Najgłupsze privy u dupeczek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pomijajac jakieś gówna typu- rozmowa czy ocenię kutasa , które są apriorycznie głupie fchuj, to wygrywa chyba Królowa toxic ze swoim privem : - " porady u Toxic..życiowe 200 zet". :lol2: Jak ktoś był niech się podzieli tajemną wiedzą, może się dowiem jak żyć w końcu, bo ja niestety jestem biedakiem i mnie nie stać na takie iluminacje.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie zawsze rozpierdalało że ludzie wchodzili do "wczesnej" Słit Pusi (na starym nicku jeszcze - w zeszłym roku) na privy za 400 żetonów i więcej a nie były one opisane - tylko ":-)" a potem się dziwili że na 7 minutowym privie pani tylko paliła papierosa i dziubała na komórce :) Potem chyba odpływ klientów zaważył na zmianie profilu biznesowego i pojawiły się opisy ale wiele pań skopiowało ten schemat i nie dają wyraźnych opisów
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Morus pisze:porady u Toxic..życiowe 200 zet


Nie gadaj, że ma takiego priva xD ..i ile minut te tortury trwają ? :unsure:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Nie pamiętam, ale serio ma. :rofl:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kiedys widzialem nakarmie psa za 1000 :D
Awatar użytkownika
Benncorry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 03 gru 2015, 04:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


U kocurka były privy po 5000 zet na którym nie robiła nic :D xD ;D i chyba jeden z jej wielbicieli poszedł na niego :) :haha: :haha:
Awatar użytkownika
MacBookAir
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ksiezniczka92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: EdwardKenway


Porady życiowe u Toxic trwają 5 minut 200 żetonków
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Priv "zabaw się " u Anki92x, bodajże 10 min za 300 zet. Jak można przez 10 min walić do tej samej miny srającego kota.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dość popularny priv o nazwie "zrób mi prezent". Cena takiego priva ma zawsze wieeele zer (10000...) :D
Awatar użytkownika
_olek_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 306
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...


nie wiem czy to głupie czy nie, ale widziałem kiedyś priv za 100zet taniec nago z mopem ;)
Awatar użytkownika
Zmielony
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 16 lis 2015, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nawet i trochę głupie
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


https://showup24.tv/MUSZELKA123

Pomijając, że najdroszym privem jest "mój i twoj orgazm" za 5000 żet (co i tak pewnie jest nierealne bo laska raczej nierozbieralna) to ma też inny priv za 5000 "spimy razem do rana na priv i ciul" :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:https://showup24.tv/MUSZELKA123?

Pomijając, że najdroszym privem jest "mój i twoj orgazm" za 5000 żet (co i tak pewnie jest nierealne bo laska raczej nierozbieralna) to ma też inny priv za 5000 "spimy razem do rana na priv i ciul" :)

Muszelka jest mistrzynią głupich privków. Wcześniej też miała takie po innymi nickami. Pracowała kieyś dla WildShow
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A mógłbyś rozwinąć co oznacza "pracowała dla WildShow"? Była moderatorką czy pracowała na kamerce (tzn rozbierała się tam)?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:A mógłbyś rozwinąć co oznacza "pracowała dla WildShow"? Była moderatorką czy pracowała na kamerce (tzn rozbierała się tam)?

Wild miał zatrudnionych ludzi którzy robili sztuczny obrót zetami jaki zatrudnione dziewczyny nadające. Był tworzony obrót zamknięty, żeby rozkręcić biznes, by wyglądało na to, że coś tam się dzieje, prócz tego były fajne konkursy dnia gdzie dostawało się zety za oglądalność albo ilość żet, już nie pamiętam. 1msc-1000zet, 2-7500zet itd. 3miejsca z listy zawsze należały do zatrunionych dziewczyn przez Wild, nie rozbierały się raczej.
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kornell_85 pisze:Wild miał zatrudnionych ludzi którzy robili sztuczny obrót zetami jaki zatrudnione dziewczyny nadające. Był tworzony obrót zamknięty, żeby rozkręcić biznes, by wyglądało na to, że coś tam się dzieje, prócz tego były fajne konkursy dnia gdzie dostawało się zety za oglądalność albo ilość żet, już nie pamiętam. 1msc-1000zet, 2-7500zet itd. 3miejsca z listy zawsze należały do zatrunionych dziewczyn przez Wild, nie rozbierały się raczej.


to sa tylko twoje domysli ale duzo sie nie mylisz. przyszlo mi tam pracowac ladnych kilka miesiecy wiec wiem jak to wygladalo od srodka. niektore dziewczyny byly podstawione (kokietka13 / seksualna 69, beti32 / agusia 32, naomi, czarna rozpacz) i pracowaly z "siedziby" ale nie wygrywaly zawsze, zdarzalo sie ze wygrywaly dziewczyny "na kontrakcie" czyli takie z ShowUp.tv czy innych kamerek ktore dostawaly kredyty za h siedzenia na wildshow a w ramach bonusu wygrywaly ustawiony konkurs dniowy (ale muszelki nie pamietam chociaz moze miala inny nick). ale im bardziej ws sie rozwijal tym rzadzkiej konkursy byly ustawiane zwlaszcza po tym jak w sierpniu odeszla dotychczasowa kierowniczka ktora hamowala caly ten portal. na poczatku 2015 r wlasiciel sprzedal ws bo nie byl tak rentowne jak myslal i kupil to burak ktory juz wczesniej probowal sie dorobic na kamerkach, ale ze byl skapym chujem i myslal tylko jak sie nahapac bez wydawania pieniedzy to ws jest w takim stanie w jakim jest. usunal konkursy, zwolnil wiekszosc pracownikow ktorych przed sprzedaza bylo siedmiu czy osmiu (nie liczac podstawionych dziewczyn ), zatrudnil residenta evila ktory przyjechal na slask a potem pracowal i mieszkal w jego garazu!!! z tego co wiem pracownikom tez nie placil wiec niedziwota ze to szybko upadlo kupil w styczniu a juz w marcu byla tragedia

kazdy moze napisac ze pracowal na ws wiec jako dowod taki maly bonus
Obrazek
Awatar użytkownika
grodzkie
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 0
Rejestracja: 08 cze 2016, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości