Rafatus/MarlenaR/MarlenaxRafatus/rafatusoficjalnie1

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Co to k*rwa ma być za wynalazek, przylazło to coś wraz z falą hejterów i gimbów, administracjo SU chcecie zniszczyć ten portal do końca? Banować to zanim złozży jaja!

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To już złożyło jaja dawno temu, jak Administracja pozwalała na istnienie na portalu każdego jednego nierozbieralnego wynalazku (na kobiecych typu Kotzurki, Anki-Żebranki) i pato-transmisji na męskich (tych wszystkich ziomków od puszczania piosenek/obrażania innych/chlania). Seks-kamerki to powinny być stricte seks-kamerki, każdy kto nie ma rozbieranych privów/celów z nagością na ogóle powinien być banowany
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kilka razy widziałem tego typa na jutubach jak streamował... masakra jakaś.
Tego, że przeniesie się ze swoją panną na ShowUp.tv się nie spodziewałem. Nadzieja, że nie zagrzeje miejsca na dłużej.
I oby jego widzowie nie rozpełzli się po innych transmisjach.

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A czy on robi coś innego niż było do tej pory na SU? Nie wydaje mi się, więc płaczu nie rozumiem. Kto chce to wchodzi, kto nie chce to nie. A jak jakaś dziewczyna jest zazdrosna to już w ogóle nie mam pytań-.-
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Internetowe kurwy mają ból dupy że pojawiła się konkurencja "patologiczna"? Za kilka złotych wsadzą sobie w dupę banana i mają czelność nazywać co innego patolą :laughingnew:
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


John pisze:Internetowe kurwy mają ból dupy że pojawiła się konkurencja "patologiczna"? Za kilka złotych wsadzą sobie w dupę banana i mają czelność nazywać co innego patolą :laughingnew:


Dokładnie,wszystko jest na tym samym poziomie co jego transmisja. Po drugie on dla nich nie powinien być żadną konkurencją,jest w kategorii faceci a dziewczyny tylko o nim piszą na swoich transmisjach ;D No cóż zazdrość ludzka nie zna granic.
Awatar użytkownika
Ambiwalentny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2018, 00:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj pomimo ukrytej transmisji było u nich przeszło 7 tys widzów. Po północy liczba widzów wynosiła przeszło 28 tys a zazwyczaj jest połowa tego. SU z jednej strony ma darmową reklamę ale z drugiej, że trzyma rękę na pulsie, więc wszystkim osobom które wpłacili na cel załatwienia się do miski żetony oddało.
Swoją drogą trochę mi żal tego chłopaka bo ma 22 lata a tak się stacza. Widać, ze ma poważny problem z alkoholem.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Prezes i helmet soldier byli juz na YT, w TV, na SU... Co dalej?



Nowy Program Partnerski
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rafatus ma za sobą masę dzieci i tzw gimbazy ktore takie patologiczne zachowanie się podoba i go wielbią, ja bym raczej sie zastanowił nad tym ze poza patologia Rafatus sieje zgorszenie w waszych dzieciach. Przychodząc na sex kamerki i za sobą ciągnąc masy dzieci na ta stronę które go oglądały na showup. To nie jest miejsce dla osób poniżej 18lat.

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Zenchir_GAY


taki_tam pisze:...Swoją drogą trochę mi żal tego chłopaka bo ma 22 lata a tak się stacza. Widać, ze ma poważny problem z alkoholem.


Myślę, że on się już stoczył.
Dziwi mnie, że nie ma w jego otoczeniu żadnej osoby, która by mu pomogła,
tej Marlenie również, bo ewidentnie pomocy potrzebują.
Choć wiadomo, że nie da się pomóc komuś na siłę, jeśli ta osoba tego nie chce i nie widzi nic złego w swoim postępowaniu.
Takie młode osoby... nieciekawie to wygląda.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szczerze, stary już jestem i o istnieniu takiego zjawiska jak Rafatus dowiedziałem się wczoraj...pogrzebałem trochę i widzę ze są inni równie "fajni" jak on, patole na rożnych jutubach itp. W zasadzie, chuj z tym, patologia w takim wydaniu była, jest i będzie, nic nowego. Natomiast niezłym szokiem jest dla mnie fakt ze "to coś" przyciąga wielotysięczną widownie. :shock2: Calkiem serio pytam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak bardzo trzeba być zjebany żeby to oglądać dłużej niż 3 minuty? Co jest takiego interesującego w oglądaniu najebanego małolata alkoholika który nawet nie potrafi sklecić zdania? i tej jego panienki na podobnym poziomie...
Rozumiem jeśli oglądałoby go kilka podobnych jemu osób...patologie się przyciągają i każdy szuka odpowiedniego dla siebie towarzystwa... ale 8 tysięcy?? Naprawdę jest tylu zjebanych ludzi? Ja rozumiem bekę, trochę funu, ale to nie jest ani śmieszne, ani zabawne. Serio 8 tysiącom luda do szczęścia wystarczy ze najebany gówniarz zleje się do wiadra?
Zal mi nie jego...jego mam w dupie, zal mi was oglądających to gówno... musicie mieć zajebiste życie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


to w końcu go zbanowali wykonał cel czy nie?

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Szczerze, stary już jestem i o istnieniu takiego zjawiska jak Rafatus dowiedziałem się wczoraj...pogrzebałem trochę i widzę ze są inni równie "fajni" jak on, patole na rożnych jutubach itp. W zasadzie, chuj z tym, patologia w takim wydaniu była, jest i będzie, nic nowego. Natomiast niezłym szokiem jest dla mnie fakt ze "to coś" przyciąga wielotysięczną widownie. :shock2: Calkiem serio pytam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak bardzo trzeba być zjebany żeby to oglądać dłużej niż 3 minuty? Co jest takiego interesującego w oglądaniu najebanego małolata alkoholika który nawet nie potrafi sklecić zdania? i tej jego panienki na podobnym poziomie...
Rozumiem jeśli oglądałoby go kilka podobnych jemu osób...patologie się przyciągają i każdy szuka odpowiedniego dla siebie towarzystwa... ale 8 tysięcy?? Naprawdę jest tylu zjebanych ludzi? Ja rozumiem bekę, trochę funu, ale to nie jest ani śmieszne, ani zabawne. Serio 8 tysiącom luda do szczęścia wystarczy ze najebany gówniarz zleje się do wiadra?
Zal mi nie jego...jego mam w dupie, zal mi was oglądających to gówno... musicie mieć zajebiste życie...


Wzruszyłem się. Koneser internetowych kurewek z portalu gdzie już defekowano się na klaty, pies lizał cipkę, laski ustalają cennik za wsadzenie korka z futerkiem w dupę uczy moralności bo przyszedł pijaczek który zwalił sobie konia do wiaderka i nie nasrał tam. Jakby laska mu zwaliła konia i mu nasrała na klatę to spełniałby standardy SU.

Zal mi nie jego...jego mam w dupie, zal mi was oglądających to gówno... musicie mieć zajebiste życie...

Tak, na pewno w przeciwieństwie do twojego życia jest dużo gorzej. Wydałeś kupę kasy na oglądanie lasek których nigdy nie dotkniesz.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A teraz sobie zobaczmy na typową "niepatolę" która jest popularna na szołapie i najbardziej przezywa przyjście pijaczka na ten portal. WREDNAPAULALUXURYSZOŁ i jej niepatologiczny cennik.
Za całe 234 żetony (23zł) włoży sobie palca w odbyt, w promocji za 28 złotych w cipkę wkłada sobie wieżę! Dla fanatyków fiksacji analnej za 36zł wkłada sobie KOREK W DUPĘ :laughingnew: . Dla fanów lżejszych wrażeń nie jest gorzej - za 321 ZABAWA WIBRATOREM CENTRALNIE PRZED KAMERĄ :laugh3: Widocznie panie na szołapie wiedzą że aby trafić w gusta typowej szołapowej gawiedzi trzeba sobie coś włożyć w dupę, najlepiej koreczek z kryształkiem https://blogsu.pl/lasery-dupie-showup-t ... bron-dupy/
Nie wspomnę o wszelkiej maści zboczeńcach napalonych na stopy czy stulejarzach wypisujących na czacie co by robili z laską na ogólnym - a dupa się tylko śmieje że jakiś frajer rzuca jej żetonami i myśli że z nią się kiedyś spotka :laugh3:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Szczerze, stary już jestem i o istnieniu takiego zjawiska jak Rafatus dowiedziałem się wczoraj...pogrzebałem trochę i widzę ze są inni równie "fajni" jak on, patole na rożnych jutubach itp. W zasadzie, chuj z tym, patologia w takim wydaniu była, jest i będzie, nic nowego. Natomiast niezłym szokiem jest dla mnie fakt ze "to coś" przyciąga wielotysięczną widownie. :shock2: Calkiem serio pytam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak bardzo trzeba być zjebany żeby to oglądać dłużej niż 3 minuty? Co jest takiego interesującego w oglądaniu najebanego małolata alkoholika który nawet nie potrafi sklecić zdania? i tej jego panienki na podobnym poziomie...
Rozumiem jeśli oglądałoby go kilka podobnych jemu osób...patologie się przyciągają i każdy szuka odpowiedniego dla siebie towarzystwa... ale 8 tysięcy?? Naprawdę jest tylu zjebanych ludzi? Ja rozumiem bekę, trochę funu, ale to nie jest ani śmieszne, ani zabawne. Serio 8 tysiącom luda do szczęścia wystarczy ze najebany gówniarz zleje się do wiadra?
Zal mi nie jego...jego mam w dupie, zal mi was oglądających to gówno... musicie mieć zajebiste życie...



Hahah dawno nikt mnie tak nie rozbawił. Uważasz, że Prezes jest patologią i się z tobą zgodzę ale tak samo patologią jest to, że laski lub typy sprzedają się za żetony bo czy normalne jest trzepać sobie gruchę przed kamera przy widowni?, wsadzać sobie wibratora? albo się trzaskać ze swoim typem? no chyba nie jest to normalne. To jest własnie patologiczne i ten serwis własnie jest dla takich ludzi więc Prezes jest w odpowiedni miejscu.
Najbardziej bawi mnie to jak te raszple co się wyginają przed kamerkami mówią, że rafatus to patologia i że dla niego liczą się żetony. Kurwa jak one są takie hojne to niech same za frajer świecą cyckami i odwalają inne akcje. Jak rafatus zarabia to jest, że leci na kasę jak one zarabiają to wtedy jest, że robią to dla widzów a nie dla siebie, no logika poszła się jebać przed kamerką w tym momencie.

Ps. Od widzów rafatusa to wara bo oglądanie Go nie oznacza tego że ktoś jest patologią misiu.

Strzała!
Awatar użytkownika
złydzik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2018, 15:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: rafatusoficjal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


John pisze:Wzruszyłem się. Koneser internetowych kurewek z portalu gdzie już defekowano się na klaty, pies lizał cipkę, laski ustalają cennik za wsadzenie korka z futerkiem w dupę uczy moralności bo przyszedł pijaczek który zwalił sobie konia do wiaderka i nie nasrał do wiaderka. Jakby laska mu zwaliła konia i mu nasrała na klatę to spełniałby standardy SU.

Polecam czytanie ze zrozumieniem zanim udzielisz odpowiedzi...chociaż nie wymagam tego od widzów Rafatusa...
John pisze:Tak, na pewno w przeciwieństwie do twojego życia jest dużo gorzej. Wydałeś kupę kasy na oglądanie lasek których nigdy nie dotkniesz.

Stac mnie? Pomyślałeś o tym? A kogo, kiedy i czy dotykam to jakby nie Twoja broszka...

I tak, tak, wiem. Jest duza szansa ze zleci się tu więcej podobnych Tobie fanów(?), koneserów(?) Rafatusa i będą być może po mnie jechać...w końcu publika imponującą... Sorry ale bez argumentu nie zmienię zdania.

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jesteś po prostu hipokrytą któremu przeszkadza że ktoś lubi coś innego, samemu spędzając dnie na oglądaniu i ekscytowaniu się laskami. Rzucasz im hajs i mają z tego bekę, nie oczekuję wiele od kolesia który latami przesiaduje na portalu z prostytutkami i nazywa marnowaniem czasu coś innego. Widzisz różnica jest taka że oni tylko czas, ty czas z pieniędzmi. Boli cie to że ktoś wyśmiewa twoje wybory z wydawaniem pieniędzy? Tak, wydajesz na zabawy z wibratorem u lasek które tobą skrycie gardzą. Co za koleś, narzeka na pijaka i ludzi go oglądających a sam siedzi latami na portalu gdzie już było sranie na klatę. A teraz jeszcze gadka w stylu "MOJE PIENIĄDZE MÓJ WYBÓR" - a co ciebie kurwa obchodzi że ktoś ogląda jak koleś zgonuje przed kamerą? Rzucasz żetonami od lat na laski które powiedzą ci "dziękuję" za to że jesteś typowym frajerem. Zakłócono twój wewnętrzny spokój na portalu z laskami które udają orgazmy? :laugh3:
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobrze synku John...bede Ci przytakiwal, ok? Jestem deklem. Happy now? Co prawda niczego mi jak twierdzisz nie zaklociles, ale dla dobra ogolu i z tym sie moge zgodzic... Niestety dyskusja nadal bez sensu bo to czytanie ze zrozumieniem u Ciebie lezy i kwiczy. Pocisnij mi jeszcze, na bank lepiej sie poczujesz. Ja sobie pojde w tym czasie frajersko porzucac zetonki...kto wie moze Ciebie tez spotka dzis szczescie i Twoj ulubieniec postawi kasztana... :good3:

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Sodoma i Gomora.Istny obraz nędzy i rozpaczy. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości