ola_fasola007/elegantka/-trolololOla-/Licealistka_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kronos666 pisze:
Robson pisze:z buzi laska bardzo przeciętna niestety ...


Ona cała jest przeciętna :P Po prostu normalna dziewczyna :)


Na pewno nie jest przeciętna, jest zupełnie inna niż większość dziewczyn na ShowUp.tv.
Co do twarzy jak dla mnie jest śliczna ale każdemu podoba się inny typ urody.

AntekBomba pisze:
ola_fasola007 pisze:
JonSnow pisze:Całe zamieszanie z Mano świadczy tylko o ogromniej popularności Oli. Każda wielka gwiazda miała swojego stalkera np Jodie Foster miała Johnego Hinckleya który żeby jej zaimponować dokonał zamachu na prezydenta Ronalda Reagana albo Sandra Bullock której psychofan wszedł do domu kiedy ona spała bo chciał się z nią spotkać twarzą w twarz.

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-


Jak to mówią - każdy sukces ma swoją cenę.
Już jako mała dziewczynka marzyłam o karierze lafiryndy na portalu erotycznym.
Szyłam lalkom frywolne kreacje z siatek po ziemniakach, sumiennie trenowałam przed lustrem pozy i układy, malowałam żarówki w pokoju czerwoną farbką, przymierzałam rzeczy starszych koleżanek z rozmysłem dobierając kolorystykę ubrań i fason, ażeby sprawdzić który krój i odcień najbardziej pasuje do mojej fizys i w jakich warunkach wyglądam najkorzystniej.

Sława, prestiż, fejm, DOLARY
To jest to

no nic tylko sie cieszyć z tobą bejbiczko że sie spełniasz w życiowej pasji wymarzonej już w dzieciństwie,, pozostaje życzyć wiele Maningu (sprostowanie:wielu fanów ale mniej psycho ;) ok??) bo to bedzie oznaka wciąż rozwijającej sie kariery xD :biggrin:


Więcej luzu proponuje wszystkim i bez przesady już z tym robieniem ze mnie psychofana czy też maniakalnego prześladowcy,
fakt miałem chwilę zapomnienia ale czy to powód aby wiecznie traktować mnie jak wroga i zagrożenie posuwając się nawet do tego co czyni ruger44 zabraniając mnie w ogóle odzywania się do Oli ?
Mano_Negra


Robson pisze:z buzi laska bardzo przeciętna niestety ...


:shock2: nie wiem jak mozna napisać ze Ola jest przeciętna, :scratch_one-s_head: jesli masz wątpliwości proponuje prv z buzią, domyślam się ze swoją ocene uzasadniasz tym co widziałeś przez ułamek sekundy na ogólnej transmisji?, przy tak ekspresyjnych ruchach cięzko ocenić urode Olci -może zniekształcać realny wygląd.

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Każda potwora znajdzie swego amatora
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:Każda potwora znajdzie swego amatora

jednym moze sie podobac, innym nie -rozne sa gusta, ale na pewno nie mozna powiedziec, ze jest brzydka
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 13:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


nie nazwała bym tego przeciętnością bo raczej nie wpisuje się w klasyczny kanon urody kobiecego piękna swoją taką dziecinną trochę dziwną twarzą

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ami94 pisze:nie nazwała bym tego przeciętnością bo raczej nie wpisuje się w klasyczny kanon urody kobiecego piękna swoją taką dziecinną trochę dziwną twarzą

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-


Chyba nie piszesz o tej samej Oli którą właśnie oglądam?
Bo Fasolka własnie nadaje i pokazała się cała dokładniej :)
jest po prostu prześliczna.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ami94 pisze:nie nazwała bym tego przeciętnością bo raczej nie wpisuje się w klasyczny kanon urody kobiecego piękna swoją taką dziecinną trochę dziwną twarzą


Też widziałem, jak Ola spoileruje. Moim zdaniem jej twarz nie jest ani dziecinna, ani tym bardziej dziwna.

Poza tym, co to jest "klasyczny kanon urody kobiecego piękna", bo ja czegoś takiego nie znam

Kiniuś pisze:Bo Fasolka własnie nadaje i pokazała się cała dokładniej :)
jest po prostu prześliczna.


Na pewno nie da się przejść obojętnie, bo kolor włosów, cera i podkreślone czerwoną szminką usta, dają bardzo przyjemny efekt. Poza tym ta twarz ma coś w sobie. Czy to będzie jakaś tajemnica, czy może po prostu zaklęte dobro...nie wiem. Natomiast będę polemizował, że jest prześliczna. Dla mnie jest to solidne 8 a nie 10, gdzie każdy (niezależnie od płci) zbiera szczękę z podłogi.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
ami94 pisze:nie nazwała bym tego przeciętnością bo raczej nie wpisuje się w klasyczny kanon urody kobiecego piękna swoją taką dziecinną trochę dziwną twarzą

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-


Chyba nie piszesz o tej samej Oli którą właśnie oglądam?
Bo Fasolka własnie nadaje i pokazała się cała dokładniej :)
jest po prostu prześliczna.


Dokładnie Ola ma wyjątkowo śliczną buzię, szczególnie oczy, obok takiej dziewczyny nie da się przejść obojętnie.
Mano_Negra


Kronos666 pisze:
ami94 pisze:nie nazwała bym tego przeciętnością bo raczej nie wpisuje się w klasyczny kanon urody kobiecego piękna swoją taką dziecinną trochę dziwną twarzą


Też widziałem, jak Ola spoileruje. Moim zdaniem jej twarz nie jest ani dziecinna, ani tym bardziej dziwna.

Poza tym, co to jest "klasyczny kanon urody kobiecego piękna", bo ja czegoś takiego nie znam

Kiniuś pisze:Bo Fasolka własnie nadaje i pokazała się cała dokładniej :)
jest po prostu prześliczna.


Na pewno nie da się przejść obojętnie, bo kolor włosów, cera i podkreślone czerwoną szminką usta, dają bardzo przyjemny efekt. Poza tym ta twarz ma coś w sobie. Czy to będzie jakaś tajemnica, czy może po prostu zaklęte dobro...nie wiem. Natomiast będę polemizował, że jest prześliczna. Dla mnie jest to solidne 8 a nie 10, gdzie każdy (niezależnie od płci) zbiera szczękę z podłogi.


Dla kontrastu czasem trzeba użyć mocniejszych stwierdzeń, żeby komuś poszło w pięty (...) bo argument, to tylko i wyłącznie moja opinia, a jak wiadomo tyle ile osób tyle gustów.
:good3:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


skoro nawet sama zainteresowana jest swiadoma faktu ze jej uroda nie jest bezdyskusyjna to chyba to najlepiej swiadczy o tym ze jest cos na rzeczy (chodzi mi o ta twarz wystraszonego speszonego dziecka)


Mano_Negra pisze:Dokładnie Ola ma wyjątkowo śliczną buzię, szczególnie oczy, obok takiej dziewczyny nie da się przejść obojętnie.

a ty Mano_Negra jesli jestem tym stalkerem co mysle (jesli nie to zwracam honor) tym co przesladuje ole z roznych nickow (az ona i inni blagaja abys w koncu daj jej spokoj) to na litosc boska jestes ostatnia osoba ktora w ogole jeszcze powinna sie wypowiadac w jej watku
bo to co wypisujesz to juz podchodzi pod chorobliwa obsesje na jej punkcie i brakuje tylko na koncu - to mowilem ja jarzabek niech nam zyje prezes klubu
uszanuj jej wolnosc i zatroszcz sie raczej o wlasny stan psychiczny zamiast ja dalej osaczac z kazdej mozliwej strony i przesladowac


Kiniuś pisze:Dla kontrastu czasem trzeba użyć mocniejszych stwierdzeń, żeby komuś poszło w pięty (...) bo argument, to tylko i wyłącznie moja opinia, a jak wiadomo tyle ile osób tyle gustów.
:good3:

dla jakiego kontrastu????? jakie piety????? czyli pisac cos tylko aby zaszokowac? niezbyt madra propozycja nie na tym polega dyskusja
ludzie przeciez nie napisalam ze jest brzydka
calkowicie mylisz argumenty (ktore powinny byc merytoryczne i obiektywne) z opiniami (ktore z natury rzeczy sa subiektywne).... i jeszcze te frazesy o gustach omg
jesli juz mialabym oceniac to powiedziala bym ze ola jest jedna z tych kobiet ktora pewnie wiecej zarabia na ShowUp.tv..... kiedy nie afiszuje sie zbytnio z twarza..... reszte sobie dopowiedzcie
no bo reszta ciala przeciez jest w dobrej formie

ty kinius chyba doskonale powinnas wiedziec co to znaczy kiedy modelka spotyka sie z ocenami ze jej uroda wymyka sie klasycznym kanonom kobiecego piekna bo sama w swoim watku i na ShowUp.tv spotykasz sie z analogicznym ocenami
i moze dlatego tak atakujesz kiedy ktos napisze ze ola ma inna urode niz klasyczny kanon kobiecego piekna (czyli taki promowany w sztuce w mediach w kinie w telewizji na konkursach pieknosci w teatrze w malarstwie w rzezbie itp itd to mialam na mysli)


zycze wszystkim tutaj rozluznienia posladkow i powodzenia oli na ShowUp.tv i wiecej pewnosci siebie oraz uwolnienia sie od przesladowcy
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mano, spodoba Ci się :D

420


Ami, Nie musi być w typie każdego, wszystkim nie dogodzisz(i dobrze)

chodziło mi o stwerdzenie - " dziwną ma twarz " :) może nie miałaś nic złego na mysli...

Ola, wygląda bardzo młodzieńczo, ale czy dziecinnie ?dziecinne to mozna mieć zachowanie.

Z doświadczenia wiem, ze wekszosc opinii pisanych przez inne transmitujące, nie są do konca obiektywne, chyba wiesz co mam na myśli :winkextra:

A jak już tak sobie tu piszemy, to moze zdradzisz jaki masz nick na ShowUp.tv?
jestem bardzo Ciekawa:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wybaczcie dziewuszki że się wtrące ale coś tutaj nie pasuje.

Czy to ważne jaką Fasola ma urodę? czy dziecinną czy nie, co to ma za znaczenie.
To jej uroda i jej ewentualny kompleks lub atut, nie rozumiem tego sporu między wami :haha:

Kiniuś pisze: ?dziecinne to mozna mieć zachowanie.

Rysy twarzy też ;)
420


420 pisze:
Kiniuś pisze: ?dziecinne to mozna mieć zachowanie.

Rysy twarzy też ;)


Jak najbardziej zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kronos666 pisze:
420 pisze:
Kiniuś pisze: ?dziecinne to mozna mieć zachowanie.

Rysy twarzy też ;)


Jak najbardziej zgadzam się z tym stwierdzeniem.



dziecięce rysy twarz - no ok.
ale, nie dziecinne :) ? :scratch_one-s_head: ? no jakoś mi to nie leży :) dziecinne może być zachowanie :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
Kronos666 pisze:
420 pisze:
Kiniuś pisze: ?dziecinne to mozna mieć zachowanie.

Rysy twarzy też ;)


Jak najbardziej zgadzam się z tym stwierdzeniem.



dziecięce rysy twarz - no ok.
ale, nie dziecinne :) ? :scratch_one-s_head: ? no jakoś mi to nie leży :) dziecinne może być zachowanie :)


To przykre że poprawna polszczyzna Ci nie lezy.
LuL
Nie chce mi sie sprzeczać ale chyba oba określenia są poprawne w tym przypadku ;]
420


420

edytowales posta po tym jak sie zorientowales ze mogę mieć jednak racje. Na drugi raz proponuję sprawdzić poprawną formę za nim wycągniesz jakie kolwiek wnioski, ;-)


www.natsu.pics
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:420

edytowales posta po tym jak sie zorientowales ze mogę mieć jednak racje. Na drugi raz proponuję sprawdzić poprawną formę za nim wycągniesz jakie kolwiek wnioski, ;-)

Edytowałem zeby dopisac bo nie chce się sprzeczać, ale widze ze to ty masz jakis problem skoro poprawne okreslenie ci nie lezy.
420


Kiniuś pisze:dziecięce rysy twarz - no ok.
ale, nie dziecinne :) ? :scratch_one-s_head: ? no jakoś mi to nie leży :) dziecinne może być zachowanie :)

Kiniuś pisze:edytowales posta po tym jak sie zorientowales ze mogę mieć jednak racje. Na drugi raz proponuję sprawdzić poprawną formę za nim wycągniesz jakie kolwiek wnioski, ;-)


kinus jesli sie probuje korygowac kogos to wypadaloby miec racje albo chociaz starac sie miec racje i sobie to gdzies sprawdzic jesli jakas dziedzina nie jest czyjas mocna strona...

tymbardziej ze juz po tym powinna ci sie zapalic czerwona lampka ze nie masz racji:
420 pisze:To przykre że poprawna polszczyzna Ci nie lezy.


polecam lekture i zapoznanie sie z frazeologia slowa dziecinny
https://pl.wiktionary.org/wiki/dziecinny

tak wiec mam nadzieje ze przeczytasz i ubogacisz swoje pojecie znaczeniowe tego slowa
ps. to co wyroznilam na czerwoono tez mi jakos nie lezy;)

zreszta zachowanie ola tez ma troche dziecinne (a moze tylko wczoraj takie bylo? nie wiem) takie hihi haha czyli chichrajacy sie podlotek a nie dojrzalsza kobieta (nie nastolatka nie podlotek nie dziewuszka ale po prostu kobieta) kolo 30ki (zgaduje ze sie zbliza do tego wieku)
przeciez profil tez ma dziecinny
i to nie jest jej krytyka ja tylko dziele sie moim wrazeniem jakie odnioslam
subiektywnym wrazeniem ze postrzegam ja jako OlaBabyFace i kazdy moze i powinien miec (pomijajac tamtego Mano_Negro bo to juz jest przypadek kliniczny a za chwile moze nawet kryminalny) swoje jej postrzeganie a nie atakowac albo wyrazac irytacje ze komus innemu sie podoba mniej lub jeszcze bardziej
apeluje o chociaz minimum tolerancji
jednemu sie podobaja blondynki innemu brunetki i nie ma jedynie slusznej obiektywnej opinii ktore sa ladniejsze
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości