Tranmsmisje dla?

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Tranmsmisje dla?
06 mar 2018, 11:20


Zastanawia mnie cel niektorych męskich tranmsmisji. Zazwyczaj mają oni dość dużo oglądających.
Chodzi mi np. o : sekta_su, konwencjonalny_ czy czasami szczupak .
Chodzi o to, że nie zauważyłem żeby brali udział w rozmowie na czacie swojej tranmsmisji, czasem coś napiszą ale nie jest to jakaś dyskusja.
Moze źle porównuje ich do reszty nadających: że albo chcą się pokazać, albo prowadzą dyskusje jak np Coco bonzo
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tranmsmisje dla?
06 mar 2018, 11:30


Tych co wymieniłeś i jeszcze jest kilku innych, to nie są to np. żadne transmisje zarobkowe, są to po prostu transmisje coś na zasadzie biesiady.
- Alko, muza, beka, aferki, zaloty, romanse, kłótnie czy normalne zwykłe rozmowy.
no i praktycznie każdy z każdym się tam zna.
sam bardzo dobrze znam całą tę śmietankę towarzyską xD
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Tranmsmisje dla?
06 mar 2018, 11:38


msn pisze:Tych co wymieniłeś i jeszcze jest kilku innych, to nie są to np. żadne transmisje zarobkowe, są to po prostu transmisje coś na zasadzie biesiady.
- Alko, muza, beka, aferki, zaloty, romanse, kłótnie czy normalne zwykłe rozmowy.
no i praktycznie każdy z każdym się tam zna.
sam bardzo dobrze znam całą tę śmietankę towarzyską xD




Rozumiem że nie zarobkowe. Coco_bonzo chyba też nie nadaje dla kasy?
Tylko zastanawia mnie to dlatego że nie słyszałem żeby te osoby miały włączony glos- w sensie mówiły i też za mocno się nie wypowiadają. Są tak jakby dlatego że nie da się nie być na transmisji żeby inni mogli pisać. Dobra strona myślę?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tranmsmisje dla?
06 mar 2018, 16:16


Logika większości panów na męskich transmisjach pozostaje nieodkrytą tajemnicą (polecam temat o męskich transmisjach na blogu) - niby każdy tu siedzi dla żetonsów, gdyby nie było opcji rzucania żetonów "za nic" to pewnie większość transmisji typu "biesiada" by się nie odbyła bo przecież rozmowę ze znajomymi można zrobić np. przez wideokonferencje na skajpaju albo dowolny inny portal z kamerkami. A szołap to szołap, zawsze istnieje (niewielka ale istnieje) szansa, że komuś się spodoba impreza na ekranie i rzuci kilkaset żetonsów na flaszkę
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Tranmsmisje dla?
13 mar 2018, 17:31


Ruger, masz poniekąd rację, ale jemu chodzi o te inne 'specyficzne i popularne' transmisje, i z tamtych osób, to jedynie Vertex, Szczupak i Dominik systematycznie wypłacają zarobione siano.
reszta tych pozostałych ludzi, to przesiaduje tak jak pisałem wcześniej, głównie dla relaksu, beki czy z braku laku, a żeton który dostają, to przekazują sobie z ręki do ręki, bo jak wiadomo, żeby pisać na czacie - trzeba wrzucić monetę.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Tranmsmisje dla?
13 mar 2018, 18:12


Tak, ale każdy z nich przekazuje te żetony "z ręki do ręki" tylko dlatego, że są to małe, symboliczne kwoty np dostaną przez cały wieczór 10 wpłat po 10 żet to nie opłaca im się tego dziubać przez miesiąc żeby uzbierać tysiaka do wypłaty, lepiej przepuścić u innych; za to jestem pewien, że jakby trafił im się milioner i rzucił dziesięć ale nie żetonów tylko tysięcy żetonów to by polecieli w te pędy od banku po wypłatę :) Mit milionerów sypiących wielkie kwoty "dla zabawy" tym kolesiom imprezującym na SU podsycają skutecznie takie tuzy pato-transmisji jak Rafatus i każdy liczy na "złoty strzał" - że on też kiedyś wpadnie w oko takiemu znudzonemu milionerowi. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. A włączenie transmisji na SU nic nie kosztuje, w czasie imprezy komputer i tak chodzi bo puszcza się z niego muzykę więc można włączyć i czekać na złoty deszcz - trafi się to super, nie trafi się to też OK bo nic nie tracimy a w międzyczasie można przynajmniej oko zawiesić na czacie i pogadać z kimś, zabić nudę.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



Wróć do Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości