Taka_Ja/xxexcitexx/Nie_dla_Ciebie/subtle/delightful

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 20:28
piotrek32 pisze:Kolego,kolezanko chyba nie masz wlasnego zycia skoro sie zajmujesz innymi masz jakis problem do mnie to zapraszam na ShowUp.tv lubie jak ktos mowi prosto w oczy.Skoro ci sie dziewczyna nie podoba to na nia nie patrz a ja bede do niej chodzil umilal czas i sypal zetonami .Pamietaj ze w necie nikt nie jest anonimowy pozdrawiam milego dnia a nigdy nie wiesz z kim piszesz zycie lubi zaskakiwac i mozna sie zdziwic.


:hypnotized: :hypnotized: I specjalnie założyłeś konto na forum żeby wypisywać te brednie ??? Iście heroiczna postawa :lol: :lol: :lol:

O czym z nią można rozmawiać na ogólnym? Ja nigdy nie widziałem tam żadnych rozmów...no możne poza " kto ma ochotę na pierwszy orgazm" albo, " kto się ze mną zabawi" , "privy to co ustawione ". Z tą Panią w dojrzałym wieku o wątpliwej urodzie nie ma rozmowy. Jedyne co to z chęcią wylosuję ci literkę i bez obaw nic na pewno nie wygrasz !!!!!!!!!
co do bercika to jakaś zwykła ściema- jakiś naganiacz..po co jej to ? na co ? nie wiem mnie nie pytajcie
Co do zazdrości, to na prawdę nie przesadzajmy droga PATRYSIU Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie : RAZ DWA TRZY CZTERY OGARNIJ SIĘ DO CHOLERY !!!!!! :haha: :taunt.:

https://showup24.tv/Tylko_DlaCiebie
https://showup24.tv/profile/Tylko_DlaCiebie
https://showup24.tv/Taka_Ja_
https://showup24.tv/profile/Taka_Ja_


piotrek32 pisze:Kolego,kolezanko chyba nie masz wlasnego zycia skoro sie zajmujesz innymi masz jakis problem do mnie to zapraszam na ShowUp.tv lubie jak ktos mowi prosto w oczy.Skoro ci sie dziewczyna nie podoba to na nia nie patrz a ja bede do niej chodzil umilal czas i sypal zetonami .Pamietaj ze w necie nikt nie jest anonimowy pozdrawiam milego dnia a nigdy nie wiesz z kim piszesz zycie lubi zaskakiwac i mozna sie zdziwic.

I TU NIE CHODZI O TO CZY ONA SIĘ PODOBA CZY, SIĘ NIE PODOBA, BO GUST KAŻDY MA INNY. TUTAJ CHODZI O TO JAK KANTUJE I OSZUKUJE LUDZI, ROBI Z WIDZA DEBILA :meeting: JEŚLI WYGRAŁEŚ U NIEJ PRIVA ZA DRUGIM PODEJŚCIEM TO PROPONUJĘ ZAGRAĆ W TOTKA :ok: :ok: :ok: :ok:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
10 lut 2016, 12:43
Pati dzisiaj chyba chce pokazac jaka to z niej krolowa obracania zetonow i razem z bercikiem nakrecili juz ponad tysiac zlotych . Ciekawe, ze zadna ladniejsza dziewczyna nie zarabia tyle co krolowa indorow jak to sie dzieje :) ??? Bercik milioner z showupa chyba faktycznie sie zakochal i siedzi calymi dniami i czeka na swoja krolowa od rana :) Nim Pati wlaczy transmisje to leci juz zeton od berta on wie , ze ona juz jest i , ze bardzo go loffcia :D Dzisiaj niestety Pati zarobila juz tyle zetow od berta , ze nikt juz nie chce jej dac wiecej , bo po co dac jej wiecej skoro ma az tysiac zlotych ??? i po co dalej siedzi na SU skoro tyle kasy zarobila ? inna laska polozyla by sie dupa do gory i odpoczywala z usmiechem na twarzy gdyby tyle zarobila a ona z tego co widze nawet nie jest zadowolona . Pati co z toba ??? ile musisz zarobic abys byla usatysfakcjonowana ??? Dzisiaj zauwazylem jedna poprawe czarna plachta zostala zamieniona na niebieska bluzke oraz koszule w krate teraz mamy rewie mody u Patrycji . Czyzby to zmiany na lepsze ??? Poczekam az zacznie jeszcze o siebie dbac , bo jak narazie jest zaniedbana i kiepsko z jej uroda ;) Ponizej zalaczam link jak ja to wszystko widze co u niej sie dzieje humorystyczny dodatek ode mnie :)
http://zapodaj.net/1660d399d3f33.jpg.html
Awatar użytkownika
Patrysia_indyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2016, 11:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
10 lut 2016, 14:08
Ogarnij sie jak jej zazdroscisz tych zetonow to moze zglos sie do berta tez ci da.A ja sie dowiem kim jestes bo to nie problem, az zal czytac te twoje brednie ogarnij sie .Wez sie za robote a nie pierdolami sie zajmujesz.
Awatar użytkownika
piotrek32
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2016, 10:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
10 lut 2016, 14:24
Patrycjo pseudonim Piotrek32 ( zdecyduj sie jakiej jestes płci i jaki nick wkoncu uzywasz ) przestan mnie wkoncu straszyc , ze sie dowiesz kim jestem , bo na prawde zaczynam sie bac , ze do mnie przyjedziesz i mnie zbijesz i pokazesz swoje pieprze i dziubniesz mnie w glowe indorze... jak Cie prosze ogarnij sie sama i przestan sie tak panoszyc , bo Ci to nie wychodzi :) Przestan oszukiwac ludzi nie sztuka jest sobie zrobic z tylu losa mala literke napisac , bo ktos juz wczoraj to zauwazyl i dostal bana . WIdac tak bardzo Cie boli ta prawda ktora ludzie wypisuja , ze az chcesz sie dowiedziec kim jestem i co mi zrobisz ??? pytam sie juz 2 raz o to i nie uzyskuje odpowiedzi . To jest forum dla ludzi nic wbrew prawu tutaj nie zrobilem tylko wyrazam swoja opinie na Twoj temat indyku szanowny :) Wiec ogarnij sie sama i wrzuc na luz i krec zeton dalej na showupie , bo dzisiaj Ci nie idzie i wez sie wkoncu za robote !!! Pozdrawiam Dziadek do orzechów
Awatar użytkownika
Patrysia_indyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2016, 11:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
10 lut 2016, 14:59
Znowu robi sie syf na tym forum.. tyle w was nienawisci, wyluzujcie, nie warto sie spinac:) poza tym kazdy ma prawo robic tutaj transmisje, bez wzgledu na to jak wyglada...
Awatar użytkownika
Kendy78
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 01 lut 2016, 23:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
11 lut 2016, 00:12
Kendy78 pisze:poza tym kazdy ma prawo robic tutaj transmisje, bez wzgledu na to jak wyglada...


No nie do końca. Poczytaj reg. albo bloga, może Cię zaciekawi i może zrozumiesz, że to nie portal katolicki gdzie są wszyscy mile widziani i panuje bezinteresowne miłosierdzie w obydwie strony.

Patrysia_Indyk, czy ten screen z modem, to co tam napisał, jest prawdziwy? bo chyba nie?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
11 lut 2016, 08:35
Cyrku ciąg dalszy.Patrysia odbiła kartę zegarową o 7,30 na 3 portalach ZB, liveshow , SU i zaczeła pracę w Eburdelach.W ciągu 30 miut Bercik dal jej 5000zet :lol2: Liderem napiwków jest: bercik190808 (5000 żetonów)Jaką trzeba być idiotką zeby myśleć że ogladający to łykają za prawdę no maskra.Na czacie z bercikem co chwile jest temat o ilość minut które ma do wybranie codziennie sprzeczne dane .No dzisiaj podane liczba to 10h ....bercik zatrze kutasa na tak długim privie a Patrysia będzie miała bumelkę w 3 Eburdelach. :lol:
[08:05:56] ruda102xx: bercik190808VIP: to ile juz mam :)
Tylko_DlaCiebie: 7 godz 10 min
bercik190808VIP: o fajnie :)
[08:09:17] ruda102xx: bercik190808VIP: lece buziaki :* wejde pozniej
Tylko_DlaCiebie: misku zgubilam sie masz wiecej
bercik190808VIP: kolo 9 godzin pewnie
Tylko_DlaCiebie: zaraz zlicze
bercik190808VIP: albo z 10 :)
Tylko_DlaCiebie: masz 10 godz i 10 min
bercik190808VIP: o to fajnie :)
bercik190808VIP: buziak papa wejde pozniej
Tylko_DlaCiebie: dobrze buziaczki
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
11 lut 2016, 10:03
No zalosne to jest poprostu :D Dziewczyno powiedz nam jaki Ty masz nick na SU to Ciebie ocenimy a nie anonomowo wylewasz te wypociny na inne :) .Jak to mowia kazda potwora znajdzie amatora .No Ja np jak bym mial wybierac miedzy Niewolnica/AliDol a nia to wybral bym Patrysie Mojm zdaniem ma lepsze cialo nie jest tak zapuszczona jak niewolnica i twarz lepsza . To forum naprawde robi sie zalosne jak jeden o kims napisze cos zlego to reszta to samo widac jakie dzieciaki bez wlasnego zdania tutaj siedza :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
11 lut 2016, 15:45
[quote="fantomas"]No zalosne to jest poprostu :D Dziewczyno powiedz nam jaki Ty masz nick na ShowUp.tv to Ciebie ocenimy a nie anonomowo wylewasz te wypociny na inne :) .Jak to mowia kazda potwora znajdzie amatora .No Ja np jak bym mial wybierac miedzy Niewolnica/AliDol a nia to wybral bym Patrysie Mojm zdaniem ma lepsze cialo nie jest tak zapuszczona jak niewolnica i twarz lepsza . To forum naprawde robi sie zalosne :o
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
16 lut 2016, 12:21
Chłopaki zbiórka dla biednej patrysi na laptopa potrzeba 29999zetonów 8-) jak jej szkoda zainwestowc w siebie
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
17 mar 2016, 17:46
Ej może ktoś obczaił jaką ona ma taktykę na te losy ?
tyle razy u niej byłem i sam losowałem ale nigdy nikt przy mnie nie wygrał.
Pytanie brzmi jak ona to robi ?
Awatar użytkownika
piasecki
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 15 sty 2016, 05:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tybi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
18 mar 2016, 07:57
Raz się Partrysi popieprzyło i 1 pan wylosował ale Patrysia zwyczajowo całusek wysyła,przecież wiadomo nikt u niej nic nie wygra a tu zong pomyliła się i nieświadomie dała mu wygrać.Ale jeśli myślicie że zrobiła mu tego priva to niestety jesteście w błędzie.Partysia spławiła go słowami że go zapiszę do zeszytu.I tyle pan widział poranny orgazm Patrysi 10min z twarzą i głosem i został spławiony ze sterczącym fiutem i biedniejszy o 25żet .Czas to pieniądz...nie będzie się bawiła z frajerem za 5pln 10 minut. :laugh3:
Gandalf_Przezroczysty podarował 35 żetonów
Gandalf_Przezroczysty: to teraz ja :)
Tylko_DlaCiebie: niestety
Tylko_DlaCiebie: ok
Tylko_DlaCiebie: s
Tylko_DlaCiebie: calusek
Gandalf_Przezroczysty: mam s :)
Gandalf_Przezroczysty: mogę odebrać privka?:))
wojtek177VIP: trudno:)
Tylko_DlaCiebie: gandalf zapisalam cie
Gandalf_Przezroczysty: i co dalej? chyba nie znam zasad
Tylko_DlaCiebie: odbierzesz wieczorkiem ok
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
10 kwie 2016, 21:57
TomaszB pisze:Raz się Partrysi popieprzyło i 1 pan wylosował ale Patrysia zwyczajowo całusek wysyła,przecież wiadomo nikt u niej nic nie wygra a tu zong pomyliła się i nieświadomie dała mu wygrać.Ale jeśli myślicie że zrobiła mu tego priva to niestety jesteście w błędzie.Partysia spławiła go słowami że go zapiszę do zeszytu.I tyle pan widział poranny orgazm Patrysi 10min z twarzą i głosem i został spławiony ze sterczącym fiutem i biedniejszy o 25żet .Czas to pieniądz...nie będzie się bawiła z frajerem za 5pln 10 minut. :laugh3:
Gandalf_Przezroczysty podarował 35 żetonów
Gandalf_Przezroczysty: to teraz ja :)
Tylko_DlaCiebie: niestety
Tylko_DlaCiebie: ok
Tylko_DlaCiebie: s
Tylko_DlaCiebie: calusek
Gandalf_Przezroczysty: mam s :)
Gandalf_Przezroczysty: mogę odebrać privka?:))
wojtek177VIP: trudno:)
Tylko_DlaCiebie: gandalf zapisalam cie
Gandalf_Przezroczysty: i co dalej? chyba nie znam zasad
Tylko_DlaCiebie: odbierzesz wieczorkiem ok


To nie tylko ona takie taktyki ma tak zwodzi a potem powie że już po terminie :!:
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
07 maja 2016, 22:52
Godzina 7-ma rano :) Berciku kiedy ty na te zetony pracujesz ?

Liderem napiwków jest: bercik190808 (6997 żetonów)
bercik190808+1999
bercik190808+1999
bercik190808+2999

Transmitujący otrzymał w tej transmisji 6997 żetonów.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
MyDwoje
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 06 lut 2016, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
08 maja 2016, 06:24
To już jest nudne.Patrysia odbila kartę o 5 rano cel na 4999 zet No lipe miała nikt nie losował jej ścienianych losików to Bert rzucił Liderem napiwków jest: bercik190808 (4999 żetonów) jednorazowo i poszedł pewnie spać z powrotem do ł :laughingnew: łożeczka bo jego pani pracuje na jego żetony to jej facet, z którym mieszka na 100%.Zabawne są ich romtiko teksty na czacie ..ŻENADA i lipa :lol: Szkoda tylko frajerów którzy u niej losują jej orgazm 10min haha na pewno go nie zobaczą
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
08 maja 2016, 07:46
Sposób na nacieganie Jeleni przez Patyrysie.tak zwana WĘDKA.Los 50 żet każdy los wygrywa PRIV w opisie Pan kupje 2 losy i Co sie dzieje 1 los 2 min 2 nie zmienie u Patrysi to 1 min i pytanie na czacie czy Mało??,Pan się nakręca liczac na farta i kupuje nastepne 2 losy ..zawsze jest 2 min lub 3 a potem 1min.I tym chwytem za 210zet Patyrsia robi 7 min priva na któ :taunt.: rym pewnie za dużo nie pokaże bo przecież nie jestem opisany,jest taka roszczeniowa ze pwenikiem się nie przemeczy za marne 210zet od frajera.Jej losownie są tak niezmienne że szok.Jeszce nie widziałem innej liczy jak 1,2,3 min jak deżawi.Można u niej obstawiać zakłady haha.Podoba mi się te jej MAŁO jak by mówiła losj frajerze.
Tylko_DlaCiebie: 3 min razem
Tylko_DlaCiebie: malo?
Bartek806 podarował 100 żetonów
Tylko_DlaCiebie: tez za 50?
Bartek806VIP: tak
Tylko_DlaCiebie: 6 min
Tylko_DlaCiebie: 7 min
Tylko_DlaCiebie: malo?
Bartek806VIP: wystarczy :)
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
08 maja 2016, 09:44
Dla potwierdzania następny frajer złapany na system losowy Patrysi. :laughingnew: Szkoda ze TOTKA nie idzie tak rozpracować.Bo u Pati system jest banalnie prosty aczkolwiek kosi frajerów dzień w dzień.Kując losy za 100 zet wygrana to =3 min nastepne 100 to=4 min.Razam za 200 zet to 7 min priva pod tytułem KOT W WORKU. I ten niezmieny TEKST Mało??? powala mnie z nóg.Nuda nuda i ŻENADA :blind:
ZlyRybak podarował 100 żetonów
Tylko_DlaCiebie: mozna
Tylko_DlaCiebie: 2
Tylko_DlaCiebie: 3 min
Tylko_DlaCiebie: malo?
ZlyRybakVIP: no jeszcze 2
ZlyRybak podarował 100 żetonów
Tylko_DlaCiebie: 6 min
Tylko_DlaCiebie: 7 min
Tylko_DlaCiebie: malo?
ZlyRybakVIP: pomysle jescze
Tylko_DlaCiebie: dobrze
Tylko_DlaCiebie: zapisac czy myslisz?
ZlyRybakVIP: zapisz
Tylko_DlaCiebie: ok
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 maja 2016, 08:49
Kabaret i dzień jak co dzięń na trans U patii bert już podarowal od rana 6500zet a to dopiero 9,45 tak ze jeszcze nie raz rzuci tysiacami Haha Idzie na priv na ShowUp.tv a na liveshow jest dalej na trans żenada i lans.I tak sobie gruchaja z bercikiem na czacie.
bercik190808 podarował 1555 żetonów
Tylko_DlaCiebie: dziekuje bercik
Tylko_DlaCiebie: to jakie jest twje zyczenie
Tylko_DlaCiebie: mozesz napisac na pw
bercik190808VIP: pomysle i napisze kochanie :)
Tylko_DlaCiebie: dobrze tygrysku:)
Tylko_DlaCiebie: zw
Tylko_DlaCiebie: jestem:)
bercik190808VIP: mrrrr
Tylko_DlaCiebie: nie kus mruczeniem
Tylko_DlaCiebie: masu masu

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 maja 2016, 14:32
hahahaha ale żenada :D ja się dziwię, że jeszcze bana nie dostała za te przekręty :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
10 maja 2016, 06:06
To już jest serial romantyczny .Patrysia o 5h pilnie odbila kartę pracy na 2 portalach.I po chwil bercik stal sie liderem trans :laughingnew: Liderem napiwków jest: bercik190808 (2111 żetonów) .Farsa.Życze farta frejerom ktorzy u niej losuje ORGAZM,prędzej wygracie w Totka :lol: niż u niej LOS 35 ZET WYGRAJ 10 MIN ZABAWY DO ORGAZMU Z TWARZA I GLOSEM..NOWERR :rofl:
Tylko_DlaCiebie: dziekuje tygrysku
martinus18: witam
Tylko_DlaCiebie: hej
bercik190808VIP: mrrrrr
Tylko_DlaCiebie: do uszka mi tak pomrucz
greg197: zapraszam na połyk spermy
bercik190808VIP: chodz :)


https://showup24.tv/Tylko_DlaCiebie?
https://showup24.tv/profile/Tylko_DlaCiebi
https://showup24.tv/Taka_Ja_?
https://showup24.tv/profile/Taka_Ja_?
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości