Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tylko co przeszkadza rozmowa w zarabianiu pieniędzy? Na zagranicznych kam, które są o wiele bardziej komercyjne dziewczyny w dużej mierze rozmawiają z widzami, owszem proszą o tipy ale potrafią odpowiadać na pytania, śmiać się z głupich dowcipów.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie przeszkadza ;) rozmowa jest ważna i potrzebna. Nie neguję absolutnie tego że nie można rozmawiać. Jednak niejednokrotnie albo niema czasu na rozmowe, bo masz w pesdu privkow i rozmawiasz tak na prawde tylko z tymi którzy wchodza na priv albo odpiszujesz na pw, a na ogólnym rozmowa na zasadzie siema-siema.

Bywa tez po prostu tak, że niema towarzysza rozmów, są skirtane koniki, które nawet siema jedną reką nie są w stanie napisać , albo amatorzy dyskusji pt. masz chlopaka, lubisz w dupe itd. :D tak tak wiem, nawet z tego można wyciągnąc fajna dyskusję :) Czasami trafią się fajne pisaki, z którymi mozna podyskutować i to fajnie :)

Tylko ja nie do konca rozumiem Wasze podejście jakobym ja miała zrezygnowac z zarobku na rzec zmilej rozmowy na SU. Jak mam ochote pogadac na luzie to wbijam do Was na czat i sobie pogaduje bez stresu. Dobrze, że sa laski, które potrafią się rozluźnic na transmisji i urzadzać fajnego pogaduchy i utrzymac klimat, ja mam z tym czasami problem.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Nie chcecie i nie musicie szanowac e-kurew z neta. Jednak jest jeszcze coś takiego jak szacunek do czlowieka po prostu, człowiek do człowieka- i tyle od Was wymagam i co najmniej tyle daje od siebie.

Beza ale wiesz ze to tak dziala? Pisalem nie raz... zawodu nie szanuje, ludzi ktorzy go wykonuja to juz roznie. Tu juz nalezy napisac standardowe ze nie kazda dziwka to kurwa.
beznadzieja pisze:Mi to się wydaje tak, że wy chcecie oglądac te cycki, dupy i żeby była miła atmosfera

Dobrze Ci sie wydaje ;) chociaz zdradze Ci moj wielki sekret ;) nie chodzę do lasek które tak po ludzku lubię, bo skoro je tak po ludzku lubię to pewnie są fajne, ogarnięte itp itd... a wtedy mnie wkurwia ze taka fajna laska ma taka chujowa robotę i moja pokrętna logika łamana przez jeszcze bardziej pokrętną moralność nie pozwala mi oglądać jak lubiana przeze mnie laska grzebie sobie palcem w dupie ku uciesze gawiedzi.
Wiem jak to brzmi... pojebane, nic z tym nie zrobie :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Podziel sobie swoją audycję na bloki tematyczne:P Pierwszy dajmy na to 15 min tylko rozmowa, drugi dłuuuugi privy - brać płacić nie gadać bo czas to żeton i trzeci trochę rozmowy trochę nagości za drobne datki :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:Wiem jak to brzmi... pojebane, nic z tym nie zrobie :D


pojebane fchuj :D

gracjano pisze:Podziel sobie swoją audycję na bloki tematyczne:P Pierwszy dajmy na to 15 min tylko rozmowa, drugi dłuuuugi privy - brać płacić nie gadać bo czas to żeton i trzeci trochę rozmowy trochę nagości za drobne datki :D


wiec jak wygląda w praktyce blok 1? :) niema privkow? a to chujnia, nie no żartuje będę korzystac ze wszystkich rad zaczerpanych na forum, a później napisze wnioski :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze: Biustwo troche pierdoli o jakichs zakladnikach i niestosownosci. Czyli pielegniarka, lekarz czy tam nauczyciel maja pracowac za poldarmo albo wogole gratis pod grozba utraty prawa do wykonywania zawodu?


Nie wiem czy jest sens odpowiadać, bo przyczepiłeś się (jak zwykle) do tej części wypowiedzi, która miała być tłem posta... Po pierwsze dyskutowałabym z tym "półdarmo". Nie wiem czy orientujesz się w zarobkach tych grup, ale to nie jest psi grosz. Oczywiście zrozumiałe - każdy z nas chciałby zarabiać więcej i więcej. Taka ludzka natura. I niestety wielu osobom się wydaje, że państwo powinno być ratunkiem dla tych, którzy sami nie potrafią pokierować swoją karierą. W końcu tym dali, tamtym dali, to dlaczego nam nie dali? To jest bzdura, bo gdyby nagle przedstawiciele wszystkich słabo opłacanych zawodów (a większość ludzi w tym kraju pracuje za niecałe 2000zł na rękę) zaczęli poprzez strajk domagać się więcej, to albo kraj by zbankrutował rozdając wszystkim, albo zapanowałby totalny chaos, bo nikt by nie pracował. Budżet nie jest z gumy.
Dziwnym zbiegiem okoliczności, lekarze prowadzący prywatne praktyki / nauczyciele w szkołach prywatnych nie strajkują.

Druga sprawa - z tego co wiem lekarze składają pewną przysięgę. Odejście od łóżka pacjenta jest dla mnie jej złamaniem i powinno nieść ze sobą jakieś konsekwencje. Kwestie swojego wynagrodzenia powinno się załatwiać z pracodawcą, nie mieszając w to klienta. To trochę tak, jakbyśmy my w ramach strajku związanego z nierealizowaniem nam płatności, zakrywały się workiem w kulminacyjnym momencie priva, nie dopuszczając do tego by facet się zlał (lub coś w ten deseń). Chcielibyście być takimi "zakładnikami"? Pewnie, że nie.

komin pisze:zkoda ze Biustwo nie czuje powolania do wykonywania zawodu "modelarki" na SU


Sorry komin, ale dla przyjemności to ja się mogę zabawić z moim partnerem. Cyberdziwką jestem dla pieniędzy. Robię to bo jestem w tym dobra i daje mi to zysk. Gdyby mi nie szło to zmieniłabym zawód na np. babcię klozetową i czyściłabym kible. Co nie znaczy, że traktuje panów jak bankomaty (jak to ktoś tu napisał). I nie rozumiem tej całej dyskusji o olewaniu miłego rozmówcy kiedy idę na priva. Priv trwa kilka minut, a rozmowę można później kontynuować. Nie widzę problemu - jak się komuś miło rozmawia i chce spędzić ze mną czas, to po prostu poczeka. Jeżeli ktoś się o to obraża i przez to uważa, że dla nas liczy się tylko żeton to niech sobie przypomni, że my tam nie jesteśmy po to by znaleźć miłość życia czy przyjaciela do grobowej deski. Jeśli przez przypadek się znajdzie, to raczej wykaże się odrobiną zrozumienia.

Co do wyłączania privków - jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś płakał z powodu tego, że są ustawione. Natomiast jeśli czasem są chwilowo nieaktywne zaraz zaczyna się marudzenie. To, że są włączone nie oznacza też, że każdy musi go wykupić.
Biustwo




Biustwo pisze:Dziwnym zbiegiem okoliczności, lekarze prowadzący prywatne praktyki / nauczyciele w szkołach prywatnych nie strajkują.

Bo sa odpowiednio wynagradzani, to nie strajkuja, dosc logiczne. Dla jasnosci, nie wnikam w slusznosc strajku nauczycieli czy jakiegokolwiek innego. Nie wnikam tez czy Twoim zdaniem Biustwo pielegniarka czy ktokolwiek zarabia wystarczajaco bo to nie Twoj problem tylko ich. Natomiast burze sie tym ze Ty im zabraniasz prawa do strajku i chcesz zabierac uprawnienia zawodowe bo niby jakies "powolanie". Zadne powolanie, wszyscy pracuja dla pieniedzy, niektorzy wykonuja swa prace z pasja i wtedy mozna mowic ze ta praca jest ich powolaniem. "Powolanie" do zawodu to nie znaczy "obowiazek" pracy bez wzgledu na wszystko.
Biustwo pisze:Druga sprawa - z tego co wiem lekarze składają pewną przysięgę. Odejście od łóżka pacjenta jest dla mnie jej złamaniem i powinno nieść ze sobą jakieś konsekwencje.

Tak, skladaja przysiege Hipokratesa, dosc symboliczna sprawa i niema w niej nic na temat ze lekarz ma leczyc w gratisie. Ta przysiega nie miala sluzyc usankcjonowaniu wladzy panstwa nad zarobkami lekarzy i uczynieniu z nich niewolnikow. Poza tym od czasow jak praktycznie cala sluzba zdrowia w Polsce jest prywatna problem strajkow lekarzy nie istnieje. Co lepsze, panstwo samo ukrecilo bat na siebie bo nie chcieli lekarzy na etatach to teraz zaczynaja nie miec wcale...ale to juz inna historia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Biustwo pisze:I niestety wielu osobom się wydaje, że państwo powinno być ratunkiem dla tych, którzy sami nie potrafią pokierować swoją karierą. W końcu tym dali, tamtym dali, to dlaczego nam nie dali?


Jak ma jeszcze pokierować swoją karierą dajmy na to pielęgniarka, która skończyła trudne 5 letnie studia? Ma pójść na ekonomię i po nocnym dyżurze iść do pracy w banku. Chcesz aby taka Pani robiła Ci zastrzyk lub asystowała na sali operacyjnej? Odmawianie prawa do walczenia o lepsze wynagrodzenie pewnym grupom zawodowym jest słabe.

Biustwo pisze:Dziwnym zbiegiem okoliczności, lekarze prowadzący prywatne praktyki / nauczyciele w szkołach prywatnych nie strajkują.


Za pensję lekarza w prywatnym gabinecie płaci pacjent to samo ze szkołami płacą rodzice dzieci - jeśli taka firma nie przynosi dochodu upada i wszyscy idą na bruk. W budżetówce ktoś musi pracować tak jest na całym świecie co nie znaczy, że można go taktować jak niewolnika.
Co do strajku na SU to jak sama wiesz jest to prywatny biznes i strajk nie ma sensu bo właściciel zamknie kurwidołek i skończy się eldorado :D ( swoją drogą kobita w worku powoduje, że tryskam jak strażak z węża więc akurat ja bym zakładnikiem nie był)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:swoją drogą kobita w worku powoduje, że tryskam jak strażak z węża więc akurat ja bym zakładnikiem nie był)

Haha gracjano :lol: ten temat to niby "Wyznania anonimowych camgirls" ale skoro czules potrzebe otworzenia sie to propsuje :good3: :biggrin:
ciekawy fetysz, rozumiem ze nie jest Ci latwo...chyba ze wczesniej ogluszasz bejsbolem ew jakies GHB ... :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Biustwo pisze:
Dziwnym zbiegiem okoliczności, lekarze prowadzący prywatne praktyki / nauczyciele w szkołach prywatnych nie strajkują.

Bo sa odpowiednio wynagradzani, to nie strajkuja, dosc logiczne.


Pracowałam w prywatnej i w państwowej oświacie. Nie mogę powiedzieć, że w prywatnej zarabiałam więcej. Różnica polegała jedynie na tym, że do pewnego czasu w państwowej oświacie rodzice nie mieli większej władzy niż dyrektor... ale i to się już zmieniło. Strajkowanie gdy nie jesteś budżetówce ma taki sam sens jak strajk koleżanek na naszym kurwidołku - po prostu wypadasz z interesu. I nie zrozumieliśmy się, ja nikomu nic nie chcę zabierać. Chociaż gdybym była dyktatorem i miała taką władzę, to nie byłoby w moim kraju państwowej szkoły ani państwowej służby zdrowia. I wydaje mi się, że wszyscy by na tym dobrze wyszli. Nie ma sensu tego wątku ciągnąć, nie zamierzam nikogo przekonywać do moich kontrowersyjnych poglądów.

komin pisze: Zadne powolanie, wszyscy pracuja dla pieniedzy, niektorzy wykonuja swa prace z pasja


I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. Oczywiście - pracuje się dla pieniędzy. Tylko dlaczego robić coś do czego się nie ma ani serca ani często talentu? Każdy sobie zawód wybiera samodzielnie i (chyba) świadomie. Podpisując cyrograf (to znaczy umowę) masz jasno wyszczególnione co masz robić i za ile i godzisz się na to albo nie. Moja koleżanka nauczycielka wychowania przedszkolnego zawsze powtarzała, że wybrała bycie nauczycielem przedszkola żeby pracować 5 godzin dziennie i mieć dłuższy urlop. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy.

Ja kamerki wybrałam świadomie i lubię swoją pracę. Żeton też, ale gdybym nie miała z tego przyjemności to bym tego nie robiła.

gracjano pisze:Jak ma jeszcze pokierować swoją karierą dajmy na to pielęgniarka, która skończyła trudne 5 letnie studia? Ma pójść na ekonomię i po nocnym dyżurze iść do pracy w banku.


Większość ludzi pracujących w bankach nie musi kończyć żadnych studiów, a na szczeblu dyrektorów itp. często siedzą ludzie po np. geografii. Może dlatego mamy w kraju taką biedę, ale co zrobić.
Wracając do pielęgniarek... Nie wiem czy kiedykolwiek miałeś w rodzinie bliskiego potrzebującego stałej opieki pielęgniarki. Ja miałam i wiem ile koszą takie "prywaciary". W każdym zawodzie się da zarobić, tylko trzeba chcieć i myśleć. Problem polega na tym, że większość ludzi nie myśli, większości ludzi się nie chce, a co najgorsze, w mentalności większości zakorzenione jest przekonanie, że czy się stoi czy się leży więcej kasy się należy. Pokolenie moich dziadków inaczej patrzyło na świat, ale teraz nawet dzieciom się wmawia, że są najlepsze i wszystko im się należy.

gracjano pisze:Odmawianie prawa do walczenia o lepsze wynagrodzenie pewnym grupom zawodowym jest słabe.


Słabe? Wiesz co? Założę się, że jeżeli strajk nauczycieli cokolwiek da, za parę tygodni będzie strajk górników, kolejarzy, policjantów, potem jeszcze lekarzy, pielęgniarek, a jak każdemu dadzą, to na ulice w końcu wyjdą babcie klozetowe, kanalarze, kierowcy śmieciarek i pracownicy prosektoriów. Też mają ciężką pracę i też chcieliby więcej... A potem Polskę rozbiorą państwa ościenne i Izrael, bo będziemy tak zajęci nachapywaniem się, że nie zauważymy co się dzieje (tak już kiedyś było) albo po prostu oddamy się temu kto zaoferuje wyższe pensje i socjal... ale czego ja oczekuje? Żeby ludzie myśleli o przyszłości? Żeby uczyli się na błędach poprzednich pokoleń?

gracjano pisze:swoją drogą kobita w worku


Czekaj, zejdę do piwnicy, wysypię kartofle i możemy iść na privka. Tylko nie skąp żydonów, za spełnianie tego typu fantazji płaci się słono!
Biustwo




Ilu widzów tyle opinii, i czy to dotyczy nas czy Was drogie dziewczyny, to każdy będzie miał inny punkt widzenia. Każdy postrzega nadającą, czy widza przez pryzmat swojej własnej percepcji, i dla każdego inny szczegół będzie decydował czy dana dziewczyna czy konkretny oglądający jest tym przysłowiowo "fajnym" w tej kwestii nikt nie przekona innych w 100% do swoich racji. Dalsze kontynuowanie tego wątku może spowodować to co zostało skasowane, czyli że jedna strona powie że nie ma o czym gadać, druga przyklaśnie i temat padnie, a jak było widać ma on potencjał na bycie dobrym wątkiem odbiegającym od samego nadawania.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




gracjano, to tylko świadczy o tym ile ludzi tyle fetyszy :D więc modelarki musza być elastyczne w swojej profesji ;p
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:gracjano, to tylko świadczy o tym ile ludzi tyle fetyszy :D więc modelarki musza być elastyczne w swojej profesji ;p



oj to prawda lubię jak jesteście elastyczne :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




cały ten niby strajk nadajacych to się do niczego nie nada, narzekają te które nie są w stanie myśleć dalej niż na 24 godziny do przodu, ew na 72 jak mówimy o weekendzie, choć może to też tak jest, że na początku jak się zaczyna nadawać i leci kasa codziennie, to się człowiek tymi pieniędzmi musi nasycić, kupić te wszystkie durnostojki itp na które nie było wcześniej pieniędzy, napić się drinka za 60 złotych czy kawy za 24, i dopiero potem przychodzi moment na to że jak już te pierwsze potrzeby są zaspokojone to zaczyna się odkładać i myśleć długofalowo, może narzekają te które nie doszły jeszcze do tego etapu. Ale przy takim portalu jak ten, strajk to nie jest najlepsza opcja, jak nie miały swoich wiernych widzów co chodzili głównie do nich, to jak wrócą np po Wielkanocy, to większość będzie już chodzić do innych.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze: strajk to nie jest najlepsza opcja, jak nie miały swoich wiernych widzów co chodzili głównie do nich, to jak wrócą np po Wielkanocy, to większość będzie już chodzić do innych.


W głowie mi się to nie mieściło, ale wiele tych ślicznych, topowych dziewczyn, zarabiających po 1000zł w dwa dni nie ma stałych widzów. Nie wiem dlaczego, może są niesympatyczne, a może angażują się w privy. Nie mój interes. Kiedyś w wątku "ile zarobiłam na SU" wyczytałam:

Moderator pisze:Jeżeli dziewczyno siedzisz dłużej na SU i masz mniej niż 10 koła na showup to albo jesteś brzydka albo robisz coś zle.
Ja tylko 1 miesiąc miałam gdzie miałam mniej niż 10 tyś zł, był to mój pierwszy miesiąc na SU, wynikło to z tego że privki miałam za tanie i za długo trwały i nie starczyło by mi czasu by tyle uzbierać.
Nigdy nie miałam stałych fanów co mi dawali po kilka tyś, prawie wszystkie privki były z kimś innym a było ich kilkanaście tysięcy. Rzadko bywało by drugi pan przyszedł ponownie. Oczywiście są tacy ale jest ich mało.


Więc może niektóre dziewczyny faktycznie, mają wielu widzów, ale jednorazowych i nie mogą rozwiązać problemu z zalegającym żetonem.
Biustwo




Nie wiem za bardzo jak wygląda sytuacja ze stałymi widzami u innych topowych laseczek.
Ale mogę napisać jak ta sytuacja wygląda u Pauli.
Tak,tak ona to ma swoich stałych widzów którzy to często przychodzą na jej transmisje.
Co raz to widzę te same powtarzające się nick.
O sobie nawet nie będę tutaj wam wspominał bo jestem skrajnym przypadkiem.
I co jedyne wam napiszę to od dłuższego już czasu ne opuściłem chyba żadnej jej transmisji.
Ci wszyscy ludzie którzy tam do niej przychodzą tworzą jedyny chyba w swoim rodzaju specyficzny klimat.
Jest zawsze ożywiona dyskusja na różne tematy.
No i co też jest najważniejsze chyba dla mnie to często tak bywa że uśmiech nie schodzi z jej twarzy.
A o atrakcyjności tego uroczego i jedynego w swoim rodzaju też miejsca może świadczyć że swoja obecnością zaszczyca nas wszystkich nie byle kto.
Mam na myśli tutaj man-daga :good3:
A i zdarza się też że i żetonem jej sypnie i coś miłego jej tam napisze.
To wszystko składa się na to że lubię tam przychodzić i spędzać z nią i z tymi ludźmi swój wolny czas :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, ja rozumiem, że Ty wszędzie musisz wcisnąć 2 grosze o Pauli, ale my tu mówimy o histerii żetonowej. Z tego co wiem, Pauli to nie dotyczy.
Biustwo




Biustwo pisze:HardRockCaffe666, ja rozumiem, że Ty wszędzie musisz wcisnąć 2 grosze o Pauli, ale my tu mówimy o histerii żetonowej. Z tego co wiem, Pauli to nie dotyczy.


Aleś Ty czepialska :!: :!:
Nie wiem czy Tobie też udzieliła się ta cała śmieszna histeria żetonowa.
Proponuję więcej luzu :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, mi się nie udziela bo mam a) inne źródła dochodu i b) gdzie zbywać żeton szołapowy. Czepiam się bo my tu o zupie a Ty o dupie (a ta dupka już ma swój wątek, w którym możesz ją wychwalać).

Wracając do tematu - wypłaty zamrożone na kolejny tydzień. Kto by się tego spodziewał? :D



www.ShowUpTV.blog
Biustwo




Biustwo pisze:Więc może niektóre dziewczyny faktycznie, mają wielu widzów, ale jednorazowych i nie mogą rozwiązać problemu z zalegającym żetonem.

Paradoksalnie, wychodzi na to że bycie na szczycie listy niekonicznie przekłada się na ilość żetonów. Mainstream w tym przypadku nie jest dobry, lepiej mieć swoją niszę, tam chyba łatwiej o wiernych fanów, takich którzy szukają kogoś pod kątem swoich zainteresowań, a nie na zasadzie "jest dużo ludu na trans, to pewnie ktoś coś sypnie i zobaczę cycki za darmo". Odnoszę wrażenie że większość z tych setek na tran na to liczy. Bycie na topie by się opłacało w przypadku nadawania jak na cb, gdzie sporo dziewczyn przez 1-2 godziny robi wstępne show a potem , dla tych co kupili dostęp włącza grupową z limitem osób. Tylko najpierw strona musiała by działać tak żeby to się udało, i nastawienie niektórych z topu do widzów, też musiało by się zmienić. Robi się z tego błędne koło czasami. Ludzi jest dużo na trans bo każdy myśli że "ktoś rzuci' ale nikt nie chce być tym ktosiem, a dziewczyna widząc że ma 300 widzów wyobraża sobie napiwki których nie ma. Ona jest zła na brak żetonów, oni na to że nikt nie sypie i atmosfera ogólnego zawodu przejmuje kontrolę nad transmisją (wiem że to mocno podkoloryzowane ale sens jakiś tam ma :) ). Inna sprawa że ludzie szukają kogoś kto się wyróżnia, ta para co busem jeździ, nawet jak się panna nie rozbiera to potrafią dużo żetonów nazbierać, bo cały czas są w kontakcie z widzami, czytają każdy komentarz, wypowiedź, na wszystko odpowiadają, i nawet siedząc i pracując można ich włączyć w tle i posłuchać. Kontent niszowy ma większe szanse na powodzenie niż konkurowanie tym kto ile lushy może włożyć na raz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości