ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
09 kwie 2019, 08:17


tak tak tomoxx, troche się pozmieniało :D różnie to bywa , szczerze mówiąc, jak masz dobry dzień to pykniesz stówke w pare minut nawet, bo jakiś Pan przeliczył swoje możliwości. Jak masz gorszy dzien to konczysz po 3 godzinach nie uzbierając nawet tej stowki :)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
09 kwie 2019, 16:52


Gorszych dni niestety chyba coraz więcej, tak patrzę to nawet niektóre laski z topki z trudem privy łapią, ten aktualny kryzys i odejście wielu topowych transmitujących chyba wcale sytuacji nie polepsza :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
09 kwie 2019, 20:00


ruger44, no nie wiem... wczoraj przypadkiem wlazłam do jednej "średniej" pani korpusowej i miała na liczniku prawie 20.000 żet. Biznes się kręci (chyba, że odkupiła od kogoś, kto uległ zbiorowej histerii i chciał się pozbyć żetonów).
Biustwo


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
10 kwie 2019, 06:26


ja mam wrażenie że ten kryzysy dotyczy właśnie dziewczyn z topu, przez te setki widzów na kanale o wiele trudnie oglądającym nawiązać z nimi jakiekolwiek szołapowe relacje. Mam tu na myśli sytuację że gość wchodzi pogadać, da napiwek czy weźmie priv, po kliku dniach taka dziewczyna ze środka, ze średnią widzów ok 60 go poznaje, można z nim pogadać jak nic się nie dzieje itp. Tacy klienci robią jej też PR na jej trans, bo jak ktoś wejdzie nowy i zobaczy że dziewczyna normalnie gada, z gośćmi, a nie tylko siedzi i odpowiada półsłówkami, lub przy 300 widzach nikomu nie odpisuje, bo tyle spamu na czacie, to woli pójść na priv chyba do tej która wydaje mu się bardziej przystępna i miła. Tak przynajmniej zauważam, choć na SU ostatnio bywam dużo mniej, częściej na foro, dlatego więcej się udzielam w tematach "zapleczowych" niż stricte o nadających bo nie mam wiedzy na temat większości z nich. Z tych które odwiedzam na SU od czasu do czasu, są takie które mimo iż mają 30 widzów, są na ogólnym mniej niż na privach podczas 3 godzin nadawania. i nie jest to chyba spowodowane ceną, bo mają średnio cenę na poziomie 40-50 żet za minutę w zależności jak długi priv . To czy jest kryzys zależy chyba od nadającej, jak mają wydać po raz kolejny żetony na tą samą nadającą, to chyba wolą iść do tej która sprawia wrażenie dziewczyny z sąsiedztwa, niż takiej która swoim zachowaniem pozycjonuje się od razu wyżej niż jej widzowie i patrzy na wszystkich z góry licząc tylko na żetony. Nawet jak wszystkie dziewczyny na SU tak robią, to lepiej wychodzą te które potrafią tą postawę przykryć dostępnością, otwartością i miłą atmosferą (nawet jeśli są one udawane)/
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
11 kwie 2019, 22:18


Oto "utracone" zarobki Brigitte, w pracy/po pracy na SU, z ostatnich 13 miesięcy:

MARZEC 2018: 7.068 zł w 15 dni = 104 godz. = 68 zł/godz.
KWIECIEŃ 2018: 12.550 zł w 26 dni = 184 godz. = 68 zł/godz.
MAJ 2018: 21.165 zł w 25 dni = 176 godz. = 120 zł/godz.
CZERWIEC 2018: 12.610 zł w 23 dni = 167 godz. = 75 zł/godz.
LIPIEC 2018: 17.192 zł w 26 dni = 231 godz. = 74 zł/godz.
SIERPIEŃ 2018: 17.240 zł w 26 dni = 210,5 godz. = 82 zł/godz.
WRZESIEŃ 2018: 13.260 zł w 22 dni = 163,5 godz. = 81 zł/godz. (PRZEKROCZONE 100.000 ZŁ)
PAŹDZIERNIK 2018: 9.652 zł w 24 dni = 165,5 godz. = 58 zł/godz.
LISTOPAD 2018: co najmniej 8.203 zł w 23 dni = 165 godz. = 50 zł/godz.
GRUDZIEŃ 2018: co najmniej 7.000 zł w 24 dni = 152 godz. = 46 zł/godz.
STYCZEŃ 2019: co najmniej 9.371 zł w 22 dni = 162 godz. = 58 zł/godz.
LUTY 2019: co najmniej 9.490 zł w 24 dni = 170 godz. = 56 zł/godz.
MARZEC 2019: co najmniej 6.754 zł w 22 dni = 143 godz. = 47 zł/godz. (PRZEKROCZONE 150.000 ZŁ)
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
12 kwie 2019, 23:50


kilkanascie k na pewno :D
Awatar użytkownika
liliania
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2019, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
13 kwie 2019, 06:39


Biustwo pisze:ruger44, no nie wiem... wczoraj przypadkiem wlazłam do jednej "średniej" pani korpusowej i miała na liczniku prawie 20.000 żet. Biznes się kręci (chyba, że odkupiła od kogoś, kto uległ zbiorowej histerii i chciał się pozbyć żetonów).


Bo to naprawdę jest bardzo dobry sposób na biznes, żetony po 70 (jak nie będzie do świąt, czy tym bardziej do majówki) to i po 65-60 pewnie będą, masz 30% zysku. żadna spekulacja Ci tyle nie da :)

10% wolnych środków śmiało można inwestować, tyle procent to nawet jak SU jebnie to w 4-6 miesięcy można pozostałymi 90% odbudować.

to porada bezpłatna, i nie biorę za ten pomysł żadnej odpowiedzialności :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
14 kwie 2019, 16:43


A niech zarabiają jak najwięcej, przecież to ich zysk a nasza przyjemność.
Jak nie ma kasy to nie ma zabawy i nie ma co tu nikomu zazdrościć.
paragon


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 10:33


Czy któraś będzie tak miła i otwarta że odpowie na pytanie, (zakładając że idzie do pracy, w branży w jakiej chciała by pracować, i mówimy tu o pełnym etacie, wszystkich świadczeniach itp, ew o własnej działalności jak kto woli) ile musiała by miesięcznie zarabiać żeby odechciało się jej zarabiać/dorabiać na SU? I absolutnie Was tu nie wyceniam, tylko się zastanawiam bardziej nad pułapem komfortu finansowego. (wiem że u każdego będzie różny)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 16:18


tomoxx pisze:Czy któraś będzie tak miła i otwarta że odpowie na pytanie, (zakładając że idzie do pracy, w branży w jakiej chciała by pracować, i mówimy tu o pełnym etacie, wszystkich świadczeniach itp, ew o własnej działalności jak kto woli) ile musiała by miesięcznie zarabiać żeby odechciało się jej zarabiać/dorabiać na SU? I absolutnie Was tu nie wyceniam, tylko się zastanawiam bardziej nad pułapem komfortu finansowego. (wiem że u każdego będzie różny)



4 tyś i jeszcze bym z tego coś odłożyła
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 17:48


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 17:52


Przyznawajcie się dalej do zarobków, tylko czekać jak jakiś nadgorliwy urzędas ze skarbówki znajdzie to forum.
aborygen


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 18:13


4-5 tysi? really? Ostatnio z jakąś Ukrainką gadałem co sprzata w apartamentowcach wynajmowanych turystom w Gda. Fakt, nie pracuje po 8 godzin, w chujowych godzinach i troche weekendow zalicza. Czyli sie nazapierdala. Placone jakos "od sztuki" a nie na godziny ale twierdzila ze 4 tysie spokojnie ma na reke + 1-2 tysiace uzbiera extra, bo niektorzy albo zostawiaja napiwek albo bilon ktory jest im juz niepotrzebny. Do tego ponoc tyle zarcia i alkoholu ze panna wraca obladowana codziennie towarem. Czyli da sie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 19:27


aborygen pisze:Przyznawajcie się dalej do zarobków, tylko czekać jak jakiś nadgorliwy urzędas ze skarbówki znajdzie to forum.


Po pierwsze nie piszemy ile zarabiamy na kamerkach, tylko z tego co zrozumiałam, jaka pensja skłoniłaby nas do rezygnacji z kariery. Po drugie (może jestem głupia) podatki płacę i śpię spokojnie.

komin pisze:4-5 tysi? really? Ostatnio z jakąś Ukrainką gadałem co sprzata w apartamentowcach wynajmowanych turystom w Gda. Fakt, nie pracuje po 8 godzin, w chujowych godzinach i troche weekendow zalicza. Czyli sie nazapierdala. Placone jakos "od sztuki" a nie na godziny ale twierdzila ze 4 tysie spokojnie ma na reke + 1-2 tysiace uzbiera extra, bo niektorzy albo zostawiaja napiwek albo bilon ktory jest im juz niepotrzebny. Do tego ponoc tyle zarcia i alkoholu ze panna wraca obladowana codziennie towarem. Czyli da sie...


Oczywiście, że się da. W sumie w całej swojej karierze zawodowej najwięcej zarabiałam jako sprzątaczka na bankietach w pewnej instytucji. Ale kolega pytał o prace w zawodzie, w którym byśmy chciały pracować. Nie każdy chce do końca życia sprzątać cudzy bałagan.
Biustwo


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 20:01


Biustwo pisze:Oczywiście, że się da. W sumie w całej swojej karierze zawodowej najwięcej zarabiałam jako sprzątaczka na bankietach w pewnej instytucji. Ale kolega pytał o prace w zawodzie, w którym byśmy chciały pracować. Nie każdy chce do końca życia sprzątać cudzy bałagan.

Haha Biustwo :D Ty mi coraz bardziej przypominasz te kobite z serialu "40-latek" co to miala miliony prac i zawsze mowila: "ja jestem kobieta pracujaca, zadnej pracy sie nie boje" ;) Tak zauwazylem juz w kilku Twoich postach ze nawymienialas sie troche miejsc w ktorych pracowalas ;)
A wracajac do tematu... Czyli konkluzja jest taka ze albo minimum 5 tysi w wymarzonym zawodzie albo bede "modelkom" ;) bo sprzatac cudzy balagan to wiekszy obciach niz byc ***** tfu... modelką? Dzieki Buku ze jednak wiekszosc kobiet tak chyba nie mysli bo bym glowna strone SU musial przewijac kilka dni zeby zobaczyc wszystkie laski :D o Roksie nie wspomne :P

PS. zlosliwosc level umiarkowany ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 20:05


dycha netto, wolne weekendy, pełen socjal, kolonie dla dzieci i domek w górach na koszt pracodawcy. Wiem wiem, na etacie w PL niewykonalne, dlatego celuje w coś swojego.... albo jakaś emigracja do skandynawii :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 20:05


komin pisze:Dzieki Buku ze jednak wiekszosc kobiet tak chyba nie mysli


Myśli, myśli - tylko nie mają odwagi tyle co Biustwo i reszta naszych modelek:)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 20:30


beznadzieja pisze:dycha netto, wolne weekendy, pełen socjal, kolonie dla dzieci i domek w górach na koszt pracodawcy. Wiem wiem, na etacie w PL niewykonalne, dlatego celuje w coś swojego.... albo jakaś emigracja do skandynawii

No beza, Ty to nie masz praktycznie zadnych wymagan :D do skandynawii zapraszam jakby co, ale na dzis to nawet ta dyche netto ciezko wykrecic "nowym", 20 lat temu trzeba bylo... Ewentualnie jesli sie wykapiesz w bejcy i bedziesz udawac syryjskiego uchodzce to bedzie ciut latwiej ;)

gracjano pisze:Myśli, myśli - tylko nie mają odwagi tyle co Biustwo i reszta naszych modelek:)

"Odwagi" mowisz... ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 20:34


komin pisze:Odwagi" mowisz...


Nie chciałem tego nazywać pierwiastkiem K******a :mrgreen: Sorry dziewczyny
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
16 kwie 2019, 20:38


komin, myśle,że pare pierwszych nocy przekimasz mnie w swojej piwnicy, a później to już z górki :D

tak serio, serio mam swoje marzenia, a showup to narzędzie do ich uzyskania, więc nie dziwcie mi sie, że celuje wysoko. Ja to tez jestem bardzo patriotyczna i lubie pokazywac ze u nas tez się da, nie tylko kręcąc dupskiem przed kamerką ;)

Od życia nie raz dostałam brzydko mówiąc po pysku, więc juz teraz stąpam po ziemii twardo, może niekiedy za bardzo, a może to kwestia grawitacji :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości