ola_fasola007/elegantka/-trolololOla-/Licealistka_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ola_fasola007/elegantka
08 cze 2016, 23:01
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 255
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
08 cze 2016, 23:15
niuniu pisze:Miguell: Ola z Ciebie taka elegantka jak z Toxic Angel dziewica :)
elegantka: oo to juz nie bedzie
elegantka: NIE BEDE TANCZYC

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naciąga frajerów na historyjkę okradli mnie i skasowali konto. Ustawia sobie tez na bezczelnego opis o treści : NIE BĄDŹ CHYTRYM KUTASEM.....Pytam się kto k.... normalny zamieszcza takie info w profilu.. :derisive: I nie Olu czy jak ci tam na prawdę NIKT NIE ZGNIJE W KRYMINALE ... Więc sponsorujcie swoją upośledzona szczypiornistkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :biggrin: Bo jej sie nawet porządnego priva nie chce robić bo i po co ..... :papa: :papa:


Hahahah
Miguell jest super!! :D
Szkoda, że tylko taki kawałek rozmowy wyciąłeś :P
Opis transmisji miałam taki przecież jeszcze przed incydentem
Jak się na żartach nie znasz, to co ja zrobie :roll:

Nie bądź taki zgorzkniały, bo złość piękności szkodzi
masz tu buziaczka :air_kiss:
i uspokój się ;)
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 07:29
Demogorgon pisze:
Papaj pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Przecież jej konto, było jeszcze aktywne po włamaniach .Więc sama musiała usunąć konto.


Jeśli sama usunęła konto :roll: to nie ładnie tak ściemniać fasola... bo też widziałem,że po włamach było.



Gówno wiecie, gówno widzieliście... ewidentnie ktoś jej się włamał na konto i je usunął, skąd wiem? bo jako pierwszy to odkryłem.. kto się włamał? uj go wie..

Droga administracja mogłaby w końcu odpisać na zażalenia elegantki, a nie chować głowy w piasek..


niuniu pisze:Miguell: Ola z Ciebie taka elegantka jak z Toxic Angel dziewica :)
elegantka: oo to juz nie bedzie
elegantka: NIE BEDE TANCZYC

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naciąga frajerów na historyjkę okradli mnie i skasowali konto. Ustawia sobie tez na bezczelnego opis o treści : NIE BĄDŹ CHYTRYM KUTASEM.....Pytam się kto k.... normalny zamieszcza takie info w profilu.. :derisive: I nie Olu czy jak ci tam na prawdę NIKT NIE ZGNIJE W KRYMINALE ... Więc sponsorujcie swoją upośledzona szczypiornistkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :biggrin: Bo jej sie nawet porządnego priva nie chce robić bo i po co ..... :papa: :papa:



Jakoś widziałem durniejsze opisy dot. transmisji i nie widziałem byś też się w taki sposób wypowiadał... co Ty byś w takim razie zrobił jak Tobie by się włamano na konto, usunęli je a Twoje zarobione zety poszły się je..ć ? Ciekawi mnie to jak Ty byś się zachował?! też byś to bez echa nie pozostawił! Każdy reaguje inaczej! a jak jesteś ideałem i masz na wszystko odpowiedź to to nie miejsce dla Ciebie.. idź panuj światem..


Moderator: proszę o korzystanie z edycji postów, zamiast pisania jeden pod drugim - jest to możliwe w ciągu godziny od opublikowania poprzedniego posta.

Olu pisz z jednego konta proszę :biggrin: :taunt.: :taunt.: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: bez pozdrowień
Pisanie i myślenie kiepsko ci idzie idź sobie potańcz na transmisji :dance3: :dance3: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 10:41
niuniu pisze:
Demogorgon pisze:
Papaj pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Przecież jej konto, było jeszcze aktywne po włamaniach .Więc sama musiała usunąć konto.


Jeśli sama usunęła konto :roll: to nie ładnie tak ściemniać fasola... bo też widziałem,że po włamach było.



Gówno wiecie, gówno widzieliście... ewidentnie ktoś jej się włamał na konto i je usunął, skąd wiem? bo jako pierwszy to odkryłem.. kto się włamał? uj go wie..

Droga administracja mogłaby w końcu odpisać na zażalenia elegantki, a nie chować głowy w piasek..


niuniu pisze:Miguell: Ola z Ciebie taka elegantka jak z Toxic Angel dziewica :)
elegantka: oo to juz nie bedzie
elegantka: NIE BEDE TANCZYC

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naciąga frajerów na historyjkę okradli mnie i skasowali konto. Ustawia sobie tez na bezczelnego opis o treści : NIE BĄDŹ CHYTRYM KUTASEM.....Pytam się kto k.... normalny zamieszcza takie info w profilu.. :derisive: I nie Olu czy jak ci tam na prawdę NIKT NIE ZGNIJE W KRYMINALE ... Więc sponsorujcie swoją upośledzona szczypiornistkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :biggrin: Bo jej sie nawet porządnego priva nie chce robić bo i po co ..... :papa: :papa:



Jakoś widziałem durniejsze opisy dot. transmisji i nie widziałem byś też się w taki sposób wypowiadał... co Ty byś w takim razie zrobił jak Tobie by się włamano na konto, usunęli je a Twoje zarobione zety poszły się je..ć ? Ciekawi mnie to jak Ty byś się zachował?! też byś to bez echa nie pozostawił! Każdy reaguje inaczej! a jak jesteś ideałem i masz na wszystko odpowiedź to to nie miejsce dla Ciebie.. idź panuj światem..


Moderator: proszę o korzystanie z edycji postów, zamiast pisania jeden pod drugim - jest to możliwe w ciągu godziny od opublikowania poprzedniego posta.

Olu pisz z jednego konta proszę :biggrin: :taunt.: :taunt.: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: bez pozdrowień
Pisanie i myślenie kiepsko ci idzie idź sobie potańcz na transmisji :dance3: :dance3: :bye: :bye:


Gdybyś posprawdzał trochę w sieci, zobaczyłbyś, że ''Demogorgon'' nie jest moim kontem.
Może idzie mi kiepsko, ale przecież nie każdy może być taki mądry :(
Pójdę za Twoją radą i potańczę sobie, bo lubię :sarcastic_blum: :yes4: :hi:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 15:14
Usunął Ci konto pewnie Twój wielbiciel któremu podałaś @ dziękuje,dobranoc ;)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 21:31
Papaj pisze:Usunął Ci konto pewnie Twój wielbiciel któremu podałaś @ dziękuje,dobranoc ;)


jak był ten chaos ostatnio na ShowUp.tv to niektórym dziewczyną usunęli konta, powypłacali żetony tudzież poprzelewali na inne konta i to niestety fakt. Żadnego hasła czy meila nie musiał nikt znać, więc nie było tu mowy o włamaniu, to było na zasadzie szczęścia i pecha. Nie znam Oli fasoli, ale nie mam prawa jej nie wierzyć, że też ją to spotkało.

Na szczęście tak jak Jurek Chujek wspominał, takie portale mają szybki backup do kilku dni wstecz, więc nie wszystko stracone.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 22:49
msn pisze:
Papaj pisze:Usunął Ci konto pewnie Twój wielbiciel któremu podałaś @ dziękuje,dobranoc ;)


jak był ten chaos ostatnio na ShowUp.tv to niektórym dziewczyną usunęli konta, powypłacali żetony tudzież poprzelewali na inne konta i to niestety fakt. Żadnego hasła czy meila nie musiał nikt znać, więc nie było tu mowy o włamaniu, to było na zasadzie szczęścia i pecha. Nie znam Oli fasoli, ale nie mam prawa jej nie wierzyć, że też ją to spotkało.

Na szczęście tak jak Jurek Chujek wspominał, takie portale mają szybki backup do kilku dni wstecz, więc nie wszystko stracone.


Chaos był 21 maja Panie msn,a ona pisała z ShowUp.tv od 5 czerwca :P więc moja teoria/przypuszczenie jest bliższe.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 23:36
msn pisze:Na szczęście tak jak Jurek Chujek wspominał, takie portale mają szybki backup do kilku dni wstecz, więc nie wszystko stracone.


Teraz na forum mamy automatyczny buckup co godzinę, bez limitu ilości kopii. Więc na ShowUp.tv pewnie jest podobnie.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: ola_fasola007/elegantka
09 cze 2016, 23:41
Administrator pisze:
msn pisze:Na szczęście tak jak Jurek Chujek wspominał, takie portale mają szybki backup do kilku dni wstecz, więc nie wszystko stracone.


Teraz na forum mamy automatyczny buckup co godzinę, bez limitu ilości kopii. Więc na ShowUp.tv pewnie jest podobnie.


no to elegancko. :ok:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 02:35
Administrator pisze:
msn pisze:Na szczęście tak jak Jurek Chujek wspominał, takie portale mają szybki backup do kilku dni wstecz, więc nie wszystko stracone.


Teraz na forum mamy automatyczny buckup co godzinę, bez limitu ilości kopii. Więc na ShowUp.tv pewnie jest podobnie.

chyba chodziło o backup :D i nie na ShowUp.tv nie ma tego, konto skasowane= game over, zachęcam do czytania regulaminu jak i oficjalnego forum ShowUp.tv :D :D
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 11:26
niuniu pisze:
Administrator pisze:
msn pisze:Na szczęście tak jak Jurek Chujek wspominał, takie portale mają szybki backup do kilku dni wstecz, więc nie wszystko stracone.


Teraz na forum mamy automatyczny buckup co godzinę, bez limitu ilości kopii. Więc na ShowUp.tv pewnie jest podobnie.

chyba chodziło o backup :D i nie na ShowUp.tv nie ma tego, konto skasowane= game over, zachęcam do czytania regulaminu jak i oficjalnego forum ShowUp.tv :D :D


Jest jest, widziałem na własne oczy, dlatego też o tym napisałem i potwierdziłem. Także niuniu, jak nie jesteś czegoś pewny to lepiej nie zabieraj głosu.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 12:49
dobre dobre !! :D :D :D czekamy na finał tej smutnej historii/ bajeczki jak kto woli mnie to pie..... :shock2: . MSN przekonasz się ... :yes4:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 13:33
niuniu pisze:dobre dobre !! :D :D :D czekamy na finał tej smutnej historii/ bajeczki jak kto woli mnie to pie..... :shock2: . MSN przekonasz się ... :yes4:


Tzn to, że jak np. komuś usunęli konto i oyebali z żetonów, to SU, ma taką możliwość, że nawet jak konto już nie istnieje, to mogą to cofnąć (głównie chodzi o przelewy i transankcje żetonów w danym czasie) bo konta użytkownika jako tako chyba nie przywrócą, ale tutaj mi chodzi głównie o przelewy zetonów bo to jest najważniejsze. Logiczne, że muszą być jakoś zabezpieczeni.
A co do Oli-Fasoli to nie wiem jak to wygląda, skoro jak Papaj zauważył, konto niby jej wyparowało znacznie później niż była ta 'usterka'.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 14:05
regulamin ShowUp.tv:
pkt 47. Jeśli użytkownik usuwa konto na którym znajdują się żetony to konto jest usuwane wraz z nimi. Żetony w takim przypadku przepadają bezpowrotnie. :meeting:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 14:37
niuniu pisze:regulamin ShowUp.tv:
pkt 47. Jeśli użytkownik usuwa konto na którym znajdują się żetony to konto jest usuwane wraz z nimi. Żetony w takim przypadku przepadają bezpowrotnie. :meeting:


Ona twierdzi, że sama sobie nie usunęła konta... także ten pkt. regulaminu który podajesz, jest nieważny w tej sytuacji:) ..ch.j tam, przyjdzie Ola, to wyjasni jak bedzie cos wiedziala.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 15:36
MSN dokładnie :yes4: ale odbiegając od tematu, ciekawi mnie czy po legendarnej awarii , kiedy to znikały żetoniki zostały one zwrócone???? Sprawa była głośna , ale jaki jest finał ??? :hypnotized:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 17:52
msn pisze:
niuniu pisze:regulamin ShowUp.tv:
pkt 47. Jeśli użytkownik usuwa konto na którym znajdują się żetony to konto jest usuwane wraz z nimi. Żetony w takim przypadku przepadają bezpowrotnie. :meeting:


Ona twierdzi, że sama sobie nie usunęła konta... także ten pkt. regulaminu który podajesz, jest nieważny w tej sytuacji:) ..ch.j tam, przyjdzie Ola, to wyjasni jak bedzie cos wiedziala.


http://pokazywarka.pl/ocbeta/#zdjecie18214719

Proszę bardzo.
Jedna z dziewczyn transmitujących na ShowUp.tv.

No na to bym nie wpadła.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 18:25
Ciekawe rzeczy... Ktoś zalogował się na Twoje konto i przelał sobie żetony :scratch_one-s_head: To może graj w otwarte karty i podaj nick tej osoby co włamuje się na Twoje konto...
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 18:32
--== lukkki ==-- pisze:Ciekawe rzeczy... Ktoś zalogował się na Twoje konto i przelał sobie żetony :scratch_one-s_head: To może graj w otwarte karty i podaj nick tej osoby co włamuje się na Twoje konto...



Jak kogoś przelogowało np. na Twoje konto, to ten ktoś nie był już na swoim nicku, bo ze swojego nicku go wylogowało z automatu i osoba znalazła się na koncie tej osoby do której przelogowało. Taki psikus był. Trochę poyebane, ale może zrozumiesz o co mi chodzi.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ola_fasola007/elegantka
10 cze 2016, 20:30
--== lukkki ==-- pisze:Ciekawe rzeczy... Ktoś zalogował się na Twoje konto i przelał sobie żetony :scratch_one-s_head: To może graj w otwarte karty i podaj nick tej osoby co włamuje się na Twoje konto...


Jeśli wrzucę tutaj screena z loginem tej dziewczyny, coś to zmieni?
Zaspokoi ciekawość i będzie pożywką na następny temat i hejtowanie następnej osoby

To nie była przypadkowa osoba. Znam ją i nie spodziewałabym się takiej niespodzianki

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, GhostWanderer007, jakim, Majsterr92 i 39 gości