Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:40
wiecie co problemy problemami każda firma czasem je miewa....Ale przyznam,że największy żal mam do SU o to,że nie uprzedzono użytkowników o sytuacji choćby kilka dni wcześniej.Może dobrym rozwiązaniem było by poruszenie tej kwestii z SU kiedy cała sprawa się juz zakończy?Aby tego typu zmiany były zapowiadane dla użytkowników?Ciężko napisać do nich list zbiorowy ponieważ mamy do dyspozycji jedynie BOK ale może gdyby wszystkie dziewczyny zebrał się jakoś i zawnioskowały o taki przespis z ich strony by informowali i takich sprawach wcześniej to może coś by to zmieniło na przyszłość...co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:42
Kiniuś pisze::blink: :blink: :blink: dziewczyny ogarnijcie się troche, bo to jest tak popierdolone co piszecie ze nie wiem co o was myslec :lol: nie wiem na co jedna z drugą ma wtej swojej głowie ale nakręcanie takich afer to czysta propaganda, te wasze teorie spiskowe które nie mają nic wspolnego rzeczywisościa. ja pierdole ? mam nadzieje ze jak showup odblokuje juz srodki to pobanuje wszytskie intrygantki bo sory dziewcyzny ale macie najebane w głowach :) te co najwiecej ryczą, najmiej mleka dają taka prawda :biggrin:

wiadomośc od SU

Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Fora mają to do siebie, że każdy może tam napisać co mu do głowy przyjdzie. Często są to jednak informacje wyssane z palca i nieprawdziwe. Działamy już tyle lat, że znamy wiele zabiegów stosowanych przez konkurencje mających na celu przedstawienie portalu w złym świetle.
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki.
pozdrawiam


Trzeba mieć najebane w głowie by niedostrzegac, że show up chujowo nas traktuje i odpierdala cyrk bez względu czy kasa będzie czy nie traktuje nas poniżej słów krytyki ale niektórym wystarczy do pełni szczęścia gówno komunikat i łykają wszystko co popadnie :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:45
Gadałem dzisiaj na fejsie z moim znajomkiem, który siedzi w bankowości i z ciekawości zagadałem go i zapytałem jak to jest z tymi blokadami środków. Może się tak stać z różnych powodów, pierwszy i to dość częsty to zajęcia komornicze, bank wtedy blokuje wszystkie środki na koncie na poczet zasądzonych długów. Tu nie ma czego rozwijać, bo wątpie by to dotyczyło showupa. Jeśli chodzi o inne blokady są to głównie - podejrzenie prania brudnych pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz przestępstwa skarbowe. Teraz słów kilka jak to się to odbywa, bo to też dość istotne. Każdy z banków posiada dość szczelny system i odpowiednie oprogramowanie, które wychwycą wszystkie podejrzane transakcje, o których wyżej wspomniałem. Są to specjalne alerty, które po przekroczeniu np określonej kwoty wszczynają alarm i biorą pod lupe podejrzane transakcje. Jeśli chodzi o finansowanie terroryzmu monitorowane są przelewy do i z krajów ryzyka itd. Teraz co jest najważniejsze.. Koleś twierdzi, że bank rozstrzygać to może, ale co najwyżej reklamacje klientów, błędnych przewalutowań czy nieautoryzowanych transakcji itp. W przypadkach, o których wyżej wspomniałem Bank ma obowiązek tylko zablokowania środków i zawiadomienia odpowiednich organów. Najczęściej jest to Policja, prokuratura albo instytucje podatkowe. Na tym rola banku się kończy!! Zapytałem też o czas, ile to może trwać? Jeśli nikt nie ma nic za uszami uwolnienie środków to praktycznie tylko formalność. Natomiast jeśli są jakieś nieprawidłowości takie sprawy mogą trwać nawet miesiącami. Długie oczekiwanie nie wróży niczego dobrego, Czym dłużej się to ciągnie, tym większe ryzyko, że jest jakiś gnój. Co w przypadku kiedy dopatrzą się uchybień? Wolicie nie wiedzieć... Ściskajcie kciuki by po stronie showupa wszystko było w porządku..Lepiej kasę dostać nawet po 3 miesiącach niż nie dostać jej wcale.

Wydaje mi się, że już z pierwszym komunikatem oni mieli zablokowane konta i zaczęła się kontrola, papierolgia itd. Dali standardowy komunikat, bo nie chcieli ludzi płoszyć, a i pewnie myśleli, że będzie ok i szybciej się z tym uporają..Tydzień,dwa,trzy, komunikat z panelem stał się już mało prawdopodobny to zmienili go na ten, który widnieje do dzisiaj.

To właśnie dlatego Showup nie dał wcześniej żadnego komunikatu że będą problemy z wypłatami, nie mieli nawet takiej wiedzy, niczego się nie spodziewali..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:47
Kiniuś,
Wiele dziewczyn jest od początków i doskonale pamiętają akcje na przełomie lat co nie oznacza że jak za 3 i 4razem było spoko to że za 5nie jebnie portal w pizdu ale chyba koleżanka wierzy w ten burdel jak w najjaśniejszego zbawiciela amen XD
Ogarnij się dziewczyno a nie ublizasz nam
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:49
A moze jedna z druga by sie wziely do roboty a niee pierdola jakie to SU nie dobre ze nie uprzedzilo i ble ble wy sie cieszcie ze co wogole wam napisali bo tak szczerze nie maja obowiazku kazda chyba wie jaki regulamin zaakceptowała a tak to sie powtorze skoncze robic siebie idiotki i jakie to biedne jestescie
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:52
Leila87 pisze:wiecie co problemy problemami każda firma czasem je miewa....Ale przyznam,że największy żal mam do SU o to,że nie uprzedzono użytkowników o sytuacji choćby kilka dni wcześniej.Może dobrym rozwiązaniem było by poruszenie tej kwestii z SU kiedy cała sprawa się juz zakończy?Aby tego typu zmiany były zapowiadane dla użytkowników?Ciężko napisać do nich list zbiorowy ponieważ mamy do dyspozycji jedynie BOK ale może gdyby wszystkie dziewczyny zebrał się jakoś i zawnioskowały o taki przespis z ich strony by informowali i takich sprawach wcześniej to może coś by to zmieniło na przyszłość...co o tym myślicie?

a ja myślę że wcześniej nie poinformowali bo sami byli zaskoczeni. Bank i inne instytucję nie informują o tego typu kontrolach..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:53
Dlatego tak ważne aby mieć kilka źródeł dochodu :geek: Nie kierować się tylko SU bo jeszcze sto razy takie coś może się powtórzyć.. nie teraz to a kolejne 2/3 lata :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:00
Czy któraś z Was podpisywała jakąś umowę o pracę z SU? Czy przechodziła chociażby szkolenie BHP? Nie! Jeśli spadniesz z fotela podczas masturbacji i pokaleczysz się wibratorem, nikt za Tobą łezki nie uroni, a co dopiero jakieś np. odszkodowania z tytułu "wypadku przy pracy". Cokolwiek tam robicie, robicie na własne ryzyko.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:05
Niektórzy myślą że są nieśmiertelni :sarcastic: Inni natomiast myślą że SU to żyła złota a do tego są nietykalni..
Ja natomiast myślę że jak na specyfikę portalu, to jakimi pieniążkami obracali nie weryfikując nawet przy tym modelek i tak długo pociągnęli bez żadnych kontroli, przypałów itd.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:10
No cóż, tak jak pisałam nic się nie zdziała gadaniem :) Trzeba poczekać i się sprawa wyjaśni bo co poradzić :winkextra:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:12
Tymi pisze:Niektórzy myślą że są nieśmiertelni :sarcastic: Inni natomiast myślą że SU to żyła złota a do tego są nietykalni..
Ja natomiast myślę że jak na specyfikę portalu, to jakimi pieniążkami obracali nie weryfikując nawet przy tym modelek i tak długo pociągnęli bez żadnych kontroli, przypałów itd.

sobie chlopie policz ile kazda mniej wiecej dziennie zarobi i jaka prowizje z tego ma SU to bedziesz wiedzial... kupe kasy na tym zarabiaja a ty widocznie nie masz zielonego pojecia o tym...a snujac swoje bezmyslne teorie wyssane z palca mozesz sobie wiesz gdzie wsadzic... nie wiem po co sie w to wtracasz i snujesz jakies bzdury
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:12
Tymi pisze: Jeśli chodzi o inne blokady są to głównie - podejrzenie prania brudnych pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz przestępstwa skarbowe. Teraz słów kilka jak to się to odbywa, bo to też dość istotne. [...] W przypadkach, o których wyżej wspomniałem Bank ma obowiązek tylko zablokowania środków i zawiadomienia odpowiednich organów. Najczęściej jest to Policja, prokuratura albo instytucje podatkowe. Na tym rola banku się kończy!! Zapytałem też o czas, ile to może trwać? Jeśli nikt nie ma nic za uszami uwolnienie środków to praktycznie tylko formalność. Natomiast jeśli są jakieś nieprawidłowości takie sprawy mogą trwać nawet miesiącami.


Niestety to prawda, nic innego nie tłumaczy ponad miesięcznej blokady konta... Art. 106a ust. 3a Prawo Bankowe:

"W przypadku uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa, o którym mowa w art. 165a finansowanie przestępstwa o charakterze terrorystycznym lub art. 299 pranie brudnych pieniędzy Kodeksu karnego, lub wykorzystywania działalności banku w celu ukrycia działań przestępczych lub dla celów mających związek z przestępstwem lub przestępstwem skarbowym prokurator może, w drodze postanowienia, wstrzymać określoną transakcję lub dokonać blokady środków na rachunku bankowym na czas oznaczony, nie dłuższy niż 6 miesięcy, również pomimo braku zawiadomienia, o którym mowa w ust. 1. W postanowieniu określa się zakres, sposób i termin wstrzymania transakcji lub blokady środków na rachunku."
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:43
Co tu sie odpierdala O.o jedna lepsza od drugiego... jak nie wróżki to kolejne " bo ja z kolegą gadałem i on mówi że pieniedzy nie bedzie" ja pierdole.

PS. Do zdesperowanych dziewczyn
Jeśli nie wierzycie że kasa będzie to załóżcie że przepadła. Wdrożcie plan B a jak kasa by przyszła to bedzie miłe zaskoczenie taki protip na dziś. Żeby się nie kopać z idiotami czerpiącymi radość z waszych nerwów ..
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 17:47
Malamala000 pisze:kupe kasy na tym zarabiaja


A Ty nie? Bez żadnej umowy, bez narzuconych godzin pracy, bez ustalonej przez SU stawki za godzinę. Który normalny zakład pracy pozwoli sobie na taką dywersję? Podatków za Ciebie jako pracownika też nie odprowadzali i o to nie miałaś pretensji?
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:02
pussycat pisze:
Malamala000 pisze:kupe kasy na tym zarabiaja


A Ty nie? Bez żadnej umowy, bez narzuconych godzin pracy, bez ustalonej przez SU stawki za godzinę. Który normalny zakład pracy pozwoli sobie na taką dywersję? Podatków za Ciebie jako pracownika też nie odprowadzali i o to nie miałaś pretensji?

dziewczyno ja nie mam o nic pretensji pisze tylko,ze portal dobra kase trzepie i ma ogromnie zyski... i ze nie upadna.. bo az sie nie chce czytac tych bzdur,z bankructwem i upadloscia.. I ja SU tez jestem wdzieczna,ze moge sobie dorobic...
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:06
Kropelka pisze: Wdrożcie plan B

Plan B??? :lol: :lol: :lol:
zeby wdrozyc plan B to najpierw trzeba bylo miec plan A... a tutaj widze planowanie opiera sie na wrozkach, przeczuciach, stawianiu tarota itp.
Ale jebac system, szczesliwa modelka nie planuje, szczesliwa modelka nadaje.
Info z pewnego zrodla.
Jutro rusza przelewy.
Pozdrawiam Hard

#wrozeniezsandaua
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:13
Czy wy naprawdę wierzycie że odzyskacie te pieniądze. Po 72 h to już tym się zajmuję prokurator i urząd skarbowy więc te co podatku nie odprowadzały mają dni policzone kiedy będą musiały zapłacić kare
Awatar użytkownika
nowywidznowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:14
Malamala000 pisze:
Tymi pisze:Niektórzy myślą że są nieśmiertelni :sarcastic: Inni natomiast myślą że SU to żyła złota a do tego są nietykalni..
Ja natomiast myślę że jak na specyfikę portalu, to jakimi pieniążkami obracali nie weryfikując nawet przy tym modelek i tak długo pociągnęli bez żadnych kontroli, przypałów itd.

sobie chlopie policz ile kazda mniej wiecej dziennie zarobi i jaka prowizje z tego ma SU to bedziesz wiedzial... kupe kasy na tym zarabiaja a ty widocznie nie masz zielonego pojecia o tym...a snujac swoje bezmyslne teorie wyssane z palca mozesz sobie wiesz gdzie wsadzic... nie wiem po co sie w to wtracasz i snujesz jakies bzdury

o kurwa :laughingnew:

EDIT Typer...
prosimy o bardziej merytoryczne wypowiedzi
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:16
komin pisze:Plan B??? :lol: :lol: :lol:
zeby wdrozyc plan B to najpierw trzeba bylo miec plan A... a tutaj widze planowanie opiera sie na wrozkach, przeczuciach, stawianiu tarota itp.
Ale jebac system, szczesliwa modelka nie planuje, szczesliwa modelka nadaje.
Info z pewnego zrodla.
Jutro rusza przelewy.
Pozdrawiam Hard


jak jutro rusza to dostaniesz ode mnie zety hehehh
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:23
Malamala000 pisze:portal dobra kase trzepie i ma ogromnie zyski...


Ma, albo i nie ma. Jak mi się coś na chacie sypie, a stać mnie na remont, to go przeprowadzam. Tam natomiast od miesięcy nic nie robią z nagminnymi usterkami.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości