_Keiiiti_/Cherry_Lips/Julitta / SweetLips (zbiornik.tv)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
He he ta sama karuzela co zawsze u Keitiii, tylko patrzeć jak znowu banana za to dostanie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Twierdziłem, że po powrocie się zmieniła i nawet stawałem w jej obronie. Skoro jednak nastąpiła interwencja Moderatora, to muszę odszczekać - Myliłem się.



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj obserwowałem konkurs Keiiiti, 3 karteczki w których do wygrania było: orgazm, buziak, klaps. Wydaje mi się, że znowu coś kombinuję, buziak i klaps, trafiał się ciągle (aby nie powiedzieć na przemian) ale na główną nagrodę czyli orgazm szansę bardzo małe (łatwiej chyba trafić w totka). Kilka osób wzięło dość sporo losów bo wydało nawet po przeszło 500 (trafiło się kilka takich widzów) i zero głównej nagrody. Pierwsza wygrana z orgazmem trafiła się jak uzbierała coś ponad 1000 żetonów więc musiała wyjść na swoje tak jak w innych konkursach losowych np. z literkami też pierwsza wygrana jak uzbierała około 1000. Mi coś tu śmierdzi.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Wczoraj obserwowałem konkurs Keiiiti, 3 karteczki w których do wygrania było: orgazm, buziak, klaps. Wydaje mi się, że znowu coś kombinuję, buziak i klaps, trafiał się ciągle (aby nie powiedzieć na przemian) ale na główną nagrodę czyli orgazm szansę bardzo małe (łatwiej chyba trafić w totka). Kilka osób wzięło dość sporo losów bo wydało nawet po przeszło 500 (trafiło się kilka takich widzów) i zero głównej nagrody. Pierwsza wygrana z orgazmem trafiła się jak uzbierała coś ponad 1000 żetonów więc musiała wyjść na swoje tak jak w innych konkursach losowych np. z literkami też pierwsza wygrana jak uzbierała około 1000. Mi coś tu śmierdzi.

Też to zauważyłem, ewidentnie kombinuje dziewczyna

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zawsze jej dawali wy odrazu szukacje sensacji :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Velaves pisze:
taki_tam pisze:Wczoraj obserwowałem konkurs Keiiiti, 3 karteczki w których do wygrania było: orgazm, buziak, klaps. Wydaje mi się, że znowu coś kombinuję, buziak i klaps, trafiał się ciągle (aby nie powiedzieć na przemian) ale na główną nagrodę czyli orgazm szansę bardzo małe (łatwiej chyba trafić w totka). Kilka osób wzięło dość sporo losów bo wydało nawet po przeszło 500 (trafiło się kilka takich widzów) i zero głównej nagrody. Pierwsza wygrana z orgazmem trafiła się jak uzbierała coś ponad 1000 żetonów więc musiała wyjść na swoje tak jak w innych konkursach losowych np. z literkami też pierwsza wygrana jak uzbierała około 1000. Mi coś tu śmierdzi.

Też to zauważyłem, ewidentnie kombinuje dziewczyna

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_



Oj tam czepiacie się, połowa Panienek na SU kantuje, np. taka weteranka koko21, też ma losy i do wygrania cipka... i nigdy jej nikt nie wygrał :D
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Zawsze jej dawali wy odrazu szukacje sensacji :D

Dla mnie jest to dziwne, bo dopóki nie uzbiera 1000 żetonów, zawsze losuję całus albo klaps a wylosowanie orgazmu graniczy z cudem chodz według prawdopodobieństwa to 33% szans.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem pisze:
Velaves pisze:
taki_tam pisze:Wczoraj obserwowałem konkurs Keiiiti, 3 karteczki w których do wygrania było: orgazm, buziak, klaps. Wydaje mi się, że znowu coś kombinuję, buziak i klaps, trafiał się ciągle (aby nie powiedzieć na przemian) ale na główną nagrodę czyli orgazm szansę bardzo małe (łatwiej chyba trafić w totka). Kilka osób wzięło dość sporo losów bo wydało nawet po przeszło 500 (trafiło się kilka takich widzów) i zero głównej nagrody. Pierwsza wygrana z orgazmem trafiła się jak uzbierała coś ponad 1000 żetonów więc musiała wyjść na swoje tak jak w innych konkursach losowych np. z literkami też pierwsza wygrana jak uzbierała około 1000. Mi coś tu śmierdzi.

Też to zauważyłem, ewidentnie kombinuje dziewczyna

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_



Oj tam czepiacie się, połowa Panienek na ShowUp.tv kantuje, np. taka weteranka koko21, też ma losy i do wygrania cipka... i nigdy jej nikt nie wygrał :D

Moim zdaniem trochę głupie gadanie. Dajmy przyzwolenie na oszukiwanie bo jak jedna kombinuję to i druga też może a później się
dziwcie, że albo zostajecie oszukani na ShowUp.tv albo dziewczyna nie stara się chociaż w minimalnym stopniu bo przecież jak większość tak robi to można.
Dodatkowo, Keiiiti była na cenzurowanym u moderacji kilka razy i raz skończyło sie to banem na rok. Więc ewidentnie nic się nie nauczyła i dalej oszukuję.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jednak znieśli jej tego bana choć i tak miała chyba najdłuższego w całej historii showupa.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ale muszę przyznać, że ta zmiana scenerii jak najbardziej na +

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


No ladnie teraz oszukuje i to tak perfidnie :lol: trzeba robic scrreny jak losuje :)teraz bylem swiadkiem jak koles wylosowal orgazm bo lwego losa wziol to powiedziala ze klaps a srodek orgazm a bylo odwrotnie ,koles lewego wygral orgazm :D , .Ewidentnie ten ban nic ja nie nauczyl teraz jeszcze perfidniej to robi widac ze ktos wygral a ona robi z kogos idiote:)
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Eh laska przesadza. Kombinuje na tych konkursach ceny priwów to brak słow, chce o 2 stowki za 15min itp lekka przesada narawde za kogo Ona sie ma eh....


https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
wolnyslask89
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: normalna, consual
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: czarnowosy27


Jeżeli myślimy o tym samym to Ona go nie oszukała, koleś dał 40 zetow po czym kłócił się ze nie wygrał a zakładał ze wygra to trochę się przeliczył :haha: ja nie biorę udziału w losach ale nie wydaje mi się żeby oszukiwała, z tego co dostrzegłem to pokazuje te karteczki blisko kamerki i nawet ma dużo chętnych na te losy w sumie nie ma się co dziwić w końcu atrakcyjna dziewczyna i szkoda rozpowiadać plotki nawet specjalnie obserwowałem czy ktoś wygra i były losy wygrane i osobiście nic do niej nie mam fajne privki bo kilka razy korzystałem, dobre zaangażowanie i cudowny tyłeczek :heart:
Awatar użytkownika
Bieda
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2017, 03:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A dla mnie to trochę dziwne i po prostu ma taką samą taktykę jak w literkach. Pierwsza wygrana blisko 1000 zet (normalny priv kosztuję 1000 więc musi wyjść na swoje) Dodatkowo losuję 2 osoby, jeden mówi środek a wygrana jest po prawej, drugi mówi prawa a wygrana jest po środku, tym samym chcę pokazać, że ktoś otarł się o włos od wygranej. Następna wygrana już blisko 2000 zet itp. Jeszcze się nie trafiło, że ktoś wygrał podrząd albo za 3 podejściem. Można powiedzieć, że zbieg okoliczności itp. ale za często trafiają się coś te zbiegi i przy każdym konkursie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też uważam, że chyba za mocno się ceni. Nie ma tego czegoś wyjątkowego na transmisjach, normalna bielizna, sceneria też nic ciekawego, przeciętne privy oraz pokazy. Pomijając ceny priv to moim zdaniem ma słabą nagrodę w konkursie lider napiwków, bo raptem 5min. Zdarzyła się sytuacja, że uzbierała blisko 2000 zet z czego lider dał 800 i wygrał raptem 5min, ja byłbym zawiedziony bo cudów ona nie wyczynia. Za taką cenę można już poszaleć z dziewczyną z topki SU na dłużej i bez stresu, że ktoś przebiję.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wystarczy spojrzeć jak ona pokazuje te karteczki, sekundę machnie przed kamerką i to jeszcze długopisem napisane że nic nie widać



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
komanczi
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 04 cze 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: k.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciężko stwierdzić ale na głupi rozum raczej ciężko jest oszukać widzów na 3 kartki co innego jak dziewczyny maja ich od zaj*** . Osobiście do Panny nic nie mam, z liderów privki robi fajne mimo ze może mało minut ale w katalogowych tych pokazów nie widziałem u tej damy więc i tak na plus :ok: dla mnie Kasiek zawsze będzie TOP
Awatar użytkownika
Bieda
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2017, 03:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Slepy nie jestem :D , koles wygral orgazm a powiedziala ze klaps ,. Radze Panom bioracym w losach udzial robienie screenow i zglaszanie moderacji jak perfidnie oszukuje :D

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Slepy nie jestem :D , koles wygral orgazm a powiedziala ze klaps ,. Radze Panom bioracym w losach udzial robienie screenow i zglaszanie moderacji jak perfidnie oszukuje :D

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_


Ona oszukała? nie widziałem jeszcze żeby kogoś kantowała ?
Moim zdaniem przydałoby się coś nowego na jej transmisjach, robi sie strasznie nudnawa, od paru lat te same szamty na sobie, NUDA NUDA NUDA
Wypinanie dupy plus biała sciana, ile można ? :roll:
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bieda pisze:Jeżeli myślimy o tym samym to Ona go nie oszukała, koleś dał 40 zetow po czym kłócił się ze nie wygrał a zakładał ze wygra to trochę się przeliczył :haha: ja nie biorę udziału w losach ale nie wydaje mi się żeby oszukiwała, z tego co dostrzegłem to pokazuje te karteczki blisko kamerki i nawet ma dużo chętnych na te losy w sumie nie ma się co dziwić w końcu atrakcyjna dziewczyna i szkoda rozpowiadać plotki nawet specjalnie obserwowałem czy ktoś wygra i były losy wygrane i osobiście nic do niej nie mam fajne privki bo kilka razy korzystałem, dobre zaangażowanie i cudowny tyłeczek :heart:


Ja nie widziałem akurat, żeby oszukiwała ale byłem u niej tylko kilka razy i to grubo ponad rok temu, zanim jeszcze dostała tego bana.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości