Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ruger44 pisze:Najlepiej nie traktować SU jak portal randkowy i nie myśleć o każdej ładniejszej damie tu jak o potencjalnej żonie i matce dzieci - wtedy jest znacznie prościej korzystać z portalu a i unika się nieprzyjemności gdy człowiek dogrzebie się do całej prawdy. Bo przeważnie "prawda" mówiona przez modelkę i prawda "odkryta" przez Janusza ma się nijak do "prawdziwej prawdy" która ryje czerep od góry do dołu i pozostawia dziwne wrażenie które można streścić w jednym zdaniu: "O ŻESZ KURWA JA PIERDOLE!"



Nowy Blog ShowUp.tv



święte słowa, równie dobrze można było traktować rokse jak portal randkowy
Awatar użytkownika
Perseus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:(...) można streścić w jednym zdaniu: "O ŻESZ KURWA JA PIERDOLE!"

Nowy Blog ShowUp.tv



Lepiej bym tego nie ujął. Trzymam język na wodzy, ale kiedyś w podobnej sytuacji to samo zdanie mi się wyrwało...
O żesz...

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Wiele pań ma tak pokręcone historie życiowe i tak chore układy, że zwykłe "sąsiad z którym bzyka się na transmisjach to nie jest jej sąsiad tylko mąż" albo "spotyka się za kasę" to drobny ułamek tego, jak bardzo popierdoloną historię zyciową może miec transmitująca, ja chyba takie największe "O ZESZ KURWA JA PIERDOLE CO TU SIĘ ODJANIEPAWLIŁO?" miałem u Kitki aka Minii18 jak zobaczyłem, że nadaje a w tym samym pomieszczniu jest aktualny jej dreso-Sebix i starszy pan który kiedyś strzelał jej minetę na wizji :) spekulacjom "co ona ma za chory układ z tymi kolesiami?" nie było końca, podobnie jak wtedy kiedy u Słitki pokazało się dwóch kolesi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gdy zaglądam na transmisje xnxxx to od razu przypomina mi się francuski film pt. "Młoda i piekna"
Jednak zalicza się do 3,4 najładniejszych twarzy na SU, na które zawsze z chęcią zerknę.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pato szoł u kitki pamiętny ,szkoda że przepadła w czelusciach odbytu nadajac obecnie tylko (i rzadko) na zbiorniku. miała/ma potencjał
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Puśka znowu dziwne oczka :ugeek: i z Łysym w roli głównej, ciekawe kiedy do czegoś więcej dojdzie na wizji, bo poza co sie dzieje to juz widzieliscie :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziś naćpana i nachlana obciągała sztuczngo kutasa :baby0: , a jak sama na transmisji była to taka cnotka niewydymka :biggrin:
Kiedyś mówiła, że lubi być ostro :seks1: ha ha
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Puska wie co mówić żeby nakręcić Januszy, że najlepiej sprawdza się wizerunek cnotki-niewydymki. Aczkolwiek jak już leży na łózku z napakowanym cwaniakiem to nie ma co udawać i wtedy może sobie pozwlić na odrobinę szczerości.


Al Bundy pisze:pato szoł u kitki pamiętny ,szkoda że przepadła w czelusciach odbytu nadajac obecnie tylko (i rzadko) na zbiorniku. miała/ma potencjał


Przecież Kitka (jako Minii18) nadaje praktycznie codziennie na SU, co prawda w dziwnych porach ale jest.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


wczoraj posiedziałem na tej transmisji i pokazała dzięki swojemu upiciu się i mozliwe że dzięki innym UŻYWKOM z jaką łatwością przychodzi jej walenie w chu*a odbiorców - wkręcała że łysy kolega Bartek nie spi u niej i za 10 minut ma taksówkę, po czym łysy "taa taksówkę" , oczywiscie po 10 ani po 40 minutach nie było żadnej taxi, jedynie jak robili jakieś manewry z kamerką na podłodze leżała walizka podróżna łysego, "Łysy jest gejem nie jebiemy się, widzicie on nawet nie patrzy na moją dupe" szkoda tylko że na jednym ujęciu było jak wkłada rękę między jej poślady :) później jakieś krzyki i "dzikie gody" poza kamerką nie wiem po co walić takie wkręty nie jestem żadnym jej fanem ani jej urody ani pokazów ale na miejscu jej widzów poczułbym się ochujany :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z jednej strony żal jej tracić wieczoru z Łysym z Brazzers a z drugiej żal jej nie wejść na kamerkę w niedziele bo w niedziele najlepsze zarobki ale wie, że jak powie Januszom "Tak, mam chłopaka" to zarobki automatycznie spadają o 40%, lepiej jest wciskać jakąś ciemnotę o koledze-geju którego nic nie rusza a wkłada jej rękę w majty "dla zabawy bo jego to i tak nie rusza". Janusze jak pelikany, łykają ściemkę a potem jak pługo-piaskarka zimą - sypią. I tylko to się liczy - sypanie i łykanie, sypanie i łykanie...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


hahah rozjebałeś system Ruger :D są wyjątki które przyznają się że mają boy'a

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No, dużymi krokami zbliżamy się do tej transmisji na którą niektórzy czekają a która jak się Karola do tej pory zarzekała miała nigdy nie nastąpić.
Chcieliście zmian to jak widać je wprowadza. Narzekaliście na nudne transmisje to urozmaica je z partnerami.
Nie widziałem ani tej niedawnej gdzie jak ktoś pisał był jakiś Przemek ani tej wczorajszej z tym Bartkiem (gejem? :P).
Cóż, widocznie stwierdziła że to dla niej jest najlepsze. Nie mnie to oceniać, życie pokaże jak zawsze.
Jej transmisje, jej życie z którym robi co chce i jej wybory z którymi będzie żyła.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Tymi pisze:hahah rozjebałeś system Ruger :D są wyjątki które przyznają się że mają boy'a



Ale nie ma chyba takiej pani, która była singielką i była w topce, przyznała że ma boja i utrzymała zarobki na stałym poziomie, przyznanie się że się ma stałego partnera to mogiła na kontakt z zakochańcami (pomijając tych najbardziej niedojebanych którzy nawet widząc panią obsługującą pana na wizji potrafią zapytać czy jest sama :), statystycznie jest to właśnie koło 40% zarobków mniej, pozostają jedynie ci klienci dla których SU to NIE jest portal randkowy tylko kwestia "Wejść, zapłacić, zwalić, wyjść" a tych znowu muszą zachęcić niskie ceny bo skoro mogą zwalić u KAŻDEJ to czemu mieliby wybierać akurat tą najdroszą?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Każda jej transmisja mnie utwierdza, że Karola to kłamczucha.
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Heja, pare lat temu zerkałem na kamerki i pamietam, ze ona albo podobna do niej dziewczyna miala jakas napinke na necie. Chodziło o jakies sponsoringi ze starymi kolesiami i chyba na ryby na Malediwach czy gdzies tam byli (wspolne fotki z fb latały). To ta dziewczyna czy cos pomylilem? :cool3:
Awatar użytkownika
dawiddd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 21 sty 2018, 20:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dawiddd pisze:Heja, pare lat temu zerkałem na kamerki i pamietam, ze ona albo podobna do niej dziewczyna miala jakas napinke na necie. Chodziło o jakies sponsoringi ze starymi kolesiami i chyba na ryby na Malediwach czy gdzies tam byli (wspolne fotki z fb latały). To ta dziewczyna czy cos pomylilem? :cool3:


Nie pomyliłeś się, bo ona ze sponsoringu żyje, a udaje cnotkę niewydymkę.
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


no i ma mnóstwo kolegów gejów co się nią brzydzą :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Karolka i jej chwyty marketingowe "wczoraj za 10000 żetonow ustawiłam (chwila zastanowienia) 15 minutowego priva po czym dostalam na nim (chwila zastanowienia) 2 razy tyle" XD Karolka i jej mądrości życiowe "gdybym była facetem nigdy bym nie zapłaciła za seks.... to jest takie ponizenie dla faceta ze ja nie moge" XDD Karolka i jej mądrości życiowe 2 "ceny privy są takie bo potem za 100 zł latają po necie moje foty filmiki, ktoś zakłada fejsbuki z moimi zdjęciami więc kosztem tych pieniędzy to itak jest mało po tym co mi ludzie robią" XDD "ja tu nie wchodze bo nie mam kasy na chleb... Showup to tylko dodatek" dobrze ze ta tępa dzida nadaje bo jest z czego bekę pokręcić... chuj ze nagim dupskiem świeci za 4,40 zł czasami z dodatkiem cipska albo wstawiając ogłoszenia na inne portale nie bylo dla niej upokorzeniem brać kasy za seks i chuj że prawie codziennie tutaj siedzi ale TO TYLKO DODATEK :lol: oj sama się kłamczucha gubi w swoich teoriach
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"gdybym była facetem nigdy bym nie zapłaciła za seks.... to jest takie ponizenie dla faceta ze ja nie moge"


Za to dla kobiety branie kasy za zrobienie gały facetowi to już nobilitacja i sukces godny wpisania w CV. :lol: :lol: :lol: oj Karola, Karola



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości