FAP-Rewolucja

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: FAP-Rewolucja
18 maja 2016, 12:28


Kiedysl pisze:Chyba nawet polemiką bym tego nie nazwała. Odpowiedź w prześmiewczym tonie, owszem.


Polemika - publiczna dyskusja na jakiś temat.
Autor tematu nie podjął z Tobą dyskusji, co dziwne bo przeważnie a nawet za każdym razem odpisuje na słowa kierowane w jego kierunku.


ShowUp.tv
Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
18 maja 2016, 16:02


Kiedysl :winkextra:

Jest mi niezmiernie miło, że chociaż w niewielkim stopniu, mogłem przyczynić się do ulgi w bólu, nieznośnym pieczeniu i uporczywym swędzeniu tej jakże wrażliwej i delikatnej okolicy. ;)

W tamtym wątku wolałem już nie odpisywać, żeby nie ściągnąć na siebie kolejnej fali agresji i wściekłości fanów. Wszak nie od dziś wiadomo, że miłość jest ślepa i głucha na rzeczowe argumenty. Jedno jest pewne - teraz wiem, że inną miarę należy przykładać do ładnych, a inną do brzydkich, że za to, za co brzydka byłaby co najmniej skarcona, ładnej powinno ujść płazem. Mam tylko mały dylemat z tą kwestią związany, mianowicie - kto będzie rozstrzygał, czy ta, która coś przeskrobała, zalicza się jeszcze do ładnych, czy już o brzydkie zahacza...
I ten prawdopodobnie nierozwiązywalny problem, przez jakiś czas, będzie mi spędzał sen z powiek. ;)

Jest tak jak napisałaś, że sporo dziewczyn przestało się w ogóle na forum udzielać. Sądzę, że zostały uznane za przemądrzałe (wiadomy cytat), a ten przywilej, niektórzy panowie rezerwują tylko dla siebie, dlatego trzeba było ten uzurpatorski element, pogonić stąd na cztery wiatry. ;)

Pozdrawiam. :cool3:
szary


Re: FAP-Rewolucja
18 maja 2016, 20:07


Kiedysl pisze:Sporo dziewczyn przestało się w ogóle na forum udzielać (ciekawe dlaczego :lol: ), a pozostałe, może nie czytały tego tematu, może udały, że nie zauważyły i przeszły obok milcząc, albo... martwią się, że w odwecie otrzymają niemiłe komentarze w swoich tematach, co będzie psuło im opinię.


Nikt nikogo z forum nie wygania, niektórzy czują się tu jak u siebie i zostają na dłużej, niektórzy czują się wyobcowani i odchodzą - każdy ma swój powód, nikogo nie rozliczamy, jak komuś coś nie pasuje może założyć jakiś swój temat i wylać swoje żale, nawet zrobiłem pokłon wobec potrzeb taki osob i założyłem temat "żółta kartka" na którym można "wypunktować" wady osób które, zdaniem autora wpisu, zaniżają poziom intelektualny forum i powinny przemysleć swoje zachowanie na czacie/forum.

A większość pań unika tego (tzn Fap-Rewolucji) tematu jak ognia bo punktuje ich wszystkie największe wady i kompleksy:
1) rozbieralnych - przecenianie swojej urody i windowanie cennika w kosmos który nie ma nic wspólnego z jakością tego co mozna zobaczyć na pokazie
2) nierozbieralnych - to, że wybrały akurat ten portal do "poznawania i rozmów" nie dlatego, że chcą poznawać i rozmawiac a jedynie dlatego, że praktycznie każda próba poznania i rozmawiania ze strony pana musi się zacząć od przelania żetonów a żetoniarstwo jest zaprzeczeniem tych szczytnych idei przyjaźni i koleżeństwa (lub matrymonialnych) które, teoretycznie, stoją za ich pobytem tutaj
I chyba każda logicznie mysląca pani wie, że na 99% zostanie przypisana do którejś z tych grup bo osób które tego NIE robią na ShowUp.tv jest jak na lekarstwo
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: FAP-Rewolucja
18 maja 2016, 23:49


Kiedysl pisze:...Ewentualnie wzięły sobie do serca słowa Pani Czubaszek :)
"Moim zdaniem lepiej udawać głupszą. Po pierwsze, jeśli można udawać głupszą, niż się jest, to znaczy, że nie jest się tak całkiem głupią. Po drugie, kobiety inteligentne robią wrażenie przemądrzałych."


szary pisze:... Jedno jest pewne - teraz wiem, że inną miarę należy przykładać do ładnych, a inną do brzydkich, że za to, za co brzydka byłaby co najmniej skarcona, ładnej powinno ujść płazem. Mam tylko mały dylemat z tą kwestią związany, mianowicie - kto będzie rozstrzygał, czy ta, która coś przeskrobała, zalicza się jeszcze do ładnych, czy już o brzydkie zahacza...


...nasuwa mi się jeden dobry tekst:

"Kiedy byłam małą dziewczynką,
modliłam się o urodę.
Dzisiaj jestem już pewna -
wolę być ładna niż mądra.

Na co komu ta mądrość?
Tylko się człowiek stresuje.
Głupotę ci każdy wybaczy,
brzydoty nie daruje."

Dla zainteresowanych do wyguglania, lub w wątku o perełkach po polsku http://showsu.pl/viewtopic.php?f=52&t=1715 ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 05:24


Nikt nikogo z forum nie wygania, ale fałszywymi oskarżeniami, tak można uprzykrzyć komuś życie oraz tak nakręcić fale nieprawdopodobnego hejtu, że sam weźmie nogi za pas i ucieknie stąd z krzykiem. Można też, ze znanych tylko sobie pobudek, zabawić się cudzym kosztem:

"Awatar użytkownika
ruger44 - wczoraj, 22:33
Bo keidyś na forum mówiłem, że sobie założe konto jako koboieta dla jaja
Awatar użytkownika
ruger44 - wczoraj, 22:33
Bo mnie Badama wykryła :)
Awatar użytkownika
ruger44 - wczoraj, 22:33
Ale mi koncepcja się zepsuła bo dostałem bana od Bobka :)
Awatar użytkownika
ruger44 - wczoraj, 22:33
Założyłem takie troll-konto żeby Pussycata powkurzać"

I tylko dziwię się bardzo, że ekspert od tego typu działań, chowa teraz głowę w piach i udaje niewiniątko. Fakt, że ktoś sprawniej niż inni, potrafi posługiwać się słowem pisanym, nie oznacza jeszcze tego, że podnosi poziom intelektualny czegokolwiek. To tak, jak z lekarstwem, w odpowiedniej dawce - leczy i przynosi ulgę, ale użyte niewłaściwie - może zabić.


Jeśli chodzi o temat tego (bezsensownego) wątku, to właśnie przyszło mi do głowy, że istnieje grupa pań, co prawda - bardzo niewielka, których on w ogóle nie dotyczy. Dlatego też, jak sądzę, nie będą miały one ochoty się w nim wypowiadać, żeby nie narazić się na pretensje, o zabieranie głosu w nie swoich sprawach. ;)


Co do Julii Marcell, to lepiej, żeby powstrzymała się od pisania mądrych tekstów z przesłaniem, bo w tym zidiociałym świecie, prawdopodobnie długo się nie uchowa. ;)
szary


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 07:01


No cóż, Ty byłaś jednym z tych wyjątków kiedy wszyscy chcieli Twojego odejścia i nikomu (poza zakochanym w Tobie LoC-kiem) nie zależało na Twoim pobycie tutaj, choć chłopaki mieli czasami niezłą bekę jak siedziałaś do późna i plułaś na lewo i prawo jadem rozdając inwektywy jak student ulotki na głównej ulicy :)

Tak jak napisałem - bardzo wiele kobiet można podpiąć pod ten wątek, ale jest pewna grupa która może czuć się bezpiecznie:
1) Panie rozbieralne które, wiadomo, są tu dla żetonów ale pośrednio starają się też czerpać jakaś tak satysfakcję z pobytu tutaj i dla których zadowolenie klienta jest najważniejsze - one ustawiają cennik na średnim poziomie, po zabawie nie patrzą na zegarek tylko zawsze chwilę pogadają itd. Z takimi paniami pobyt na SU jest prawdziwą przyjemnością i do nich ustawiają się kolejki chętnych, że priv trzeba umawiać kilka dni wcześniej!
2) Panie nierozbieralne które nie ustawiają NIGDY jakichś bzdurnych celów bo nie są tu dla kasy, wszelkie żetony przelane za PW oddają bo nie są tu dla kasy a ewentualne privy za 100 żet ustawiają tylko po to, żeby pan miał kamerę i oczywiście te 100 żet oddają (BO NIE SĄ TU DLA KASY!). Do tego oczywiście nie liżą dupy ewentualnym hojnym "złotnikom" i nie ignorują kolesi którzy żetonem nie śmierdźą - każdego traktują równo BO NIE SĄ TU DLA KASY!
3) Panie które autentycznie starają się wnieść coś do poziomu portalu - zarówno w kwestiach rozbieranych jak i ogólnym poziomie, a ewentualne żetony przeznaczają głównie na rozbudowę zaplecza sprzętowego (stroje, instrumenty etc) przykłady: Takti (RIP?): ciekawe stroje i doskonalne dopracowany choreograficznie strip + rozmowa na naprawdę wysokim poziomie, Lisek Chytrusek (RIP :( - to samo, Ringley (RIP) - powiew teatralno-artystycznego "Ą Ę" w nasz skostniały, stripowo-orgazmowy świat :) RaptistCats - granie na gitarce etc.
Takie osoby mogą siedzieć na SU śmiało i nie mieć sobie nic do zarzucenia, ale jak widać po ilości znaczków RIP przy nickach - jest to raczej gatunek na wymarciu, póki co dominuje Żetonis Regularis :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 07:49


Pomyśl poważnie o leczeniu tego, bo to się niebezpiecznie zaczyna rozwijać. Od twoich krętactw, już sam się zaczynasz gubić.
Nie wiadomo właściwie z jakich powodów, ale zapałałeś jakąś nieumotywowaną nienawiścią do nieznanej sobie kobiety, która ci w życiu niczego złego nie zrobiła. Najpierw oskarżałeś ją o to, że jest facetem. Później pomawiałeś o multikonta, podczas kiedy sam tworzyłeś nowe, w tym także o żeńskich nazwach. Przez swoją obsesję doprowadziłeś do nagonki na nią, a kiedy prowokowana i wkurzona próbowała, jak umiała się bronić, ty miałeś niezłą bekę. Nie chce nic mówić, ale samo tylko to świadczy o tym, jak żałosnym musisz być człowiekiem. Na domiar złego, do mnie teraz zaczynasz pisać tak, jak do niej, tylko nie wiadomo z jakich przyczyn ona w twoich oczach nagle płeć zmieniła i stała się kobietą. Możesz mi wierzyć lub nie, ale nie jestem typem gościa, w którym inny mógłby się zakochać, dlatego wmawianie mi zauroczonych we mnie panów, jest zupełnie bez sensu. Słuchaj stary, jeśli marzy ci się powtórka z rozrywki, to poszukaj sobie jakiegoś innego obiektu swoich chorych fantazji, wypaczonego poczucia humoru i nieczystych gierek, bo ze mną ci ten numer nie przejdzie.

ps. twoja megalomania sięga gwiazd! Mi zależało na jej obecności, zatem bądź łaskaw nie wypowiadać się w imieniu wszystkich, ale rozumiem, że moje zdanie się nie liczy, wszak nie należę do forumowej "elity". Jeśli ty byś stąd odszedł, możesz mi wierzyć, JA nie będę tęsknił ani płakał.
szary


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 08:11


Ja sie nie muszę z niczego leczyć bo nie jestem chory - kręciłem sobie z Ciebie non-stop bekę, podobnie jak wszyscy inni na forum bo aż tak usilne starałaś się ukryć swoją kobiecą tożsamość (jednocześnie nagminnie ją eksponując adorując wszystkich wokoło i zachowując się jak napalona nastolatka) że stało się to pewną parodią kobiecości, dlatego po prostu to zachowanie nadmuchałem i wyolbrzymiłem byś poczuła się głupio i zmieniła swoje nastawienie. Zrobić zrobiłaś - już chyba pierwszego dnia (jeszcze na starym forum na starym nicku) posłałaś mi taką wiązankę inwektyw której nie powstydziłby się najbardziej wulgarny szewc, za kazdym razem kiedy nie potrafiłaś wygrać na argumenty wiązanka stawała się coraz dłuższa mimo, że ja nigdy nie użyłem wobec Ciebie przekleństw i wielokrotnie pisałem, że czymkolwiek byś nie była - kobietą, mężczyzną, obojniakiem, homosiem, transem etc to nie będe z tego się śmiał, że zaakceptujemy to jaką jesteś tak jak zaakceptowaliśmy Josego, TYLKO SIE PRZYZNAJ. Nie przyznałaś się więc po prostu dokręcałem śrubę, takie jest realne życie - brutalne, albo gra się według jego zasad albo się przegrywa, a Ty niewiedzieć czemu uparłaś się żeby nam narzucać swoje zasady, tutaj to tak nie działa, tutaj to my ustalamy zasady.

Nie miałem nigdy formalnie multikonta, po banie założyłem drugie konto dla beki i po jednym dniu zostałem "przyłapany" (częściowo sam się przyznając) i również zbanowany, po Wielkim Odbanowaniu oba te konta są odblokowane ale używam tego jednego, do tamtego nawet nie pamietam hasła i meila.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 08:30


Zafiksowałeś się człowieku. Zacznij myśleć logicznie. Na starym forum, ona też miała nick taki sam jak tu. To ty pisałeś, że zalogowała się w dzień po tym, jak rzekomo miałeś z kimś jakąś spinę i od razu ją wziąłeś za tamtego delikwenta. Ona do ciebie nie uderzyła, bo kupę czasu minęło, zanim w ogóle odezwała się pierwszy raz tam na czacie. Zresztą po usilnych namowach innego użytkownika. Jesteś tak owładnięty obsesją, że najchętniej obarczyłbyś ją powstaniem dziur na Księżycu. Jedyną jej winą było to, że stworzyła sobie swój temat i z kilkoma panami miło sobie tam pisali. Strasznie musiało cię to boleć, skoro do dziś wspominasz i z tego powodu tyle jadu lejesz.

ps. I znowu to samo rozbuchane ego: "tutaj to my ustalamy zasady." Tutaj administrator tego forum karty rozdaje i ustala regulamin.
Ja mam gdzieś twoje zasady, jestem przekonany, że i ona miała twoje zasady głęboko gdzieś... Być może dla kogoś jesteś wyrocznią, alfą oraz omegą, jednak nie dla mnie i musisz się z tym pogodzić, albo wiecznie będzie cię coś uwierało w dupę, a nie na każdego ta maść tak dobrze działa. ;)
szary


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 08:55


Mnie nic nie boli, ja całą działalność na czacie traktuje jak forme żartu, nie jestem typem osoby która się budzi o 4 rano żeby napisać posta jadącego po adwersarzu :-P i nie przeżywam jakoś szczególnie tego co ktoś mi napisze - czy mnie wyzywa, czy posyła na leczenie - spływa to po mnie. Ale nie podoba mi się, ze ktoś wchodzi na czat i zalewa go komentarzami typu "całuski" " :heart: " "ja Ciebie też lofciam" itp. zamiast takie gimbusiarskie czułostki wymieniać sobie na PW (do którego to PW zostały stworzone) Troszkę wiadomo, można popisac głupoty ale jak ktoś przez prawie godzinę "rozmawia" jednym wyrazem albo emotkami to aż oczy bolą. To wolny kraj, wolne forum, każdy może się tu realizować jak chce - Ty chciałaś się migdalić przez kabelki z LoCkiem na czacie ok, Twoja sprawa ale ja też mam odrobinę wolności i też używam jej tak jak chce - a chciałem w tamtym momencie zrobić wszystko, żebyś z forum sobie poszła albo zmieniła swoje zachowanie. I nie tylko ja bo wiele osób narzekało, że czat stał się jakimś gimbusiarskim chlewem i że logują się ale nie odzywają bo po prostu nie ma z kim, ale nie mieli odwagi zaprotestowac, ja walę zawsze prosto z mostu więc zaprotestowałem.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 09:13


Zaprotestowałaś, bo szlag cię trafia, kiedy innym jest miło, a nie tobie. Pisz dalej, a coraz brzydsze cechy z ciebie wychodzą.
Przez cale dnie rynsztok się tam przelewał i obgadywanie, ale to ci nie przeszkadzało. Serduszka i całuski doprowadzały cię do szewskiej pasji. Ja tam wolę, kiedy ludzie się "kochają", niż skaczą sobie do oczu i gardeł. Zresztą... jakim trzeba być małostkowym, żeby komuś takie rzeczy wypominać. Odzywała się z częstotliwością, może raz na tydzień, ale ty z całego tego bajzlu, właśnie ją musiałeś wyłuskać, żeby móc sobie po kimś pojeździć. Rzadko spotyka się ludzi takich, jak ty, do których idealnie pasuje przysłowie o psie ogrodnika.
Posty piszę wtedy, kiedy mam czas na to i ochotę. Na szczęście nie ty masz na to wpływ.
I jeszcze coś zwróciło ostatnio moją uwagę. Rzadko kiedy fikasz do kogoś, kto wydaje ci się silniejszy, wybierasz sobie "ofiarę", którą uważasz za słabszą od siebie, a jeszcze najlepiej taką, która nie została zaakceptowana przez "większość", wtedy zawsze możesz liczyć na wsparcie. Jakimż ty musisz być słabym człowieczkiem za tym swoim monitorem.
szary


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 14:00


ruger44 pisze:tutaj to tak nie działa, tutaj to my ustalamy zasady.


Ciekawe stwierdzenie.
Tutaj administrator ustala zasady a my jako użytkownicy forum możemy czy raczej powinniśmy do nich dostosować się. Jeśli któraś zasada nam się nie podoba, można to adminowi zakomunikować i to powinna być jego decyzja czy ją zmieni. Chyba że jest na forum grupka ludzi która prowadzi administratora za rączkę i narzuca mu swoje zasady, do której Ty należysz.

ruger44 pisze:i nie przeżywam jakoś szczególnie tego co ktoś mi napisze - czy mnie wyzywa, czy posyła na leczenie - spływa to po mnie.


To też ciekawe bo to co napisałeś w poście a to co na czacie przeczy sobie. Pewnie jak zwykle napiszesz że na czacie pisałeś dla beki albo trollingu.

jose821011 - wczoraj, 21:02
łajza ty mas zpoukladane zycie?
gtr - wczoraj, 21:09
@ jose821011, do kogo to miało być?
ruger44 - wczoraj, 21:09
Jakbym mial poukładane życie to bym nie siedział tutaj :)
ruger44 - wczoraj, 21:09
jak "łajza" to pewnie do mnie :)
ruger44 - wczoraj, 21:09
NAwiasem mówiąc mógłbyś już sobie odpuścić ta kswyę i nazywać mnie po prostu Ruger
jose821011 - wczoraj, 21:10
gtr łajza jest tylko jedna
jose821011 - wczoraj, 21:10
Simon
showfapowiec - wczoraj, 21:10
simon morela
jose821011 - wczoraj, 21:11
ruger to dziwne imie
showfapowiec - wczoraj, 21:11
pewnie o niego chodzi josemu
jose821011 - wczoraj, 21:11
Damian hahahha
jose821011 - wczoraj, 21:12
morela to amriusz trynkiewicz
Jose to ja Cię będe nazywał Jose a Ty mnie Ruger :)
jose821011 - wczoraj, 21:14
NAwiasem mówiąc mógłbyś już sobie odpuścić ta kswyę i nazywać mnie po prostu Jose
I zostanmy przy tym :)
ruger44 - wczoraj, 21:20
Jose to ja Cię będe nazywał Jose a Ty mnie Ruger :)
ruger44 - wczoraj, 21:20
I zostanmy przy tym :)
jose821011 - wczoraj, 21:20
ok Simon
ruger44 - wczoraj, 21:21
Kuuuuurwaaaaaa
ruger44 - wczoraj, 21:21
Jose do chuja
ruger44 - wczoraj, 21:21
No mieliśmy umowe kurde no
jose821011 - wczoraj, 21:21
ja Cie dziwko przeca lubie
He he nie wcale nie ejsteś złośliwy :-P
jose821011 - wczoraj, 21:21
nie jestem zlosliwy
ruger44 - wczoraj, 21:23
He he nie wcale nie ejsteś złośliwy :-P
jose821011 - wczoraj, 21:24
dobra jak sie tak obrazasz o byle chuj to bede pisal per pan ruger44
ruger44 - wczoraj, 21:24
Nie nie obrażam, tak tylko narzekam bo środa jest i nie wiem czy dożyje do soboty :)

To nie pierwszy raz kiedy piszesz jedną wersję a po jakimś czasie na ten sam temat całkiem odwrotnie - nie chce mi się szukać by to udowodnić. Pewnie piszesz tak dla beki lub trollingu :D Kiedyś napisałem Ci w czasie Twojej przygody z pewną PRO, żebyś przestał bujać obłokach i zszedł na ziemie bo ludzie wierzą w Twoje wyimaginowane historyjki. Z drugiej strony to nie moja sprawa że są tak naiwni, że w to wierzą.

To tylko moje spostrzeżenia a jaka jest prawda pewnie wiesz tylko Ty. Chociaż za to że znasz ją tylko Ty np. uciąć ręki bym sobie nie dał.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 19:40


Kilka osób stąd zna mnie z... no może z realu to za dużo powiedziane, ale znają mnie poza forum i wiedzą jaki jestem naprawdę. A pozostałym musi wystarczyć zgadywanie kto też może kryć się za tym nickiem "Ruger44" - czy jest to cham i prostak bez wyższych uczuć o inteligencji nieznacznie przewyższającej zwykłą doniczkę czy może czuła i wrażliwa osoba o ponadprzeciętnej inteligencji która zawsze chętnie każdemu pomoże i doradzi - zgaduj-zgadula :)

A co do "rządów" na forum - jeżeli na czacie siedzi 8 idiotów, 2 inteligentów i admin to kto rządzi czatem? Czy aby na pewno admin? Owszem, można pobanować absolutnie wszystkich którzy nie idą prosto jakimś określonym społecznie torem, ale czy wtedy będzie demokracja czy tyrania? Już była na tym forum osoba, która miała w zwyczaju banować absolutnie każdego kto nie podzielał jego poglądów i jakby porządził jeszcze 2-3 miechy dłużej to zostałby chyba tylko on i hulający po pustym czacie wiatr :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 20:43


szary pisze: Na domiar złego, do mnie teraz zaczynasz pisać tak, jak do niej, tylko nie wiadomo z jakich przyczyn ona w twoich oczach nagle płeć zmieniła i stała się kobietą.


Hmm... Zmieniła płeć i stała się kobietą? Czyli jak rozumiem - nie była wcześniej kobietą? :mrgreen:

ruger44 pisze: Ale nie podoba mi się, ze ktoś wchodzi na czat i zalewa go komentarzami typu "całuski" " :heart: " "ja Ciebie też lofciam" itp. zamiast takie gimbusiarskie czułostki wymieniać sobie na PW


Wydaje mi się czy to nagminne? Zdaje się, że w "lofcianiu" na czacie to akurat niejaka susu prowadzi.

szary pisze:Zaprotestowałaś, bo szlag cię trafia, kiedy innym jest miło, a nie tobie.


Sorry, ale tutaj się zgodzę z rugerem. Pisanie słodkich pierdów w stylu słit-nastolatki nie powoduje miłego uczucia. Po pewnym czasie powoduje nawet odruch wymiotny.

ruger44 pisze:A co do "rządów" na forum - jeżeli na czacie siedzi 8 idiotów, 2 inteligentów i admin to kto rządzi czatem? Czy aby na pewno admin? Owszem, można pobanować absolutnie wszystkich którzy nie idą prosto jakimś określonym społecznie torem, ale czy wtedy będzie demokracja czy tyrania?


Czy teraz nie za poważnie traktujesz czata? Naprawdę, większość ludzi ma gdzieś kto tu rządzi i nie popada w dywagacje na temat demokracji czatowej. Poza czatem też jest życie (np. na SU :biggrin: )
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
19 maja 2016, 23:12


HandlarzMirek pisze:
szary pisze: Na domiar złego, do mnie teraz zaczynasz pisać tak, jak do niej, tylko nie wiadomo z jakich przyczyn ona w twoich oczach nagle płeć zmieniła i stała się kobietą.


Hmm... Zmieniła płeć i stała się kobietą? Czyli jak rozumiem - nie była wcześniej kobietą? :mrgreen:


To celowe, bo ruger wcześniej zarzucał pussycat, że jest facetem... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: FAP-Rewolucja
20 maja 2016, 13:47


Uważam, że Ruger44 zrobił pozyteczną rzecz spisując dekalog sześci przykazan :) na początku tego wątku. Powinni zapoznać się z nim zarówno transmiterki przy ustalaniu stawek za priv jak również janusze, którzy może sie podrapią po głowie (tej większej) zanim przeplacą jakiś cwaniarom za zwalenie konia :)

Co do ciebie Szary, po jakiego uja zaśmiecasz ten wątek swoimi rozterkami. Kogo obchodzi odejscie z forum jakies pussycat ? Czepiasz sie też rugera o jakieś bzdety. Ty naprawde zachowujesz sie jak jakaś problemowa baba.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
20 maja 2016, 14:04


sliskiTroll pisze:Co do ciebie Szary, po jakiego uja zaśmiecasz ten wątek swoimi rozterkami. Kogo obchodzi odejscie z forum jakies pussycat ? Czepiasz sie też rugera o jakieś bzdety. Ty naprawde zachowujesz sie jak jakaś problemowa baba.


Jak ci się coś nie podoba, to nie czytaj, albo zignoruj, bo zachowujesz się jak upierdliwa ciota. Mnie obchodzi odejście pussycat, za to ty mi kolo chuja latasz.
szary


Re: FAP-Rewolucja
20 maja 2016, 14:21


szary, rozpisujesz sie na całe strony, czepiasz sie drobnostek, " problemowa baba" te określenie zwyczajnie pasuje do ciebie :)
Ale że ja jestem " upierdliwą ciotą" ? :D . Nigdy nie dałem podstaw to takich określeń. Rzucasz w złości inwektywy na oślep :) . A zresztą , jak chcesz moge być dla ciebie " upierdliwą ciotą" :D

ps. i nie spinaj sie tak, wątek należy traktować pół żartem pół serio :), wszyscy to kumają tutaj prócz ciebie :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
20 maja 2016, 14:31


Nie tylko ja rozpisuję się tu na całe strony (porównaj chociażby moją, z twoją liczbą postów), a ty dojrzałeś właśnie mnie, zatem o czym to świadczy?, bo według mnie dokładnie o tym, że jesteś upierdliwy. Nie widzę specjalnie wielkiej różnicy między twoim, a moim określeniem. Kiedy chcesz komuś dopieprzyć, musisz liczyć się z tym, że i tobie dopieprzą. Chcesz szacunku? - szanuj innych.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
szary


Re: FAP-Rewolucja
19 lip 2016, 19:03


@ruger44 Dżieki, usmiałem sie po pachy! :lol2: :rofl: :haha: :taunt.: :laughingnew: :laugh3:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
vodevil
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 18:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości