_Keiiiti_/Cherry_Lips/Julitta / SweetLips (zbiornik.tv)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziweczynie sie ewidentnie pomieszalo w glowce :lol: :lol: priv jak priv ale ta twarz masakra jak prosiak . A ONA dalej gwiazde z siebie robi :D :D ciekaw jestem czy tez w realu ma ona jakiegos wielbiciela :lol: :lol:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wielbicieli ma na ShowUp.tv, dziesiątki Januszy się zabijają o jej uwagę i to jej chyba wystarczy

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jak nie pokazuje twarzy to naprawdę może robić furorę i się nie dziwie, że tak jest. Myślę też, że więcej jest i będzie nowych jej amatorów niż tych, którzy zobaczą twarz i podziękują, także wzięcie będzie miała.

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Najwyraźniej jednak nie tak łatwo się wybić na MFC skoro wróciła do nas. Konkurencja jest duża, wiele pięknych naturalnych dziewczyn. ShowUp.tv jednak pod tym względem kuleje.
Nick; Dooloores, można dopisać do listy ;)
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Bez twarzy wygląda lepiej :laughingnew:

(usunięto link)
Maua_Zua


Maua_Zua pisze:Bez twarzy wygląda lepiej :laughingnew:

(usunięto link)


Ależ z Ciebie wredna, zawistna i złośliwa cipka! No od tej strony Cię nie znałem. ;)
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jakie to zaskoczenie, od ust w dol nawet niezle, a góra no coż... Slaby prv, nudny widzę, tylko ta sama mina i pojękiwania na czas, aby tylko żeton na koniec wpadł... :beee:

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Magnolia


nazwa pisze:
Maua_Zua pisze:Bez twarzy wygląda lepiej :laughingnew:

(usunięto link)


Ależ z Ciebie wredna, zawistna i złośliwa cipka! No od tej strony Cię nie znałem. ;)


Jak to mówi o sobie, jest po prostu Rasową Suką :sarcastic:
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przypomina mi córkę prezydenta USA, Tiffany Trump, są tą buzią mając nawet miliony już sie nic nie zrobi.

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Magnolia


Maua_Zua pisze:Bez twarzy wygląda lepiej :laughingnew:

(usunięto link)


Oj Maua Maua, ale z Ciebie mauy złośliwiec :-P Za pokazanie twarzy Keitiii powinnaś dostać karne 100 klapsów na dupkę :)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Oj Maua Maua, ale z Ciebie mauy złośliwiec :-P Za pokazanie twarzy Keitiii powinnaś dostać karne 100 klapsów na dupkę :)


To działaj Panie :D Jednej już obiecałeś i nic z tego nie wyszło :lol:
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Po prostu wczoraj ją oglądałam i mój facet zaczął węszyć w internecie. Znaleźliśmy ten link i nie mogłam uwierzyć! Gdyby nie ten tatuaż to w życiu bym nie powiedziała, że to ona...
Fakt - jestem rasową suką! Rasa - jamnik. :P
Maua_Zua


Mnie zastanawia czemu szczupłe Panny mają zazwyczaj brzydkie facjaty.... np. taka Keiti, Mauza_Zua czy wrednaPaula, a te przy kości mają zazwyczaj sympatyczne buźki...

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem pisze:Mnie zastanawia czemu szczupłe Panny mają zazwyczaj brzydkie facjaty.... np. taka Keiti, Mauza_Zua czy wrednaPaula, a te przy kości mają zazwyczaj sympatyczne buźki...
Szczupłe mają dobre ciał,o dlatego rzadko pokazują facjatę, bo my straciły publiczność i na odwrót. A ty @Maua_Zua pokaż swoją to też się pośmiejemy :good3:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak się mówi, że jak się dobrze poszuka to się wszystko znajdzie. :D

Moja duma nawet nie została zadraśnięta tymczasem, musisz się bardziej postarać ^-^


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Maua_Zua


tymczasem pisze:Mnie zastanawia czemu szczupłe Panny mają zazwyczaj brzydkie facjaty.... np. taka Keiti, Mauza_Zua czy wrednaPaula, a te przy kości mają zazwyczaj sympatyczne buźki...


Ja bym powiedział odwrotnie, że te pulchne co by nie robiły (fryzura, makijaż) to wyglądają nieciekawie "z twarzy" a te szczupłe, nawet jeżeli są brzydkie to dzięki temu, że mają wyraźną linię szczęki i wystające kości policzkowe, wyglądają atrakcyjnie, nie bez powodu w "top 100 najpiękniejszych kobiet" czołówka (Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Cameron Diaz) to zawsze kobiety z bardzo wyraźną szczęką i policzkami, zaś nawet u "Miss XXL" ciężko jest wskazać choćby jedną, która ładnie wygląda "z buzi" bez makijażu, u każdej tona tapety. U Keitiii nie wiem co jest nie tak, ale doł twarzy ma OK a góra całkowicie gdzieś zaburza symetrię
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
tymczasem pisze:Mnie zastanawia czemu szczupłe Panny mają zazwyczaj brzydkie facjaty.... np. taka Keiti, Mauza_Zua czy wrednaPaula, a te przy kości mają zazwyczaj sympatyczne buźki...


Ja bym powiedział odwrotnie, że te pulchne co by nie robiły (fryzura, makijaż) to wyglądają nieciekawie "z twarzy" a te szczupłe, nawet jeżeli są brzydkie to dzięki temu, że mają wyraźną linię szczęki i wystające kości policzkowe, wyglądają atrakcyjnie, nie bez powodu w "top 100 najpiękniejszych kobiet" czołówka (Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Cameron Diaz) to zawsze kobiety z bardzo wyraźną szczęką i policzkami, zaś nawet u "Miss XXL" ciężko jest wskazać choćby jedną, która ładnie wygląda "z buzi" bez makijażu, u każdej tona tapety. U Keitiii nie wiem co jest nie tak, ale doł twarzy ma OK a góra całkowicie gdzieś zaburza symetrię



Bardzo trafny post, prawda jest taka ze te pulchne z buzi, muszą kontrówać twarz makijażem zeby wydobyć jakie koolwiek rysy twarzy. :)
Szczupłe na każdej lini wygrywają z pulpetami, :)
Awatar użytkownika
pipka22
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 02 cze 2017, 06:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Problem z makijażem jest taki, że prędzej czy później trzeba go zmyć :) Więc 99% facetów szuka takiej laski, która dobrze wygląda bez makijażu, bo taką własnie będą ją oglądać na okrągło w domu a to jak wygląda na imprezie odjebana picuś glancuś to nieistotne, bo tak będzie tylko przez 1% czasu.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Czy tylko ja zauważyłem, że bardzo często zmienia pupile? Miała już 4 koty, później szybka akcja szukania nowych właścicieli (nawet na ShowUp.tv) bo ona nie ma dla nich czasu (cały dzień siedziała wtedy na ShowUp.tv), później miała jakiegoś psa już nie pamiętam jakiej rasy, miała też królika i jeszcze jednego kota. Dziś wchodzę a tam kolejny pupil kolejny pies innej rasy niż poprzedni a tego wcześniejszego jak i królika już nie ma bo podobno też gdzieś oddała. Szkoda tylko zwierzaków na taką mało odpowiedzialną osobę, które zwierzęta traktuję jak zabawkę a jak się znudzi to się pozbędzie a później sprawi sobie nową.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj robiła konkurs "lider napiwków wygrywa ostry priv", o priva biły się dwie osoby i po odliczeniu jednej nie spodobał się wynik, zaproponowała dogrywkę czyli przedłużenie licytacji. Nagle wpadł moderator i kazał jej przestać bo wyłudza żetony. Musiała zrobić priva obu panom ale dość krótkie te priv bo po 5 min a lider dał 500 zet więc moim zdaniem to bardzo mało. Swoją drogą kto licytuję priv jeżeli nie ma podanego czasu ile będzie trwać, później są takie wałki.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości