chyba każdy z nas miał w podstawówce 'znajomego' co konsumował kozy)
fuuu, fuuu i jeszcze raz fuuu.

- show must go on.


https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Marlenka mogłaby się jebnąć na zero, podejrzewam, że wyglądałaby uroczo.
ps. jak rafatus zjadł kozę, to momentalnie wróciłem do czasów młodości... (bo chyba każdy z nas miał w podstawówce 'znajomego' co konsumował kozy)
fuuu, fuuu i jeszcze raz fuuu.

- show must go on.


https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie

On tak wygląda jak by samymi kozami się karmił. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Pisząc ty mam na myśli was... Zresztą co ja będę tłumaczył - przecież to gorzej jak tłumaczyć Marlenie żeby poszła po miskę. Zwyzywaj ją dwadzieścia razy, opluj mordę, zajeb w ryj a i tak nie zaskoczy. I nie wprowadzaj w błąd bo nie jestem bialorycerzem edziewek. Jestem bialorycerzem wszystkich dziwek. Rucham kurwy za pieniądze, wale konia pod piksele. Ciekaw jestem kiedy wrzu... - a chuju, taki chuj nie weźmiesz mnie pod włos - kiedy wrzucicie ten post na hasztag z podpisem "O kurwa ale stulejarze!!! ZUOTO xDDDDD", żeby po dziesięciu minutach skasować go. Co? Nikt nie komentował? Nikt nie plusował? Taką krwawą walkę toczycie i nikt nie docenił - smuteczek.:cry:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Sranie do wiadra.Na wet nie wiem jak to skomentować. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Sranie do wiadra.Na wet nie wiem jak to skomentować. :!: :!: :!: :!:


Kulturalnie i książkowo możesz skomentować w ten sposób:

"Defekacja – medyczne określenie usuwania kału. Czynność określa się również wypróżnieniem.
U człowieka defekacja jest skomplikowanym procesem fizjologicznym, w którym współuczestniczą łuki odruchowe. U niemowląt defekacja jest procesem bezwiednym, nad którym z czasem przejmują kontrolę wyższe ośrodki mózgowe, co umożliwia świadome oddawanie stolca.
"
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Co do srania to na SU już to było, zarówno do jakiś naczyń jak i na siebie więc nic nowego.
W chacie na jego transmisji mam wrażenie, że wypowiadają się jakieś prostaki. Wiązanki jakie tam lecą i chamstwo jest ogromne. Dziewczyny które się rozbierają i robią sex pokazy jeżeli tam się wypowiedzą niezależnie czy pozytywnie czy negatywnie zostają od razu zjedzone. Co ciekawe osoby które u takich lasek słodzą i piszą jakie one ładne itp i sypną żetonem u Rafatusa zaczynają je wyzywać od różnych.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W porównaniu do wczoraj jest dziś w miarę trzeźwy i do życia. Dziś krócej bo ma jeszcze inne biznesy do zrobienia.
Opowiadał też o planach związanych z SU i chcę nadawać 24 godzin przez cały tydzień. Będzie też chciał jechać do Holandii i na SU testować różne narkotyki i codziennie sprowadzać sobie inną dziewczynę co oczywiście nie obyło się od sprzeciwu Marlenki.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:W porównaniu do wczoraj jest dziś w miarę trzeźwy i do życia. Dziś krócej bo ma jeszcze inne biznesy do zrobienia.
Opowiadał też o planach związanych z SU i chcę nadawać 24 godzin przez cały tydzień. Będzie też chciał jechać do Holandii i na SU testować różne narkotyki i codziennie sprowadzać sobie inną dziewczynę co oczywiście nie obyło się od sprzeciwu Marlenki.

Co za ambitne plany.Jestem w szoku. Życzę mu z całego serca żeby tak udało mu się zrealizować wszystko co sobie zaplanował. :drag: :drag: :drag: :drag:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja uważam że powinni go zbanować za treści które tam są. Seks zwłok seksem ale większość czasu pokazują coś innego i nie ma to nawet seksualnego kontentu. Sory, jest to czysta patola. współczuję wam przenajmocniej że chce wam się to oglądać. Przeraża mnie to że tak żerujecie na biednym alkoholiku i że dostarcza wam to rozrywki. I mówię to głównie do ludzi z wykopu. Nie dlatego że was szczerze nienawidzę tylko dlatego że nie mogę patrzeć jak Rafatus stacza się na naszych oczach. Jemu trzeb kurna pomóc.
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trochę Was nie ogarniam. Krytykujecie, mówicie jakie to nie na miejscu itd, ale jakos wszyscy na bieżąco co sie działo kiedy sie dzialo jak sie działo



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości