ola_fasola007/elegantka/-trolololOla-/Licealistka_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mano_Negra pisze:Niby miła, sympatyczna, śliczna dziewczyna ale strasznie obrażalska.
Myślałem, że przestanie się gniewać, dałem jej z sympatii niczego w zamian nie oczekując i chcą jej zrobić radość 100 żetonów
a Ola w zamian za to zablokowała mi czat i to po mimo iż byłem miły, kulturalny i nie wypisywałem żadnych bzdur.

Olu kiedy ty zrozumiesz, że ci nic z mojej strony nie grozi, staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś a ty nadal
obrażona.:(


Obrazek

Oddałam z nawiązką.
Pozdrawiam serdecznie! :hi: :derisive:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:
Mano_Negra pisze:Niby miła, sympatyczna, śliczna dziewczyna ale strasznie obrażalska.
Myślałem, że przestanie się gniewać, dałem jej z sympatii niczego w zamian nie oczekując i chcą jej zrobić radość 100 żetonów
a Ola w zamian za to zablokowała mi czat i to po mimo iż byłem miły, kulturalny i nie wypisywałem żadnych bzdur.

Olu kiedy ty zrozumiesz, że ci nic z mojej strony nie grozi, staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś a ty nadal
obrażona.:(


Obrazek

Oddałam z nawiązką.
Pozdrawiam serdecznie! :hi: :derisive:


Olu nie musiałaś nic oddawać, przestań już być tak zawzięta, staram się Olu traktować ciebie poważnie, normalnie się zachowywać jak tego oczekiwałaś a ty nadal obrażona nie chcesz pojąć, że nawet tacy jak ja potrafią się zmienić i nie dajesz mi szans na pokazanie, że jestem
inny niż ci się wydaje. Nie będę tu się publicznie tłumaczył powiem tylko, że bardzo to boli, że mnie tak jak powietrze jak nic traktujesz,
tym bardziej to boli bo bardzo ciebie polubiłem. Mam nadzieję, że potrafisz mnie wybaczyć i zacząć mnie traktować jak normalnie jak kiedyś.
Mano_Negra


:laughingnew:

Mano_Negra pisze: staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś

To przestań się starać, zacznij być sobą :lol:
420


420 pisze::laughingnew:

Mano_Negra pisze: staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś

To przestań się starać, zacznij być sobą :lol:

Jestem sobą ja zawsze, jestem miły chyba, że mnie ktoś maksymalnie wkurzy ale nawet wtedy po mimo, że zdarza mi się kogoś ostro pocisnąć złość mi szybko mija.
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:
420 pisze::laughingnew:

Mano_Negra pisze: staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś

To przestań się starać, zacznij być sobą :lol:

Jestem sobą ja zawsze, jestem miły chyba, że mnie ktoś maksymalnie wkurzy ale nawet wtedy po mimo, że zdarza mi się kogoś ostro pocisnąć złość mi szybko mija.

Mano, ale tak pomyśl na chłodno, bez emocji.
Czy naprawde myślisz że sztuka z showupa weźmie na serio zaloty gościa z internetu ? ;)
420


TAK, ALE NIE JEGO.
MANO, UPRZEJMIE PROSZĘ ODPLEBANIĆ SIĘ OD MOJEJ OSOBY.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


L u L

Po takiej ripoście Mano to chyba została Ci jedna opcja, pętla-taboret..
420


420 pisze:
Mano_Negra pisze:
420 pisze::laughingnew:

Mano_Negra pisze: staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś

To przestań się starać, zacznij być sobą :lol:

Jestem sobą ja zawsze, jestem miły chyba, że mnie ktoś maksymalnie wkurzy ale nawet wtedy po mimo, że zdarza mi się kogoś ostro pocisnąć złość mi szybko mija.

Mano, ale tak pomyśl na chłodno, bez emocji.
Czy naprawde myślisz że sztuka z showupa weźmie na serio zaloty gościa z internetu ? ;)


To nie chodzi o jakieś zaloty czy coś w tym stylu, mnie chodzi tylko o to aby rozmawiała normalnie ze mną tak jak kiedyś.
Fakt zadurzyłem się w Oli w pewnym momencie i zacząłem zachowywać się nieracjonalnie ale to już mam za sobą, zrozumiałem,
przemyślałem ale widać nie ma dla mnie przebaczenia.

Nie nazywaj proszę Oli ani jakiejkolwiek innej kobiety nie ważne, że showup-a sztuką bo to tak jakbyś traktował kobietę jak przedmiot,
a dziewczyny nawet te z showup-a nie są rzeczami, czują tak jak każda inna kobieta.

ola_fasola007 pisze:TAK, ALE NIE JEGO.
MANO, UPRZEJMIE PROSZĘ ODPLEBANIĆ SIĘ OD MOJEJ OSOBY.


Cóż ja na to mogę odpowiedzieć, w sumie nawet nie wiem czemu ty aż tak bardzo mnie nie lubisz, cóż ja ci za krzywdy straszliwe uczyniłem?
Mano_Negra


Mano ja Ciebie trochę rozumiem, ale bądź też wyrozumiały dla niej, jesli potrafisz.
Skoro mówi Ci że nie chce z Toba gadac to na siłe nic dobrego nie zdziałasz.
420


TO SĄ CHYBA JAKIEŚ ŻARTY.


Piszcie mi już lepiej, że jestem dziwką bez czci i wstydu.
Ja bardzo chętnie Wasze komentarze zignoruję.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mano_Negra pisze:
420 pisze:
Mano_Negra pisze:
420 pisze::laughingnew:

Mano_Negra pisze: staram się być miły i normalnie rozmawiać tak jak tego chciałaś

To przestań się starać, zacznij być sobą :lol:

Jestem sobą ja zawsze, jestem miły chyba, że mnie ktoś maksymalnie wkurzy ale nawet wtedy po mimo, że zdarza mi się kogoś ostro pocisnąć złość mi szybko mija.

Mano, ale tak pomyśl na chłodno, bez emocji.
Czy naprawde myślisz że sztuka z showupa weźmie na serio zaloty gościa z internetu ? ;)


To nie chodzi o jakieś zaloty czy coś w tym stylu, mnie chodzi tylko o to aby rozmawiała normalnie ze mną tak jak kiedyś.
Fakt zadurzyłem się w Oli w pewnym momencie i zacząłem zachowywać się nieracjonalnie ale to już mam za sobą, zrozumiałem,
przemyślałem ale widać nie ma dla mnie przebaczenia.

Nie nazywaj proszę Oli ani jakiejkolwiek innej kobiety nie ważne, że showup-a sztuką bo to tak jakbyś traktował kobietę jak przedmiot,
a dziewczyny nawet te z showup-a nie są rzeczami, czują tak jak każda inna kobieta.

ola_fasola007 pisze:TAK, ALE NIE JEGO.
MANO, UPRZEJMIE PROSZĘ ODPLEBANIĆ SIĘ OD MOJEJ OSOBY.


Cóż ja na to mogę odpowiedzieć, w sumie nawet nie wiem czemu ty aż tak bardzo mnie nie lubisz, cóż ja ci za krzywdy straszliwe uczyniłem?


420 pisze:L u L

Po takiej ripoście Mano to chyba została Ci jedna opcja, pętla-taboret..


Darowałbyś sobie takie teksty ani to nie śmieszne ani to nie miłe.

Cóż mi pozostaje, wieszać się na pewno nie mam zamiaru ale to jak mnie Olu traktujesz boli i ty o tym dobrze wiesz, że to boli.

ola_fasola007 pisze:TO SĄ CHYBA JAKIEŚ ŻARTY.


Piszcie mi już lepiej, że jestem dziwką bez czci i wstydu.
Ja bardzo chętnie Wasze komentarze zignoruję.


Oj ten sarkazm, co jak co widać, że inteligentna "bestia" z Ciebie.
Mano_Negra


ola_fasola007 pisze:TO SĄ CHYBA JAKIEŚ ŻARTY.


Piszcie mi już lepiej, że jestem dziwką bez czci i wstydu.
Ja bardzo chętnie Wasze komentarze zignoruję.


Chyba za ciasne były te majteczki, bo zaczynasz generalizować...Zjedz Snickersa :P, przejdzie Ci :)

Mano, za to trolowanie powinieneś już bana zarobić :sarcastic:
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po co wy wogóle z nim piszecie? xD W kółko powtarzane mantry i jeszcze porady i prośby, które mogą trafić tylko do racjonalnie myślącego - zdrowego człowieka. Co pod kopułą ma Mano_negra może wiedzieć tylko wysokiej klasy specjalista...



P.S.
Co jeśli ToxicAngel jeszcze niedawno była naturalną, pełną życia, pozytywnej energii i zwariowaną dziewczyną, a dopiero po dłuższym kontakcie z Mano_Negra stała się tym kim jest teraz xD

Obrazek
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:Obrazek


Chyba sztorm się zbliża...więc zamilknę :P



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Chciałabym serdecznie podziękować użytkowniczce ami94=>pussycat za aktywność w moim wątku i nabicie kilku postów na rzecz naszego forumka.

Gratuluję pussycat, znowu się popisałaś. :clap0: :sarcastic:

:derisive:


Czuję się połechtana.
Muszę być dla Ciebie ważną osobą, skoro ciągle bywasz na moich transmisjach i chciało Ci się zakładać kolejne konto specjalnie po to, żeby dodać wpis w moim temacie.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:Chciałabym serdecznie podziękować użytkowniczce ami94=>pussycat za aktywność w moim wątku i nabicie kilku postów na rzecz naszego forumka.

Gratuluję pussycat, znowu się popisałaś. :clap0: :sarcastic:

:derisive:



A nie mówiłam że Ami to nasza pokręcona na punkcie Fasolki - Pussycat /Ekstensywna_Entropia
Ja to mam nosa do ludzi :mrgreen:


link do jej profilu na showupie
https://showup24.tv/profile/Ekstensywna_Entropia
https://showu24p.tv/profile/EntropiaCzarnejDziury aktualny

pozdrawia, Idiotka
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:Chciałabym serdecznie podziękować użytkowniczce ami94=>pussycat za aktywność w moim wątku i nabicie kilku postów na rzecz naszego forumka.

Gratuluję pussycat, znowu się popisałaś. :clap0: :sarcastic:

:derisive:


Czuję się połechtana.
Muszę być dla Ciebie ważną osobą, skoro ciągle bywasz na moich transmisjach i chciało Ci się zakładać kolejne konto specjalnie po to, żeby dodać wpis w moim temacie.


Masz jakiś deficyt atencji najwyraźniej, bo skoro tutaj piszesz, że chcesz aby stalker się "ODPLEBANIŁ" od Twojej osoby, to każda normalna kobieta na Twoim miejscu po prostu użyłaby guzika BANUJ/IGNORUJ (tutaj i na SHOWUP) i zmniejszyła swoją ekspozycję na osobę tamtego stalkera do ZERA.
A Ty tego nie robisz, tylko się użalasz i walczysz o atencję, co jest ekstremalnie dziwne (bo podstawowa zasada postępowania ze stalkerami to uciąć wszelki kontakt!), więc może jesteście siebie wzajemnie warci.

Założyłam sobie konto na forum, i zaczęłam przeglądać tematy. Podzieliłam się jedynie swoją uwagą, że masz dziecinną twarz, co w/g mnie jest oczywiste, niezaprzeczalne, widoczne na pierwszy rzut oka. Na tym zamierzałam zakończyć moją aktywność w tym wątku.
To nic złego, że dziecinna, nie jest brzydka, nie stanowi to ani krytyki ani hejtu, po prostu taka specyfika, a Ty przy pomocy Fiubździusi (która mi próbuje wmówić swój analfabetyzm) rozkręcasz z tego dramę, i jeszcze mi doklejasz łatkę jakiejś osoby z którą zapewne też masz konflikt.
Czy to jest poważne zachowanie?
A jak do tego jeszcze dodać te wstawiane ciągle głupkowate obrazki, jakieś autopleje z Mortal Kombat... to w sumie Twoje zachowanie jest tak infantylne, że tylko wczesnej gimnazjalistce przystoi.

Ludzie, ogarnijcie się, to jest tylko internet i jakieś forum jakiegoś portalu kamerkowego.
Jak jeden przyjdzie i powie, że ta ma za duże cycki, tamta za małe stopy, tamta duże dłonie, ta brzydki kolor włosów, ta krzywe zęby, ta go podnieca, ta uśmiecha się najłądniej na świecie, tamten jej nie kręci... to to są tylko opinie, i każdy jak dupę, może i powinien mieć swoją.
Jak ją wygłosi, to nie znaczy, że chce was zamordować, czy ukręcił na was spisek, i trzeba go żywcem zjeść na forum, czy jest waszym potworem z szafy, którego się boicie, i każdemu musicie przypisywać jego łatkę.
Wylogujcie się czasami do życia.

ps. Nie jestem tą waszą pussycat. Jak ci łatwiej tak żyć, to możesz sobie tak myśleć. Mnie to rybka, nie będę podejmować wysiłków aby to odkręcać, choć nie kryję zniesmaczenia, że jestem porównywana do jakiejś alkoholiczki (dobrze, że nie zrobiono ze mnie ćpunki albo Katarzyny W. z Sosnowca). Tylko jak już musisz wchodzić ze mną w jakieś słowne interakcje tu na forum, to odnoś się do tego co napisałam, a nie do tego co sobie dofantazjowałaś i transponowałaś na mnie ze swojej idolki pussycat (na której punkcie masz jakąś fiksację, najwyraźniej jakąś przedziwną relację, podobnie jak ze swoim stalkerem).
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:pozdrawia, Idiotka

Niestety, jak zwykle, w bardzo nielicznych aspektach zgadzam się z Fiubździusią, dlatego pozwoliłam sobie zacytować tylko ten fragment (czyli jej sygnaturę), który nie wymaga polemiki.

Przepraszam niezmiernie, ale w tej podniosłej światecznej atmosferze, nie wykrzesam teraz z siebie ochoty na dalszą dyskusję z osobą, której cała krew odeszła z mózgu do pośladków (widocznie polonistka próbowała walczyć...).

Rezerwuję sobie prawo do takowej ewentualnie w późniejszym terminie...
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ObrazekObrazek
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DonVito, exek, izaak.stoltman, Spajk i 56 gości