Na chwileczkę, na momencik - czyli limited time camgirl

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Zajrzałem na szołap zobaczyć co się dzieje, wszedłem do jednej z popularniejszych dziewczyn a tam opis transmisji: na chwileczkę. Nie ma co za długo siedzieć, pewnie zaraz pójdzie - to powinna być pierwsza moja myśl, ale nie tutaj, nie w świecie opanowanym przez pieniądze. Taki opis trans, że niby zaraz dziewczyna idzie sobie i oglądający mają mało czasu, żeby ją zabawić lub na priva porwać. Taka taktyka jest stosowana od dawna w sprzedaży, mam tu namyśli specjalne okazje dostępne tylko przez określony czas. Mniej nachalne i korzystne dla każdego są promocje czasowe w marketach np: od poniedziałku do piątku będzie dosstępny ten konkretny towar, którego w innym okresie dostać nie będzie można. Inne zastosowanie tych 'limited time sale' zauważają głównie gracze gier, w których zaimplementowano system mikropłatności (nie będę tutaj poruszał rynku gier mobilnych, bo to osobny temat), od czasu do czasu pojawiają się im oferty typu 'karabin za 4,99 tylko przez 8 godzin'. Oczywiście karabin ten po okresie 'promocyjnym' i tak będzie kosztował tyle samo, nie zawsze ale w większości przypadków tak jest.

Jak pisze ten tekst to zerkam co chwilę na szołap i 'chwilówka' nadal siedzi.

Czym jest więc ta 'chwileczka'? Jak to twierdzą fizycy czas jest pojęciem względnym, dla jednego chwilą może być godzina z piękną kobietą, dla innego dziesięć sekund na rozgrzanych węglach. W przypadku szołapa pasuje stwierdzenie pierwsze, czyli chwila jako jednostka czasu, której wartość zmierza ku zeru, ale nigdy tego zera nie osiągnie.

W tym momencie 'chwilówka' poszła na priva 13 minut, oglądającemu ten czas zapewne szybciej minie.

Wracając do definicji, nie można nikomu zabronić powiedzieć, że coś trwało chwilę, gdy tak naprawdę trwało godzinę. Znów nawiązanie do graczy: o 18 siadasz przy nowej grze na chwilę i wstajesz od niej o 4 rano, oczywiście co jakiś czas w myślach powtarzasz sobie 'jeszcze chwileczkę'.

Teoretycznie nie można potępiać takiego zachowania, gdyż czasu nie traktujemy jednakowo. Z drugiej jednak strony, takie zagrania marketingowe potrafią zdenerwować. Przyjmijmy, że jakiś buhaj siedzi u jednej ze swoich ulubienic, dobrze się bawi, żetonuje na całego i nagle wchodzi chwilówka, której dawno nie widział. Co robi nasz buhaj? Oczywiście zmiania nicka na odpowiedniego i idzie tam się bawić, bo nie wie kiedy następnym razem ją zobaczy. Niby nic, ot taka nikomu krzywdy nie robiąca mała zmiana frontu. Ulubienica zarobi mniej a chwilówka trochę więcej, życie - tak to można określić, nie wiem szczerze powiedziawszy czy ktoś tak zrobił, ale pewnie ktoś się znalazł.

Chwilówka wróciła z priva i szykuje się na następnego, o i poszła. Minęła już mniej więcej godzina odkąd nadaje.

Spójrzmy jednak na to od strony nadającej. Dziewczyna ma 'ochotę' posiedzieć na szołapie, ale nie ma za bardzo czasu na to, np: w pracy jest akurat sama, czy mąż gdzieś wyszedł i nie wie o której wróci. Biorąc pod uwagę te czynniki można przyjąć taki opis, czemu nie, w końcu ani oglądający ani nadająca nie wiedzą ile będzie trwała transmisja i czy np priv nie zostanie przerwany. Taki tok myślenia jest poprawny, zwłaszcza jak nie ma żadnego celu ustawionego, wtedy pojęcie 'na chwileczkę' jak najbardziej jest poprawne, gdyż odnosi się to do okresu, którego wielkość dąży do zera. Niestety widziałem też przypadki, gdy samotna dziewczyna, siedząca wieczorem w domu ustawia taki opis plus do tego cel. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale dla mnie to przesada.

Nasza chwilówka przez ten czas kilka privów zaliczyła, teraz na kolejnym jest.


Ogólnie nie potępiam takich praktyk, jeśli oczywiście są uzasadnione (trans z pracy, czy publiczne miejsca), radziłbym jednak nie definiować na nowo czasu, gdyż często odbywa się to na niekorzyść oglądających. Do tej pory nie widziałem priva 'chwila przyjemności' - 60 minut za 100 żetonów, a jedynie w tej cenie chwilę trwającą max 10 minut. Jeżeli są jednak dziewczyny, które chwile przyjemności w rozsądnej cenie rozciągają do granic zdrowego rozsądku to chwała wam za to, oby więcej was było.
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Każda pani ma prawo promować się tak jak chce jeżeli nie łamie prawa i regulaminu serwisu, jedne robią "chwilowe" promocje, inne robią licytacje "ostatniego" priva, jeszcze inne wchodzą i przez kilkanaście minut nie włączają priv nakręcając widownie by prosili o privy. Finalnie tak czy siak dostaniesz normalny produkt w normalnej cenie więc chyba wszystko jest OK. Gorsze są oszustwa w stylu: "nierozbieralna" pani wrzuca priv o nazwie "hot" i nie pokazuje na nim nic albo daje cel "ściągam bluzkę" a pod bluzką oczywiście koszulka i stanik a nie topless.

https://www.o2.pl/hot/rzucili-sie-na-to ... 000240257a Odnośnie tematu ale inny dział - masło które chyba zawsze było po 3-3,50 Lidl dał z ceną 5 zł przekreśloną i "nową, promocyjną ceną" 3,99 i ludzie rzucają się jak psy na szperkę - mechanizm promocyjny jak widać prosty i wyzwala w Januszach szopingu najniższe instynkty :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Trochę smutne, ale wkurwiający jest ten "trik marketingowy", które stosują panie z "ostatnie privy" (inaczej jest z "ostatni priv"), "na chwileczkę" itp.
Dokładnie tak jak opisał AL, w mikropłatnościach w grach tak właśnie jest - dostępność tymczasowa zwiększa popyt na dany produkt.

Coraz gęściej da się zauważyć panie chwilówki... ja sądzę, że jest to na niekorzyść użytkowników...

Edit: ruger, proszę nie wstawiaj tych żałosnych filmików :(
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Nie lubię czegoś takiego-.- Kasa kasą, wiadomo, ale nieraz aż w oczy szczypie widząc niektóre zagrania dziewczyn:P To jak wrzucanie ulotek za wycieraczkę samochodu, marketing jest, ale zbyt nachalny, mało kto to lubi:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Ja też miałam piereszy raz status "na chwileczkę", bo zajrzałam z ciekawości, a zostałam już pół roku :mocking: :mocking: Może to się zmieni jak poznam normalengo faceta czyt. Zostaję tu na zawsze? :mocking:
Awatar użytkownika
SlodkaLaLa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości