ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
I tak uważam, że zarabiają zbyt mało!

http://tv.showup.com.pl
Awatar użytkownika
interracjonalista
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2015, 03:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


10 tysięcy w miesiąc, no nieźle.
Ciekawe ile facet byłby w stanie wyciągnąć z SU. Po miesiącu nadawania może na czteropak by wystarczyło :derisive:
Awatar użytkownika
KwasSiarkowyIV
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ammi92
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Podejrzewam ze boom się skończył mniej więcej rok temu. Wiem ze były laski którym zdarzyło się w dobrym miesiącu dobić do dwóch dych...teraz to chyba rzadkość. Mimo wszystko nadal w polskich warunkach przyzwoity zarobek, realnie obstawiam ze ogarnięta dziewczyna te 4-5 tysi wyciągnie. Oczywiście nieliczne maja więcej, ale trzeba pamiętać ze chyba najpopularniejszy priv na SU to nadal "5 za 100", to troszkę się trzeba napracować żeby się uzbierało.
Jest druga strona medalu, młode, głupie i "nowe". Założy konto, zacznie transmisje i w pierwszym miesiącu jako "nowa" zbije niezła "łatwą" kasę, tylko potem jest stagnacja i jak laska się przyzwyczai do pieniędzy, pomysłu na siebie brak, a na SU jakoś już niema, to sobie przypomina tych co to oferowali tysiaka za spotkanie. Potem się okazuje ze ci za tysiaka troszkę kłamali, ale dobre i pięćset a na finiszu to i do loda za stówkę można zmrużyć oczy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


interracjonalista pisze:I tak uważam, że zarabiają zbyt mało!



Chyba zalezy ktora zajrzyjcie do jessi19 ona ma priv za privem i same te drogie przewaznie :D Ona to chyba z 20 tys wyciagnie na miesiac albo i wiecej :D . Nie bylem na priv bo jakos nie w Mojm typie jest zastanawia mnie jak ona tak potrafi tryskac na tych priv bo te orgazmy to ma co priv :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


KwasSiarkowyIV pisze:10 tysięcy w miesiąc, no nieźle.
Ciekawe ile facet byłby w stanie wyciągnąć z ShowUp.tv. Po miesiącu nadawania może na czteropak by wystarczyło :derisive:


Taki Vertex ładnie kasuje, porządna wypłata co miesiąc.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Niby to wszystko wiem a jak mam żetonki to szaleję :roll:
I z takich osiołków jak ja ta imprezka wciąż się 3-ma :D
Awatar użytkownika
Robak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2015, 15:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mysle ze wbrew pozorom trzeba tutaj troche się nasiedzieć, nawet żeby zarobić ze 200 na dzień. To jest 2000zetonow a patrzac na to jak srednie dziewczyny wyceniaja priv i akcje na ogólnym to jednak sporo zajmuje. A tez przeciez nie da się codziennie przez 8 godzin tanczyc, bawic sie dla innych i robic jakies rozne dziwne akcje dla zbokow.
Awatar użytkownika
ravee
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2015, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: egzotycznaprzygoda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ravee pisze:Mysle ze wbrew pozorom trzeba tutaj troche się nasiedzieć, nawet żeby zarobić ze 200 na dzień. To jest 2000zetonow a patrzac na to jak srednie dziewczyny wyceniaja priv i akcje na ogólnym to jednak sporo zajmuje. A tez przeciez nie da się codziennie przez 8 godzin tanczyc, bawic sie dla innych i robic jakies rozne dziwne akcje dla zbokow.



Tak ale kwestia tego, przynajmniej ja tak mam, że jeśli nawet wchodzę na privka 500 za 20 minut to sypiąc żetony masz dwa razy więcej atrakcji. Wg mnie 200 zł dziennie bez problemu są w stanie wyciągnać :)
Awatar użytkownika
karol86
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2015, 12:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 19zWawy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ravee pisze:Mysle ze wbrew pozorom trzeba tutaj troche się nasiedzieć, nawet żeby zarobić ze 200 na dzień. To jest 2000zetonow a patrzac na to jak srednie dziewczyny wyceniaja priv i akcje na ogólnym to jednak sporo zajmuje. A tez przeciez nie da się codziennie przez 8 godzin tanczyc, bawic sie dla innych i robic jakies rozne dziwne akcje dla zbokow.


Dlatego są privy, a na ogólnym sobie tylko siedzą. Za te te z ogólnego zazwyczaj mają swoich "fanów" którzy podbijają ogólne cele.
Awatar użytkownika
Pektowinos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2015, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Arogancka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak czy siak, kasa jest niezła nawet teraz. Jeśli laska ma zoraną psychikę to nie ma problemu by zarabiała dużo. Może nawet jak twarzy nie pokaże to nawet męża później znajdzie.
Podpis
Awatar użytkownika
vwrafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 19 lis 2015, 14:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sandruniaaa23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


przyjzalem sie ostatnio jednej lasce ktora sie nie zabwia, roi tylko delikantny strip i to bez szalenstw wyciagnie 800 za 4godz
Awatar użytkownika
newsweek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


newsweek pisze:przyjzalem sie ostatnio jednej lasce ktora sie nie zabwia, roi tylko delikantny strip i to bez szalenstw wyciagnie 800 za 4godz


Wow, która...chyba jedna z lepszych.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Ja nie wiem, gdzie wy widzicie takie zarobki. Przekroczenie lub dobicie do granicy 10 tys. zł. na miesiąc jest być może możliwe, ale pewnie dotyczy to 2 lub 3 % ogółu transmitujących. Wymaga to też sporego poświęcenia transmitującej, codziennego ślęczenia na transmisji po wiele godzin, często do bardzo późnej nocy. Odbieranie wcześniej wygranego priva od takiej znużonej,zbyt często nadającej camgirl to też jakiś koszmar.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze:Ja nie wiem, gdzie wy widzicie takie zarobki. Przekroczenie lub dobicie do granicy 10 tys. zł. na miesiąc jest być może możliwe, ale pewnie dotyczy to 2 lub 3 % ogółu transmitujących. Wymaga to też sporego poświęcenia transmitującej, codziennego ślęczenia na transmisji po wiele godzin, często do bardzo późnej nocy. Odbieranie wcześniej wygranego priva od takiej znużonej,zbyt często nadającej camgirl to też jakiś koszmar.


No to chyba oczywiste, że takich dziewczyn jest kilka/kilkanaście na SU, i oczywistym jest też to, ze taka dziewczyna musi być dyspozycyjna, jakby nie było, jak idziemy do pracy, to też tego samego wymagają, więc nie ma co dramatyzować, a na SU, można powiedzieć, że jesteśmy sami sobie szefem poniekąd.
Takie dziewczyny które lubią zabawę i chcą przy tym coś zarobić, to takie kamerki to świetna alternatywa, i przez kilka lat może być to dobrą opcją, aby się bawić i coś tam przykuć hajsu, a przy okazji w miarę miło spędzić czas. ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


10 Tys miesiąc w miesiąc? Nie ma opcji. Po pierwsze musiałaby taka nadawać codziennie i mieć po kilka tysiaków na stanie. Druga sprawa że takie ilości to tylko odosobnione przypadki. Owszem, są takie dziewczynki, które potrafią ostro pokręcić licznikiem, tyle że większość i tak już widziała WSZYSTKO co mają do zaoferowania na SU.
Raz zarobki, dwa wielkość widowni. W porównaniu z zagranicznymi portalami jest przepaść.
Ponad średnią krajową wyskoczą i tyle im wystarczy. Na wielkie kokosy nie ma co liczyć.
Pierwszy boom opadł, krąży po necie multum filmów, dziewczyny w większości ciągle te same, po załadowaniu konta na innym portalu ma się większy wachlarz możliwości i jest po prostu... Nie wiem, milej? U nas to jednak za wielu tych psychopatów i innych co żon na SU szukają ;)
Awatar użytkownika
Nasty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2015, 00:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Chains
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wypowiem sie po raz drugi,jak juz wspomniałam wczesniej jestem na SU pond 3 lata....czy jest mozliwe wyciagnać 10tys w ciagu miesiąca?mysle ze tak ale trzeba na SU codziennie siedziec.200zł z łatwościa można wyciągnać codziennie.Policzmy 200x30 =6000,czasami sa dni gdzie wyciąga sie wiecej niz 200zł jak to tak wszystko sumujemy to dobijemy do 10tys.Ja tam osobiście bym zwarjowala od siedzenia codziennie na SU,mozna sie uzależnić i to poważnie.Czasami owszem kusi mnie zwolnic sie z pracy,ale nie sadze by na przyszłość wyszło mi to korzystnie.Ogólnie podziwiam te kobiety co siedza codziennie trzeba naprawde mieć wyjebane na wszystko.Zastanawiam sie nad kobietami typu np. jest taka laska nick Taka_Ja siedzi codziennie ,mysle ze na bank ma 6 tys miesiecznie ale co do wyglądu masakra.Jest juz długo na SU ale nic kompletnie nie inwestuje w siebie,taka wieśniara.Kobiety powinny dbać o siebie to jest podstawa,a gdy juz pokazujesz sie to tym bardziej.
Awatar użytkownika
kobieta
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kasiak.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: reset


Myślę ,że zbyt częste siedzenie na SU nie jest korzystne dla transmitującej. Nawet jak przesiedzi 30 dni /mc i wyciągnie te 10 tys. jednego miesiąca, to w następnym m-cu już tego wyniku nie powtórzy raczej, bo zwyczajnie za szybko znudzi się widzom czy sponsorom. Wychodzi na to , że laska siedząc te 15,20 dni na miesiąc zarobi tyle samo co siedząc 30 dni.
Dziwię się też niektórym zawodowym camgirls ,że nie inwestują w siebie np. kurs języka angielskiego, studia zaoczne itd. Nic nie trwa wiecznie i kiedyś obudzą się z ręką w nocniku.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dokładnie to nie bedzie trwało wiecznie,lata mijają i potem jest coraz trudniej.Dlatego np ja wole w ciagu miesiaca usiaść te 4 do 6 razy,zarobic od 3 tys do tych 5 gdyz również wychodze z takiego załozenia że im częściej będę na SU szybciej sie znudze i zostane zle spostrzegana.Lepiej sobie dorobić niż siedzieć codziennie i udawać że ma sie codziennie orgazmy.A panowie którzy wchodza do takiej panny co siedzi codziennie sa dla mnie żenujący gdyz wydaja kase na typową żetoniare.
Awatar użytkownika
kobieta
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kasiak.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: reset


Zastanawiam się jaki jest sens siedzenia na SU całymi dniami (a są i takie)
Awatar użytkownika
maciek85
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2015, 16:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: blackangel1
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maciek85 pisze:Zastanawiam się jaki jest sens siedzenia na ShowUp.tv całymi dniami (a są i takie)


MlodaKs np. Ciekawe czy ladnie na tym wychodzi. moim zdaniem nie wychodzi jej to na dobre, majac na uwadze jakość of course.

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość