ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


MyNameIsMystery pisze:
beznadzieja pisze:Ostatnio faktycznie jest slabszy miesiąc , ale mysle ze wynika to z faktu ,ze są wakacje ,wielu ludzi wyjeżdża ,mniej ogladających itd.

Nie mniej jednak trzeba działać z tym co się ma, chociaż ostatnio faktycznie nie jest łatwo pomimo dużych starań :)


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Wakacje od lat nigdy nie były złe, sądzę, że to po prostu znudzenie materiału... już nie wspomnę o braku klasy niektórych dziewcząt.


Akurat ta lipa aktualnie panująca dotyczy każdej transmiterki, więc nie ma tutaj mowy o znudzeniu materiału.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_




Mieli wprowadzić jakieś zmiany nowa szata graficzna,opcje dodatkowe,to wtedy może by coś się ruszyło, ale na zapowiedziach się skończyło :scratch_one-s_head:



www.BlogSU.pl
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Papaj pisze:Mieli wprowadzić jakieś zmiany nowa szata graficzna,opcje dodatkowe,to wtedy może by coś się ruszyło, ale na zapowiedziach się skończyło :scratch_one-s_head:


Oby się mylił,
ale też wydaje mi się, że skończy się tak jak zwykle czyli na hucznych zapowiedziach...
a czynów zero.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BlackBitch30 pisze:
MyNameIsMystery pisze:
beznadzieja pisze:Ostatnio faktycznie jest slabszy miesiąc , ale mysle ze wynika to z faktu ,ze są wakacje ,wielu ludzi wyjeżdża ,mniej ogladających itd.

Nie mniej jednak trzeba działać z tym co się ma, chociaż ostatnio faktycznie nie jest łatwo pomimo dużych starań :)


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Wakacje od lat nigdy nie były złe, sądzę, że to po prostu znudzenie materiału... już nie wspomnę o braku klasy niektórych dziewcząt.


Akurat ta lipa aktualnie panująca dotyczy każdej transmiterki, więc nie ma tutaj mowy o znudzeniu materiału.


Z kolei ja przez ostatnie tygodnie nie schodzę poniżej 400 zł dziennie pracując średnio po 6 godzin. Może nie jest to rewelacyjny wynik w skali godzinowej, ale nie będę narzekać, bo w skali miesięcznej wychodzę już na swoje. Jak pisałam gdzieś wyżej, nie ma na to jasnej reguły i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że za miesiąc, dwa moje zarobki mogą spaść, pomimo potencjalnie takiego samego zaangażowania, jakie wkładam w swoje transmisje dzisiaj. Obserwacje mam takie, że trzeba się obecnie starać jeszcze bardziej i znacznie częściej iść na kompromisy podczas negocjacji cen privów. Zdarza mi się też przedłużać czas spędzony na ShowUp.tv ponad wyznaczoną sobie wcześniej normę (bywa, że z 5 założonych godzin nagle robi się 7). Jest też więcej sępienia i dziwnych zachowań korzystających z privów związanych z uciekaniem w ostatnich sekundach, czy próbami zgłoszeń, pomimo zgodności transmisji z opisem. Osobiście, mając doświadczenie z pracy sprzed kilku lat na ShowUp.tv, jestem obecnie mocno zniechęcona (dotyczy to zachowań odbiorców) i zastanawiam się nad przejściem na zagraniczne kamerki. Trzyma mnie na ShowUp.tv przyzwyczajenie i to, że pieniądz jednak się cały czas w miarę zgadza.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)




Kiedyś była mniejsza konkurencja jeśli chodzi o kamerki. Powiem szczerze, że korzystałem z prywatnych transmisji około 30 razy. Zadowolony byłem może ze 3 razy. Na dzień dzisiejszy sporo dziewczyn na zagranicznych stronach pokazuje więcej na ogólnym niż na ShowUp.tv można zobaczyć na privach. Oczywiście nie mówię o wszystkich dziewczynach ale niestety w moim przypadku ilość dobrych pokazów była naprawdę niewielka w stosunku do wydanych pieniędzy.
Awatar użytkownika
kudlaty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2017, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ruda Maruda.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kudlaty pisze:Kiedyś była mniejsza konkurencja jeśli chodzi o kamerki. Powiem szczerze, że korzystałem z prywatnych transmisji około 30 razy. Zadowolony byłem może ze 3 razy. Na dzień dzisiejszy sporo dziewczyn na zagranicznych stronach pokazuje więcej na ogólnym niż na ShowUp.tv można zobaczyć na privach. Oczywiście nie mówię o wszystkich dziewczynach ale niestety w moim przypadku ilość dobrych pokazów była naprawdę niewielka w stosunku do wydanych pieniędzy.



żeby widzowie tak tipowali na ShowUp.tv jak tipuje się dziewczyny na zagranicznych kamerkach , to byłoby i co oglądać na ogólnym i pokazy ciekawsze :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Lepiej skupic sie na privach a nie na ogolnym pokazywac koniobijcom za darmo bo jak robisz sobie palcowke na ogolnym to nie licz ze ktos cie wynagrodzi zwali sobie i wyjdzie.
Awatar użytkownika
Filmowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 sie 2017, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ja mam takie wrażenie że albo zarabiam dużo albo nie zarabiam nic :P zależy od dnia :P



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
xxAriadnexx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ariadne




xxAriadnexx pisze:ja mam takie wrażenie że albo zarabiam dużo albo nie zarabiam nic :P zależy od dnia :P



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv

Za duzo jest sepów poprostu albo kasy nie mają.
Awatar użytkownika
Filmowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 sie 2017, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ostatnio w ogole rozmowy na czacie ograniczają się do poka,poka... lub spotykasz się ?
Mam wrażenie ,że cały trend showup ,które jeszcze rok ,dwa lata temu koncentrował na czatach ludzi głównie chcących się zabawić, pogadać ( dużo więcej osób się w ogole odzywało na czacie ) nie zawsze za żetony ,ale chociaż było wesoło. To teraz popada w coś takiego ,że widz w moim odczuciu coraz bardziej napiera na to ,że ja jestem mu coś winna na transmisji ogólnej , że pokazywanie to jego przywilej a mój obowiązek .Na tym ostatnio skupiają się widzowie ....no ale zobaczymy, może to taki letni trend ,bo dzieciaki mają wolne jeszcze :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Ostatnio w ogole rozmowy na czacie ograniczają się do poka,poka... lub spotykasz się ?
Mam wrażenie ,że cały trend showup ,które jeszcze rok ,dwa lata temu koncentrował na czatach ludzi głównie chcących się zabawić, pogadać ( dużo więcej osób się w ogole odzywało na czacie ) nie zawsze za żetony ,ale chociaż było wesoło.

Śmiem się nie zgodzić. Transmisje na których ja przebywam czasami (a jest ich kilka) zwykle owocują różnorakimi rozmowami.

Bardzo często to wina transmitującej że jest opryskliwa i/lub głupia. Podam ten nieszczęsny przykład z posiadaniem dwóch privków "strip" za 100 żetonów, o tym samym czasie. Jeden miał zezwolenie na obraz oglądającego, a drugi nie. Po upomnieniu laska nie ogarniała, a nawet problemu nie widziała w tym :/

Albo to, że niektórzy wchodzą z fapletów... tabletów* lub smartfonów i są debilami, nie umieją przewijać listy i widzą tylko 2 lub 3 pierwsze privy, a ten który oni chcą jest gdzieś nisko.

Zgodzę się natomiast co do tej części:
beznadzieja pisze:To teraz popada w coś takiego ,że widz w moim odczuciu coraz bardziej napiera na to ,że ja jestem mu coś winna na transmisji ogólnej , że pokazywanie to jego przywilej a mój obowiązek .Na tym ostatnio skupiają się widzowie ....no ale zobaczymy, może to taki letni trend ,bo dzieciaki mają wolne jeszcze :)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:Śmiem się nie zgodzić. Transmisje na których ja przebywam czasami (a jest ich kilka) zwykle owocują różnorakimi rozmowami.


true. tylko trzeba trafić na odpowiedniego rozmówcę :cool3:

ja poznałam kilka osób z którymi rozmawiam regularnie na różne tematy, często dalekie od erotyki takie jak musicale czy sytuacja geopolityczna polski :P

kiedyś np. siedziałam na prv godzinę nago w moim fotelu paląc fajki i rozmawiając o La La Land :P
Awatar użytkownika
xxAriadnexx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ariadne




Godzinna rozmowa o lalaland - Mój Boże toż to bardziej pedalskie niż Jacyków na basenie w strefie nagości, ale z laską w ręku.....
Hue, hue
Wiedziałem, że Ariadne to hipsterka :-)

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:
kudlaty pisze:Kiedyś była mniejsza konkurencja jeśli chodzi o kamerki. Powiem szczerze, że korzystałem z prywatnych transmisji około 30 razy. Zadowolony byłem może ze 3 razy. Na dzień dzisiejszy sporo dziewczyn na zagranicznych stronach pokazuje więcej na ogólnym niż na ShowUp.tv można zobaczyć na privach. Oczywiście nie mówię o wszystkich dziewczynach ale niestety w moim przypadku ilość dobrych pokazów była naprawdę niewielka w stosunku do wydanych pieniędzy.



żeby widzowie tak tipowali na ShowUp.tv jak tipuje się dziewczyny na zagranicznych kamerkach , to byłoby i co oglądać na ogólnym i pokazy ciekawsze :)

No wybacz ze niezbyt chetnie tipuje bezdzwieczne i bezglowe korpusy Tak realnie to na tym naszym prowincjonalnym szolapku to moze jest do kupy ze 30 dziewczyn ktore maja wlaczony dzwiek, porzadna kamere i pokazuja ryja. Zakladajac czysto teoretycznie ze wszystkie one sa atrakcyjne to niestety z czasem i tak mi sie znudza. Chcialbym cos nowego, przeciez nie bede wierny jednej fajnej camwhore. Ile realnie jest nowych atrakcyjnych z ryjem itd w skali miesiaca? Niestety na szolapku problem jest taki ze nowe to sie nawet moze i pojawiaja tylko ze niestety to "korpusiki" liczace na latwa kase. Zrozumcie w koncu, tu niema drogi na skroty, albo jestes camwhore z wszystkimi konsekwencjami ale i zaletami tego zawodu, albo jestes odlezynka bez ryja i tak naprawde nie powinnas dostac nic. To i tak jest ewenement ze jest kilka lasek na tym portalu ktore zarabiaja przyzwoite pieniadze nie pokazujac zbyt wiele. Dlaczego nie sprobuja na zagranicznych kam z takim repertuarem? Bo nie zarobia nic. Mamy przeciez swoje polskie gwiazdeczki na zagranicznych kam, nie slysze zeby taka Nicoll (czy jak jej tam) narzekala na zarobki.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
beznadzieja pisze:
kudlaty pisze:Kiedyś była mniejsza konkurencja jeśli chodzi o kamerki. Powiem szczerze, że korzystałem z prywatnych transmisji około 30 razy. Zadowolony byłem może ze 3 razy. Na dzień dzisiejszy sporo dziewczyn na zagranicznych stronach pokazuje więcej na ogólnym niż na ShowUp.tv można zobaczyć na privach. Oczywiście nie mówię o wszystkich dziewczynach ale niestety w moim przypadku ilość dobrych pokazów była naprawdę niewielka w stosunku do wydanych pieniędzy.



żeby widzowie tak tipowali na ShowUp.tv jak tipuje się dziewczyny na zagranicznych kamerkach , to byłoby i co oglądać na ogólnym i pokazy ciekawsze :)

No wybacz ze niezbyt chetnie tipuje bezdzwieczne i bezglowe korpusy Tak realnie to na tym naszym prowincjonalnym szolapku to moze jest do kupy ze 30 dziewczyn ktore maja wlaczony dzwiek, porzadna kamere i pokazuja ryja. Zakladajac czysto teoretycznie ze wszystkie one sa atrakcyjne to niestety z czasem i tak mi sie znudza. Chcialbym cos nowego, przeciez nie bede wierny jednej fajnej camwhore. Ile realnie jest nowych atrakcyjnych z ryjem itd w skali miesiaca? Niestety na szolapku problem jest taki ze nowe to sie nawet moze i pojawiaja tylko ze niestety to "korpusiki" liczace na latwa kase. Zrozumcie w koncu, tu niema drogi na skroty, albo jestes camwhore z wszystkimi konsekwencjami ale i zaletami tego zawodu, albo jestes odlezynka bez ryja i tak naprawde nie powinnas dostac nic. To i tak jest ewenement ze jest kilka lasek na tym portalu ktore zarabiaja przyzwoite pieniadze nie pokazujac zbyt wiele. Dlaczego nie sprobuja na zagranicznych kam z takim repertuarem? Bo nie zarobia nic. Mamy przeciez swoje polskie gwiazdeczki na zagranicznych kam, nie slysze zeby taka Nicoll (czy jak jej tam) narzekala na zarobki.

Jak widac pomimo twoich negatywnych opinii dziewczyny i tak dobrze zarabiaja na ShowUpiku i nie musza przechodzic na zagraniczne kamerki, jesli ci cos nie pasuje w showupie to nie wypowiadaj sie na tym forum i nie odwiedzaj ShowUpa a ryj to ma swinia.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Geras->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2017, 15:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Geras




Po pierwsze na ShowUp można dobrze zarabiać nawet jak sie nie pokazuje "ryja" - jak tu kolega wcześniej nadmienił .

Po drugie na zagranicznych kamerkach panują troche inne zasady ,wieksza rzesza oglądających inny system privków itd. - no i oczywiscie wszystko jest nagrywane , wiec po krotkiej przygodzie na 2 zagranicznych portalach ,zrezygnowalam

Po trzecie wracajac do rozmow na czacie ,mialam na mysli ,ze na ogolnej transmisji jest bardzo nisko poziom dyskusji ,bo na privkach mozna poznac kogos ciekawego i sensownie porozmawiac na przeróżne tematy :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tym tekstem o " pokazywaniu ryja i camwhore", mysle ze dopelniles obrazu potencjalngo rozczeniowego cipeusza. Mezczyzni maja rozne preferencje. To, ze Ty ciagle sie nudzisz i oczekujesz wciaz nowych twarzy i zaskakujacego show, nie znaczy, ze nie spotkamy tu kogos bardziej subtelnego. Wolny rynek. Nie podoba sie, to nikt na sile nie trzyma..


ShowUp.tv
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




no ale jesli mam brać priva z jedna kamerka i do tego bez "ryja" (zwanego dalej twarzą) to za co płacic?to samo a nawet więcej (czyli twarz) otrzymam np na redtube i to za darmo.po to są te pokazy by nawiązać jakiś stosunek (nomen omen) emocjonalny z drugą osobą (nie mam na mysli uczucia :) )
. ja osobiście jeśli w privach nei ma opcji twarzy to nawet nie nawiązuję rozmowy.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Ostatnio w ogole rozmowy na czacie ograniczają się do poka,poka... lub spotykasz się ?
Mam wrażenie ,że cały trend showup ,które jeszcze rok ,dwa lata temu koncentrował na czatach ludzi głównie chcących się zabawić, pogadać ( dużo więcej osób się w ogole odzywało na czacie ) nie zawsze za żetony ,ale chociaż było wesoło. To teraz popada w coś takiego ,że widz w moim odczuciu coraz bardziej napiera na to ,że ja jestem mu coś winna na transmisji ogólnej , że pokazywanie to jego przywilej a mój obowiązek .Na tym ostatnio skupiają się widzowie ....no ale zobaczymy, może to taki letni trend ,bo dzieciaki mają wolne jeszcze :)


Mniej osób pisze na transmisjach od momentu jak wprowadzili blokady czyli już ponad 1,5 roku temu.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jako, że zarabiam wyłącznie jako terapeuta na ShowUp.tv to pewnie nie mam aż takich zarobków, niemniej jednak nie narzekam.
W razie problemów emocjonalnych zapraszam na priv, wszystko za jedyne 100zet, pozdrawiam.



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
terapeuta
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2017, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: https://showup24.tv
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości