Jak łatwo zarobić bana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak łatwo zarobić bana?
15 lip 2022, 18:38
Zastanawiam się jak najłatwiej zarobić na SU bana, takiego dożywotniego na IP i maila. Dlaczego pytacie? Bo jestem uzależniony od tego portalu i nie chodzi już nawet o stracony czas, a raczej o pieniądze. Za dużo kasy mi ostatnio schodzi na kredyty, a ponoć kryzys mamy. Żebym jeszcze był zadowolony z wydanych pieniędzy, ale w 95% przypadków są to kredyty stracone. Za każdym razem łudzę się, że ten następny priv będzie fajny, że ta laska będzie spoko, ale za każdym razem jest tak samo ujowo. Myślę, że można dużo lepiej wydać te pieniądze.
Sam z siebie jednak nie potrafię na stałe odpuścić tego portalu. Kilka razy kasowałem tam konto, ale zawsze szybko wracałem. Teraz próbuję zarobić bana, ale coś kiepsko mi idzie. Dostaję go najwyżej na parę dni, a chciałbym na stałe. Nie wiem co odwalić żeby mnie wywalili na dobre.
Awatar użytkownika
Dil90
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2021, 04:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Max ban to jest na rok i ban działa dopiero po zalogowaniu, więc łatwo go ominąć...

Ale kilka sposobów to:
a) podszywaj się pod dziewczynę, która była popularna i usunęła konto
b) puszczaj filmy na transmisji
c) naprawdę ostre wyzywanie
d) napisanie na czacie, że jest się niepełnoletnim
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Dil90 pisze:Zastanawiam się jak najłatwiej zarobić na SU bana, takiego dożywotniego na IP i maila...

...Sam z siebie jednak nie potrafię na stałe odpuścić tego portalu. Kilka razy kasowałem tam konto, ale zawsze szybko wracałem.


To jest jak z każdym innym nałogiem, jak sam nie dasz rady to żadne bany nic Ci nie pomogą. Dostaniesz na IP to wejdziesz przez VPN-a, dostaniesz na maila to zrobisz następnego, nawet pewnie jakbyś dostał na adres MAC to i tak byś wchodził z innego sprzętu.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości