Problem z banem

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Problem z banem
27 gru 2016, 23:25
Witajcie,

Otóż zostałem zbanowany na ShowUp.tv. Nie widze okienka wiadomosci , a jak wchodze na chat to ludzie nie widza co pisze.
Jak rozwiazac taki problem ? za pomoc wysle maly napiwek.

PS> Chodzi mi o to co zrobić aby znow mieć okienko wiadomosci i zeby ludzie widziały co ja pisze na chacie. Nowe konto > ?
Awatar użytkownika
best1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2016, 16:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kaprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z banem
28 gru 2016, 07:59
Pisaliśmy Ci milion razy co masz zrobić a Ty dalej pytasz, chyba jesteś jak złota rybka, po 30 sekundach wszystko zapominas :)
1. Trzeba z meila na którym założyłeś zbanowane konto wysłać meila do administracji ShowUp.tv z prośbą o odbanowanie (tylko grzecznie i kultruka poziom 9000). Jeżeli to był pierwszy raz, jeżeli to już kolejny to raczej nie ma szans na odbanowanie i wtedy...
2. Zakładasz nowe konto na innym adresie email niż aktualne i (to ważne!) używając innego adresu IP niż do tej pory (np. korzystając z darmowego hotspotu na mieście albo pozyczając wifi od sąsiada). Po założeniu konta na innym adresie IP możesz uzywać dalej swojego domowego wifi, prawdopodobnie będzie działać bo system w większości przypadków sprawdza IP tylko przy zakladaniu czy nie ma w bazie danych zablokowanych adresów.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Problem z banem
28 gru 2016, 09:35
ruger44 pisze:[...]wysłać meila do administracji ShowUp.tv z prośbą o odbanowanie (tylko grzecznie i kultruka poziom 9000). [...].

Dokładnie! To bardzo istotne.
Sam miałem kiedyś taki przypadek (wysyłałem Kotzurkowi nieodpowiednie treści na PW) i otrzymałem bana.
Napisałem do administracji, kajałem się, wytłumaczyłem, że znajdowałem się w stanie pomroczności jasnej i choroby filipińskiej oraz że będę już grzeczny, no i konto mi odbanowali, nie trwało to nawet doby.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: Problem z banem
28 gru 2016, 21:17
Ja miałem tan sam problem ostatnio. Napisałem na [email protected] wytłumaczyłem co i dlaczego i po 2 dniach dostałem unbana.


www.ShowUp24.tv
Treax


Re: Problem z banem
18 kwie 2017, 02:24
Niestety czasami dosłownie za głupotę można dostać bana (pisząc na telefonie wiadomosc dwie kropki - . . weszly mi w jedno slowo i banik)mam nadzieje ze w przyszlosci ta blokada automatyczna będzie troszke unowoczesniona
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z banem
21 gru 2017, 11:23
wystarczy przestrzegać regulaminu. nie dostniesz bana nie będzie problemu
Awatar użytkownika
Alucard
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 21 gru 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z banem
29 sty 2018, 06:42
Alucard pisze:wystarczy przestrzegać regulaminu. nie dostniesz bana nie będzie problemu


Dlugi ten regulamin. :shock2: (zaloze sie ze nikt tego nie czyta przed rejestracja, a pozniej placz bo mnie zbanowali) :laugh3:

https://showup.tv/site/regulations
"Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości. " - Dan Millman, Droga miłującego pokój wojownika.
Awatar użytkownika
Paul982
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 14 sty 2018, 19:50
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Aktualnie brak. :(
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Paul982


Re: Problem z banem
12 lut 2018, 16:03
Jak komuś się nie chce czytać regulaminu to zawsze mozna wejśc na jakąś transmisje i zapytać ludzi co wolno robić a czego nie, niech wytłumaczą w skrócie i po maks 5 minutach będziesz wiedział wszystko bez czytania regulaminu. Jeżeli ktoś nawet tego nie robi to potem nie ma co się zasłaniać niewiedzą po banie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Problem z banem
21 lut 2018, 02:02
Jeśli dla kogoś regulamin jest za długi to nie wiem jakby przebrnął przez Kodeks Spółek Handlowych, albo Kodeks Cywilny a wypadałoby je znać.
Ignorantia iuris nocet.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości