_EnchantingGirl_/XmeerceedesX/Zafiraaa/9poison_girl9

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 06:41
Trochę irytuje w niej, że non-stop ma opisy "wpadłam na chwilę, zaraz idę, będe potem jeszcze wieczorem", mogłaby jakoś się ustosunkować do pokazów i robić je jednym posiedzeniem a nie takimi skokami, a poza tym jest OK, zwłaszcza jak przestała coś brać i się uspokoiła bo wczesniej to miała takie ADHD że szok!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 06:47
ruger44 pisze:Trochę irytuje w niej, że non-stop ma opisy "wpadłam na chwilę, zaraz idę, będe potem jeszcze wieczorem", mogłaby jakoś się ustosunkować do pokazów i robić je jednym posiedzeniem a nie takimi skokami, a poza tym jest OK, zwłaszcza jak przestała coś brać i się uspokoiła bo wczesniej to miała takie ADHD że szok!




To taki jej sposób na marceting, daje poczucie klientowi, ze w każdym momencie moze zniknąć, łapać póki jesem Panowie:D

Szalona i to ją wyróżnia, dzieki czemu jej pokazy są naprawde dobre. Dzięki takim dziewczynom Showup nabiera rozmachu :yes4:
Wyrabia sie dzieweczyna nawet bardzo jestem na TAK:)
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 06:53
Nie wiem czy jest to dobry pomysł na marketing, ja tam jak widzę opis "jestem na chwilę ale zaraz idę" to nie biore priv bo zawsze mam przeczucie, że wpadnę w momencie kiedy pani będzie miała czasu "za pięć dwunasta" i zaraz będzie musiała isc, więc będzie robić priv na odpierdol żeby szybciej i na 100% nie zostanie po czasie pogadać bo się będzie śpieszyć. To samo z celami - jaki jest sens dawać duży, wymagający kilku sponsorów, cel i opis "zaraz lecę", wtedy wiadomo że nikt nie da
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 06:59
ruger44 pisze:Nie wiem czy jest to dobry pomysł na marketing, ja tam jak widzę opis "jestem na chwilę ale zaraz idę" to nie biore priv bo zawsze mam przeczucie, że wpadnę w momencie kiedy pani będzie miała czasu "za pięć dwunasta" i zaraz będzie musiała isc, więc będzie robić priv na odpierdol żeby szybciej i na 100% nie zostanie po czasie pogadać bo się będzie śpieszyć. To samo z celami - jaki jest sens dawać duży, wymagający kilku sponsorów, cel i opis "zaraz lecę", wtedy wiadomo że nikt nie da


Moze i masz racje :scratch_one-s_head: , jesli nie zda rezultatu jej sposob bycia i myslenia, moze zmieni podejscie. Póki co jest rozrywana i chyba jednak nie musi się skupiać na drobiazgach:D :yes4: :fap: :beach:

https://showup24.tv/Zafiraaa?
https://showup24.tv/profile/Zafiraaa?
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 09:08
Jest w pierwszej 10 jeżeli chodzi o ciała i pewnie w pierwszej 10 jeżeli chodzi o temperament na pokazach, więc pewnie problemów z marketingiem nie ma :) Może nie trzepie takiej kasy na priv jak inne gwiazdy ale nie jest też źle
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 09:19
ruger44 pisze:Może nie trzepie takiej kasy na priv jak inne gwiazdy ale nie jest też źle


Oj wydaje mi się, że Zafirka trzepie ładne sumki na privach. Wystarczy spojrzeć na to, że jak ma ustawiony cel to ciężko się doczekać bo co chwilę znika na privy.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 19:41
Właśnie dla sępów to duży minus bo cele żadko udaje się uzbierać u niej, a przynajmniej w krótkim czasie jest to trudne. Często ucieka na privy i właśnie na nich dużą część zarobku dziewczyna uzyskuje. Wczorajszy cel: prysznic był bardzo fajny, tylko znowu kamerka była za daleko, a poza tym dziewczyna jak zwykle się trochę wstydziła, a najbardziej przy pokazywaniu cipeczki, którą to cipunię ma ciaśniutką, a i o tym wiemy, gdyż się sama chwaliła, że miała tylko dwóch chłopców w życiu, a i to niewiadomo czy prawda :biggrin:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zafiraaa
29 mar 2016, 20:05
ruger44 pisze:Trochę irytuje w niej, że non-stop ma opisy "wpadłam na chwilę, zaraz idę, będe potem jeszcze wieczorem", mogłaby jakoś się ustosunkować do pokazów i robić je jednym posiedzeniem a nie takimi skokami, a poza tym jest OK, zwłaszcza jak przestała coś brać i się uspokoiła bo wczesniej to miała takie ADHD że szok!


Mam wrażenie, że tak pisze bo niby wpadła na chwilę, a zostaje dłużej bo dzieje się na transmisji i czas szybko zlatuje choć słowo chwila dla każdego może znaczyć coś innego. Kiedyś miała wpisane w opisie, że jest do jakiejś godziny ale była dużo dłużej, miałem wrażenie, że w ogóle o tym zapomniała bo była dość zajęta. Na brak chętnych na priv nie musi narzekać bo czasem nawet je specjalnie musi wyłączać bo chętni non-stop są.

--== lukkki ==-- pisze:Właśnie dla sępów to duży minus bo cele rzadko udaje się uzbierać u niej, a przynajmniej w krótkim czasie jest to trudne. Często ucieka na privy i właśnie na nich dużą część zarobku dziewczyna uzyskuje. Wczorajszy cel: prysznic był bardzo fajny, tylko znowu kamerka była za daleko, a poza tym dziewczyna jak zwykle się trochę wstydziła, a najbardziej przy pokazywaniu cipeczki, którą to cipunię ma ciaśniutką, a i o tym wiemy, gdyż się sama chwaliła, że miała tylko dwóch chłopców w życiu, a i to niewiadomo czy prawda :biggrin:


Młoda jest to jeszcze jest wstydliwa :D ale fakt przez to że siedzi na privach to mało czasu na ogóle jest by uzbierać na cel.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zafiraaa
30 mar 2016, 19:05
ruger44 pisze:Jest w pierwszej 10 jeżeli chodzi o ciała i pewnie w pierwszej 10 jeżeli chodzi o temperament na pokazach, więc pewnie problemów z marketingiem nie ma :) Może nie trzepie takiej kasy na priv jak inne gwiazdy ale nie jest też źle

Ja bym powiedzial,ze w top 5 jak nie w top 3 jesli chodzi o SU.Cialko i tyleczek pierwsza klasa.


https://showup24.tv/Zafiraaa?
https://showup24.tv/profile/Zafiraaa?
showfapowiec


Re: Zafiraaa
31 mar 2016, 03:47
Zafirke w top5 spokojnie mozna zamiescic:)
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: Zafiraaa
31 mar 2016, 19:08
Pierwsza klasa dziewczyna Buzka piekna Cialko sexy ;)
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zafiraaa
31 mar 2016, 22:35
Wlasnie nadaje<3 zwariowana jest https://showup24.tv/Zafiraaa
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zafiraaa
01 kwie 2016, 17:48
Po tylu dniach oczekiwania fani Zafiry w końcu mogli obejrzeć cel w jej wykonaniu, którym był seksowny taniec połączony ze smarowaniem całego ciała oliwką. Jakoś przy połowie celu Zafira zdecydowała, że wyłączy privy i podjęła słuszną decyzję. Żetony posypały się bardzo szybko. Cały cel trwał jakieś 15 minut i wykonanie było bardzo fajne. Później ustawiła kolejny cel, jednak nie pamiętam jaki i nie wiem czy do niego dobiła bo znów była co chwilę porywana na privy ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Zafiraaa
01 kwie 2016, 19:48
Panie z topki to powinny mieć zakaz robienia jednocześnie celu i privów bo uskładanie u nich nawet na dość niski cel graniczy z cudem, co raz ktoś je na privki zabiera :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Zafiraaa
01 kwie 2016, 20:07
Dziewczyny powinny rozdzielać swoje transmisję, że przykładowo najpierw robią cel, a później privy lub odwrotnie. Albo w jeden dzień privy, innego dnia cele. Bo tak to jest straszna lipa z tym, człowiek nieraz czeka i czeka na cel, wrzucił ileś żetów, a zaraz dziewczyna wraca z priva i mówi, że kończy transmisję bo nie uzbieraliśmy nic...

Tak wiem, że offtopic zrobiłem, ale to w sumie bardzo często się zdarza u Zafiry.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Zafiraaa
01 kwie 2016, 20:14
Wydaje mi się, że głównie o to chodzi, żeby nie uzbierać całości, a zawinąć się np. z połową, bez zbędnego wysiłku. ;)
szary


Re: Zafiraaa
01 kwie 2016, 22:33
jedna z moich ulubionych dupeczek:) :fap:


szary pisze:Wydaje mi się, że głównie o to chodzi, żeby nie uzbierać całości, a zawinąć się np. z połową, bez zbędnego wysiłku. ;)



Zafira raczej nie jest tego typu dziewczyną kombinatorstwa, widac ze z przyjemnoscia wykonuje wszytskie cele:)
mnie tylko razi jedna rzecz, bo jest jedna z ladniejdzych dziewczyn na SU! Ale jak na Tancereke ma bardzo mały wybór bielizny ciagle chodzi w jednym biustonoszu.
Troszke odpychajace jak dla mnie! powinna bardziej zadbać o swoja higienę...
Awatar użytkownika
crazy_love
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXIC_NIEUDACZYNIK
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zafiraaa
03 kwie 2016, 14:21
crazy_love pisze:jedna z moich ulubionych dupeczek:) :fap:
szary pisze:Wydaje mi się, że głównie o to chodzi, żeby nie uzbierać całości, a zawinąć się np. z połową, bez zbędnego wysiłku. ;)

Zafira raczej nie jest tego typu dziewczyną kombinatorstwa, widac ze z przyjemnoscia wykonuje wszytskie cele:)
mnie tylko razi jedna rzecz, bo jest jedna z ladniejdzych dziewczyn na ShowUp.tv! Ale jak na Tancereke ma bardzo mały wybór bielizny ciagle chodzi w jednym biustonoszu.
Troszke odpychajace jak dla mnie! powinna bardziej zadbać o swoja higienę...


Tez mi się wydaje, że taka nie jest, że nie kombinuje ale jak jest cel 1500 żet to ciężko go uzbierać jak jest krótko na ogólnym, a ktoś nie sypnie większą kwotą.

sadistik pisze:Po tylu dniach oczekiwania fani Zafiry w końcu mogli obejrzeć cel w jej wykonaniu, którym był seksowny taniec połączony ze smarowaniem całego ciała oliwką. Jakoś przy połowie celu Zafira zdecydowała, że wyłączy privy i podjęła słuszną decyzję. Żetony posypały się bardzo szybko. Cały cel trwał jakieś 15 minut i wykonanie było bardzo fajne. Później ustawiła kolejny cel, jednak nie pamiętam jaki i nie wiem czy do niego dobiła bo znów była co chwilę porywana na privy ;)


Ja nie doczekałem akurat tego celu, musiało to być późno w nocy.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zafiraaa
03 kwie 2016, 16:56
Tiago pisze:Ja nie doczekałem akurat tego celu, musiało to być późno w nocy.


Nie pamiętam dokładnie, ale raczej było już około północy, a może i później.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Zafiraaa
04 kwie 2016, 16:56
Oj Zafirka lubi poszaleć.
Piękna kobieta. ;)
Awatar użytkownika
nietypooowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sexygirlsforsu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: nietypooowy


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: VeeeeeR i 36 gości