Gdzie się podziały tamte pokazy?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
RudaSunia pisze:Dziewczyny zawsze na oplaty i zycie zarobia nawet chocby nie bylo kokosow a wy doceniajcie bo jak nie to nie bedziecie miec do czego kutasa zwalic.

to cie poniosło trochę...jak nie tu to na sky jest wystarczajaco duzo możliwości jak to nazwałaś "zwalenia kutasa".poza tym ceny niektorych privow są absurdalne.panienkaa z roxy weźmei 150 zl za godzinke zabawy a tutaj niektóre panny chcą 50 zł (dla nich dla nas to jest 88) za pietnaście minut gdzie to i tak moja reka się męczy.
no i najwazniejsze.to my płacimy a wy oferujecie towar.jesli towar jest słabej jakości to dlaczego mam za niego płacić?u mnie pierwsze pytanie jakie pada to czy jest twarz na privie.jeśli nei ma to wychodzę z ogólnego.

www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Warto wspomnieć o licznych, powtarzających się szantażach, pseudo sąsiadach którzy psują nastrój jak już w końcu jest.

My dawno już nie nadawaliśmy z różnych względów, ale jak już jakimś trafem uda nam się wbić ciemną nocą to od dłuższego czasu mamy tak zwane akcję * Znam Cię* :roll: Tak, tak wiem olać buraków, ale jest to wkurw...jące na dłuższą metę. Wczoraj w nocy wbił do nas ten typek- https://showup24.tv/profile/zagraniczny905, i nawijka w temacie wspomnianym + szantażyk 8-), ale ktoś już go widział wcześniej u innych to szybko zwiał. Ale słuchał partyzanta i podbił z żeńskiego konta z tym co słyszał. :roll: Dostanie bana to i tak na nie logu siedzi i notuje chyba w zeszyciku to co uda się wyłapać z transmisji. Opcja podglądania z krzaków transmisji jest mega wtopą. :blink: W sumie drażni to pewnie wiele osób, a ban już nie jest straszny jak kiedyś. Są sposoby aby je obejść, ale nie wszyscy się na tym znają.
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 02:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


do burdelu albo pod latarnię niech pójdą, skoro im się zarobek nie podoba.
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tevfik pisze:do burdelu albo pod latarnię niech pójdą, skoro im się zarobek nie podoba.

Nie filozofuj, bo ci to nie wychodzi, sęp kurwa dalej bo chuja bedziesz swojego oglądał a nie kobiety na ShowUp.tv.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
RudaSunia-BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kondor pisze:
RudaSunia pisze:Dziewczyny zawsze na oplaty i zycie zarobia nawet chocby nie bylo kokosow a wy doceniajcie bo jak nie to nie bedziecie miec do czego kutasa zwalic.

to cie poniosło trochę...jak nie tu to na sky jest wystarczajaco duzo możliwości jak to nazwałaś "zwalenia kutasa".poza tym ceny niektorych privow są absurdalne.panienkaa z roxy weźmei 150 zl za godzinke zabawy a tutaj niektóre panny chcą 50 zł (dla nich dla nas to jest 88) za pietnaście minut gdzie to i tak moja reka się męczy.
no i najwazniejsze.to my płacimy a wy oferujecie towar.jesli towar jest słabej jakości to dlaczego mam za niego płacić?u mnie pierwsze pytanie jakie pada to czy jest twarz na privie.jeśli nei ma to wychodzę z ogólnego.

www.BlogSU.pl


W tym temacie chyba nie narzekamy na lipę :) chyba ze wejdzie tu BlackBitch30 i zrobi ogolna lipe ze wszystkiego :)

po pierwsze te 3/4 korpusow prawdopodobnie zarabia na tyle duzo zlota ,ze niema potrzeby pokazywania swoich pieknych mordeczek dla kazdego ogladajacego na ogolnym ,czesc z nich pewnie pokazuje na privie czesc nie -ich sprawa. Tobie to odpowiada wchodzisz na priv , nie odpowiada-wychodzisz.Proste nie mozna miec do nikogo o nic zalu :)

po drugie nie odpowiadaja ci stawki dziewczyn ? szukaj taniej , znajdziesz cena= jakość ( w mojej ocenie)

po trzecie i ostatnie dziewczyna z roxy wezmie 150 zl za ciagniecie takiemu sfrustrowanemu koledze druta przez godzine :) ,a ja wezme 150 zl za pokaz na sk , na ktorym tancze ,zabawiam sie, rozmawiam i popijam kawe :)

podsumowujac .temat dotyczy co z tymi pokazami z przed lat . Oj tak dzialo sie wtedy na ShowUp.tv , to byl hit .Wszyscy ogladali showup wrecz jak big brothera:D fajnie bylo, zupelnie inny klimat , ale coz bylo minelo :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No widzisz Beznadzieja - Ty przez godzinę jako prostytutka byś się mordowała ze sfrustrowanym kolesiem za śmieszne 150zł, a patrząc w drugą stronę to za śmieszne 150zł facet ma godzinę ze świetną kobieta na żywo - z twarzą i życzeniami jakie chce, zamiast np. godziny na SU...oczywiście pewnie mu na godzinę 150zł tu nie wystarczy nawet haha :? Więc po prostu niektórzy może przeliczyli co jest bardziej opłacalne:P

cena= jakość ( w mojej ocenie)
Hmm nie chciałbym nikogo obrażać i wytykać palcami, bo każda sobie ceny niech sama ustala według własnego uznania, ale powiem, ze te najwyższe stawki to mają zwykle takie "paniusie księżniusie" co im się wydaje kim to nie są, niestety, ale taka prawda i W OGÓLE to nie ma przełożenia na cenę, bo dla przykładu idąc w drugą stronę - Czarna Kotka, Seniorita czy inne dziewczyny mające wielu "fanów", mające priv za priv, siedzące tu bez żadnych afer miały drogie privy? Jedne z tańszych, więc to naprawdę kwestia indywidualna, to tak jakby ktoś chciał mi wmówić, ze dobre buty muszę kosztować 500zł, nie, nie muszą...no chyba, że do jakiś specjalnych czynności:P

Wiele osób płaciło spore sumy pieniędzy mając nadzieje także na miłość czy uczucie ze strony dziewczyn z kamerek, więc ci kolesie jak się opamiętają to będą odchodzić, to normalne i dobrze, bo to nie dla nich miejsce widocznie skoro dali się nabrać na miłe słówka. Do tego dochodzą oszustwa, coraz mniej dziewczyn z twarzą, no ogólnie można by wymieniać godzinami przyczyny:P

"W tym temacie chyba nie narzekamy na lipę :) chyba ze wejdzie tu BlackBitch30 i zrobi ogolna lipe ze wszystkiego :)"

Mocne xDD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Normalnie Lypa Panie Lypa - drogo, jakość taka se Panie a obsługa jak w spelunie na Gnojnej. :shock2:



Nowy Blog ShowUp.tv
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blakbicz, tylko jeszcze póki co, nie jestem kaleką na wózku i jakbym nawet nie miał partnerki, to wolałbym dać kasę wybranej dziwce w realu, niż prosić od rana do nocy jakąś wątpliwej jakości dziunie z kamerek, żeby mi kawałek d pokazała.
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:
kondor pisze:
RudaSunia pisze:Dziewczyny zawsze na oplaty i zycie zarobia nawet chocby nie bylo kokosow a wy doceniajcie bo jak nie to nie bedziecie miec do czego kutasa zwalic.

to cie poniosło trochę...jak nie tu to na sky jest wystarczajaco duzo możliwości jak to nazwałaś "zwalenia kutasa".poza tym ceny niektorych privow są absurdalne.panienkaa z roxy weźmei 150 zl za godzinke zabawy a tutaj niektóre panny chcą 50 zł (dla nich dla nas to jest 88) za pietnaście minut gdzie to i tak moja reka się męczy.
no i najwazniejsze.to my płacimy a wy oferujecie towar.jesli towar jest słabej jakości to dlaczego mam za niego płacić?u mnie pierwsze pytanie jakie pada to czy jest twarz na privie.jeśli nei ma to wychodzę z ogólnego.

www.BlogSU.pl


W tym temacie chyba nie narzekamy na lipę :) chyba ze wejdzie tu BlackBitch30 i zrobi ogolna lipe ze wszystkiego :)

po pierwsze te 3/4 korpusow prawdopodobnie zarabia na tyle duzo zlota ,ze niema potrzeby pokazywania swoich pieknych mordeczek dla kazdego ogladajacego na ogolnym ,czesc z nich pewnie pokazuje na privie czesc nie -ich sprawa. Tobie to odpowiada wchodzisz na priv , nie odpowiada-wychodzisz.Proste nie mozna miec do nikogo o nic zalu :)

po drugie nie odpowiadaja ci stawki dziewczyn ? szukaj taniej , znajdziesz cena= jakość ( w mojej ocenie)

po trzecie i ostatnie dziewczyna z roxy wezmie 150 zl za ciagniecie takiemu sfrustrowanemu koledze druta przez godzine :) ,a ja wezme 150 zl za pokaz na sk , na ktorym tancze ,zabawiam sie, rozmawiam i popijam kawe :)

podsumowujac .temat dotyczy co z tymi pokazami z przed lat . Oj tak dzialo sie wtedy na ShowUp.tv , to byl hit .Wszyscy ogladali showup wrecz jak big brothera:D fajnie bylo, zupelnie inny klimat , ale coz bylo minelo :)

chyba się nie zrozumieliśmy,być może ja nie umiałem sie wyrazic odpowiednio jasno.
zaczęło się od czyjegos zarzutu,że upadek ShowUp.tv następuje w skutek sępienia (tak w skrócie).otóż ja uważam,ze ten "upadek" ShowUp.tv ma inne przyczyny.byc może sępy sa teraz bardziej widoczni (bo byłi zawsze) dlatego,ze "żetonujący" odpłyneli gdzieś indziej.pytanie powinno byc :dlaczego tak się stało.moim zdaniem dlatego,ze oferowany towar/usługa ( na prawdę bez obrazy za to sformułowanie) obnizyl jakość .jakość (oczywiście niska) to moim zdaniem coraz więcej panien siedzących i obrażonych na cały świat bo żetony sie nie sypia i coraz więcej korpusów.z moich obserwacji wynika,że dziewczyny które sie staraja nie mają az takiego problemu np Wredna,Szefowa,Rikitiki i parę innych.
napisałas cytuję : Tobie to odpowiada wchodzisz na priv , nie odpowiada-wychodzisz.Proste nie mozna miec do nikogo o nic zalu :). ja żalu nie mam.wychodze dokladnei z takiego samego zalożenia co zreszta napisałem w poprzednim poście mówiąć ,ze najpierw pytam czy jest twarz na priv,jak nie ma to opuszczam transmisję.nie żale sie,nie wyzywam a jak na razie to wieksze żale plyną ze strony modelek,że żetonów nie ma...no własnie moze czas cos u siebie zmienić a nie siedzieć przed kam pokazac tułów i plakać,ze frajerow nie ma?
no i jeszcze jedna rzecz.stawki.kto mnei zna wie,ze NIGDY nie próbowałem nic utargowac.jest taka stawka to ją akceptuję albo nie.często tez dorzucam cos od siebie.nei za cycki ale za sympatię.daję bo chcę. ale to nei zmienia faktu,ze część i to duża panien przesadza.płacic za wlasna pracę ( ;) ) tyle albo i wiecej co za realne spotkania i to często z kawa i ciastkiem :) ?a niemala część dziewczyn w momencie zakonczenia priva wylacza sie nie mówiąc nawet cześć by nie wspomniec o jakims milym słowie.dlatego nic dziwnego,ze ShowUp.tv wygląda jak wyglada i żetonow coraz mniej.najpierw trzeba dac coś od siebie a później żądać
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kondor dobrze prawi...
Ja patrze na to troszke inaczej. Kiedys za "dobrych" czasow ShowUp.tv, kiedy byla dobra zabawa na ogole zostawialem naprawde fchuj pieniedzy i na ogole i na privach. Placilem nie za to zeby sobie zwalic pod ten marny obraz z kam, ale wlasnie za dobra zabawe.
Moze to nie jest tak ze teraz jest lipa? moze to tak ze teraz szolap znalazl sie w tym miejscu gdzie powinien byc? a te poczatki i genialne zarobki na wtedy "swiezym" portalu za bardzo rozochocily modelki? a teraz jest narzekanie...a moze wlasnie teraz jest "normalnie"?
Kolega dobrze pisze ze nie wchodzi na pokazy bez twarzy...no niestety drogie "modelki", zdaje sobie sprawe z pewnych zagrozen wynikajacych z tego zawodu, no ale sorry...to WY wybralyscie taka prace i musicie sie pogodzic z konsekwencjami. Tak na logike, jesli kazda przecietna laska moglaby wyciagnac powiedzmy 5-10 tysiecy co miesiac, nie pokazujac twarzy, nie wlaczajac glosu to podejrzewam ze pol polski by na SU siedzialo... Nie chce tego porownywac wprost ale dla mnie wejscie na dluzszego priva na ktorym was nie slychac i nie widac waszej twarzy to tak jakby isc do kurwy zaplacic jej te 150 i zwalic sobie konia u niej w lazience nawet jej nie ogladajac...gdzie tu qrwa sens?
No i szczerze...ile w histori ShowUp.tv bylo dziewczyn zarabiajacych naprawde duze pieniadze a ktore przy tym nie pokazywaly twarzy?
Chocby przyklad z dzisiaj, wchodze na ShowUp.tv, widze jakas nowa, laskawie czasem cos odpisuje, sprawdzam privy...10 min-500zet, pytam o twarz, dzwiek...niema...a co na privie w takim razie? striptease do bielizny... serio qrwa?? juz pomijam fakt ze w cenie dwoch takich privow to mi fajna mloda dupa zrobi gale i jeszcze sie oblize na koniec...ale ja takie stripteasy to mam dwa razy w tygodniu na basenie calkowicie za darmo...do tego widze ryja a nawet pogadac sobie moge..wiec?
Wlasciwie jedna rzecz sie tylko nie zmienila od poczatkow ShowUp.tv ... te co jada standardowe 5 za 100 to jakos tam sobie dorabiaja, cudow niema, ale na czynsz po intensywnej pracy sie uzbiera powoli, nawet bez ryja...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


tomcio_paluszek pisze:cena= jakość ( w mojej ocenie)
Hmm nie chciałbym nikogo obrażać i wytykać palcami, bo każda sobie ceny niech sama ustala według własnego uznania, ale powiem, ze te najwyższe stawki to mają zwykle takie "paniusie księżniusie" co im się wydaje kim to nie są, niestety, ale taka prawda i W OGÓLE to nie ma przełożenia na cenę.


Jako przykład taka jak Rednissa, ona naprawdę daje z siebie wszystko jest miła, nie narzeka, porozmawia, pobawi się. Nie klnie na sepów. U niej priwy nie są super tanie a napewno do księżniczki jej daleko. Co raczej tez wynika z jej oceny tutaj na forum. Super dziewczyna.

A z priwami u niej różnie, jeden dzień nie ma jak się do niej dobić a innego dziewczyna ciężko pracuje aby zarobić. Wiec reguł nie ma.
A jak dziewczyna wie że zarobi to i lepszą transmisje zrobi.

Żetoniarze poprostu znaleźli inne fora, może poprostu zmieniła się generacja a może wszystko się ponownie znormalizuje.

Dziewczyny głowa do góry a faceci dawajcie troszkę więcej z siebie, to jest gra w dwie strony. Siedzieć i wymagać każdy umie, a aby zrobić tak żeby dziewczyna miała chęć pokazać nam show życia musimy także zasłużyć.
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


lalala6 pisze:
tomcio_paluszek pisze:cena= jakość ( w mojej ocenie)




Dziewczyny głowa do góry a faceci dawajcie troszkę więcej z siebie, to jest gra w dwie strony. Siedzieć i wymagać każdy umie, a aby zrobić tak żeby dziewczyna miała chęć pokazać nam show życia musimy także zasłużyć.

odniosę się tylko do tego fragmentu.zła kolejnośc obrałeś...NAJPIERW dziewczyna musi sie postarać żeby PÓŹNIEJ zarobić.ty jak idziesz do sklepu to najpierw płacisz a dopiero potem patrzysz co kupileś? na ShowUp.tv jest podobnie.towarem (bez obrazy) jest dziewczyna a klientem jesteśmy my.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kondor pisze:
lalala6 pisze:
tomcio_paluszek pisze:cena= jakość ( w mojej ocenie)




Dziewczyny głowa do góry a faceci dawajcie troszkę więcej z siebie, to jest gra w dwie strony. Siedzieć i wymagać każdy umie, a aby zrobić tak żeby dziewczyna miała chęć pokazać nam show życia musimy także zasłużyć.

odniosę się tylko do tego fragmentu.zła kolejnośc obrałeś...NAJPIERW dziewczyna musi sie postarać żeby PÓŹNIEJ zarobić.ty jak idziesz do sklepu to najpierw płacisz a dopiero potem patrzysz co kupileś? na ShowUp.tv jest podobnie.towarem (bez obrazy) jest dziewczyna a klientem jesteśmy my.



Dziewczyna nie zrobi super pokazu jeżeli będziemy siedzieć i w chuja robić, ta gra jest łatwa, reguły nie są trudne nasza rola jest dawanie żetonów jej rola jest dawanie nam pokazu. A jeżeli 80% siedzi i ja zniechęca to nikt nie wygra.
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


lalala6 pisze:
kondor pisze:
lalala6 pisze:
tomcio_paluszek pisze:cena= jakość ( w mojej ocenie)




Dziewczyny głowa do góry a faceci dawajcie troszkę więcej z siebie, to jest gra w dwie strony. Siedzieć i wymagać każdy umie, a aby zrobić tak żeby dziewczyna miała chęć pokazać nam show życia musimy także zasłużyć.

odniosę się tylko do tego fragmentu.zła kolejnośc obrałeś...NAJPIERW dziewczyna musi sie postarać żeby PÓŹNIEJ zarobić.ty jak idziesz do sklepu to najpierw płacisz a dopiero potem patrzysz co kupileś? na ShowUp.tv jest podobnie.towarem (bez obrazy) jest dziewczyna a klientem jesteśmy my.



Dziewczyna nie zrobi super pokazu jeżeli będziemy siedzieć i w chuja robić, ta gra jest łatwa, reguły nie są trudne nasza rola jest dawanie żetonów jej rola jest dawanie nam pokazu. A jeżeli 80% siedzi i ja zniechęca to nikt nie wygra.

jeżeli 80% siedzi jak mumie to nic dziwnego,ze żetony nie lecą. masz rację.ta gra jest łatwa.i reguły są jasne.one chcą zarobić a atuty w postaci zetonów mamy my.od dziewczyn zalezy gdzie je wydamy.te ktore się staraja nie narzekają.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lalala6 pisze:

Dziewczyna nie zrobi super pokazu jeżeli będziemy siedzieć i w chuja robić, ta gra jest łatwa, reguły nie są trudne nasza rola jest dawanie żetonów jej rola jest dawanie nam pokazu. A jeżeli 80% siedzi i ja zniechęca to nikt nie wygra.


Ale to jej biznesem jest zrobienie super pokazu, za który ludzie będą jej dawać żetonów. Jak tego nie zrobi, to żetony polecą w kierunku innej, konkurencja jest naprawdę spora. Zresztą wiele dziewczyn tego chyba nie rozumie, ale nie chodzi tylko o pokazywanie jak najwięcej, hardocorowe show, ani nawet bycie ładną. Liczy się atmosfera, osobowość, pomysł. Tym się można wyróżnić pośród konkurencji.

Jak sobie dziewczyna zrobi markę właśnie dbając o te rzeczy, to żetonów nie zabraknie.
Awatar użytkownika
elmexico58
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2017, 19:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: A
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kondor pisze:
lalala6 pisze:
kondor pisze:
lalala6 pisze:
tomcio_paluszek pisze:cena= jakość ( w mojej ocenie)




Dziewczyny głowa do góry a faceci dawajcie troszkę więcej z siebie, to jest gra w dwie strony. Siedzieć i wymagać każdy umie, a aby zrobić tak żeby dziewczyna miała chęć pokazać nam show życia musimy także zasłużyć.

odniosę się tylko do tego fragmentu.zła kolejnośc obrałeś...NAJPIERW dziewczyna musi sie postarać żeby PÓŹNIEJ zarobić.ty jak idziesz do sklepu to najpierw płacisz a dopiero potem patrzysz co kupileś? na ShowUp.tv jest podobnie.towarem (bez obrazy) jest dziewczyna a klientem jesteśmy my.



Dziewczyna nie zrobi super pokazu jeżeli będziemy siedzieć i w chuja robić, ta gra jest łatwa, reguły nie są trudne nasza rola jest dawanie żetonów jej rola jest dawanie nam pokazu. A jeżeli 80% siedzi i ja zniechęca to nikt nie wygra.

jeżeli 80% siedzi jak mumie to nic dziwnego,ze żetony nie lecą. masz rację.ta gra jest łatwa.i reguły są jasne.one chcą zarobić a atuty w postaci zetonów mamy my.od dziewczyn zalezy gdzie je wydamy.te ktore się staraja nie narzekają.


Ale własnie nie jest do końca tak jak przedstawiasz, bo jak już podałem przykład z Rednissą, to ta dziewczyna naprawdę sie stara i jest bardzo lubiana a często i tak siedzi te 80% i zniechęca. Nie wierzysz to sprawdź jej watek tutaj na forum.

Podam cytat.

NoMoreMoney pisze:
asot pisze:Sympatyczny rudzielec. Ma tak miłą aparycje, ze chyba ciezko jej nie trawić. Rozmawia nawet z tymi, którzy nie posypali jej złotem. Propsy kruszynko!


No i taka postawa zasługuje na pochwałę. Dziewczyna w kwestii podejścia do widzów powinna być wzorem dla innych osób prowadzących transmisje na ShowUp.tv.
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak dla mnie nie powinniście wchodzić na priv do lasek które nie pokazują twarzy na privie. Na ogóle nie wymagam, ale na priv twarz musi być. Co mi z korpusu... Tym sposobem nauczylibyście laski że muszą dać coś wiecej od siebie. Przyzwyczaily sie ze nic nie musza robic, wystarczy ze jest szczupla ubierze jakas bielizne, dobra kamera i juz robi kase... Panowie TWARZ na privie to podstawa, nie dajcie się jebać!!
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tym sie zgodzę, trzeba być konkretnym januszem zeby wejść na priva bez buzi i głosu



www.BlogSU.pl
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 05:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Elunia pisze:Z tym sie zgodzę, trzeba być konkretnym januszem zeby wejść na priva bez buzi i głosu

www.BlogSU.pl
asot pisze:Jak dla mnie nie powinniście wchodzić na priv do lasek które nie pokazują twarzy na privie. Na ogóle nie wymagam, ale na priv twarz musi być. Co mi z korpusu(...) wystarczy ze jest szczupla ubierze jakas bielizne, dobra kamera i juz robi kase... Panowie TWARZ na privie to podstawa, nie dajcie się jebać!!


Jakie jebać i jakim januszem?
Pracuję na showup od kilku lat. Transmitowałam w tym czasie zarówno z twarzą, jak i bez twarzy. W momencie kiedy pracuję bez twarzy, odbiorcy są zawsze o tym informowani. Umawiamy się jasno i konkretnie na to, co będzie na privie, a czego nie, żeby nikt nie miał żadnych wątpliwości. Pisanie więc o ,,dawaniu się jebać" co jak rozumiem oznacza, że taka transmitująca kogoś oszukuje, czy też naciąga oraz, że odbiorca jest naiwniakiem, to jakieś kuriozum. To byłoby zrozumiałe przy klasycznym oszustwie, gdzie dziewczyna informuje, że będzie twarz, a potem na prive odmawia jej pokazania, a to jest, jak dobrze wiemy, promil transmisji i to najczęściej nijakiej jakości.

Należę do tych transmitujących, które się starają, inwestują w sprzęt, bieliznę i stroje, dbają o klimat i o wszystkich warunkach zawsze informują swoich odbiorców czy to dotyczących twarzy, czy też innych rzeczy (np. ograniczeń w scenariuszach privów).Równoważę cenę jeżeli wiem, że czegoś nie zrobię lub nie pokażę. W czym więc rzecz? Nikogo nie ,,jebię". Staram się, nigdy nie robię niczego w sposób nierzetelny. Nie uważam swojej widowni za januszy, przeciwnie, mam do nich szacunek, a poziom transmisji i klarowne informacje z mojej strony są tego wyrazem.


I wracając do pokazów na ogóle, bo to właśnie przez ich brak ,,wieje nudą", jak wiele osób zauważa - czy było któreś z Was było wczoraj u fajnej? Jeżeli nie, to streszczę, co się działo. Fajna ustawiła cel ,,strip (z udziałem męża)", czego raczej często oglądać nie mamy okazji na ShowUp.tv. Poza tym jest lubianą, popularną transmitującą z dobrej jakości obrazem i dobrym kontaktem z widownią.
I co?
Ponad tysiąc osób u niej siedziało, a zbieranie na cel szło niestety jak frazeolo. krew z nosa, w tym część żetonów rzuciły inne transmitujące. Reszta patrzyła i czekała. Gwarantuję Wam, że gdyby tak to wyglądało na cb i dziewczyny siedziałyby tam godzinami z ohmibod czekając na pojedyńcze tipy, to cb też by ,,zaczęło umierać", też by się zniechęciły i przestały robić wysokiej klasy pokazy dostępne dla ogółu. Poszłyby w hidden cam show dla wybranych i cb nie wyglądałoby tak jak wygląda obecnie.

Zapytajcie same zainteresowane dlaczego w 90% skupiły się na privach. Zajrzyjcie czasem do tych dziewczyn, które nie mają pozytywnie zwariowanych zakochańców lub nie robią obiegu, a próbują ustawiać cele, a będziecie mieli odpowiedź. Przecież sami byście tak nie siedzieli dla pojedyńczych klapsów raz na godzinę, tylko włączylibyście privy.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Elunia pisze:Z tym sie zgodzę, trzeba być konkretnym januszem zeby wejść na priva bez buzi i głosu

www.BlogSU.pl
asot pisze:Jak dla mnie nie powinniście wchodzić na priv do lasek które nie pokazują twarzy na privie. Na ogóle nie wymagam, ale na priv twarz musi być. Co mi z korpusu(...) wystarczy ze jest szczupla ubierze jakas bielizne, dobra kamera i juz robi kase... Panowie TWARZ na privie to podstawa, nie dajcie się jebać!!


Święte słowa. Zamiast oglądać jakies korpusy, już lepiej sobie puścić jakies porno. Pozdro



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości