Gdzie się podziały tamte pokazy?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Masz wiele racji w tym co piszesz. Ja absolutnie nie mówie, że dziewczyny są święte-bo nie są. Wiem też, że te które się starają nie narzekają na tą krążącą lipę :D .

Zastanawia mnie jednak podejście faceta do samego oglądania takiej kamerki . Chcecie fun i zabawę okej, ja też jestem za. Kręci mnie i jara to, że facet się nakręca patrząc na mnie, no ale ... Kamerki to nie ogladanie filmu, wiec zeby bylo fajnie muszą się udzielać 2 strony. Czesto jest tak, ze facet myśli, że ogląda robota ( film ) i on sobie może tylko patrzeć, no właśnie NIE MOŻE! Chamstwo, buractwo i cebula wyrasta nam ostatnio na ShowUp.tv . Pokroju wszystko powinno byc albo za free albo za 100, jakbyśmy były jakimś towarem, jakby facetowi należala się możliwość oglądania mnie .

Na zagranicznych kamerkach ogladasz za free 5 minut, pozniej musisz sie zarejestrowac, pozniej po kolejnych kilku minutach doslownie co minute czy 2 wyskakuje informacja na caly ekran zeby zakupic tokeny, i tak w kolko. Czyli co? portal daje jasno do zrozumienia zasady dzialania. Chcesz patrzec? chcesz sie zabawic? Musisz zrobic to, a jeżeli niechcesz, to nie ejst portal dla ciebie. Idz na redtube, tam nikt nie bedzie mial do ciebie pretensji ze siedzisz godzinami i sie gapisz. Na ShowUp.tv potrzebne jest wiele zmian, zeby dogonic konkurencje. Bo nie bez powodu czesc dziewczyn juz ucieka na zagraniczne portale. ShowUp.tv to równia pochyła.

Jeszcze chcialam nadmienic jedną kwestię. Robie rowniez pokazy na sk. I tam cala zabawa wyglada zupelnie inaczej. Przychodzi facet i z reguly (chociaz zdarzaja się też topowe januszki ) pyta jakie zabawy oferuje ile to kosztuje. Czasami prosi o weryfikacje. I teraz uwaga! Po zobaczeniu takiej weryfikacji, ma swiadomosc tego, ze zeby zabawa trwala nalezy zaplacic. No i widzisz wystarczy ,ze moze mnie taki sobie Pan X przed pokazem widziec tylko jedną minutke celem weryfikacji i zmienia sie calkowicie jego podejscie. To jest jego przywilej ogladanie mnie! A nie moj obowiazek, zeby widzial mnie caly czas!

Udanego weekendu wszystkim pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:To jest jego przywilej ogladanie mnie! A nie moj obowiazek, zeby widzial mnie caly czas!
to tak jakbyś pracując w Macu powiedziała że TO JEST PRZYWILEJ że robisz chesseburgera a nie twój obowiązek :lol: dziewczyno skoro zarabiasz w taki sposob to to jest twoja praca, a osoba która daje ci zarabiać jest jakby twoim PRACODAWCĄ, dla ciebie jest przywilejem to że możesz zarabiać w taki sposób... To że ty mu pokazujesz się nago byłoby przywilejem gdybyś robiła to za darmo a nie za kasę
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale odnoszę też takie wrażenie, że w tzw. "starych, dobrych czasach" częściej można się było natknąć na dziewczynę, dla której pokazy były nie tylko sposobem zarobku, ale również (a może nawet przede wszystkim?) świetną zabawą i robiły to po prostu dla samej satysfakcji. Czy mówiąc krótko - kręciło je to. Dziś jednak większość wydaje mi się nastawiona głównie na zarobek, a ich transmisje sprawiają wrażenie sztucznych.



Za dawnych czasów stać było dziewczyny na bawienie się bo wiedziały ze i tak zarobią, teraz nie ma pewności, bawią się godzinami, nakręcają i nic z tego dziewczyna nie ma.

Ja widzę rozwiązanie ze będą grupowe showy, na które trzeba kupić bilet po nie wielkiej cenie i dopiero na nich będzie zabawa, jest to mega sprawa dla dziewczyn bo tylko będą miały gości z żetonami i zero sępów, tego typu grupowe showy maja sens i dla dziewczyny i dla innych :)
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kumate dziewczyny już robią takie grupowe show i z tego co widziałem, to zazwyczaj jest na nich ok. 20 osób, więc jakiegoś wielkiego zainteresowania też nie ma.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:Kumate dziewczyny już robią takie grupowe show i z tego co widziałem, to zazwyczaj jest na nich ok. 20 osób, więc jakiegoś wielkiego zainteresowania też nie ma.


Na Showup?
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak. Tak zwane "ukryte transmsje"



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:Tak. Tak zwane "ukryte transmsje"



www.BlogSU.pl



Interesujące, powiedz jeżeli masz ochotę, jak to działa?
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sobota, godzina 22, a na showupie 122 transmisji oraz 5468 oglądających. Szok, koniec jest blisko.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lalala6 pisze:Interesujące, powiedz jeżeli masz ochotę, jak to działa?


Poczytaj:
viewtopic.php?f=21&t=4422
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Sobota, godzina 22, a na showupie 122 transmisji oraz 5468 oglądających. Szok, koniec jest blisko.

Sami do tego doprowdzacie przez sepienie a nie od dzis wiadomo ze kobiety transmituja dla zarobku a nie dla zabicia nudy, a jak dziewczyna ma transmitować i nic nie zarabiac tylko czytać co jakies janusze piszą o realu, to bedzie szukała innego sposobu na zarobek, panowie weźcie się za siebie bo to ze transmisji jest coraz mniej to tylko wasza zasługa, a nie ze nagle pokazy sie znudziły czy kobiety coś źle robią.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
RudaSunia-BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na chaturbate mając konto nigdzie nie wywala Ci na środku ekranu żeby żetony kupić. Poza tym pewnie wiele ludzi na tych transmisjach bez rzucenia żetona nic napisać nie może...

Brak buzi i głosu ma ogólnym też jest dużą barierą przed wyborem.
ShowUp.tv zeszło na psy zabierając konkurs dzięki czemu wiele dziewczyn stąd uciekło. Grupowe show też są fajną opcją ale właściciele portalu zbytnio nastawili się na zysk zamiast rozwój portalu. Do tego nie oszukujmy się, ceny żetonów do najniższych nie należą względem zarobków w Polsce. Uważam też, że sam rozwój dziewczyn jest ograniczony przez regulamin portalu gdzie dzięki stroną typu twitter/instagram/facebook mogłyby zyskać więcej fanów, ale nie mogą bo serwis na reklamę swojego własnego twitteta nie pozwala.
Ogółem jeśli mówimy o kamerkach to podejrzewam, że jeszcze dużo czasu minie zanim to się zmieni...

- ShowUp.tv jest też to, że ten portal najlepiej działa na komputerze/laptopie bo Flash Player nie ma wsparcia na android.
Poza tym nie oszukujmy się, kobieta musi jakoś zachęcić żeby tego priva wziąć czy udział w celu na publicznej transmisji, a tu wiele dziewczyn ustawi cel i siedzi i czeka bez głosu, bez twarzy, be z odpowiedzi widzowi aż ktoś rzuci żetony za nic.
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 18:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Były artykuły ze Showup ma sie zmienić, strona ma inaczej wyglądać i nowe możliwości maja być wprowadzone, czy ktoś wie co z tym sie stało, czy dalej to jest planowane czy watek padł ..?
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, 00:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


lalala6 pisze:Były artykuły ze Showup ma sie zmienić, strona ma inaczej wyglądać i nowe możliwości maja być wprowadzone, czy ktoś wie co z tym sie stało, czy dalej to jest planowane czy watek padł ..?

Obawiam się że to była bardziej forma promocji i przyciągnięcia uwagi niż wola zmian. Nie ma konkurencji to i nie ma impulsu do jakichkolwiek zmian. Ale bądźmy dobrej nadziei, czasem i skała pęka ;)
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niektórzy narzekają, że nie ma konkursu i jest słabo
inni, że stara szata itd
ale każdemu człowiekowi jest mało i chce chapać kasy ile się da, więc jakby ShowUp.tv miało mniejsze przychody z tych względów to by coś zrobili
widocznie interes nadal kręci się bardzo dobrze, więc nie ma co liczyć na zmiany
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiszu pisze:Niektórzy narzekają, że nie ma konkursu i jest słabo
inni, że stara szata itd
ale każdemu człowiekowi jest mało i chce chapać kasy ile się da, więc jakby ShowUp.tv miało mniejsze przychody z tych względów to by coś zrobili
widocznie interes nadal kręci się bardzo dobrze, więc nie ma co liczyć na zmiany

Raczej sie wlecze a nie kreci bo z tym co bylo msc lub 2 msc temu to nie ma nic wspolnego co tak panom odbilo nagle zeby sepic to ja nie wiem.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
RudaSunia-BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Oglądanie modelki to dla Was jest przywilej, więc dobrze by byłó jakby showup wprowadzil jakiś wyłącznik obrazu nawet dla zalogowanych ( bez żetona ).


Gdyby ShowUp.tv zastosował twój pomysł to by padł szybciej niż myślisz.
W ogóle twoje wypowiedzi mocno trącą roszczeniową postawą typu "żeton zawsze sie należy ". Może kiedyś wystarczyło pokręcić tyłkiem i janusze rzucali ale czasy się zmieniły. Obecnie dziewczyna musi mocno sie postarać, mieć osobowość i wkładać dużo pracy a i tak nie jest to zawsze gwarancją sukcesu. Z tym przywilejem też nieźle poleciałaś... 95 procent z was to korpusy bez głowy, bez inwencji i polotu nadające cały czas na tle tej samej ściany.... Może tylko 5 procent transmisji dorównuje poziomem mfc czy chaturbate...
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dokładnie. Dzisiaj panien z inwencją jest może kilkanaście. Reszta leży i czeka na miliony żetonów. Ci co mieli kasę już dawno to wyczuli i przestali sypać żetonami za nic. Wielu przeniosło się na zagraniczne portale, na których pokazy są lata świetlne przed ShowUp.tv.
Niestety tak już jest w każdym biznesie. Jeśli się nie rozwijasz i wprowadzasz czegoś nowego, to się cofasz.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


na mfc i chaturbate was nie stac skoro nazywacie dziewczyny korpusami to kim wy jestescie skoro walicie konia na kamerkach jestescie poprostu sepami ktorzy chca strzepac kapucyna za free poza tym nie kazda z nas jest tam malo inteligentna idiotka.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
RudaSunia-BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny zawsze na oplaty i zycie zarobia nawet chocby nie bylo kokosow a wy doceniajcie bo jak nie to nie bedziecie miec do czego kutasa zwalic.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
RudaSunia-BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ojej...
Dziewczę się wkurwiło, bo w tym miesiącu zarobki się nie zgadzają.
Do Biedronki na kasę. Tam płacą regularnie.



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość