sarenka-97/LubieTOhihihi/rozrabiara/calusnaNIUNIA/slicznosci

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: stodrugi
20 cze 2016, 20:36
sarenka-97 pisze:
Stodrugi pisze:...


zapraszam, pomacham :)


Wcale mnie nie dziwi, że Sarenka tak szybko się tu pokazałaś :) Z Twoim sprytem, to, że monitorujesz sieć na swój temat było dość oczywiste dla mnie :P

Co do Twojego pomachania na priv, to rozumiem, że to jest żart ? :P Przecież napisałem wyraźnie, że teoretycznie możesz sobie wrzucać fragmenty video z różnymi życzeniami, włącznie z pomachaniem przez 2 sekundy. masz tak niskie FPSy transmisji, że nawet nikt nie musi tego zauważyć że podmieniłaś plik:P

Wcale też nie twierdziłem, że na każdym privie odpalasz jakieś klipy. ewentualnie na tych promocyjnych.

Ale skoro już tu jesteś to może wyjaśnisz jakim cudem, ktoś bierze priv a Ty najczęściej za sekundę wracasz z niego na ogólny i rozmawiasz z widzami i namawiasz innych na tą promocji zamiast zajmować się tym priwkowiczem ??

Sarenka, jeśli naprawdę nie mam racji to przepraszam Cię - ale sorry, tak to dla mnie wygląda. Pozdro


https://showup24.tv/sarenka-97?
https://showup24.tv/profile/sarenka-97?
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
20 cze 2016, 21:02
No ja byłem na jednym privie i szczerze mówiąc był tak monotematyczny że równie dobrze mógłby to być film i też zauważyłem że na ogólnej transmisji dzieją się u niej jakieś cuda-niewidy: "ktoś" wchodzi na priv, odpala się "transmitujący przebywa aktualnie na transmisji prywatnej" a po dosłownie kilku sekundach Sarenka już wraca na ogólny i zachęca kolejnych do priva. Rozumiem że raz na jakiś czas ktoś może się rozmyślić i wyjść z priva albo jej może coś się nie spodobać ale czemu to się dzieje kilkanaście razy na godzinę? Teoria z chłopakiem-informatykiem który rozgryzł metodę na oskryptowienie privów i puszcza filmiki na privach "promocyjnych" a Sarenka robi "osobiście" tylko te drogie i na których klient chce cos konkretnego ma coś na rzeczy, myślę że moderator powinien się zająć tą panią.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sarenka-97
20 cze 2016, 21:07
--== lukkki ==-- pisze:Zauważyliście, że dzisiaj ustawiła inny avatar (czy sam sie ustawił)? Mianowicie: widok majtek między nogami :biggrin:


Już kilkukrotnie Sarenka miała ustawiony taki avatar. Miała również ustawiony widok cipki bez majtek w podobnej, jeśli nie tej samej pozycji.


A jeszcze tak a propos rzekomego puszczania filmików przez Sarenkę... Na początku wydawało mi się, że to co widzimy na ogóle jest właśnie filmikiem bo kiedy nie wszedłem to zawsze była w idealnie tej samej pozycji i tym samym sweterku. Jednak później zauważyłem, że czasem zmienia sweterek, a i ludzie na privki wchodzili, więc doszedłem do wniosku, że chyba nie ma przekrętu... No nic, pozostaje poczekać na rozwój sytuacji ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: sarenka-97
20 cze 2016, 21:46
Właścicielka najsłynniejszego sweterka na SU. Tak poza tym to dla mnie osoba całkowicie anonimowa ale jak widać można o sobie trochę szumu zrobić w nietypowy sposób.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
20 cze 2016, 21:51
sadistik pisze:
Już kilkukrotnie Sarenka miała ustawiony taki avatar. Miała również ustawiony widok cipki bez majtek w podobnej, jeśli nie tej samej pozycji.

Tak, ale piszę ponieważ widzimy głównie jej sweterek. :biggrin:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
20 cze 2016, 22:03
A może Sarenka nie rozstaje się ze swoim sweterkiem, bo stanowi on dla niej wielką wartość sentymentalną jak słynny różowy sweter Gruchy z "Chłopaki nie płaczą"... :scratch_one-s_head: :mocking:

Obrazek
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: stodrugi
20 cze 2016, 22:41
Stodrugi pisze:Sarenka, jeśli naprawdę nie mam racji to przepraszam Cię - ale sorry, tak to dla mnie wygląda. Pozdro


Fajnie, nie chce mi się czytać tych długich postów raz jeszcze, ale nie wiem czy choć jedno zdanie było niewyssane z palca. Oczywiście za każdym razem piszesz "przypuszczam", "nie jestem pewien", "wydaje mi się", ale forum nie uznaje takich zwrotów, o czym świadczą opinie kolejnych użytkowników kompletnie wyciągnięte z kapelusza. No ale cóż, taka specyfika forum więc chyba nic tu po mnie :)

do innego użytkownika:
moderator już był panie sprawiedliwy, więc teraz to już ci chyba policja została :)
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
20 cze 2016, 23:07
Może i przypuszczenia ale fakt faktem - dalej nie wytłumaczyłaś nam czemu to tylko u Ciebie takie "jednosekundowe privki" się pojawiają jak jakieś artefakty w czarnobylskiej Zonie :) Niemożliwe żeby był to jakiś błąd systemowy i występował jakimś dziwnym sposobem akurat tylko u Ciebie, więc są to na pewno efekty jakiejś Twojej ingerencji informatycznej - i tu pytanie które nas nurtuje, czy to jakiś przekręt z filmami/robieniem kilku privów na raz róznym osobom czy może masz jakieś inne wytłumaczenie tych dziwnych zjawisk?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: stodrugi
20 cze 2016, 23:14
sarenka-97 pisze:
Stodrugi pisze:Sarenka, jeśli naprawdę nie mam racji to przepraszam Cię - ale sorry, tak to dla mnie wygląda. Pozdro


Fajnie, nie chce mi się czytać tych długich postów raz jeszcze, ale nie wiem czy choć jedno zdanie było niewyssane z palca. Oczywiście za każdym razem piszesz "przypuszczam", "nie jestem pewien", "wydaje mi się", ale forum nie uznaje takich zwrotów, o czym świadczą opinie kolejnych użytkowników kompletnie wyciągnięte z kapelusza. No ale cóż, taka specyfika forum więc chyba nic tu po mnie :)

do innego użytkownika:
moderator już był panie sprawiedliwy, więc teraz to już ci chyba policja została :)


"..za każdym razem... "?; "wyssane z palca" ? 90% mojego tekstu to są fakty, 10% przypuszczenia. Ty w najmniejszym stopniu nie odnosisz się do tych faktów, nie raczysz odpowiedzieć na proste pytanie. A gdy zrozumiesz do czego służy forum, to tu wróć. Zapraszamy
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 00:19
Trochę obserwowałem tą transmisję i naprawdę stwierdzam, że to jest naprawdę dziwna transmisja:
- strasznie długo siedzi na transmisjach, całe dnie całe noce, czy taka młoda osoba nie ma nic innego do roboty w życiu?
- siedzi ciągle w tej samej pozycji, w tym samym ubiorze kto by to wytrzymał dzień w dzień?
- brak głosu na transmisji, łatwiej o puszczenie filmu
- byłem na priv, na priv całkiem inny widok niż na ogólnej, od razu siedzi rozebrana w innej pozycji "gotowa"
- bardzo często blokuje czata użytkownikom, jak się u niej pisze to nic nie widać
- teraz są promocyjne privy że jak ktoś wchodzi na priv to ona od razu z niego wychodzi i widać zakrytą kamerkę wtf?
- zawsze chciałem żeby pomachała czy pokazała "Ok" na ogólnej - ani razu tylko ktos pisał text "wejdz na priv"
Awatar użytkownika
XXXMEN25
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 01:22
Jaka sarenka czujna :biggrin: od razu się zarejestrowała tu jak ktoś wspomniał o kombinacjach ,tak czy siak coś jest nie tak jeszcze nie wiem co.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 01:56
po dłuższej analizie i waszej i mojej osobistej, to faktycznie może być coś na rzeczy.
A nawet mi na mysl nie przyszło, że może coś tu być nie tak, jednak jak tak czytam i składam różne szczegóły w całość to nawet lekko temat 'śmierdzi'.

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 06:56
msn pisze: nawet lekko temat 'śmierdzi'.

Może to za długo używany sweterek...

https://showup24.tv/sarenka-97
https://showup24.tv/profile/sarenka-97
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 09:01
Wychodzi na to że dość niezły z niej przekręt to i puste to jak studnia, skoro nie potrafi masować swoich prymitywnych przekrętow hahaha
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 10:27
Pani (czy może raczej - pan? Bo przestało to już być takie oczywiste) brał/brała nas za totalnych idiotów którzy myślą główkami a nie głowami i kawałek cycka, dupy i gustowny sweterek przygasi im procesy myślowe, ale my jesteśmy spostrzegawczy i wyczuleni na przekręty a puszczania i brania za to grubej kasy filmów po prostu nienawidzimy!

Jedyny chyba sposób żeby pozbyć się oszustki to konsekwentnie, codziennie zgłaszać ją do modów za niepokazywanie się na transmisji, ona jest cwana i robi te sztuczki z "rozmazanym" ekranem tylko w nocy kiedy szansa na przyłapanie jest minimalna ale może akurat jakiś mod się poczuje w obowiązku i będzie ją dłużej obserwować.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 10:53
ForetGUMP pisze:Wychodzi na to że dość niezły z niej przekręt to i puste to jak studnia, skoro nie potrafi masować swoich prymitywnych przekrętow hahaha


Panowie, ale nie przeginajcie w drugą stronę, nie róbcie bydła. Po pierwsze jeśli to jakieś nawet przekręty, bo ja wcale pewności nie mam, to jednak Sarenka dość zgrabnie je maskuje. ja tylko zadaje pytania, może trochę prowokacyjnie ;) Ale nie obrażajmy Jej tak bezpardonowo, a raczej podziwiajmy za wyrachowanie i zaradność, bo to na jej konto zapewne wpływa w miesiąc więcej kasy niż na nasze przez cały rok :)

@ruger44: to że Sarenka jest Sarenką a nie Panem Sarną to nie ma najmniejszych wątpliwości, co nie znaczy, że Pana Sarny gdzieś tam obok nie ma ;)
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 11:03
ruger44 pisze:Pani (czy może raczej - pan? Bo przestało to już być takie oczywiste) brał/brała nas za totalnych idiotów którzy myślą główkami a nie głowami i kawałek cycka, dupy i gustowny sweterek przygasi im procesy myślowe, ale my jesteśmy spostrzegawczy i wyczuleni na przekręty a puszczania i brania za to grubej kasy filmów po prostu nienawidzimy!

Jedyny chyba sposób żeby pozbyć się oszustki to konsekwentnie, codziennie zgłaszać ją do modów za niepokazywanie się na transmisji, ona jest cwana i robi te sztuczki z "rozmazanym" ekranem tylko w nocy kiedy szansa na przyłapanie jest minimalna ale może akurat jakiś mod się poczuje w obowiązku i będzie ją dłużej obserwować.


Dobrze że takie miejsce jak forum i ludzie którzy są ogarnięci trzymają pieczęć nad tym problemem który może uda się zlikwidować, co za kurestwo szerzy się na tym ShowUp.tv. Gonić takie patole!
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 11:54
Nigdy nie puszczałam żadnego filmu, każdy priv mam nazwany "twoje propozycje" więc zanim wydacie opinię to polecam najpierw faktycznie wejść na priv. Robimy to na co macie w danej chwili ochotę więc nie ma mowy o filmach.

Ludzka mentalność rządzi się swoimi prawami :(
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 11:59
sarenka-97 pisze: ...Robimy to na co macie w danej chwili ochotę więc nie ma mowy o filmach.


Robimy?? a jednak.. to ile was Sarenek tam jest? :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 12:14
Stodrugi pisze:
sarenka-97 pisze: ...Robimy to na co macie w danej chwili ochotę więc nie ma mowy o filmach.


Robimy?? a jednak.. to ile was Sarenek tam jest? :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Oj, przepraszam że nie użyłam wersji dla ubogich umysłowo.
Ja się bawię z osobą która wchodzi do mnie na priv. Nie bawię się dla siebie tylko z kimś, czyli z osobą która wchodzi na priv.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cd\ca i 42 gości