ola_fasola007/elegantka/-trolololOla-/Licealistka_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
420 pisze:http://ulalupinska.pl/miniporadnia-dziecinny-dzieciecy/

ucz się dalej na wikipedi, kurwa ręce i kutas opadają jednocześnie.


no wlasnie tym linkiem dokladnie potwierdzasz moje slowa i moje uzycie slowa dziecinny

"Dziecinny
A dziecinny to inaczej po prostu «naiwny, niepoważny, beztroski». Na przykład:
dziecinny facet, dziecinne zachowanie (infantylne), dziecinny głosik, dziecinna twarz (jak na kogoś, kto ma np. 30 lat), dziecinne kłamstwa (łatwe do przejrzenia), dziecinna zabawa (niepoważna), dziecinna ciekawość (taka, jaką charakteryzują się dzieci)"

wlasnie o tym "«naiwnym, niepoważnym, beztroskim»" wrazeniu jakie na mnie robi caly czas od poczatku pisze
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ola, przez twoją paszcze takie dramy się tu rozgrywają, zatrzymaj to. :)

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tu nie ma żadnych dram. To jest normalna cywilizowana dyskusja. Przykładowo: spór o użyte słowa i ich znaczenie.
Sam jestem ciekaw czy Ola obraża się, że ktoś powie o niej, że jest dziecinna. Dziecinada podszyta dużą dawką humoru to styl Oli, sposób na prowadzenie transmisji. Ola ma dystans do siebie, co jest faktem.
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


RATUNKU RATUNKU RATUNKU
RATUNKU RATUNKU RATUNKU
RATUNKU RATUNKU RATUNKU
RATUNKU RATUNKU RATUNKU
RATUNKU RATUNKU RATUNKU
RATUNKU RATUNKU RATUNKU

stalker Mano_Negro zaczal teraz do mnie pisac na pw
omg
w swoich wywodach tlumaczy mi dlaczego nekal ole... ze niby wszystko zrozumial... ale dodaje ze ZNOWU do niej napisal!!!
omg
ja chyba skasuje konto bo skoro lukki sie juz we mnie zakochal to tym bardziej stalker tez mi juz nie da spokoju
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


--== lukkki ==-- pisze:Tu nie ma żadnych dram. To jest normalna cywilizowana dyskusja. Przykładowo: spór o użyte słowa i ich znaczenie.


Dla mnie to jest drama - to normalne, cywilizowane moje zdanie.
Pewnie nie tylko moje.
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Heeheheheheheheheh
Ale jaja
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ami94 pisze:zreszta zachowanie ola tez ma troche dziecinne (a moze tylko wczoraj takie bylo? nie wiem) takie hihi haha czyli chichrajacy sie podlotek a nie dojrzalsza kobieta (nie nastolatka nie podlotek nie dziewuszka ale po prostu kobieta) kolo 30ki (zgaduje ze sie zbliza do tego wieku)
przeciez profil tez ma dziecinny


W tym aspekcie się z Tobą zgodzę. Jest tak jak w piosence Britney Spears:"Not A Girl, Not Yet A Woman". Ma już w swoim "arsenale" bronie, którymi może uwodzić jak kobieta, ale w jej zachowaniu ciągle jeszcze jest trochę nut w tonacji nastolatki.
Aha, i trzeba koniecznie dodać, że nie chodzi tu o infantylność, bo takie to mogą być niewiasty zdecydowanie starsze od niej.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:Heeheheheheheheheh
Ale jaja


tu sie nie ma co smiac olu :D

bede wdzieczna za wszelkie informacje na pw o SKUTECZNYCH sposobach jak sie pozbyc tego stalkera bo to niejako z twojego powodu on sie przyssal do mnie ;)
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Pozdrawiam :derisive: :hi:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ami94 pisze:jesli juz mialabym oceniac to powiedziala bym ze ola jest jedna z tych kobiet ktora pewnie wiecej zarabia na ShowUp.tv..... kiedy nie afiszuje sie zbytnio z twarza..... reszte sobie dopowiedzcie


Btw: dziękuję za cenne wskazówki.
Większości męskiej publiczności moja fizys raczej odpowiada i nie wiem, dlaczego miałabym brać pod uwagę sugestie osoby, która nawet nie ma odwagi podpisać się własnym loginem. :derisive:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:
ami94 pisze:jesli juz mialabym oceniac to powiedziala bym ze ola jest jedna z tych kobiet ktora pewnie wiecej zarabia na ShowUp.tv..... kiedy nie afiszuje sie zbytnio z twarza..... reszte sobie dopowiedzcie


Btw: dziękuję za cenne wskazówki.
Większości męskiej publiczności moja fizys raczej odpowiada i nie wiem, dlaczego miałabym brać pod uwagę sugestie osoby, która nawet nie ma odwagi podpisać się własnym loginem. :derisive:


Ola,
-nie znasz Ami? no coś ty? :scratch_one-s_head:

Ami- chyba stale u Ciebie przesiaduje, skoro o twoich zarobkach tak dużo wie-prowadzi statystyki ?

Ami-czy ty chcesz nam powiedzieć, ze jesli Ola chce wiecej zarabiać na kamerkach- zetkoników, to nie powinna sie ujawniać z buzią ? :shock2:

To dopiero ciekawostka, bo siedziałam u niej chwilę, i byłam świadkiem jak każdy zachwycał się jurodą Oli.
Dodam wiecej, za samo leżenie z buzią sypały się grube żetony. Oj grube :)
Za usmiech od swojego wielbiciela dostała po 700 zetonów :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:
cóż za przeciętność z tej naszej Oli :)

czegoś tu taj nie rozumiem, na siłe usiłujesz udowodnić przecietnośc Oli- ale jakoś mało skutecznie.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Fasola to Ty nie wiesz że będąc "modelką" będziesz narażona na zmianę ciążenia ze strony malkontentów?

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-
420


Kiniuś pisze:Ami- chyba stale u Ciebie przesiaduje, skoro o twoich zarobkach tak dużo wie-prowadzi statystyki ?

kinius najpierw wmawiasz wszystkim uporczywie ze jest jakis problem ze slowem dziecinna (a to nie bylo wysmiewanie jak usilujesz to przedstawic i antagonizowac ole) ze to ci nie lezy podczas gdy sama serwujesz nam pisownie ktora nie lezy
najwidoczniej masz jakis problem emocjonalny kiedy nie masz racji i zostaje ci to dowiedzione
i teraz wmawiasz mi jakies farmazony probujac sie odgrywac za urazona dume

Kiniuś pisze:Ami-czy ty chcesz nam powiedzieć, ze jesli Ola chce wiecej zarabiać na kamerkach- zetkoników, to nie powinna sie ujawniać z buzią ? :shock2:

to co chcialam powiedziec to napisalam i jak sadze nie mam problemu z wyslowieniem sie ani z doborem slow w przeciwienstwie do wiesz kogo
jesli czegos nie napisalam to znaczy ze nie chcialam tego powiedziec i jedynie pozostaje to sferze twoich wymyslow
prosze wiec mi nie imputowac ze napisalam iz znam zarobki oli bo one mnie nie interesuja

dopiero kiedy wyrazilas swoja absurdalna teze ze odczuwasz potrzebe pisana kontrowersyjnych rzeczy tylko dla kontrastu:
Kiniuś pisze:Dla kontrastu czasem trzeba użyć mocniejszych stwierdzeń, żeby komuś poszło w pięty...

z ktora ja sie calkowicie nie zgadzam (bo to jakies chyba motto zyciowe trolla i pieniacza - czasami napisac cos dla checy aby komus zrobic przykrosc) bo zawsze trzeba pisac to co sie mysli miec swoje zdanie a nie dla kontrastu i trzeba przy tym szanowac zdanie i uczucia innych
to dopiero wtedy napisalam ze JAKBYM miala oceniac... skoro w/g ciebie TRZEBA... to przypuszczam ze korzystniejsze moze byc eksponowanie tego atrakcyjnego ciala niz twarzy
to w zadnym razie nie oznaczalo ze znam jej zarobki
czytaj w koncu ze zrozumieniem i komentuj to co napisalam a nie to co sobie w glowie dorobilas
a tym bardziej wmawiajac to oli


ja nigdzie nie napisalam ze mi sie nie podoba ola czy ze jest brzydka co uporczywie probujesz wcisnac mi w usta

napisalam o swoim wrazeniu dotyczacym nietypowej nieszablonowej niemainstreamowej urody a konkretnie twarzy oli (co nie znaczy ze brzydkiej twarzy co mi wmawiasz)
przeciez ona sama wyrazala powsciagliwe oceny swojej urody wiec to co napisalam nie jest ani zasakakujace ani bez podstaw
dodalam tez ze cialo ma bardzo ladne bo jest ono zadbane wysportowane mlodziencze z pewnoscia atrakcyjne
w zadnym razie nie mialam zamiaru ani jej urazic ani deprecjonowac poczucia wlasnej wartosci ani sprawiac przykrosci

to ty usilnie jej i innym to wmawiasz

dla mnie ola sprawia wrazenie atrakcyjnej sympatecznej osoby z duzym poczuciem humoru
i dlatego nie ma tu zadnej ciekawostki
Kiniuś pisze:To dopiero ciekawostka, bo siedziałam u niej chwilę...

to rzeczy ktore nawymyslalas na temat tego co napisalam sa jakas ciekawostka


Kiniuś pisze:cóż za przeciętność z tej naszej Oli :)

czegoś tu taj nie rozumiem, na siłe usiłujesz udowodnić przecietnośc Oli- ale jakoś mało skutecznie.


to robson napisal w swojej ocenie ze ola jest przecietna a nie ja
a tobie sie znowu pokielbasilo i mi to imputujesz
Robson pisze:z buzi laska bardzo przeciętna niestety ...


ja napisalam wrecz przeciwnie ze nie nazwalabym ole przecietna
zwazywszy na twoje problemy ze slowem dziecinnie i inne rozterki jezykowe ja rozumiem ze ty wielu rzeczy nie rozumiesz ale prosze nie absorbuj mnie juz swoja osoba w watkach nie dotyczacacych twojej osoby bo mnie to juz meczy prostowanie twoich... tutaj sie ugryze w jezyk kazdy sie domysli
i szczerze mowiac to patrzac na te kilka twoich wypocin to rozumiem teraz dlaczego czasami niektorzy faceci mysla sobie ze dziewczyna z kamerek to nie moze byc szczegolnie bystra
to ty nam wyrabiasz taki stereotyp

Kiniuś pisze:cóż za przeciętność z tej naszej Oli :)

czegoś tu taj nie rozumiem, na siłe usiłujesz udowodnić przecietnośc Oli- ale jakoś mało skutecznie.

podsumowujac mam wrazenie ze na sile probujesz nakrecic jakis hejt na ole aby podwazyc jej urode skonfiktowac z kims kto wytknal c bledy i zrobic z siebie jej opiekunke- ale jakos malo skutecznie
chyba jedynie tego ze niewiele rozumiesz to nie udajesz

powtarzam - dla mnie ola sprawia wrazenie atrakcyjnej sympatecznej osoby z duzym poczuciem humoru i zycze jej jak najlepiej i nie bylo moim zamiarem oceniac jej dochody czy nieproszona udzielac jej rad
a kiniusie bardzo prosze aby przestala mnie epatowac swoimi wizjamni tego co wyczytala z tego co NIE napisalam i nie troskala mnie wiecej rzeczami ktorych dalej nie rozumie

serdeczne pozdrowienia dla oli ktora znowu cierpi za innych
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli już tak czepiamy się tego kto jak pisze to warto byłoby żeby osoba poprawiająca również pisała poprawnie. Polecam nauczenie się wciskania polskich znaków oraz używania znaków interpunkcyjnych. Od czytania tych "milionowo słownych" zdań głowa boli - i nie, enter nie pomaga. Radzę również zapoznać się ze znaczeniem słowa sarkazm tudzież ironia bo Ola lubi sobie ich używać - nie trudno się domyślić. Myślę, że Ola jest już trochę zmęczona tym wszystkim co się wokół niej dzieje (i dlatego czasem odpisuje jakieś sformułowania "od czapy")... mimo wszystko ma ten dystans i za to ją cenię. Poza tym też odniosłam wrażenie, że ktoś chce tutaj komuś wcisnąć do ust na siłę słowa, których nie użył.
Żyjcie w zgodzie ze sobą. Peace.
Maua_Zua


ami94 pisze:kinius najpierw wmawiasz wszystkim uporczywie ze jest jakis problem ze slowem dziecinna (a to nie bylo wysmiewanie jak usilujesz to przedstawic i antagonizowac ole) ze to ci nie lezy podczas gdy sama serwujesz nam pisownie ktora nie lezy

ami94 pisze:to co chcialam powiedziec to napisalam i jak sadze nie mam problemu z wyslowieniem sie ani z doborem slow w przeciwienstwie do wiesz kogo

ami94 pisze:i szczerze mowiac to patrzac na te kilka twoich wypocin to rozumiem teraz dlaczego czasami niektorzy faceci mysla sobie ze dziewczyna z kamerek to nie moze byc szczegolnie bystra
to ty nam wyrabiasz taki stereotyp


Zanim zaczniesz pouczać kogoś na temat pisowni czy ortografii; naucz się sama używać wielkich liter, polskich liter i przecinków - co z tego, że dobór słów jest właściwy jeżeli wali się tak nieestetyczne byki? Przez takie właśnie osoby pogłębia się stereotyp niezbyt bystrej i niepotrafiącej się wysłowić laski z kamerek.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


3,

2,

1..



FIGHT!!

Obrazek
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maua_Zua pisze:Jeśli już tak czepiamy się tego kto jak pisze to warto byłoby żeby osoba poprawiająca również pisała poprawnie. Polecam nauczenie się wciskania polskich znaków oraz używania znaków interpunkcyjnych. Od czytania tych "milionowo słownych" zdań głowa boli - i nie, enter nie pomaga.


ruger44 pisze:Zanim zaczniesz pouczać kogoś na temat pisowni czy ortografii; naucz się sama używać wielkich liter, polskich liter i przecinków - co z tego, że dobór słów jest właściwy jeżeli wali się tak nieestetyczne byki? Przez takie właśnie osoby pogłębia się stereotyp niezbyt bystrej i niepotrafiącej się wysłowić laski z kamerek.


Faktycznie, taki niechlujny sposób pisania nie jest przyjemny do czytania ale jeżeli wypowiedź jest na wysokim poziomie i do tego merytoryczna (bo nie zawsze idzie to w parze i czasami jest to zwykłe wodolejstwo), to jestem w stanie to przeżyć. Dlatego:

tomcio_paluszek pisze:Czasem ktoś nie ma czasu, czasem pisze z urządzenia innego niż komputer, powodów jest masa, ważne, że sens zdania jest ok i ładnie pisze:p



Maua_Zua pisze:Radzę również zapoznać się ze znaczeniem słowa sarkazm tudzież ironia bo Ola lubi sobie ich używać - nie trudno się domyślić.


Panna Fasolowicz, jeżeli chodzi o całość charakterologiczno - intelektualną, nie jest tym, co by mi w 100% pasowało. Natomiast trzeba jej oddać, że jest inteligentną dziewczyną, która sprawnie posługuje się sarkazmem i ironią, i tym u mnie plusuje. To, że nie każdy wyłapie stosowanie takich środków, to już inna para kaloszy...

Poza tym, kontrowersje budują popularność a popularność może przekuć się na zarobek. Dlatego z okazji zbliżających się Świąt, życzę aby Morze Czerwone przez które Izraelici uciekali z Egiptu, zmieniło się w Morze złota :)
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kronos666 pisze:Panna Fasolowicz, jeżeli chodzi o całość charakterologiczno - intelektualną, nie jest tym, co by mi w 100% pasowało(..)

A niech to..

Żoną miałam być,
miał być ślub i wesele też,
Już zaprosiłam gości,
kapela z rodzinnych stron
Miała tam grać polkę na dwa.
Matki pobłogosławiły dawno nam.

Był umówiony ksiądz,
Bukiet mi przywieźli z białych róż.
Welon już na głowie, kościół pęka w szwach,
Babcia we łzach cichutko łka.
Organista daje znak, a jego brak.

Sukienka samotnie w szafie lśni,
Nie założy jej już nikt
Nie dowie się czemu tak stało się.
Zamiast "tak” on powiedział ”nie”.

Zamówiłam pogodę na ten dzień,
a i tak znów padał deszcz.
Nikt nie widział mych łez, gdy mówiłeś, że
Nie pokochasz nigdy mnie na dobre i złe.

Kto z miłości nie umarł nie potrafi żyć.
Moje serce kiedyś złamane mocniej kocha dziś.
Kto z miłości jeszcze nie umarł nie potrafi żyć.
Moje serce kiedyś złamane mocniej kocha dziś.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maua_Zua pisze: Myślę, że Ola jest już trochę zmęczona tym wszystkim co się wokół niej dzieje (i dlatego czasem odpisuje jakieś sformułowania "od czapy")... mimo wszystko ma ten dystans i za to ją cenię

Każda reklama jest dobra, a im bardziej głupia tym więcej ludzi ją ogląda.
Już wiesz czemu większość reklam w telewizji jest absurdalna.

Brawo Ja

https://showup24.tv/-trolololOla-
https://showup24.tv/profile/-trolololOla-
420


Otóż to!
Reklama dźwignią handlu.


Chyba jedyną prawilną rzeczą, jaką mogę zrobić przeglądając ten wątek,
jest zrobienie sobie jaj :derisive:




I jak to mawia nasz kolega:
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!
AMEN.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: malinka i 36 gości