Kurier/dupek20 - legitny alfonsiarz

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Łapeć tu próbuje moralizować i pouczać.
To może przypomnę tu tylko jeden wpis kuriera don alfonsia.
O szukaniu sexworkerskiej niszy dla koleżanki medro oraz o swojej sutenerskiej działalnosci.

"Medro nie znalazła po prostu odpowiedniego modelu biznesowego dla siebie. Sam organizowałem spotkania(pewnie powyżej 100 takich zorganizowałem) kilku dziewczętom(bardzo atrakcyjnym) i nawet za niewinne rzeczy można dostać bardzo konkretne, a czasami kosmiczne pieniądze. W moim rejonie(miasto wojewódzkie, ale konkurencja słabiutka) to było 300-400zł za spotkanie trwające 1h, bez seksu(oral w dwie strony, przytulanie, pocałunki, pieszczoty, seksowny strój - bielizna, mini, pończochy) i innych zboczeństw. Nigdy nie zamieszczałem ogłoszeń na roksa, odloty, itp. Od tego są eamore, oglaszamy, top ogloszenia. Tam znajdziemy ludzi z kasą, a nie robotników, którzy mają tylko 100zł w kieszeni :D i z wymagania z kosmosu. Dodatkowo były to spotkania tylko i wyłącznie w hotelach(żadne tam prywatne kwatery, auta, itd.). Przy warunkach fizycznych autorki tematu to spokojnie może się spotykać na podobnych zasadach. Oczywiście, trzeba na to poświęcić trochę czasu(tzn. na znalezienie faceta, bo wielu to po prostu ściemy), ale w tygodniu na luzie 3-4 spotkania. Jak się rozliczałem ze swoimi znajomymi nie będę pisał ;), nie jest to istotne. Rekord to dwugodzinne spotkanie z dwoma facetami za 4 tys. zł. Za seks pewien lekarz zapłacił 2 tys. zł(też 2 godziny). Czasami udawaliśmy parę :P. Koleżanka była bezpieczna dzięki temu. Pomijam naszą relację, tzn. duże zaufanie. Czuła się komfortowo kiedy ja tam byłem.
Zalecałbym zlikwidowanie konta na portalach, gdzie są zawodowe dziwki i tyle. Potem zrobienie odpowiedniego ogłoszenia(ja w "swoim" opisywałem wszystko dokładnie: warunki, coś o sobie, miejsce spotkania, daty i godziny). Potem to na serio kilka maili i gotowe"

Być kurwa alfonsem zarabiać, na dziewczynach to jest już kurwa pozycjonowanie się na poziomie łarwy muchy plujki....ale przyznawanie się do tego.. bądź co bądź karalnego przestępstwa, na publicznym forum ... To już ułomizm, imbecylizm i skrajne matołectwo
I jeszcze karaluch naganiacz będzie tu umoralnial i prawniczył.. pierdolił coś oczywiście bez szczegółów.. tylko na zasadzie wiem, ale nie chce mi się.
Może się jeszcze nazwie rycerzem miłości... Troskliwym opiekunem.
Bezbeku osmarkany....łajzo babilońska....
Ile brałeś za organizację spotkań?
Ile byś wziął od medro?
Wystarczy prześledzić jego wpisy tu i na oficjalnym jako dupek20, żeby wyrobić sobie zdanie o tym parchu.
Czego ty tu kurwa szukasz? Na forach, kamerkach... Nabór robisz pypciu jebany?
" Model biznesowy"
Model biznesowy pimpa kurwa w jego dupę mać.... jeszcze ta gadka korpośmiecia, wyrzyga stulejarskiego, na poziomie niższośredniego szczebla w korpomaćkowej organizacji dla ułomiarstwa.
Chujowo coś zarabiasz..jak sobie dorabiasz w ten sposób.
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


:laughingnew: Heniu pozamiatał pizdeczkę.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja juz dawno mialem zdanie o nim wyrobione. pierdoli takie kocopaly ze glowa boli
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Alfonsiarz jest dobry jeszcze w jednym...
tak to wyzywa dziewczyny z showup, że kurwiska, szmaciska itp.. jedzie nie przebierając zbytnio w słownictwie i nad wyraz hojnie szafując tymi najbardziej obraźliwymi i wulgarnymi epitetami
ale już jego stadko, na którym zarabia to już...." dziewczęta(bardzo atrakcyjne)"
typowe dla hipokryzyjnej łachudry sutenerskiej
no i
jeżeli dla tego zborsuczonego gekona kosmiczne pieniądze to " kosmiczne pieniądze. W moim rejonie(miasto wojewódzkie, ale konkurencja słabiutka) to było 300-400zł za spotkanie trwające 1h, bez seksu(oral w dwie strony, przytulanie, pocałunki, pieszczoty, seksowny strój - bielizna, mini, pończochy )"
czy nawet 4k czy też 2k - jak później pisze...
no to kurwa też pokazuje jakim jest cieciem i kozim pastuchem.
EJ DZIADU!!!!
Tam kokosów na tym kupczeniu wdziękami swoich dziewcząt chyba nie masz co?
DZIADU!!! Na OC i komplet stomilowych zimówek chyba miałeś? czy bieżnikowane były grane?
CO DZIADU?
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Link do rzeczonego postu, o którym Zbyszek wspomniał: https://showsu.org/viewtopic.php?f=8&t=9&p=130915#p130915
I do postów na ogóle: https://forum.showup.tv/search.php?author_id=21132&sr=posts

Witamy w internetach.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Aaaaa kurwa... starzeje sie. :D DziekiFapka, teraz mi sie pospinało. Tak gdzies kojarzylem ze juz kiedys przerabialem spine z kims kto najpierw cos pisze a potem twierdzi ze tego nie pisal. Ewentualnie ze napisal ale kompletnie co innego mial na myslu to piszac...czy jakos tak...zagmatwane fchuj...

Kurde...ale to moze w takim razie on tych spotkan nie organizowal? Tak tylko napisal, ale to nie o to chodzilo... sam juz nie wiem, gubie sie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kurierek o mnie.. wklejam tu, żeby nie zaśmiecać tematu meowkaa
_Kurier_ pisze:To że Ty jeszcze tu możesz funkcjonować to jest największa zagadka forum. Osoba chora psychicznie, stalkująca, produkująca taśmowo paszkwile, agresywna, obrażająca w każdym zdaniu i mogę tak wymieniać, i wymieniać. Nie dziwota, że to forum umiera skoro takie kreatury są akceptowane. Jeszcze od biedy gdybyś robił to jak inni(ta ma krzywy ryj, ta słabe, ta male cycki, ta jest głupia, ta ma zeza, a ta ma dupę jak szafa trzydrzwiowa), ale Ty robisz coś więcej i coś innego. Dlaczego? Zadanie dla psychologa, a w przyszłości pewnie dla psychiatry. Będą mieli z tobą spory ubaw. W głupocie bijesz harda na głowę, a myślałem że to niemożliwe. Jest jednak drobna różnica miedzy wami, bo tamten jest zupełnie niegroźny, a Ty pewnie cieszyłbyś się gdyby z powodu twoich wysrywów któraś atakowana przez Ciebie kurwa strzeliła samobója. Jednocześnie internet zapewnia Ci parasol ochronny, bo w starych czasach dostałbyś po prostu po ryju(od ojca, brata, męża, partnera panienki, ewentualnie przy odwiedzinach dobrze zbudowanych panów) i wróciłbyś do swojej nory, z której nie powinieneś wyściubiać nosa. Czyste zło - tak Ciebie można określić. Szkoda, że potrafisz robić to tylko anonimowo. Jak napisałem wcześniej, takie sprawy kiedyś rozwiązywano inaczej(kto wychowywał się w latach '90 ten wie co mam na myśli). Za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność... Konsekwencje są naturalne .



ciekawe co ojciec, brat, partner jednej z Twoich dziewcząt zrobiliby by tobie za to, że sutenerzysz, ustawiasz córce, siostrze, partnerce spotkania sponsorowane i zabierasz jej pieniądze, zarabiasz na jej uczciwej pracy sexworkerskiej...
modelu kurwa biznesowy....
motasz się w tym swoim pierdoleniu jak mucha w rzadkiej srace
co do obrażania.. to tylko chyba ciebie, bo gardzę takimi szmaciarzami
wystarczy poczytać sobie co sadzisz tylko o jednej dziewczynie - Majce, albo jak cie boli Maddie...
bo zaraz cię tu pocytuje z tych twoich wynurzeń.. takie "Złote Myśli Zawistnego Alfonsa"
co do mojego stalkowania- to chyba baniak ci przegrzało
heh...
nie wiem gdzie się wychowywałeś w latach 90, ale jak widać socjalizacja i wpojone zasady nie zakończyły się jakimś spektakularnym sukcesem - skoro zaprowadziły cię do bycia alfonsem i do wylewania nienawistnych i hejtujących wyrzygów na forach
ja anonimowy? - przecież tu chyba z naście osób wie kim jestem a już raczej wszyscy wiedzą jak wyglądam


także ssij pałe kozi synu
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


a jeszcze jedno
bo tam polemika była...... no quasi prawna
Babilonsko szmato...
Ty kurwa w tym swoim pierdoleniu..... pomijając fakt, że to bełkot
To ty szmato plująca jadem, nawet się nie ocierasz o sofizmat w tych kurwa wylewach pomyj
więc... mnie cieżko wkurwić, ale widziałem twoje opinie i tu.... i tam
Jesteś glistą, gównozjadem
chciałeś moje dane?
To zapraszam....
Kup se je.... od kogoś
jebany psi odbycie sutenerski
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex



Wróć do Mężczyźni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości