Skup żetonów

Archiwum XXX
Skup żetonów
23 kwie 2019, 13:17
Witam,
kupie każdą ilość żetonów.

3 zasady:
Ty wybierasz pośrednika (zweryfikowanego min. 5 lat), takiego który zajmuje się handlem wirtualnych walut (od złota w ultimie czy tam innym wow'ie po crypto) - nie będę ryzykował oszustwa
Zanim wyślesz ofertę odejmij od tego moje koszty związane ze sprzedażą, problemami + ryzyko - propozycje 1000 żetonów za 85-95 PLN po prostu będą ignorowane
Pieniądze wysyłam tylko na konto bankowe w PL lub przekażę osobiście z umową kupna/sprzedaży (możliwe przez kuriera -jak w bankach z kredytem), jeżeli masz DG pod SU to nawet lepiej (będzie wszystko na czysto i w koszty też sobie wrzucisz "stratę")

Pozdrawiam
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Skup żetonów
23 kwie 2019, 18:34
Tak z ciekawości jak do konca ta transakcja ma wygladac? To w koncu ty kupujesz czy kupujesz od pośrednika? Bo jeżeli pośredni ma jeszcze zarobić to się z tego robi całkiem niezły łańcuszek.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Skup żetonów
23 kwie 2019, 18:57
Czy wyślesz mi w zaufaniu np. 100k zet. ? bo ja tobie X tys. pln nie, a pośrednik myślę weźmie max 0,5-2% (to akurat mogę pokryć).
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości