MMM_Cukierek

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: MMM_Cukierek
31 paź 2017, 16:12
Pewnie na częstotliwość sypania jej "największych dawców" i te nagłe zniknięcia wpłynęło dość znaczne zaostrzenie polityk walki z zamkniętym obiegiem i dawanie wszystkim paniom w to zamieszanym "ostatnich szans" po których nastąpią bolesne, roczne bany.

https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: MMM_Cukierek
27 lis 2017, 08:09
Działa, działa i ma więcej niż niektórzy tu piszą. Wszedłem dziś o 06:11 do MMM_Cukierek (122 oglądających) i minutę później zobaczyłem taki obrazek:

Cel napiwków:11:*,15 STOPY,25 MMM_KLAPS ,26 MASUJE CIPKE, 33 LOS, 30 TWOJ UTWOR, 55 PING PONG KLAPS,69 TWOJE ZDROWIE, 222L♥VE CUKS CEL: KUTAS W CIPCE-NA KOLANACH
Stan: 3456 / 3434 żetonów (101%)


Kod: Zaznacz cały
Liderem napiwków jest: Kuba103 (2248 żetonów)


Załapałem się na "cel" i niecałą godzinę później się wylogowała. Ja zresztą też.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Re: MMM_Cukierek
29 lis 2017, 23:22
Tomcio-Paluch pisze:Działa, działa i ma więcej niż niektórzy tu piszą. Wszedłem dziś o 06:11 do MMM_Cukierek (122 oglądających) i minutę później zobaczyłem taki obrazek:

Cel napiwków:11:*,15 STOPY,25 MMM_KLAPS ,26 MASUJE CIPKE, 33 LOS, 30 TWOJ UTWOR, 55 PING PONG KLAPS,69 TWOJE ZDROWIE, 222L♥VE CUKS CEL: KUTAS W CIPCE-NA KOLANACH
Stan: 3456 / 3434 żetonów (101%)


Kod: Zaznacz cały
Liderem napiwków jest: Kuba103 (2248 żetonów)


Załapałem się na "cel" i niecałą godzinę później się wylogowała. Ja zresztą też.


Chyba nie wchodziłeś do niej ponad rok temu. Wtedy dostawała na transmisjach dość często kilkanaście tysięcy żetonów a czasem nawet kilkadziesiąt. Lider miał wtedy znacznie więcej niż 2248 żetonów.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
30 lis 2017, 02:45
Chyba z głodu jeszcze nie umiera,skoro priv 15 min orgazm kosztuje u niej prawie 3 tys zet :D



https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
01 gru 2017, 00:37
asot pisze:Chyba z głodu jeszcze nie umiera,skoro priv 15 min orgazm kosztuje u niej prawie 3 tys zet :D



https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek


Tylko pytanie ile ma takich privów w miesiącu :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
16 sty 2018, 02:49
oszustka i naciągara. ociąga sie z realizacją celów. sama ich realizacja jest niekompletna; cele mają drugie dno, tzn ukryte koszta
o które trzeba dopytać bo jeśli dales pannie ileśtam żetonów na konkretnie nazwany cel to wcale nie oznacza to realizacji tego celu. do tego panna caly czas zajeta jest obrzydliwym wręcz lizaniem dilda. jedyne co mi się u panny podoba to felgi Alpiny, które często występują jako tło. ogólnie odradzam
Awatar użytkownika
Matka_Stiflera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 02 maja 2016, 17:57
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FanTwoichStopek


Re: MMM_Cukierek
16 sty 2018, 14:46
Matka_Stiflera pisze:oszustka i naciągara. ociąga sie z realizacją celów. sama ich realizacja jest niekompletna; cele mają drugie dno, tzn ukryte koszta
o które trzeba dopytać bo jeśli dales pannie ileśtam żetonów na konkretnie nazwany cel to wcale nie oznacza to realizacji tego celu. do tego panna caly czas zajeta jest obrzydliwym wręcz lizaniem dilda. jedyne co mi się u panny podoba to felgi Alpiny, które często występują jako tło. ogólnie odradzam

Zaciekawiła mnie twoja opinia. Dawno u niej dłużej nie siedziałem ale wcześniej z celem nie robiła problemów. Może kolejna, która idzie za przykładem konkursu z liderem zaczyna kombinować.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
18 sty 2018, 02:35
taki_tam pisze:
Matka_Stiflera pisze:oszustka i naciągara. ociąga sie z realizacją celów. sama ich realizacja jest niekompletna; cele mają drugie dno, tzn ukryte koszta
o które trzeba dopytać bo jeśli dales pannie ileśtam żetonów na konkretnie nazwany cel to wcale nie oznacza to realizacji tego celu. do tego panna caly czas zajeta jest obrzydliwym wręcz lizaniem dilda. jedyne co mi się u panny podoba to felgi Alpiny, które często występują jako tło. ogólnie odradzam

Zaciekawiła mnie twoja opinia. Dawno u niej dłużej nie siedziałem ale wcześniej z celem nie robiła problemów. Może kolejna, która idzie za przykładem konkursu z liderem zaczyna kombinować.

to moze przedstawie jak wygladala moja sytuacja. jestem fetyszysta stóp o czym swiadczy chocby moj nick na SU jak i rowniez zdjescie na showsu. podbijam do panny z pytaniem czy ma paznokcie u stóp pomalowane panna na to ze tak no to ja jej 15zetonow na "stópki" które miala w celu wlasnie za 15zet, dostalem je dopiero po kilku minutach mimo ze nie wykonywala wlasnie zadnego celu tylko ze dostalem je w grubych skarpetach(to tak jak oglądanie cipki przez majtki)no i ja do niej ze myslalem ze stópki będą bose jak na to wskazuje cel a ona mi ze za bose to 2x15 ja że w celu tego nie ma i że jasno pisze stópki 15zet a ona ze nie pytalem. to sa wlasnie te ukryte koszta. co prawda to jest tylko 15zet ale sam fakt ze naciaga nas. pozdro
Awatar użytkownika
Matka_Stiflera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 02 maja 2016, 17:57
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FanTwoichStopek


Re: MMM_Cukierek
18 sty 2018, 05:12
Matka_Stiflera pisze:
taki_tam pisze:
Matka_Stiflera pisze:oszustka i naciągara. ociąga sie z realizacją celów. sama ich realizacja jest niekompletna; cele mają drugie dno, tzn ukryte koszta
o które trzeba dopytać bo jeśli dales pannie ileśtam żetonów na konkretnie nazwany cel to wcale nie oznacza to realizacji tego celu. do tego panna caly czas zajeta jest obrzydliwym wręcz lizaniem dilda. jedyne co mi się u panny podoba to felgi Alpiny, które często występują jako tło. ogólnie odradzam

Zaciekawiła mnie twoja opinia. Dawno u niej dłużej nie siedziałem ale wcześniej z celem nie robiła problemów. Może kolejna, która idzie za przykładem konkursu z liderem zaczyna kombinować.

to moze przedstawie jak wygladala moja sytuacja. jestem fetyszysta stóp o czym swiadczy chocby moj nick na SU jak i rowniez zdjescie na showsu. podbijam do panny z pytaniem czy ma paznokcie u stóp pomalowane panna na to ze tak no to ja jej 15zetonow na "stópki" które miala w celu wlasnie za 15zet, dostalem je dopiero po kilku minutach mimo ze nie wykonywala wlasnie zadnego celu tylko ze dostalem je w grubych skarpetach(to tak jak oglądanie cipki przez majtki)no i ja do niej ze myslalem ze stópki będą bose jak na to wskazuje cel a ona mi ze za bose to 2x15 ja że w celu tego nie ma i że jasno pisze stópki 15zet a ona ze nie pytalem. to sa wlasnie te ukryte koszta. co prawda to jest tylko 15zet ale sam fakt ze naciaga nas. pozdro




Zgadzam się z FanTwoichStopek - bylem swiadkiem identycznej sytuacji, tyle że zamiast skarpetek,były wtedy ponczochy
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
18 sty 2018, 16:38
No to panna nie fajnie się zachowuję. Może szuka jak wyciągnąć więcej żetonów za dodatkowe koszta bo jak wspomniałem wcześniej nie idzie jej tak dobrze jak kiedyś. Coraz więcej krętaczek ale co się dziwić jak SU nic z tym nie robi a nawet ludzie popierają ten proceder.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
18 sty 2018, 16:54
ona chyba codziennie jest całą noc a później dzień odsypia , kiedyś wspominala ze idzie do pracy na 13sta a była już grubo po 10tej
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
18 sty 2018, 17:02
LOLA18 pisze:ona chyba codziennie jest całą noc a później dzień odsypia , kiedyś wspominala ze idzie do pracy na 13sta a była już grubo po 10tej


Ona chyba nie siedzi w Polsce...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: MMM_Cukierek
18 sty 2018, 20:02
Ona zazwyczaj nadaję od północy albo od pierwszej i siedzi w zależności jak jej idzie. Kilka razy jak wychodziłem z SU około północy to nadawała wchodziłem a ona bez przerwy siedziała do 11. Jakiś czas temu widziałem ją po 8 jak kończyła transmisję. Jeżeli nawet siedzi za granicą i dodatkowo pracuję to gdzie czas na sen.

https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
19 sty 2018, 02:15
A może ma ywtsrczający żeton na to, aby już dodatkowej pracy nie podejmować. Kiedys byłem u niej pod koniec transmisji jakos rano to zapowiadała film na dobry sen i w kime, nic o pracy nie wspominała
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
19 sty 2018, 15:21
taki_tam pisze:Ona zazwyczaj nadaję od północy albo od pierwszej i siedzi w zależności jak jej idzie. Kilka razy jak wychodziłem z SU około północy to nadawała wchodziłem a ona bez przerwy siedziała do 11. Jakiś czas temu widziałem ją po 8 jak kończyła transmisję. Jeżeli nawet siedzi za granicą i dodatkowo pracuję to gdzie czas na sen.


może pracować tylko w weekendy jako tancerka czy barmanka... różnie może być, coś tam kiedyś było gadane na trans, no ale nie ma co snuć domysłów, niech se tam robi co chce:p


https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: MMM_Cukierek
21 sty 2018, 11:12
Matka_Stiflera pisze:oszustka i naciągara. ociąga sie z realizacją celów. sama ich realizacja jest niekompletna; cele mają drugie dno, tzn ukryte koszta o które trzeba dopytać bo jeśli dales pannie ileśtam żetonów na konkretnie nazwany cel to wcale nie oznacza to realizacji tego celu.

Matka_Stiflera pisze:to moze przedstawie jak wygladala moja sytuacja. jestem fetyszysta stóp o czym swiadczy chocby moj nick na SU jak i rowniez zdjescie na showsu. podbijam do panny z pytaniem czy ma paznokcie u stóp pomalowane panna na to ze tak no to ja jej 15zetonow na "stópki" które miala w celu wlasnie za 15zet, dostalem je dopiero po kilku minutach mimo ze nie wykonywala wlasnie zadnego celu


Czyli chłopie zainwestowałeś aż ze 2 złote :shock2: na stópki i w sumie je otrzymałeś tylko nie do końca z takimi parametrami jak to sobie wymarzyłeś. I uważasz to za wystarczający powód by tu przylecieć i wyzywać modelkę od "naciągar i oszustek" ?... ale zjeb...
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
26 sty 2018, 18:17
Sympatyczna laska ale jej transmisja wiochą mi zajeżdża :biggrin:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
bartender89
SU-holik
SU-holik
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2018, 14:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
27 sty 2018, 04:15
chochla1 pisze:
Matka_Stiflera pisze:oszustka i naciągara. ociąga sie z realizacją celów. sama ich realizacja jest niekompletna; cele mają drugie dno, tzn ukryte koszta o które trzeba dopytać bo jeśli dales pannie ileśtam żetonów na konkretnie nazwany cel to wcale nie oznacza to realizacji tego celu.

Matka_Stiflera pisze:to moze przedstawie jak wygladala moja sytuacja. jestem fetyszysta stóp o czym swiadczy chocby moj nick na SU jak i rowniez zdjescie na showsu. podbijam do panny z pytaniem czy ma paznokcie u stóp pomalowane panna na to ze tak no to ja jej 15zetonow na "stópki" które miala w celu wlasnie za 15zet, dostalem je dopiero po kilku minutach mimo ze nie wykonywala wlasnie zadnego celu


Czyli chłopie zainwestowałeś aż ze 2 złote :shock2: na stópki i w sumie je otrzymałeś tylko nie do końca z takimi parametrami jak to sobie wymarzyłeś. I uważasz to za wystarczający powód by tu przylecieć i wyzywać modelkę od "naciągar i oszustek" ?... ale zjeb...

'''nie wazne ile zainwestowalem. chodzi o sam fakt ze co innego ma w celu a co innego realizuje. czy ty bylbys zadowolony gdybys nawet za 10 zetow chcial poogladac np cipke a ona pokazalaby ci majtki bezczelnie mowiac ze gola cipka jest za 2x tyle i ze mogles o to dopytac (choc w celu zadnej informacji o tym nie było ze GOŁA cipka jest platna drozej... w koncu cipka to cipka tak samo jak stópki to stópki) ? po to jest te forum zeby takie przypadki opisywac. a co do parametrow to zgodzilbym sie jesli wymarzylbym sobie rozmiar 36 a dostalbym stópska w rozmiarze 44. tu bylo ewidentne naciaganie na zetony i uwazam ze mimo niskiej kwoty celu powinno sie o tym informowac zeby ustrzec chocby stulejarzy ktorzy wlasnie ostatnie zetony chca przeznaczyc na cukierka zeby nie bylo potem niemilej niespodzianki. dziekuje dobranoc.
Awatar użytkownika
Matka_Stiflera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 02 maja 2016, 17:57
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FanTwoichStopek


Re: MMM_Cukierek
27 sty 2018, 16:44
Freesh pisze:Ta łaska drażni mnie strasznie a jej śmiech i tance połamańce nie do zniesienia :laughingnew:


Przyznaję rację. Rży jak kobyła i rusza się jak naćpana, a może i ćpa, bo nie może spać po nocach :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
bartender89
SU-holik
SU-holik
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2018, 14:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
19 lut 2018, 18:03
Jeden lubi Zośkę inny Kasię.
Ja lubię tą dziewczynę, taniec połamaniec mi nie przeszkadzam. Kwestia ćpania to już jej osobista sprawa, lubi się truć niech się truje. Ale myślę że ma podobny problem do snu jak ja, w moim przypadku jest to stres i nie ćpam, a spać nie mogę lub dorwała mnie jakaś choroba której jeszcze nie zdiagnozowano. Oczywiście macie prawo do wyrażania własnej opinii na jej temat, ale przecież nikt was nie zmusza by właśnie ją oglądać. Lubie jak tryska i bawi się cipką, głębokie gardło też robi super, mnie to kręci akurat.

Panna 8/10
Jakoś transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 10/10



Nowy Blog ShowUp.tv
panxyz


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Maly_Krzaczek, MarekMarecki i 47 gości