hahaAna

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: hahaAna
20 maja 2016, 16:22
sliskiTroll pisze:Jeśli jej facet zabronił występów na ShowUp.tv to szacun dla niego :) . Ja też bym nigdy na to nie pozwolił swojej lubej, bo czułbym sie wtedy trochę jak bułgarski alfons :) . Co do samej camgirls, jednak szkoda, że ma odejść . Fajne cycki i usta miała, umiała też fajnie pogadkować.


No, tak jej zabronił, że robi ostatni pokaz czyli poszedł na kompromis czyli już przepadł z kretesem ;)

https://showup24.tv/hahaAna
https://showup24.tv/profile/hahaAna
user


Re: hahaAna
20 maja 2016, 19:40
dwakaloryfer pisze:nie wróci, poznała faceta z tego co mi wiadomo :D
poza tym ona ciagle mówiła, że odchodzi w maju (chciała już w grudniu 2015), bo stukają jej 2 lata tu i po prostu dla niej to już przesada

Jaki dobrze poinformowany :biggrin: Może to ktoś poznany na SU :mrgreen: Miała rzeszę zakochańców, potrafiła ich przywabiać. Niektórym teraz pewnie żyłka pęknie, że ma faceta. Jakby to było tajemnicą, że wszystkie transmitujące takie rzeczy ukrywają. Swego czasu wchodziła na forumowego czata, a nawet sam z nią flirtowałem. Ile razy mam wam powtarzać, że SU to nie jest portal randkowy. Fajna, miła dziewczyna, ładna buzia no i ogólnie tłuściutka :biggrin: Na ogólnym w sumie żetony za nic leciały (nagość) szczerze mówiąc.
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
20 maja 2016, 20:15
--== lukkki ==-- pisze:
dwakaloryfer pisze:nie wróci, poznała faceta z tego co mi wiadomo :D
poza tym ona ciagle mówiła, że odchodzi w maju (chciała już w grudniu 2015), bo stukają jej 2 lata tu i po prostu dla niej to już przesada

Jaki dobrze poinformowany :biggrin: Może to ktoś poznany na ShowUp.tv :mrgreen: Miała rzeszę zakochańców, potrafiła ich przywabiać. Niektórym teraz pewnie żyłka pęknie, że ma faceta. Jakby to było tajemnicą, że wszystkie transmitujące takie rzeczy ukrywają. Swego czasu wchodziła na forumowego czata, a nawet sam z nią flirtowałem. Ile razy mam wam powtarzać, że ShowUp.tv to nie jest portal randkowy. Fajna, miła dziewczyna, ładna buzia no i ogólnie tłuściutka :biggrin: Na ogólnym w sumie żetony za nic leciały (nagość) szczerze mówiąc.


Tłusta. nie tłusta, dobra dupa i cycki chociaż Ciągłe flirtowanie bez sensu.
user


Re: hahaAna
20 maja 2016, 21:52
--== lukkki ==-- pisze:
dwakaloryfer pisze:nie wróci, poznała faceta z tego co mi wiadomo :D
poza tym ona ciagle mówiła, że odchodzi w maju (chciała już w grudniu 2015), bo stukają jej 2 lata tu i po prostu dla niej to już przesada

Jaki dobrze poinformowany :biggrin: Może to ktoś poznany na ShowUp.tv :mrgreen: Miała rzeszę zakochańców, potrafiła ich przywabiać. Niektórym teraz pewnie żyłka pęknie, że ma faceta. Jakby to było tajemnicą, że wszystkie transmitujące takie rzeczy ukrywają. Swego czasu wchodziła na forumowego czata, a nawet sam z nią flirtowałem. Ile razy mam wam powtarzać, że ShowUp.tv to nie jest portal randkowy. Fajna, miła dziewczyna, ładna buzia no i ogólnie tłuściutka :biggrin: Na ogólnym w sumie żetony za nic leciały (nagość) szczerze mówiąc.

Tłuściutka ? Widzę kolejny amator anoreksji , jak dla mnie świetna babka z świetnym ciałkiem
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
21 maja 2016, 08:23
faraon pisze:Tłuściutka ? Widzę kolejny amator anoreksji , jak dla mnie świetna babka z świetnym ciałkiem

To źle myślisz. Jest bardzo fajna. Wyraziłem się bardzo pozytywnie o niej, ponieważ lubię takie dziewczyny. :dance4:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
21 maja 2016, 16:58
Tośmy się nie zrozumieli ;)
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
24 maja 2016, 19:32
Mam nadzieje ze wróci ale zycze im dobrze niech im sie uklada :D
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
25 maja 2016, 07:06
gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to polecam hahaAny ostatni ukryty show :D jest dziś po 23, info jest u niej w profilu
Awatar użytkownika
dwakaloryfer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaAna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kalo-ryfer


Re: hahaAna
25 maja 2016, 10:28
No jak napisałeś o tym "ukrytym" szoł na ogólniedostępnym forum to już chyba nie będzie taki ukryty :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: hahaAna
25 maja 2016, 12:18
ruger44 pisze:No jak napisałeś o tym "ukrytym" szoł na ogólniedostępnym forum to już chyba nie będzie taki ukryty :)


ale Ana robi to z innego nicka tak jak ostatnio i trzeba miec bilet :P
Awatar użytkownika
dwakaloryfer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaAna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kalo-ryfer


Re: hahaAna
25 maja 2016, 13:05
Ana nie wypadła na główkę z kołyski, nie jest też w ciemię bita, a co najważniejsze - Ana umie liczyć. ;)

"6) Zabraniam rozsyłania, dzielenia się podanym nickiem do ukrytej transmisji - jeśli będzie więcej osób (a obecność sprawdzamy) show zakończy się :/ Ana umie liczyć :P liczę więc na Waszą uczciwość, która na ostatnim pokazie ukrytym mnie nie zawiodła :)"

https://showup24.tv/hahaAna?
https://showup24.tv/profile/hahaAna?
szary


Re: hahaAna
26 maja 2016, 12:02
Jestem bardzo ciekaw, czy warto było wydać te 499 żetonów za miejscówkę na ukryty pokaz. Jeśli ktoś zaliczył obecność, to niech będzie tak miły i podzieli się wrażeniami oraz chociaż zdawkową relacją, z tego owianego nutą tajemniczości wydarzenia. :derisive:
szary


Re: hahaAna
26 maja 2016, 12:10
szary pisze:Jestem bardzo ciekaw, czy warto było wydać te 499 żetonów za miejscówkę na ukryty pokaz. Jeśli ktoś zaliczył obecność, to niech będzie tak miły i podzieli się wrażeniami oraz chociaż zdawkową relacją, z tego owianego nutą tajemniczości wydarzenia. :derisive:


Byłem już drugi raz na ukrytym u Any. Tracimy tak wiele, że odchodzi..
Było tak zajebiście, że nie starcza słów. Bogini! Piękne ciało, umiejętnie zaprezentowane, erotyczna rozmowa... Poszalała dziecina, ale trzeba było być!!! do 4 rano siedzielismy :D
5 godzin się nie rozmawia :lol:
Awatar użytkownika
dwakaloryfer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaAna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kalo-ryfer


Re: hahaAna
26 maja 2016, 12:22
Wielkie dzięki za zaspokojenie mojej niezdrowej ciekawości. Co do walorów cielesnych Any, to jestem jak najbardziej ZA, uwielbiam panie o takiej "konsystencji" - bardzo kobiece, naturalne i niczym sztucznym niepodrasowane. :ok: :cool3:
szary


Re: hahaAna
26 maja 2016, 13:10
dwakaloryfer pisze:
szary pisze:Jestem bardzo ciekaw, czy warto było wydać te 499 żetonów za miejscówkę na ukryty pokaz. Jeśli ktoś zaliczył obecność, to niech będzie tak miły i podzieli się wrażeniami oraz chociaż zdawkową relacją, z tego owianego nutą tajemniczości wydarzenia. :derisive:


Byłem już drugi raz na ukrytym u Any. Tracimy tak wiele, że odchodzi..
Było tak zajebiście, że nie starcza słów. Bogini! Piękne ciało, umiejętnie zaprezentowane, erotyczna rozmowa... Poszalała dziecina, ale trzeba było być!!! do 4 rano siedzielismy :D
5 godzin się nie rozmawia :lol:


No i ja dalej nie rozumiem co było tak zajebistego, że warto było wydać prawie 500 żet. Palcówka analna? Piss? Squirt? Bo jeśli tylko prezentacja ciała i erotyczna rozmowa to chyba to samo co na zwykłej trans na ogóle :D
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 maja 2016, 13:31
HandlarzMirek pisze:
dwakaloryfer pisze:
szary pisze:Jestem bardzo ciekaw, czy warto było wydać te 499 żetonów za miejscówkę na ukryty pokaz. Jeśli ktoś zaliczył obecność, to niech będzie tak miły i podzieli się wrażeniami oraz chociaż zdawkową relacją, z tego owianego nutą tajemniczości wydarzenia. :derisive:


Byłem już drugi raz na ukrytym u Any. Tracimy tak wiele, że odchodzi..
Było tak zajebiście, że nie starcza słów. Bogini! Piękne ciało, umiejętnie zaprezentowane, erotyczna rozmowa... Poszalała dziecina, ale trzeba było być!!! do 4 rano siedzielismy :D
5 godzin się nie rozmawia :lol:


No i ja dalej nie rozumiem co było tak zajebistego, że warto było wydać prawie 500 żet. Palcówka analna? Piss? Squirt? Bo jeśli tylko prezentacja ciała i erotyczna rozmowa to chyba to samo co na zwykłej trans na ogóle :D

no i nie zrozumiesz , nie znam osoby która byłaby niezadowolona z ukrytych transmisji czy priv u Any :D
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 maja 2016, 13:40
faraon pisze:no i nie zrozumiesz , nie znam osoby która byłaby niezadowolona z ukrytych transmisji czy priv u Any :D


Tak; te ukryte trans muszą być naprawdę niezwykłe. Każdy słyszał od kogoś, że było super ale jakoś nikt nie potrafi uzasadnić czemu ;)
Swoją drogą; nie słyszałem też by ktoś był niezadowolony z ukrytych trans u Toxic...
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 maja 2016, 14:08
Jak ktoś jest ograniczony umysłowo to nie zrozumie. Ana to inna liga.
Są amatorzy piss anal itp, są też amatorzy nagości zakrytej i erotyki. No kurwa jakim trzeba być baranem, żeby tego nie rozumieć. Każdy lubi coś innego.
Jeden woli jak mu lacha na wstępie rozłoży nogi, wsadzi wibrator w dupe i zacznie zabawę. Inny woli, inteligentną rozmowę, flirt, kuszenie.

Przepraszam, za przekleństwa jednak pisanie, że się nie rozumie jak można dać 500ż za pokaz u dziewczyny która golizny nie pokazuje świadczy o głupocie lub krótkowzroczności.
Wydałem na to kilka tysięcy i gówno mnie obchodzi czy to ktoś rozumie czy nie.
user


Re: hahaAna
26 maja 2016, 16:17
HandlarzMirek pisze:nie słyszałem też by ktoś był niezadowolony z ukrytych trans u Toxic...

Dobre :laughingnew: Mirek zaczynam Cię lubić :good3:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 maja 2016, 18:54
Widac na profilu jak i na transmisjach ze te same niki podkrecaja publike.Te bilety to tez kupuja jej kolesie no i pochwały na forum to ich zasługa. https://showup24.tv/profile/hahaAna? . Ciekawe ilu dalo sie nabrac na te bilety.Juz nie te czasy za za siedzenie daja zetony , trzeba sobie zasluzyc na napiwki.I ten tekst , ze jest cnotliwa , to juz szczyt wszystkiego! Naciagara jakich mało.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 15:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości