Zawołaj na PRIV

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Zawołaj na PRIV
16 sty 2018, 07:45
Jak w temacie. Co sądzicie o tej opcji?
Wołałem kilka razy bez skutku, rozumiem że może nie być możliwości, ochoty itd.
Ale dwa razy udało mi się skutecznie skorzystać i dwa obu transmisji żałuję. Żetony zamrożone więc żadnej dyskusji, doliczenia czasu na przebranie, żadnego dogadania szczegółów. Dźwięk nie działa? Twój problem, ja tu jestem żeby jebnąć szybki squirt w 15 min i wracam do swoich zajęć. Nie jest to cytat tylko skrótowy opis zaangażowania dziewczyn na obu transmisjach. Ja rozumiem że nie zawsze trzeba mieć ochotę na wypinanie tyłka do kamery, ale jak już się ustawia opcję "zawołaj na prv", dostaje niemało hajsu, to można choć trochę się postarać. Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?
Awatar użytkownika
Ranger1944
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 06 sty 2018, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sonya
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zawołaj na PRIV
16 sty 2018, 08:22
Nigdy z tego nie skorzystałem, uważam, że to desperacja - nie ma laski to jej nie ma, znajdź se inną albo przyjdź później. Jak ulubiona pizzeria jest zamknięta to nie wybijasz szyby i nie włazisz do srodka. Poza tym zawsze mam wrażenie ze to by było takie odrywanie laski od smażenia kotleta, więc dla mnie ta opcja to dziwny i niepotrzebny twór nigdy z niego nie korzystałem



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Re: Zawołaj na PRIV
16 sty 2018, 08:26
Tylko problem nie jest w samej opcji, a dziewczynach, które opisałeś. Czy wejdzie normalnie na priv czy dzięki temu, że ktoś zawołał to przecież różnicy nie ma, śmiem nawet twierdzić, że dziewczyna widząc, że w jakiś sposób pamiętałeś o niej i akurat ją wołasz mając pod dostatkiem stado innych powinna być bardziej zaangażowana:P Bo nawet o tym doliczeniu czasu czy czasu na przebieranie... litości... poszukaj może innych dziewczyn, bardziej yyyy wyrozumiałych i wyluzowanych co ze stoperem nie siedzą w ręce:P
Czy to desperacja? Moim zdaniem nie, raczej odwrotnie - dlaczego mam iść do dziewczyny, która mi się nie podoba lub średnio, zawołać zawsze można, ona jeśli może i tak zwykle od razu pw wyśle i wiadomo czy jest, mało kiedy trzeba czekać cały czas.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Re: Zawołaj na PRIV
21 maja 2020, 23:58
Dziewczyny przychodzą wam sms "zawołaj na priv"? Bo od jakiegoś czasu przestałam dostawać a wchodząc na stronę widzę że wisi zaproszenie. (numer tel mam dobry)
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Re: Zawołaj na PRIV
22 maja 2020, 01:50
Devilek pisze:Dziewczyny przychodzą wam sms "zawołaj na priv"? Bo od jakiegoś czasu przestałam dostawać a wchodząc na stronę widzę że wisi zaproszenie. (numer tel mam dobry)

pisałam o tym z SU.... naprawiają.
Najpierw pisali mi, że już ogarnęli i mam od nowa wpisać w okienko do tego przeznaczone swój nr tel, ale potem się okazało, że nie wysyłają mi kodu weryfikacyjnego przez jakiś błąd... i dupa.
Jak coś się zmieni dam/dajcie znać :roll:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Zawołaj na PRIV
12 maja 2021, 14:17
Dlatego ja się wolę po prostu ustawić na konkretny dzień i godzinę, mam parę sprawdzonych osób i nigdy się nie zawiodłem. Z tym "zawołaj" to wychodziło różnie i czesto bez przygotowania totalnie, co się odbija potem na privku bardzo
Awatar użytkownika
freeymeey
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:47
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocham wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości