sarenka-97/LubieTOhihihi/rozrabiara/calusnaNIUNIA/slicznosci

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: sarenka-97
21 cze 2016, 12:31
sarenka-97 pisze: Nigdy nie puszczałam żadnego filmu, każdy priv mam nazwany "twoje propozycje".. (


Sarenko nie mydl nam oczu. My tu głównie rozmawiamy o privach promocyjnych gdzie nie ma żadnych "twoich propozycji". Jest to, co sama zaoferujesz bez głosu.. sama to nie raz pisałaś na czacie.

"Oj, przepraszam że nie użyłam wersji dla ubogich umysłowo" - Użyłaś wersji, która brzmi co najmniej dwuznacznie :P a ubóstwo umysłowe charakteryzuje się tym, że się takich dwuznaczności nie dostrzega ;)

https://showup24.tv/sarenka-97
https://showup24.tv/profile/sarenka-97
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 12:50
Stodrugi pisze:
sarenka-97 pisze: Nigdy nie puszczałam żadnego filmu, każdy priv mam nazwany "twoje propozycje".. (


Sarenko nie mydl nam oczu. My tu głównie rozmawiamy o privach promocyjnych gdzie nie ma żadnych "twoich propozycji". Jest to, co sama zaoferujesz bez głosu.. sama to nie raz pisałaś na czacie.

"Oj, przepraszam że nie użyłam wersji dla ubogich umysłowo" - Użyłaś wersji, która brzmi co najmniej dwuznacznie :P a ubóstwo umysłowe charakteryzuje się tym, że się takich dwuznaczności nie dostrzega ;)


Promocja charakteryzuje się tym że jest tania. A privki z głosem są droższe. Co nie znaczy że promocja nie może być z głosem. Niejednokrotnie promocję robiłam z głosem gdy użytkownik dopłacił. Więc mydleniem oczu jest to, że puszczam filmy bo nie włączam głosu. Na każdym privku jest możliwy głos. Jeśli ktoś jest skłonny dopłacić to dla mnie to nawet lepiej. Więcej zarobię.
Tylko że privki promocyjne to "maximum co mogę zaoferować za minimum ceny". Korzystają z nich zazwyczaj osoby, które ze standardowych opcji nie korzystają (stosunek minut do żetonów). A w opisie privka nie ma "propozycji" TAK SAMO JAK NIE MA ICH 99% DZIEWCZYN TRANSMITUJĄCYCH NA ShowUp.tv. Co nie znaczy, że ich nie wykonuję. Po prostu zostawiam sobie tą furtkę komfortu, że nie muszę.

Więc żeby była jasność- każdy priv jest możliwy z głosem. Nawet jeśli ktoś wejdzie na priv bez głosu (privki mam podpisane) to zawsze może ten głos uzyskać za dopłatą (10żet za każdą minutkę z głosem). Na priv i rozmawiam i rozkoszuję się (w zależności od sugestii i stanu emocjonalnego). Dla wymagających możliwy również ruch ust widoczny w kadrze. Nie ma mowy i nie ma żadnych podstaw aby twierdzić że puszczam jakieś filmy.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 13:01
To już jest bezczelność :D nie dość, że młoda, ładna, cwana to jeszcze jaka mądrą i wygadana. :P

a na trans tylko.. "wejdz na priv" :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 13:42
Stodrugi pisze:To już jest bezczelność :D nie dość, że młoda, ładna, cwana to jeszcze jaka mądrą i wygadana. :P

a na trans tylko.. "wejdz na priv" :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


ahahah własnie też to miałem pisać, że wygadana ta nasza Sarenka :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: sarenka-97
21 cze 2016, 15:12
takie mam pytanie do sarenki:)
co ile ten sweterek jest prany ?
i w jakich godzinach jest prany :)
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 16:07
Nie wiem czy ktoś uważnie przygląda się tej transmitującej, zawsze ubranej w zimowy sweter, i czy ktoś nie ma podejrzeń że to jest film z jakaś młodą Rosjanką a za nią ktoś pisze z poza kadru Nieraz jest tak, że jak ktoś za wiele u niej pisze to dostaje bana, nie wiadomo za co, sadzę że męczy tę osobę odpisywanie a i to jest dziwne, jak w takiej pozie można leżeć na łokciu cały dzień, że na nim nie ma odleżyn co cud.Dziś nastąpił jakby przełom, Sarenka niby była na privie a tu jest na trans ubrana w słynny rosyjski sweter a jednocześnie jest na privie "orgazm", wychodzi na to że na privie jest inna osoba a na trans to też inna, jest spore podejrzenie ze na privie puszcza film, nie wiem o tym tak na 100%, bo nie byłam u niej na privie, na pytanie jednego widza jak to jest że jest i tu i tam to zbanowała go.

i jeszcze perełka;)
ZawszeChetny: a czemu tu masz proste włosy?;p
sarenka-97: bo ugłaskane :P
sarenka-97: jest glos
ZawszeChetny: a pokjaz tamte dredowate
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 16:22
ZawszeChetny: cos kręcisz Sarenka, przyznaj się lepiej;p
ZawszeChetny: tu masz inne włosy;p
sarenka-97: tak, kręcę włosy na priv Emotikon slightsmile
ZawszeChetny: no to pokaz mi je tutaj więcej
sarenka-97: jeszcze powiedz ze mialam czarne jak twój :papa:
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 16:26
ala7 pisze:Dziś nastąpił jakby przełom, Sarenka niby była na privie a tu jest na trans ubrana w słynny rosyjski sweter a jednocześnie jest na privie


ja mam tak czasem na różnych transmisjach, to chyba jakiś błąd czy coś, trzeba odświeżyć stronę i ten zielony pasek znika.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 16:34
msn pisze:
ala7 pisze:Dziś nastąpił jakby przełom, Sarenka niby była na privie a tu jest na trans ubrana w słynny rosyjski sweter a jednocześnie jest na privie


ja mam tak czasem na różnych transmisjach, to chyba jakiś błąd czy coś, trzeba odświeżyć stronę i ten zielony pasek znika.


Też tak mam czasami, ale u sarenki to nawet miałem dwa takie odliczania ujemne na zmianę :acute:
w końcu ile ona robi tych privków promocyjnych skoro wraca po kilku sekundach i nawet przed zakończeniem pierwszego robi drugi :whistle3:
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 16:40
ala7 pisze:
snapshot sarenka.jpg

Nie wiem czy ktoś uważnie przygląda się tej transmitującej, zawsze ubranej w zimowy sweter, i czy ktoś nie ma podejrzeń że to jest film z jakaś młodą Rosjanką a za nią ktoś pisze z poza kadru Nieraz jest tak, że jak ktoś za wiele u niej pisze to dostaje bana, nie wiadomo za co, sadzę że męczy tę osobę odpisywanie a i to jest dziwne, jak w takiej pozie można leżeć na łokciu cały dzień, że na nim nie ma odleżyn co cud.Dziś nastąpił jakby przełom, Sarenka niby była na privie a tu jest na trans ubrana w słynny rosyjski sweter a jednocześnie jest na privie "orgazm", wychodzi na to że na privie jest inna osoba a na trans to też inna, jest spore podejrzenie ze na privie puszcza film, nie wiem o tym tak na 100%, bo nie byłam u niej na privie, na pytanie jednego widza jak to jest że jest i tu i tam to zbanowała go.


W skrócie "nie wiem więc się wypowiem". Gratuluję. Jesteś żałosna.
Wejdz na privka i później się wypowiedz. I nie zapomnij przyjrzeć się włosom.

Jak ktoś chce porozmawiać to zapraszam na priv a spamu na transmisji ogólnej nie toleruję więc czasem blokuję.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 17:11
Droga Sarenko a moze Jelonku? mam pytanie:)
jak robisz orgazm, to czy jesteś wstanie mi pomachać dłonią czy ją masz na stałe tę dłoń między nogami na privie? :smoke:
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 17:20
ala7 pisze:Droga Sarenko a moze Jelonku? mam pytanie:)
jak robisz orgazm, to czy jesteś wstanie mi pomachać dłonią czy ją masz na stałe tę dłoń między nogami na privie? :smoke:


Skończ się kompromitować. Mam na liście 3 privki 10-minutowe (jeden z nich to orgazm a dwa kolejne to propozycje). Nie masz zielonego pojęcia na jaki priv weszła dana osoba. Ubzdurasz coś sobie w tej pustej główce i wypisujesz głupoty. A rosjanka w twoim wykonaniu to mistrzostwo świata.

Wejdz na dowolny priv z propozycjami. Jedną z propozycji może być machanie. Mogę ci machać do końca privka. Podczas orgazmu też ci pomacham. I też mogę machać cały priv, tylko z zastrzeżeniem, że wtedy nie dojdę. Kto co lubi.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 17:39
Sarenko a raczej Koziołku, jak teraz piszesz tu na forum jak masz priva na ShowUp.tv, patrzę na twój licznik co bije na ShowUp.tv tak jak serce tego co ogląda film z tobą i podnieca się do ...? i tu jest pytanie do kogo, bo ty niby tu piszesz a jesteś aktualnie na privie. Pozdrawiam Rogaczu, czyli partnerze Sarenki. PS, Rogacz to samiec sarny.
:smoke:
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 17:50
ala7 pisze:Sarenko a raczej Koziołku, jak teraz piszesz tu na forum jak masz priva na ShowUp.tv, patrzę na twój licznik co bije na ShowUp.tv tak jak serce tego co ogląda film z tobą i podnieca się do ...? i tu jest pytanie do kogo, bo ty niby tu piszesz a jesteś aktualnie na privie. Pozdrawiam Rogaczu, czyli partnerze Sarenki. PS, Rogacz to samiec sarny.
:smoke:


Rosjanki też były w tej bajce?

Jakbyś nie zauważyła to forum jest moderowane i to co piszemy dochodzi z opóźnieniem (po akceptacji przez moderatora). Szukasz na siłę dziury w całym. Naprawdę nie kompromituj się już bo ludzie to czytają.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 18:30
sarenka-97 pisze:
ala7 pisze:Sarenko a raczej Koziołku, jak teraz piszesz tu na forum jak masz priva na ShowUp.tv, patrzę na twój licznik co bije na ShowUp.tv tak jak serce tego co ogląda film z tobą i podnieca się do ...? i tu jest pytanie do kogo, bo ty niby tu piszesz a jesteś aktualnie na privie. Pozdrawiam Rogaczu, czyli partnerze Sarenki. PS, Rogacz to samiec sarny.
:smoke:


Rosjanki też były w tej bajce?

Jakbyś nie zauważyła to forum jest moderowane i to co piszemy dochodzi z opóźnieniem (po akceptacji przez moderatora). Szukasz na siłę dziury w całym. Naprawdę nie kompromituj się już bo ludzie to czytają.


What?
Ty chyba żartujesz, że te posty są moderowane xD
mroz3k


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 18:59
mroz3k pisze:
sarenka-97 pisze:
ala7 pisze:Sarenko a raczej Koziołku, jak teraz piszesz tu na forum jak masz priva na ShowUp.tv, patrzę na twój licznik co bije na ShowUp.tv tak jak serce tego co ogląda film z tobą i podnieca się do ...? i tu jest pytanie do kogo, bo ty niby tu piszesz a jesteś aktualnie na privie. Pozdrawiam Rogaczu, czyli partnerze Sarenki. PS, Rogacz to samiec sarny.
:smoke:


Rosjanki też były w tej bajce?

Jakbyś nie zauważyła to forum jest moderowane i to co piszemy dochodzi z opóźnieniem (po akceptacji przez moderatora). Szukasz na siłę dziury w całym. Naprawdę nie kompromituj się już bo ludzie to czytają.


What?
Ty chyba żartujesz, że te posty są moderowane xD


"Informacje

Post został wysłany, ale zanim zostanie wyświetlony, musi zostać zaakceptowany przez moderatora. Zostaniesz poinformowany, gdy to się stanie.

Wróć do ostatnio odwiedzonego forum"
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 19:00
O, teraz został wysłany od razu. Nie wiem od czego to zależy ale niektóre są moderowane. Być może zależy to od ilości znaków. Nie wiem.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 19:03
Pierwsze 10 postów jest moderowanych z tego co pamiętam. Później już leci normalnie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 19:07
msn pisze:Pierwsze 10 postów jest moderowanych z tego co pamiętam. Później już leci normalnie.


Raczej nie bo wczoraj niektóre miałam moderowane a niektóre nie. Teraz te te dłuższe miałam moderowane a te krótsze nie. Ale to nie jest istotne. Fakty są takie że istnieje coś takiego jak moderacja.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 20:29
Sarenko_jelonku, to u ciebie jest jak w bajce, bo piszesz na czacie u siebie, jesteś na privie i jednocześnie piszesz na forum, to że nazwałam cię Rosjanką to jest tak, że tylko w tym kraju przodownicze pracy takie były pracowite (poczytaj sobie o tym, bo nie sądzę że wiesz o czym pisze). Co do bajek to dziś była ładna u ciebie, jak zakryłaś kamerkę to cud,piszesz zawsze tylko "hej" i wchodź na priva" jak jesteś na wizji lub na privie ale widać cię w sweterku a tu taki "rodzynek" jak zakryta kamerka, to piszesz pełne zdania, używasz nawet znaków przystankowych, ale na pytanie dlaczego cię nie widać piszesz "bo jesteś nago" lecz po chwili jest już norma, jak jesteś widoczna w tym sweterku to piszesz tylko "hej" i jak już coś to na maxa 3 wyrazy. Czyżby ktoś pisał za ciebie jak cię nie widać? Co do wyglądu włosów na privie, to na privie masz inne, a takie rzeczy to już w bajce. Masz racje, twoje trans to bajka dla tych co są naiwni.

&& nie polecam tego jelonka ,omijać szerokim łukiem


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cd\ca i 43 gości