Wykop - AMA z dziewczyną, która występowała na Showupie

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Niedawno na wykopie na pytania użytkowników odpowiadała dziewczyna, która - jak twierdzi - przez kilka miesięcy zarabiała na kamerkach. Z załączonego zrzutu ekranu z przelewem wynika jednoznacznie, że było to na Showupie:

http://www.wykop.pl/link/2910173/ama-pr ... o-camgirl/

Dziewczyna pisze, że pokazy mocno wyniszczały ją psychicznie, że nie jest teraz w stanie stworzyć związku z mężczyzną, bo mężczyźni zostali jej skutecznie obrzydzeni:

Wpadłam w dziwny stan, gdzie cały czas spałam, nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje, chodziłam rozkojarzona, miałam wrażenie że mam na czole nalepkę z napisem "TO ONA", bałam się wystalkowania, zaczęłam usuwać się w cień, zaczęłam zaniedbywać znajomych, spałam naprawdę długo, wstawałam, jadłam coś na szybko, trochę się pokręciłam, czy to na szybko do sklepu, spacer z psem, wracałam do domu, laptop, kamerka, sen, wstawałam, trochę sobie wegetowałam, sen, pobudka, kamerki. Robiłam już wszystko tak machinalnie, w pewnych momentach docierało do mnie nawet że ja nie myślę, po prostu chodziłam tak sobie z pustą głową i o niczym nawet nie myślałam, jakby mnie ktoś zaprogramował. Nie pokazywałam twarzy.

(...)

Co myslisz teraz o facetach chodzac sobie po ulicy?

Łapie mnie obrzydzenie, zwłaszcza jak wykazuje zainteresowanie moją osobą. Zdarza mi się chodzić na imprezy i jest to dość naturalne, że ludzie tam do siebie zagadują, ale zawsze traktuje ich źle, mimo że nie zrobili mi nic złego i wiem że to bardzo głupie z mojej strony, ale nie panuje nad tym.
Wszystko jest w jak najlepszym porządku, póki postrzegają mnie jako koleżankę, wystarczy jedno dłuższe spojrzenie, jakiś błysk w oku który mi się nie spodoba i sztywnieje momentalnie a on staje się dla mnie podłym chamem i najgorszym palantem na świecie.


Wspomniała też, że na privach najgorsi, najwulgarniejsi okazywali się fetyszyści stóp.

Co o tym sądzicie? Czy Showup wyniszcza ludzi?
Awatar użytkownika
człowiek_znikąd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 02 gru 2015, 17:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Chains, Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zawsze uważałem że fetyszyści stóp powinni mieć swoje specjalne miejsce w piekle :), fetysz ten z pozoru jest niegroźny ale w parze z nim idzie wiele innych, przeważnie ukrytych, problemów psychicznych związanych z seksem. Wielu psychopatycznych masowych morderców było fetyszystami stóp, w zasadzie chyba mało który nie był.

A co do AMA to chyba laska miała już wcześniej jakieś problemy psychiczne skoro tak reagowała nie pokazując twarzy, wiele kobiet jest na SU od lat i nawet pokazują buzie na ogóle i jakoś nie mają problemów tego typu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Zawsze uważałem że fetyszyści stóp powinni mieć swoje specjalne miejsce w piekle :), fetysz ten z pozoru jest niegroźny


też tak sądze, to sa chorzy skurwiele
Awatar użytkownika
Anka92
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 09 lis 2015, 15:17
Lokalizacja: cipka anki92
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92X
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: troll24cm




Anka92 pisze:
ruger44 pisze:Zawsze uważałem że fetyszyści stóp powinni mieć swoje specjalne miejsce w piekle :), fetysz ten z pozoru jest niegroźny


też tak sądze, to sa chorzy skurwiele


Najgorsi z najgorszych! ;)
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Są gorsi, uwierz.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja nie wiem jak można podniecać się kałem. To obrzydliwe.
Awatar użytkownika
wykrzyknik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2016, 18:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moli_loli
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy jest coś czego nie zrobiłabyś na privie za żadna kasę?
scat, piss, anal, fetysze typu adult baby i inne chore rzeczy.
To rzeczywiście straszne rzeczy musiała robić. Rozbieranie się, pokazywanie stópek i udawanie orgazmu ją zniszczyło (jeśli to robiła, bo może orgazm zalicza się do tych chorych rzeczy) :lol:
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No przecież napisała, że to taka forma katharsis z jej strony. Choć sądzę, że bardziej jej chodzi o usprawiedliwienie tego, że pokazywała dupę za $ czytaj. była internetową ku... niż o oczyszczenie. :D
Awatar użytkownika
kratos33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, 17:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To pasjonujące że kobiety potrafią nawet do tak prozaicznej czynności jak prostytucja dorobić filozoficzne drugie dno :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




"Patrząc na to ile można tam zarobić i ile tam zarabiają stałe bywalczynie, to naprawdę niewiele. " pytanie o $ najlepsze. Każda tak mówi o tym, że "inne" zarabiają więcej. :D
Awatar użytkownika
kratos33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, 17:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wszystko zależy od psychiki dziewczyn,czy jest silna czy nie,czy w życiu coś przeżyła czy wszystko zawsze jej się układało.Większość pije w czasie transmisji alkohol,rzadko która jest wytrwała i nie pije,to wszystko zależy od psychiki.Im silniejsza tym mniej rozpuszczone i poważne są dziewczyny, takie moje zdanie.Dziewczyna która się swoją wiedzą na wykopie dzieli nie umiała oddzielić życia prywatnego od kamerek.
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CHuja, albo sie w to wpierdalasz; albo nie; i liczysz sie z konsekwencjami, chyba, że dupeczka jest aż tak tępa, że nie przyjmuje tego do świadomości. bo chyba nikt pochopnie nie podejmuje decyzji oo od dziś sobie zacznę zarabiać na kamerkach. No chyba że mordy nie pokazują, to wtedy jest w ogóle idealnie dla nich.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




każdy kto zaczyna przygodę liczy się z konsekwencjami
Awatar użytkownika
Benncorry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 03 gru 2015, 04:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości