Polskasunia/piknyynick/Hekate/SlodkaSunia/SuniaWraca

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polskasunia/piknyynick
04 kwie 2016, 16:04


tylko ze ona chyba nie zabardzo chce sie napracowac (czytaj pokazywac) a zarobic szybko i duzo. Mam nadzieje ze sie jeszcze rozkreci albo przynajmniej Paula ja rozkreci...


https://showup24.tv/piknyynick?
https://showup24.tv/profile/piknyynick?
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polskasunia/piknyynick
04 kwie 2016, 19:53


Doświadczenie uczy, że jeżeli laska od początku nie pokazuje za dużo i od początku zaczyna od kombinowania to raczej wielkiej gwiazdy z niej nie będzie... Ale cóż - cała nadzieja że w rękach tak sprawnego trenera jak Paula wyjdzie z niej prawdziwy diament :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polskasunia/piknyynick
07 kwie 2016, 15:13


Panna na początku "kariery" dostała sporo żetonów, w dużej mierze z racji tego że jest nowa. Myślała, że tak będzie już zawsze i nie będzie się musiała za bardzo starać. Generalnie to sprawia wrażenie niezbyt rozgarniętej.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polskasunia/piknyynick
08 kwie 2016, 15:13


Też mi się wydaje, że coś z nią nie jest tak, bo widać to nawet po jej pisowni. Ae wejdziecie ujawniliśmy jej przekręty i już na ShowUp.tv się nie pojawia tak często jak bywała codziennie. Oszustwa mają krótkie nogi. I pewnie wspólna transmisja nie dojdzie do skutku.
Awatar użytkownika
Szpilka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2016, 12:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polskasunia/piknyynick
09 kwie 2016, 01:23


Troche jej szkoda bo zapowiadała się nieźle. Trochę poległa w sumie na prostym znanym kancie, który stosowało chyba 3/4 pań na SU, ale który już był setki razy wyśmiewany na tym i na poprzednim forum...
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polskasunia/piknyynick
09 kwie 2016, 13:41


Jamulin pisze:Panna na początku "kariery" dostała sporo żetonów, w dużej mierze z racji tego że jest nowa. Myślała, że tak będzie już zawsze i nie będzie się musiała za bardzo starać. Generalnie to sprawia wrażenie niezbyt rozgarniętej.



Z każda dziewczyną tak jest, na początku rozpieszczana przez widownie.:)
Czasem mam nawet wrażenie że i SU za tym siedzi, kilku sponsorów rzuca żeby rozkręcić widownie, a przede wszystkim nieśmiałe Panie, tylko że nic nie trwa wiecznie :Dpóźniej już musi sobie sama radzić :) :dontknow:

Obieg żetonów!, jesli byl w celu nakręcania publicznośći to można uznać ze wymusza od odbiorców złota:D Chyba ze,:D? Sunia, sprzedawała stalemu bywalcowi zetony? przesyłała na konto, tym samym robi się OBIEG, bo wracają do niej:). Tak też się dzieje:) Możę nie warto od razu ocniasz, zawsze mozna wejsc na priva jesli nie chce się zostać oszukanym :ok:

A swoją drogą ciekawe czy warto?był ktoś?:)
Suivalus


Re: Polskasunia/piknyynick
09 kwie 2016, 14:14


ShowUp.tv na 99% stoi za tymi niektórymi "anonimowymi" duzymi wpłatami na ogólnym "za nic" dla nowych lasek albo gwiazd, które głośno mówiły że planują odejść z ShowUp.tv, podejrzewam że to nadwyżka żetonowa ze zbanowanych kont która z powodów księgowych nie może tak po prostu wrócić na konto firmy albo rozpłynąć się w powietrzu - musi "wrócić" do "sklepu ShowUp.tv" jako wypłata od nadającej a najlepszy i najmniej patologiczny sposób żeby jej te "zbanowane" żetony przekazać to rzucić jej napiwek na ogólnym "na zachętę" :) Sunia pewnie kilka razy dostała na początku taki bonusik od admina, do tego pewnie sporo żetów od ludzi którzy widząc "nową" rzucali jej na zachęte i się niestety rozbestwiła :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polskasunia/piknyynick
09 kwie 2016, 14:25


Coś jej dawno już nie widziałem. Po aferze z obiegiem widziałem była chyba przez 2-3 dni i zmyła się całkowicie. Czyżby już żeton nie sypał się jak wcześniej i odpuściła?

Ogólnie to szkoda, bo zapowiadała się całkiem dobrze i miałem wielkie nadzieje na wspólny pokaz z Wredną...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Polskasunia/piknyynick
09 kwie 2016, 15:48


sadistik pisze:Coś jej dawno już nie widziałem. Po aferze z obiegiem widziałem była chyba przez 2-3 dni i zmyła się całkowicie. Czyżby już żeton nie sypał się jak wcześniej i odpuściła?

Ogólnie to szkoda, bo zapowiadała się całkiem dobrze i miałem wielkie nadzieje na wspólny pokaz z Wredną...



Afera wyszła i niestety już żetonik się nie sypały jak kiedyś. To pewnie stwierdziła, że już nie opłaca się siedzieć. Więc możemy zapomnieć o wspólnej transmisji z wredną.
Awatar użytkownika
Szpilka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2016, 12:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polskasunia/piknyynick
17 kwie 2016, 19:15


Suivalus pisze:
Jamulin pisze:Panna na początku "kariery" dostała sporo żetonów, w dużej mierze z racji tego że jest nowa. Myślała, że tak będzie już zawsze i nie będzie się musiała za bardzo starać. Generalnie to sprawia wrażenie niezbyt rozgarniętej.



Z każda dziewczyną tak jest, na początku rozpieszczana przez widownie.:)
Czasem mam nawet wrażenie że i ShowUp.tv za tym siedzi, kilku sponsorów rzuca żeby rozkręcić widownie, a przede wszystkim nieśmiałe Panie, tylko że nic nie trwa wiecznie :Dpóźniej już musi sobie sama radzić :) :dontknow:

Obieg żetonów!, jesli byl w celu nakręcania publicznośći to można uznać ze wymusza od odbiorców złota:D Chyba ze,:D? Sunia, sprzedawała stalemu bywalcowi zetony? przesyłała na konto, tym samym robi się OBIEG, bo wracają do niej:). Tak też się dzieje:) Możę nie warto od razu ocniasz, zawsze mozna wejsc na priva jesli nie chce się zostać oszukanym :ok:

A swoją drogą ciekawe czy warto?był ktoś?:)



Priv jak najbardziej polecam :) uczciwa i całkiem sympatyczna dziewczyna o fajnej buźce i ciekawych kształtach
Awatar użytkownika
toretto90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xcxs
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nadaje teraz na zbiorniku jako SlodkaSunia

http://zbiornik.com/profile/SlodkaSunia
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir




Ostatnio widziałem Sunię kilka razy na ShowUp.tv, ale okupowała środek stawki, ale bliżej jej było do dołu niż góry - miała zaledwie kilkudziesięciu widzów... Niech będzie ona przykładem dla innych nowych dziewczyn, jak nie powinny być zachłanne i się nie zachowywać jeśli chcą kiedyś dotrzeć na stałe do topki ShowUp.tv i się w niej na dłużej utrzymać.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




sadistik pisze:Ostatnio widziałem Sunię kilka razy na ShowUp.tv, ale okupowała środek stawki, ale bliżej jej było do dołu niż góry - miała zaledwie kilkudziesięciu widzów... Niech będzie ona przykładem dla innych nowych dziewczyn, jak nie powinny być zachłanne i się nie zachowywać jeśli chcą kiedyś dotrzeć na stałe do topki ShowUp.tv i się w niej na dłużej utrzymać.


Dobrze napisane :good3: Przestroga dla nowych pań, że pazerność nie popłaca - "chytry dwa dwa razy traci"..
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niech będzie ona przykładem dla innych nowych dziewczyn, jak nie powinny być zachłanne i się nie zachowywać jeśli chcą kiedyś dotrzeć na stałe do topki


Nowe dziewczyny oglądają transmisję kocurek272, annpearl itp. i wychodzą z założenia, że sztuczny obieg żetonów to normalność na tym portalu. Tymczasem z niewiadomych przyczyn jedyne czego sie dorobią to ban od moderacji, a wyleniałe kocury i przepite mitomanki dalej nadają. Gdzie tu logika? ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




od dawna wiadomo, że nie ma sprawiedliwości na świecie, to i na showup jej brak :D
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dzisiaj nadawała na nowym koncie :) https://showup24.tv/Hekate
a profil jeszcze ma pusty https://showup24.tv/profile/Hekate
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




czy sunia zakończyła już swoją przygodę z SU, bo na każdym z linków do jej profili widnieje info że konto nie istnieje ?
Awatar użytkownika
kasuri
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 07:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lily90
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kasuri pisze:czy sunia zakończyła już swoją przygodę z ShowUp.tv, bo na każdym z linków do jej profili widnieje info że konto nie istnieje ?


Hmm nie wiem jak ty patrzysz,ale post wyżej nad twoim wyraźnie jest wklejony nowy nick jej czyli ---> https://showup24.tv/Hekate i te konto istnieje.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wiecie co z nią? uwielbiałem privki, była naprawdę śliczna aż dziwne że obrała taką drogę. Jakiś nowy nick?
Awatar użytkownika
Penis_pogromca
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 lip 2016, 13:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pjurdrim
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Penis_pogromca pisze:Wiecie co z nią? uwielbiałem privki, była naprawdę śliczna aż dziwne że obrała taką drogę. Jakiś nowy nick?


Dzisiaj widziałem ją na Hekate :heart: ale akurat już wychodziła :(

https://showup24.tv/Hekate
https://showup24.tv/profile/Hekate
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości