Kancelarie prawne, hue, hue, hue

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Rozpierdalają mnie teksty modelek i modeli w ich profilach, a zwłaszcza to...
" Wnioskowana Sądowa kwota zadośćuczynienia to 10 000 zł za każdy dzień istnienia publikacji w Internecie, za każdy materiał osobno oraz zwrot kosztów zastępstwa procesowego reprezentującej mnie kancelarii prawnej"

Już pomijam to, ze to masowe kopiowanie z kogoś tam, ale to jest takie słabe. Po pierwsze rozwala mnie kwota... 10 tys zł za jeden dzień istnienia publikacji w necie.... Nie no kurwa... dlaczego nie milion złoty od razu... ba... chuj tam 2 miliony :-)
Już pomijam fakt, ze sprawa byłaby precedensowa i z marnym odszkodowaniem..., ale na jakiej podstawie 10 tys zł? He, he.. kwota odszkodowania musi mieć jakiś realny wymiar w podstawie służącej do wyliczenia.
Jak czytam ten stek bzdur prawnych w profilach, to wiem, ze większość osób co ma to w profilu z kancelariami prawnymi i tego typu sprawami miały do czynienia może na poczcie, kiedy ich paczki z przesyłkami z allegro lub olx leżały koło korespondencji jakiś tam kancelarii prawnej.
Bełkot a sprawa nie do wygrania.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kancelaria każdą sprawę przyjmie, może nawet pozwać psa o rasizm bo szczeka tylko jak jest CZARNA noc :), wystarczy tylko że wpłacisz im zaliczkę a żadna szanująca się kancelaria prawna nie powie nigdy "tej sprawy nie da się wygrać", a sąd, co najlepsze (i o czym chyba większość pań nie wie) też bierze coś w rodzaju zaliczki jako zebezpieczenie przed pieniactwem i wnioskowaniem zawyżonych kwot właśnie. Ta "zaliczka" wynosi 10% sumy i tylko grup społecznych jest z niej zwolnionych (weterani wojenni, emeryci, renciści, niepełnosprawni) ale modelki z tego co mi wiadomo nie, więc jeżeli któraś z nich będzie chciała pozwać jakiegoś kolesia który ma na chomiku jej filmik od roku to będzie musiała wydać kilka tysięcy zł żeby sąd w ogóle przyjął sprawę, a szansa wygrania tej bajońskiej kwoty jest żadna, bo żadna modelka nie udowodni że odniosła straty moralne skoro zarabia ciałem i tak czy siak setki osób widzi ją nago, sąd przyzna jedynie grzywnę i małe odszkodowanie biorąc pod uwagę wartość privka jako towaru podlegającego prawom autorskim (film, muzyka, program komputerowy).
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Mnie zawsze rozwala jak na profilu z tym bełkotem prawnym są zdjęcia przedstawiające inną osobę, albo poprostu "kradzione" z neta. Nie oczekujmy zdrowego rozsądku czy inteligencji od transmitujących pań - większość z nich to mega tępe sraki. Jak dla mnie umieszczenie tych pierdół prawnych na profilu to jednoznaczny znak na to, że transmitująca inteligencją nie grzeszy.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości