Ile przejebaliście na showup?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tak jak tytuł wskazuje. Wstydzicie się tego ile przejebaliście na internetowe dupeczki? Żałujecie? A może tyle napierdalacie, że już straciliście rachubę?. Ja się przyznam, że jakieś 70% prv żałuję, bo były albo nudne, albo słabe. I przyznam się też, że nie wyjebałem jeszcze więcej niż 500 zł, więc chyba nie jest ze mną tak źle. Zapraszam do dyskusji. Pizz jou. Obrazek
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przyznam szczerze, że nie wiem ile dokładnie wydałem na SU, ale to nie jest duża kwota. Coś pomiędzy 500zł a 1000zł, ale raczej bliżej 500. Niestety podzielam Twoją opinię co do jakości - u mnie również większość privów okazała się słaba. Staram się też powoli ograniczać ten wydatek.
frox




Też ograniczam. I będę się tego trzymał, jedynie pewki jakieś, bo zbyt dużo razy się zawiodłem już; że o wyruchaniu przez adminów 2,3 razy nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Chyba i tak najwięcej wydają tzw sponsorzy. Część z nich pewnie dobrze zarabia i wydanie powiedzmy 2, 3 tysięcy zł na miesiąc nie robi dla nich większego wrażenia. Przecież są w naszym kraju ludzie, którzy zarabiają 10, 20 tysięcy zł miesięcznie lub więcej. Żal mi jedynie tych niedoświadczonych życiowo młodych chłopaków, którzy zarabiają niewiele a dają się doić rutynowym żetoniarom na własne życzenie że aż miło.
Niektóre cwaniary już to mają swoje sposoby na wyciąganie żetonów.

ps. Niezależnie od wysokości zarobków wydawanie więcej niż 500 zł/mc na wirtualne dziwki wydaje mi się głupotą :laugh1:
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




przez 4 lata poszło u mnie może 200 zł. max.
Ogólnie kiedyś się zarzekałem, że nie kupie nigdy zetów, ale zaszły zmiany.

co do privów, to z reguły zawsze były, są udane i bez zarzutów.. być może dlatego, że nie wpadam na privy do byle której i wcześniej się dogaduje co i jak.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Ja przez 2 lata siedzenia na SU przejebałem koło 6k na żetony, nie jest to IMHO dużo - wydaje koło 200 zł miesiecznie na "panie z okienka", niektorzy tyle wydają w weekend na alko, ja nie piję i nie pale a jakiś nałóg mieć muszę :) Choć tak jak poprzednicy od dłuższego czasu mam tak, że żetony na koncie są ale żal mi ich wydawać na "bylekogo" a jakość privów spadła na łeb na szyję i niemal zawsze gdy idę do jakiejś "nowej" laski to żałuje wywalonej kasy. Chyba zabrakło gwiazd z prawdziwego zdarzenia które kochają to co lubią a zastąpiły je "roboty do masturbacji", kiedyś jak się szło na najdroższy priv do np. Kamasutry to dostawało się miłą rozmowę na poczatek, potem realny orgaźmik i miłe pogaduszki po bez patrzenia na zegarek, teraz wchodzisz do niemal każdej i dostajesz zawsze to samo - 10 minut rytmicznego palcowania i równiutko gdy zegar zbliża się do 10tej minuty dostajesz "orgazm" i potem "pa" i "transmitujący opuścił transmisję" - zero dbania o klienta, zero pogaduszek, nikt nawet nie udaje że mu zależy.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Miesięcznie do 300zł max , nie jest to dużo ale też nie mało,zazwyczaj u swoich ulubienic,których mam garstkę ;)
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolałabym oddać na szlachetny cel!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




..to ja myślałem, że skąpię, że średnio 400 zł starcza mi na kwartał, a tu jak na razie regułą jest jeszcze większa oszczędność... ;) A ponieważ bardziej aktywnie siedzę od ponad roku, to jakieś 4 czy 5x400zł...
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Dawno temu w czasach prehistorycznego "białego szołapa" anno domini 2012 to poszło kilka tys pln. Ale to stare dzieje. Wtedy jeszcze był z tego fun. Teraz to praktycznie tyle co na waciki, około 100 zł na miesiąc jak mam humor. Ale praktycznie od roku to zdarzyło się może 2-3 razy. Poza tym nuda więc po chuj kupować żetony, skoro i tak na SU wejdę może raz na tydzień na 3-4 godziny. I tyle.
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie żałujesz? Tyle przejebanej kasy?
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jak przejebanej?.. Była za to zabawa ;)
Nie poszłoby na to, to na co innego. Parę tysięcy to jeszcze nic bulwersującego.

Kiedyś zachodziłem czasami (jak się wyrwałem - 1-2 w roku) do klubów go-go, ale stwierdziłem potem, że na SU za jedno takie wyjście można mieć kilka miesięcy radochy ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...






Morus pisze:Nie żałujesz? Tyle przejebanej kasy?


Cóż. Było minęło. Pewnie mógłbym pojechać na jakiś fajny urlop za tę kasę. Ale nie ma co płakać, czas nie wróci się. Może nie żałuję tego, bo "biały szołap" to jednak było coś innego niż to co można obserwować obecnie. Inny klimat, inni ludzie. Pewnie, wtedy też były "żetoniary" ale całość jakoś miała inny klimat. Bardziej na wesoło, mniej spinek pomiędzy pannami. Pewnie w jakimś stopniu idealizuję, ale to był powiew czegoś innego. Nowość. Czasami cele tak kretyńskie, że obecnie by to za cholerę nie przeszło. I o wiele mniej ludzi. Jakoś wszyscy tak kojarzyli się, mieli z siebie wzajemną zabawę. A akcje z Suplerem czasami były epickie :)
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jasne, że na początku było smiesznie- w sumie rzadko bywalem, ale jak wszedlem to bylo supcio




PanOwieczek pisze:
Morus pisze:Nie żałujesz? Tyle przejebanej kasy?

A akcje z Suplerem czasami były epickie :)



Możesz rozwinąć?
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Na showup jestem od czerwca 2012. Pierwsze żetony zakupione w lipcu 2014. W sumie żetony zakupione za około 500zł
Awatar użytkownika
barto89
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2015, 11:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: biankaholms
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Po prostu wtedy Supler rozkręcał ten cały biznes, nawet potrafił sam zrobić trans :D Co prawda nadawał wtedy reklamy ( o ile mnie pamięć nie myli te które SU dawało na Polonia 1 ) i można było z nim pogadać ( poza tym że wszyscy od razu pisali że Supler powinien dostać bana bo łamie regulamin tego kurwidołka za brak transmitującego na transmisji ). Kto wtedy wołał moderatora? Wołało się Suplera, który bardzo często pojawiał się w razie problemów. Poza tym wtedy też pojawiały się pomysły jak reklamować SU, jaki może konkurs by SU zrobiło. Nie pamiętam już wszystkiego.

Na pewno będę pamiętać pierwszą wielką bitwę pomiędzy transmitującą a portalem - czyli Marta ( Armans, Nikitaxx, i jeszcze kilka nicków ) vs SU. :)
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:Wolałabym oddać na szlachetny cel!


W ramach szlachetnych celów rzucałem czasami laskom w ciąży zbierającym na wyprawkę czy cośtam... :D
Człowiek ma poczucie, że zrobił coś dobrego ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




PanOwieczek pisze:Na pewno będę pamiętać pierwszą wielką bitwę pomiędzy transmitującą a portalem - czyli Marta ( Armans, Nikitaxx, i jeszcze kilka nicków ) vs ShowUp.tv. :)



Bitwa??;dd;d;d; ocb?;d;d

Wcześniej to w Wawie wielkie szyldy SHowup były;d Kurwa aż sam nie wierzyłem w to co widziałem/;d
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Pamiętam jakiegoś widza, który jednorazowo podarował pewnej lasce ( nie należącej do czołówki SU) chyba z 50.000 żetonów :hypnotized: , a podobno nawet więcej, tylko mnie już przy tym nie było. Ale najzabawniejsze było to, że w tym czasie zaczęły się pojawiać na czacie inne transmitujące z absolutnego topu (np pewna blondynka o nicku ...) , które nigdy wcześniej do tej laski na chat nie zaglądały ale zwęszyły trochę łatwego żetona :lol: i zaczęły słodko zagadywać sponsora :D w nadziei że im też się uda go trochę wydoić . He he, polowanie na te żetonowe komety, które co i raz spadają na SU, to istna farsa czasami.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości